Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (8529 entries)

en: We’ll update you once payment has been confirmed. Here’s a summary of your order:
hr: Obavijestit ćemo vas nakon što uplata bude potvrđena. Evo sažetka vaše narudžbe:

note: translators: %s: Payment method (bold, personalization tag)
en: Thanks for your order. It’s currently on hold while we confirm your payment via %s.
hr: Hvala na vašoj narudžbi. Trenutno je na čekanju dok ne potvrdimo vašu uplatu putem %s.

note: translators: %s: Site title
en: A payment gateway was just enabled on %s.
hr: Upravo je omogućen platni sustav na %s.

en: Hello,
hr: Pozdrav,

note: translators: %s: admin email address
en: This email has been sent to %s
hr: Ova e-pošta je poslana na %s

note: translators: 1: gateway title, 2: site URL
en: The payment gateway "%1$s" was just enabled on this site: %2$s
hr: Platni sustav "%1$s" upravo je omogućen na ovom web-mjestu: %2$s

note: translators: %s: Username
en: Howdy %s,
hr: Pozdrav %s,

en: Whether the product requires a password to access its content.
hr: Zahtijeva li proizvod lozinku za pristup sadržaju.

en: Product dimensions formatted for display (e.g. "10 × 5 × 3 cm").
hr: Dimenzije proizvoda formatirane za prikaz (npr. "10 × 5 × 3 cm").

en: Product weight formatted for display (e.g. "2.5 kg").
hr: Težina proizvoda formatirana za prikaz (npr. "2,5 kg").

en: Full size image sizes for responsive images.
hr: Veličine slika u punoj veličini za prilagodljive slike.

en: Full size image srcset for responsive images.
hr: Ovo je srcset slike u punoj veličini za prilagodljive slike.

en: Limit result set to products related to a specific product ID.
hr: Ograniči skup rezultata na proizvode povezane s određenim ID-om proizvoda.

en: Array of locations for this zone. Omit or pass an empty array for an "Everywhere" zone.
hr: Niz lokacija za ovu zonu. Izostavite ili proslijedite prazan niz za zonu "Svugdje".

en: Manage how Cash on delivery appears at checkout and in order emails.
hr: Upravljajte načinom na koji se Plaćanje pouzećem prikazuje na blagajni i u e-porukama s narudžbom.

en: Cash on delivery settings
hr: Postavke za Plaćanje pouzećem

en: Choose which shipping methods support Cash on delivery.
hr: Odaberite koji načini dostave podržavaju Plaćanje pouzećem.

en: Available for shipping methods
hr: Dostupno za načine dostave

en: Enable Cash on delivery at checkout
hr: Omogućite Plaćanje pouzećem na blagajni

en: Manage how check payments appear at checkout and in order emails.
hr: Upravljajte načinom prikaza Plaćanja čekom na blagajni i u e-porukama o narudžbi.

en: Check payment settings
hr: Postavke Plaćanja čekom

en: Instructions shown after checkout
hr: Upute prikazane nakon plaćanja

en: Enable check payments at checkout
hr: Omogući Plaćanje čekom na blagajni

en: Manage the bank accounts customers can use to pay by bank transfer.
hr: Upravljajte bankovnim računima koje korisnici mogu koristiti za plaćanje bankovnim transferom.

en: Bank account details
hr: Podaci o bankovnom računu

en: Manage how Direct bank transfer appears at checkout and in order emails.
hr: Upravljajte načinom prikaza izravne bankovne doznake na blagajni i u e-porukama o narudžbi.

en: Direct bank transfer settings
hr: Postavke Direktnog bankovnog transfera

en: Shown on the order confirmation page and in order emails.
hr: Prikazuje se na stranici za potvrdu narudžbe i u e-porukama o narudžbi.

en: Order confirmation instructions
hr: Upute za potvrdu narudžbe

en: Shown below the checkout label.
hr: Prikazano ispod oznake blagajne.

en: Checkout instructions
hr: Upute za plaćanje

en: Shown to customers on the payment methods list at checkout.
hr: Prikazuje se kupcima u popisu načina plaćanja na blagajni.

en: Enable Direct bank transfer at checkout
hr: Omogućite izravni bankovni prijenos na blagajni

en: Gateway sort order.
hr: Redoslijed sortiranja platnih sustava.

en: Gateway description.
hr: Opis platnog sustava.

en: Gateway enabled status.
hr: Status omogućenog platnog sustava.

en: New user password. Generated automatically if not provided.
hr: Nova korisnička lozinka. Automatski se generira ako nije unesena.

en: New user username. Generated from email if not provided.
hr: Novo korisničko ime. Generira se iz e-pošte ako nije navedeno.

en: Fulfillment
hr: Ispunjenje

en: No email template is available for this order.
hr: Za ovu narudžbu nije dostupan predložak e-pošte.

en: The email template to use. If omitted, the best template is auto-selected based on order status.
hr: Predložak e-pošte koji će se koristiti. Ako se izostavi, najbolji predložak automatski se odabire na temelju statusa narudžbe.

en: No email found for the given post ID.
hr: Za navedeni ID objave nije pronađena adresa e-pošte.

en: Email editor is not initialized.
hr: Uređivač e-pošte nije inicijaliziran.

en: The default block content for the email.
hr: Zadani sadržaja bloka za e-poštu.

en: The ID of the woo_email post.
hr: ID objave woo_email.

en: URL for the call-to-action link in the notice.
hr: URL za poveznicu s pozivom na akciju u obavijesti.

en: Text for the call-to-action link in the notice.
hr: Tekst za poveznicu s pozivom na akciju u obavijesti.

en: Warning message displayed when the payment method is enabled. Plain text only.
hr: Poruka upozorenja prikazuje se kada je način plaćanja omogućen. Samo običan tekst.

en: Short text for a badge/chip displayed next to the payment method title.
hr: Kratki tekst za značku/čip prikazan pored naziva načina plaćanja.

en: An optional notice to display for this payment method (e.g., verification requirements).
hr: Opcionalna obavijest za prikaz za ovaj način plaćanja (npr. zahtjevi za provjeru).

en: Print discounted shipping labels with Packlink
hr: Ispisujte snižene naljepnice za dostavu s Packlinkom

en: Automate your order fulfillment and save on top carriers
hr: Automatizirajte ispunjavanje narudžbi i uštedite na najboljim prijevoznicima

en: Print discounted shipping labels with ShipStation
hr: Ispisujte snižene naljepnice za dostavu uz ShipStation

en: This is an order note sent from the Admin to the customer during fulfillment when you add a new Order Note and choose to send it to the customer.
    
    It can be multiple lines.
hr: Ovo je napomena o narudžbi koju administrator šalje kupcu tijekom ispunjenja narudžbe kada dodate novu napomenu o narudžbi i odaberete je poslati kupcu.
    
    Može imati više redaka.

en: Account navigation
hr: Navigacija računa

en: Review subscriptions
hr: Pregledajte pretplate

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. This store is still covered by another active subscription.
hr: Jedna od vaših pretplata za <strong>%1$s</strong> je istekla. Ova trgovina je još uvijek pokrivena drugom aktivnom pretplatom.

en: Find new customers by reaching an untapped audience using Snapchat for WooCommerce.
hr: Pronađite nove kupce dosežući neiskorištenu publiku koristeći Snapchat za WooCommerce.

en: Seamlessly sync your products to find new customers using Reddit Ads.
hr: Besprijekorno sinkronizirajte svoje proizvode kako biste pronašli nove kupce pomoću Reddit oglasa.

en: Reach millions of active shoppers across Google by creating ads for your products straight from your dashboard.
hr: Dosegnite milijune aktivnih kupaca na Googleu izradom oglasa za svoje proizvode izravno s nadzorne ploče.

en: Filter by shipping provider
hr: Filtriraj po dostavljaču

en: Edit shipping provider
hr: Uredi pružatelja usluga dostave

en: Add new shipping provider
hr: Dodaj novog pružatelja usluga dostave

en: Shipping provider
hr: Pružatelj dostave

note: translators: %s: shipping provider name
en: Provider: %s
hr: Pružatelj usluga: %s

note: translators: %d: item ID
en: Item #%d
hr: Stavka #%d

note: translators: 1: fulfillment ID, 2: old status label, 3: new status label
en: Fulfillment #%1$d status changed from %2$s to %3$s.
hr: Status ispunjenja #%1$d promijenjen je iz %2$s u %3$s.

note: translators: 1: old fulfillment status label, 2: new fulfillment status label
en: Order fulfillment status changed from %1$s to %2$s.
hr: Status ispunjenja narudžbe promijenjen je iz %1$s u %2$s.

note: translators: %d: fulfillment ID
en: Fulfillment #%d deleted.
hr: Ispunjenje #%d izbrisano.

note: translators: 1: fulfillment ID, 2: item list
en: Fulfillment #%1$d updated. Items: %2$s.
hr: Ispunjenje #%1$d ažurirano. Stavke: %2$s.

note: translators: %s: tracking number
en: Tracking: %s.
hr: Praćenje: %s.

note: translators: 1: fulfillment ID, 2: fulfillment status label, 3: item list
en: Fulfillment #%1$d created (status: %2$s). Items: %3$s.
hr: Ispunjenje #%1$d kreirano (status: %2$s). Stavke: %3$s.

en: Countries where this partner should appear first.
hr: Zemlje u kojima bi se ovaj partner trebao prvi pojaviti.

en: Limit result to exclude items with specified customer ids.
hr: Ograniči rezultat kako bi se isključili artikli s navedenim ID-ovima kupaca.

en: Continue reading
hr: Nastavi čitati

en: Webhook processing failed.
hr: Obrada webhooka nije uspjela.

en: Payment confirmation pending
hr: Potvrda plaćanja na čekanju

en: Your order from {site_title} is on hold
hr: Vaša narudžba s {site_title} je na čekanju

en: Notifies customers when their order is pending payment confirmation.
hr: Obavještava kupce kada njihova narudžba čeka potvrdu plaćanja.

en: Your items are on the way!
hr: Vaši artikli su na putu!

en: Items from {site_title} order {order_number} have been fulfilled!
hr: Stavke iz narudžbe {order_number} s {site_title} su ispunjene!

en: If this was intentional, you can safely ignore and delete this email.
hr: Ako je ovo bilo namjerno, možete sigurno zanemariti i izbrisati ovu e-poruku.

en: If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
hr: Ako niste omogućili ovaj sustav plaćanja, prijavite se na svoju web-stranicu i razmislite o njegovom onemogućavanju ovdje:

note: translators: %s: gateway title
en: The payment gateway "%s" has been enabled.
hr: Platni sustav "%s" je omogućen.

en: Dummy Settings URL
hr: URL lažnih postavki

en: Dummy Gateway
hr: Demo platni sustav

en: Payment gateway "{gateway_title}" enabled
hr: Omogućen je platni sustav "{gateway_title}"

en: [{site_title}] Payment gateway "{gateway_title}" enabled
hr: [{site_title}] Omogućen je sustav plaćanja "{gateway_title}"

en: Notifies admins when a payment gateway has been enabled.
hr: Obavještava administratore kada je omogućen platni sustav.

en: Payment gateway enabled emails are sent to chosen recipient(s) when a payment gateway is enabled.
hr: E-poruke o omogućenim platnom sustavu šalju se odabranom primatelju/primateljima kada je omogućen platni sustav.

en: Payment gateway enabled
hr: Omogućen je sustav plaćanja

note: translators: %s: provider name
en: Could not create provider "%s" because its auto-generated slug conflicts with a built-in shipping provider. Please specify a different slug.
hr: Nije moguće stvoriti pružatelja usluga "%s" jer se njegov automatski generirani slug sukobljava s ugrađenim pružateljem usluga dostave. Molimo navedite drugi slug.

en: The icon URL must be a valid HTTP or HTTPS URL.
hr: URL ikone mora biti valjani HTTP ili HTTPS URL.

en: The tracking URL template must be a valid HTTP or HTTPS URL.
hr: Predložak URL-a za praćenje mora biti važeći HTTP ili HTTPS URL.

note: translators: %s: slug value
en: The slug "%s" is already used by a built-in shipping provider. Please choose a different slug.
hr: Ugrađeni pružatelj usluga dostave već koristi slug "%s". Molimo odaberite drugi slug.

en: Failed to delete the shipping provider.
hr: Brisanje pružatelja usluga dostave nije uspjelo.

note: translators: %s: provider name
en: Cannot delete "%s" because it is used by existing fulfillments. Remove all fulfillments using this provider first.
hr: Nije moguće izbrisati "%s" jer ga koriste postojeća ispunjenja. Prvo uklonite sva ispunjenja koja koriste ovog pružatelja usluga.

note: translators: %s: URL to blog post about this change.
en: Compatibility mode for HPOS no longer pulls order changes made to the posts database back into your orders automatically. If your site uses custom code or plugins that modify orders outside of WooCommerce, this may affect how order data is handled. <a href="%s">Learn more about this change and what to do</a>.
hr: Način kompatibilnosti za HPOS više ne vraća promjene narudžbi napravljene u bazi podataka objava automatski u vaše narudžbe. Ako vaše web-mjesto koristi prilagođeni kod ili dodatke koji mijenjaju narudžbe izvan WooCommercea, to može utjecati na način na koji se podaci o narudžbi obrađuju. <a href="%s">Saznajte više o ovoj promjeni i što učiniti</a>.

en: HPOS order "sync on read" has been disabled
hr: Sinkronizacija HPOS narudžbe pri čitanju je onemogućena

note: Translators: %s: Core version.
en: Version header is missing. The core version is %s
hr: Nedostaje zaglavlje verzije. Osnovna verzija je %s

en: Optional URL for the provider icon.
hr: Opcionalni URL za ikonu pružatelja usluga.

en: e.g. https://example.com/icon.png
hr: npr. https://example.com/icon.png

en: Use __PLACEHOLDER__ where the tracking number should appear in the URL.
hr: Upotrijebite __PLACEHOLDER__ tamo gdje bi se u URL-u trebao pojaviti broj za praćenje.

en: e.g. https://example.com/track?id=__PLACEHOLDER__
hr: npr. https://example.com/track?id=__PLACEHOLDER__

en: Unique identifier (auto-generated if left blank).
hr: Jedinstveni identifikator (automatski se generira ako se ostavi prazno).

en: e.g. my-local-courier
hr: npr. moja-lokalna-dostavna-sluzba

en: The display name for this shipping provider.
hr: Zaslonski naziv za ovog pružatelja usluga dostave.

en: e.g. My Local Courier
hr: npr. Moja lokalna dostavna služba

en: No custom shipping providers have been created.
hr: Nisu kreirani prilagođeni pružatelji usluga dostave.

en: Add custom shipping providers so they appear in the fulfillment form when creating shipments. Use the tracking URL template to auto-generate tracking links.
hr: Dodajte prilagođene pružatelje usluga dostave kako bi se prikazivali u obrascu za ispunjenje prilikom izrade pošiljki. Koristite predložak URL-a za praćenje za automatsko generiranje poveznica za praćenje.

en: Add shipping provider
hr: Dodajte pružatelja usluga dostave

en: Icon URL
hr: Url ikone

en: Tracking URL template
hr: Predložak URL-a za praćenje

en: Are you sure you want to delete this shipping provider?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovog pružatelja usluga dostave?

note: translators: %s: Order number
en: Partial refund: Order %s
hr: Djelomični povrat novca: Narudžba %s

en: This endpoint requires Jetpack blog token authentication.
hr: Ova krajnja točka zahtijeva provjeru autentičnosti Jetpack blog tokena.

en: Invalid result from filter.
hr: Nevažeći rezultat iz filtera.

en: Metadata
hr: Metapodaci

en: Platform
hr: Platforma

en: Device Locale
hr: Jezik uređaja

en: Device UUID
hr: UUID uređaja

en: Push Token ID
hr: ID push tokena

en: Sorry, you are not allowed to do that.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za tu radnju.

en: All Rights Reserved.
hr: Sva prava pridržana.

en: Find New Customers with Reddit Ads
hr: Pronađite nove kupce uz Reddit oglase

en: Find New Customers with Snapchat Ads
hr: Pronađite nove kupce uz Snapchat oglase

en: Seamlessly sync your products and start Reddit Ads.
hr: Besprijekorno sinkronizirajte svoje proizvode i pokrenite Reddit oglase.

en: Reddit Ads
hr: Reddit oglasi

en: Reach an untapped audience on Snapchat and drive more sales.
hr: Dosegnite neiskorištenu publiku na Snapchatu i povećajte prodaju.

en: Snapchat Ads
hr: Snapchat oglasi

note: translators: %1$s: New invoice ID
en: PayPal order Invoice ID updated to %1$s to ensure uniqueness.
hr: ID fakture za PayPal narudžbu ažuriran je na %1$s kako bi se osigurala jedinstvenost.

en: Menu order, used to custom sort the term.
hr: Poredak izbornika, koristi se za prilagođeno sortiranje pojma.

en: Watch on VideoPress
hr: Pogledajte na VideoPressu

en: The post ID for context-aware tag filtering.
hr: ID objave za filtriranje oznaka ovisno o kontekstu.

note: translators: 1: Link to PayPal sandbox testing guide page, 2: Link to PayPal info page
en: <strong>Sandbox mode enabled</strong>. Only sandbox test accounts can be used. See the <a href="%1$s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details. <a href="%2$s" target="_blank">What is PayPal?</a>
hr: <strong>Omogućen je način rada sandbox</strong>. Mogu se koristiti samo testni računi sandboxa. Pogledajte <a href="%1$s">Vodič za testiranje PayPal Sandboxa</a> za više detalja. <a href="%2$s" target="_blank">Što je PayPal?</a>

en: Notifies customers when their order has been partially refunded.
hr: Obavještava kupce kada je izvršen djelomičan povrat novca za njihovu narudžbu.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: %1$sDiscover additional solutions%2$s to boost your business and expand what your store can do.
hr: %1$sOtkrijte dodatna rješenja%2$s za poboljšanje vašeg poslovanja i proširenje mogućnosti vaše trgovine.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: %1$sExplore solutions%2$s that help automate and improve customer email communication.
hr: %1$sIstražite rješenja%2$s koja pomažu u automatizaciji i poboljšanju komunikacije s kupcima e-poštom.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: %1$sExplore solutions%2$s that help customize cart and checkout flows.
hr: %1$sIstražite rješenja%2$s koja pomažu u prilagodbi tijeka rada košarice i blagajne.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: %1$sExplore solutions%2$s that enhance shipping, delivery, and fulfillment workflows.
hr: %1$sIstražite rješenja%2$s koja poboljšavaju tijekove rada za dostavu, isporuku i ispunjenje narudžbi.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: %1$sExplore solutions%2$s that help with tax calculations, compliance, and regional requirements.
hr: %1$sIstražite rješenja%2$s koja pomažu u izračunu poreza, usklađenosti i regionalnim zahtjevima.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: %1$sExplore solutions%2$s that help highlight products and drive more sales.
hr: %1$sIstražite rješenja%2$s koja pomažu u isticanju proizvoda i povećanju prodaje.

note: translators: 1: home URL
en: There is no connection for <b>%1$s</b> on WooCommerce.com. The connection may have been deleted. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
hr: <b>%1$s</b> nije spojen na WooCommerce.com. Veza je možda obrisana. Da biste to popravili, ponovno povežite svoju web-stranicu s <b>WooCommerce.com</b> kako biste osigurali da sve ispravno radi.

en: Loading reviews data...
hr: Učitavanje podataka o recenzijama…

en: Error loading widget
hr: Greška pri učitavanju widgeta

[ctx: block title]
en: Product Gallery
hr: Galerija proizvoda

[ctx: block description]
en: Container for the current gallery image, navigation buttons, zoom functionality and more.
hr: Kontejner za trenutnu galeriju slika, navigacijsku dugmad, funkciju zumiranja i više.

[ctx: block title]
en: Viewer
hr: Preglednik

[ctx: block description]
en: Include a coupon code to entice customers to make a purchase.
hr: Uključite kôd kupona kako biste potaknuli kupce na kupnju.

[ctx: block title]
en: Coupon Code
hr: Kôd kupona

en: Term
hr: Pojam

note: translators: %s: shipping method title
en: Pickup location for %s
hr: Lokacija preuzimanja za %s

en: Limit results to terms with a specific parent (hierarchical taxonomies only).
hr: Ograničite rezultate na pojmove s određenim matičnim elementom (samo hijerarhijske taksonomije).

en: Optional: Taxes refunded for this item. If not provided, tax will be automatically extracted from refund_total using the order's tax rates.
hr: Opcionalno: Porezi su vraćeni za ovu stavku. Ako nije naveden, porez će se automatski izdvojiti iz refund_total koristeći porezne stope narudžbe.

en: Avatar URL of the user who created the refund.
hr: URL avatara korisnika koji je stvorio povrat.

en: Display name of the user who created the refund.
hr: Ime za prikaz korisnika koji je stvorio povrat.

en: User who created the refund.
hr: Korisnik koji je stvorio povrat.

note: translators: %s: item total with tax
en: Refund total cannot be greater than the line item total including tax (%s).
hr: Ukupni povrat ne može biti veći od stavke ukupnog iznosa, uključujući porez (%s).

note: translators: %1$s: refund amount, %2$s: calculated total from line items
en: Refund amount (%1$s) cannot be less than the total of line items (%2$s).
hr: Iznos povrata (%1$s) ne može biti manji od stavke ukupnog iznosa (%2$s).

en: Currency the order item was created with, in ISO format.
hr: Valuta s kojom je stavka narudžbe stvorena, u ISO formatu.

en: The tracking URL template for the shipping provider.
hr: Predložak URL-a praćenja za pružatelja usluga dostave.

en: The unique key for the shipping provider.
hr: Jedinstveni ključ za pružatelja usluga dostave.

en: The icon URL for the shipping provider.
hr: URL ikone za pružatelja usluga dostave.

en: The display name of the shipping provider.
hr: Zaslonski naziv pružatelja usluga dostave.

en: Shipping providers
hr: Dostavne službe

en: Some providers were removed because they are missing required keys (label, icon, value, url).
hr: Neki pružatelji usluga uklonjeni su jer im nedostaju obvezni ključevi (oznaka, ikona, vrijednost, url).

en: The filter must return an array of providers.
hr: Filtar mora vratiti niz pružatelja usluga.

en: Push Token
hr: Push token

en: Push Tokens
hr: Push tokeni

note: translators: %s: directory path
en: Unable to create feed directory: %s
hr: Nije moguće stvoriti direktorij sažetka sadržaja: %s

note: translators: %1$s: file path, %2$s: error message
en: Unable to move feed file %1$s to upload directory: %2$s
hr: Nije moguće premjestiti datoteku sažetka sadržaja %1$s u direktorij za prijenos: %2$s

note: translators: %s: directory path
en: Unable to open feed file for writing: %s
hr: Nije moguće otvoriti datoteku sažetka sadržaja za pisanje: %s

en: An error occurred while generating the feed.
hr: Došlo je do greške pri stvaranju sažetka sadržaja.

en: [Performance] Speeds up your store by caching product objects during each request, preventing duplicate product loads. Can improve page load times on product-heavy pages.
hr: [Performanse] Ubrzava vašu trgovinu memoriranjem objekata proizvoda tijekom svakog zahtjeva, sprječavajući dvostruko učitavanje proizvoda. Može poboljšati vrijeme učitavanja stranice s puno proizvoda.

en: Cache Product Objects
hr: Predmemorija objekata proizvoda

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags
en: Enable backend caching and cache control headers for REST API responses via the <code>RestApiCache</code> trait. ⚙️ %1$sConfiguration%2$s
hr: Omogućite pozadinsko predmemoriranje i zaglavlja kontrole predmemorije za REST API odgovore putem svojstva <code>RestApiCache</code>. ⚙️ %1$sKonfiguracija%2$s

en: REST API Caching
hr: Predmemoriranje REST API-ja

en: Power your business with N-Genius Online—smart, secure, and built for the future
hr: Osnažite svoje poslovanje s N-Genius Onlineom - pametnim, sigurnim i izgrađenim za budućnost

en: Scheduled (recommended)
hr: Tempirano (preporučeno)

en: Controls how analytics data is imported from orders.
hr: Kontrolira kako se analitički podaci uvoze iz narudžbi.

en: Updates
hr: Ažuriranja

en: Scheduled updates enabled
hr: Omogućena planirana ažuriranja

en: This provides improved performance to your store, enable it in Analytics > Settings.
hr: Ovo pruža poboljšane performanse vašoj trgovini, omogućite ga kroz Analitika > Postavke.

en: Analytics now supports scheduled updates
hr: Analitika sada podržava planirana ažuriranja

note: translators: %s: Payment provider name.
en: Save big with %s
hr: Uštedite puno uz %s

note: translators: %s: Payment provider name.
en: Payments made simple with %s
hr: Plaćanja su jednostavna s %s

note: translators: %s: Payment provider name.
en: Get paid with %s
hr: Primajte uplate s %s

en: The quickest way to grow your business by advertising to over 100 million users across Tumblr and WordPress, starting at just \$5/day.
hr: Najbrži način za rast vašeg poslovanja oglašavanjem više od 100 milijuna korisnika na Tumblru i WordPressu, počevši od samo 5 USD/dan.

en: Excludes customers by location (state, country). Provide a comma-separated list of locations. Each location can be a country code (e.g. GB) or combination of country and state (e.g. US:CA).
hr: Isključuje kupce prema lokaciji (država, zemlja). Navedite popis lokacija odvojen zarezima. Svaka lokacija može biti kôd države (npr. GB) ili kombinacija države i savezne države (npr. US:CA).

en: Includes customers by location (state, country). Provide a comma-separated list of locations. Each location can be a country code (e.g. GB) or combination of country and state (e.g. US:CA).
hr: Uključuje kupce prema lokaciji (država, zemlja). Navedite popis lokacija odvojen zarezima. Svaka lokacija može biti kôd države (npr. GB) ili kombinacija države i savezne države (npr. US:CA).

en: Limit result to items with specified user type.
hr: Ograničite rezultat na stavke s određenom vrstom korisnika.

en: Result message.
hr: Poruka o rezultatu.

en: Whether the trigger was successful.
hr: Je li okidač bio uspješan.

en: Whether a batch import is currently running or scheduled to run within the next minute (null in immediate mode).
hr: Izvodi li se trenutno serijsko uvoženje ili je planirano za pokretanje unutar sljedeće minute (null u neposrednom načinu).

en: Next scheduled import time (null in immediate mode).
hr: Sljedeće planirano vrijeme uvoza (null u neposrednom načinu).

en: Last processed order date (null in immediate mode).
hr: Datum zadnje obrađene narudžbe (null u neposrednom načinu).

en: Current import mode.
hr: Trenutačni način uvoza.

en: Batch import triggered successfully.
hr: Serijsko uvoženje uspješno pokrenuto.

en: Invalid action hook for batch import.
hr: Nevaljana radnja za serijsko uvoženje.

en: A batch import is already in progress or scheduled to run soon. Please wait for it to complete before triggering a new import.
hr: Serijsko uvoženje je već u tijeku ili je planirano za pokretanje uskoro. Pričekajte da se dovrši prije pokretanja novog uvoza.

en: Manual import is not available in immediate mode. Imports happen automatically.
hr: Ručno uvoženje nije dostupno u neposrednom načinu. Uvoz se odvija automatski.

en: Sorry, you cannot access analytics imports.
hr: Nažalost, ne možete pristupiti analitičkim uvozima.

en: This function should not be called before the WooCommerce session is initialized, or places where there is no session, e.g. WordPress admin.
hr: Ova funkcija se ne smije pozivati ​​prije inicijalizacije WooCommerce sesije ili na mjestima gdje nema sesije, npr. WordPress admin.

en: Limit result set to products visible in Point of Sale.
hr: Ograničite skup rezultata na proizvode vidljive u POS-u.

en: Limit result set to variations visible in Point of Sale.
hr: Ograničite skup rezultata na varijacije vidljive u POS-u.

en: The WordPress environment type.
hr: Vrsta WordPress okruženja.

[ctx: Taxonomy name]
en: POS Product visibility
hr: Vidljivost POS proizvoda

note: translators: %d: order item ID
en: Order item #%d contains legacy tax data format. Tax rate ID information is unavailable.
hr: Stavka narudžbe #%d sadrži naslijeđeni format poreznih podataka. Podaci o ID-u porezne stope nisu dostupni.

en: The current environment type set for this site.
hr: Trenutna vrsta okruženja postavljena za ovu web-stranicu.

en: Environment type
hr: Vrsta okruženja

en: This option is important as it will affect how you input prices. If you select "Yes", enter prices including your base location's tax rate, the baseline for tax calculations. Changing this option will not update existing products.
hr: Ova je opcija važna jer će utjecati na način unosa cijena. Ako odaberete "Da", unesite cijene uključujući poreznu stopu vaše osnovne lokacije, osnovu za izračun poreza. Promjena ove opcije neće ažurirati postojeće proizvode.

note: translators: 1: country code, 2: opening link tag, 3: closing link tag
en: You have enabled "Prices entered with tax" but have not configured a standard tax rate for your base location (%1$s). Please %2$sconfigure standard tax rates%3$s to ensure accurate tax calculations.
hr: Omogućili ste "Cijene unesene s porezom", ali niste konfigurirali standardnu ​​poreznu stopu za svoju osnovnu lokaciju (%1$s). Molimo vas da %2$skonfigurirate standardne porezne stope%3$s kako biste osigurali točne izračune poreza.

en: Tax configuration incomplete
hr: Konfiguracija poreza nije dovršena

en: Enables including ETag and Cache-Control headers, and returning 304 Not Modified responses, for REST API endpoints configured as cacheable.
hr: Omogućuje uključivanje ETag i Cache-Control zaglavlja te vraćanje odgovora 304 Not Modified za REST API krajnje točke konfigurirane kao predmemorirane.

en: Send cache control headers and support 304 Not Modified responses
hr: Slanje zaglavlja kontrole predmemorije i podrška za odgovore 304 Not Modified

en: Enable cache control headers
hr: Omogući zaglavlja kontrole predmemorije

en: Enables responses for REST API endpoints configured as cacheable. Requires an external object cache.<br/>This setting should be enabled only if no other plugins that handle caching are active.
hr: Omogućuje odgovore za REST API krajnje točke konfigurirane kao predmemorirane. Zahtijeva vanjsku predmemoriju objekta.<br/>Ova postavka treba biti omogućena samo ako nisu aktivni drugi dodaci koji obrađuju predmemoriranje.

en: Cache REST API responses on the server
hr: Odgovori predmemoriranja REST API na poslužitelju

en: Enable backend caching
hr: Omogući pozadinsko predmemoriranje

note: translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags
en: Backend caching requires a WordPress object cache plugin (Redis, Memcached, etc.) to be installed and active. %1$sLearn more about object caching%2$s.
hr: Pozadinsko predmemoriranje zahtijeva da WordPress dodatak za predmemoriju objekata (Redis, Memcached itd.) bude instaliran i aktivan. %1$sSaznajte više o predmemoriranju objekata%2$s.

en: These settings control backend caching and cache control headers for REST API responses.
hr: Ove postavke kontroliraju pozadinsko predmemoriranje i zaglavlja kontrole predmemorije za REST API odgovore.

en: REST API response cache
hr: Predmemorija odgovora REST API-ja

en: REST API caching
hr: Predmemoriranje REST API-ja

en: REST API keys
hr: REST API ključevi

en: Generate a login for the account using first and/or last name. If neither is usable (e.g. invalid or missing) the email address will be used. If this option is unchecked, customers will need to set a username during account creation
hr: Generirajte prijavu za račun koristeći ime i/ili prezime. Ako ni jedno nije upotrebljivo (npr. nevaljano ili nedostaje), koristit će se adresa e-pošte. Ako ova opcija nije označena, kupci će morati postaviti korisničko ime tijekom izrade računa

en: Generate account login (recommended)
hr: Generiraj prijavu za račun (preporučeno)

en: This product type is not currently supported.
hr: Ova vrsta proizvoda trenutno nije podržana.

en: Controls whether this product appears in the Point of Sale system.
hr: Kontrolira hoće li se ovaj proizvod pojaviti u POS sustavu.

en: Available for POS
hr: Dostupno za POS

en: No billing email provided.
hr: Nije navedena e-pošta za naplatu.

[ctx: block description]
en: Displays the current category title and lets permitted users edit it.
hr: Prikazuje trenutni naslov kategorije i omogućuje ovlaštenim korisnicima da ga uređuju.

[ctx: block description]
en: Displays the current category description.
hr: Prikazuje opis trenutne kategorije.

[ctx: block title]
en: Product Category Description
hr: Opis kategorije proizvoda

note: translators: %s: order number
en: Canceled order: #%s,
hr: Otkazana narudžba: #%s,

en: No shipping method selected.
hr: Nije odabran način dostave.

en: Shipping address required.
hr: Obvezna adresa za dostavu.

en: Product ID must be numeric.
hr: ID proizvoda mora biti numerički.

en: Line items to add to the cart.
hr: Red stavki za dodavanje u košaricu.

en: Items Discount
hr: Popust na stavke

en: Items Base Amount
hr: Osnovni iznos stavki

en: Link type.
hr: Vrsta poveznice.

en: Related links.
hr: Srodne poveznice.

en: Message content.
hr: Sadržaj poruke.

en: Content type.
hr: Vrsta sadržaja.

en: JSON path to the related field.
hr: JSON putanja do povezanog polja.

en: Message type.
hr: Vrsta poruke.

en: Messages (info, warnings, errors).
hr: Poruke (informacije, upozorenja, greške).

en: Amount in cents.
hr: Iznos u centima.

en: Display text.
hr: Prikaz teksta.

en: Total type.
hr: Vrsta ukupnog iznosa.

en: Order totals breakdown.
hr: Raščlamba ukupnih iznosa narudžbe.

en: Total in cents.
hr: Ukupno u centima.

en: Tax in cents.
hr: Porez u centima.

en: Latest delivery time (ISO 8601).
hr: Krajnje vrijeme isporuke (ISO 8601).

en: Earliest delivery time (ISO 8601).
hr: Najranije vrijeme isporuke (ISO 8601).

en: Carrier name.
hr: Naziv prijevoznika.

en: Subtitle.
hr: Podnaslov.

en: Title.
hr: Naslov.

en: Fulfillment option ID.
hr: ID opcije ispunjenja.

en: Fulfillment type.
hr: Vrsta ispunjenja.

en: Available fulfillment options.
hr: Dostupne opcije ispunjenja.

en: Postal/ZIP code.
hr: Poštanski broj.

en: Country code (ISO 3166-1 alpha-2).
hr: Kod države (ISO 3166-1 alpha-2).

en: State/province.
hr: Država/pokrajina.

en: Full name.
hr: Puno ime.

en: Fulfillment/shipping address.
hr: Adresa za ispunjenje/dostavu.

en: Total amount in cents.
hr: Ukupan iznos u centima.

en: Tax amount in cents.
hr: Iznos poreza u centima.

en: Subtotal in cents.
hr: Međuzbroj u centima.

en: Discount amount in cents.
hr: Iznos popusta u centima.

en: Base amount in cents.
hr: Osnovni iznos u centima.

en: Quantity.
hr: Količina.

en: Product item details.
hr: Pojedinosti o artiklu.

en: Line item ID.
hr: ID stavke.

en: Line items in the checkout session.
hr: Stavke u sesiji plaćanja.

en: Currency code (ISO 4217).
hr: Šifra valute (ISO 4217).

en: Status of the checkout session.
hr: Status sesije plaćanja.

en: List of supported payment methods.
hr: Popis podržanih načina plaćanja.

en: Payment provider information.
hr: Podaci o pružatelju platnih usluga.

en: Buyer information.
hr: Podaci o kupcu.

en: Unique identifier for the checkout session.
hr: Jedinstveni identifikator za sesiju plaćanja.

note: translators: 1: current session status, 2: allowed statuses
en: Checkout session cannot be updated. Current status: %1$s. Allowed statuses: %2$s
hr: Sesija plaćanja ne može se ažurirati. Trenutni status: %1$s. Dopušteni statusi: %2$s

en: Selected fulfillment option ID.
hr: Odabrani ID opcije ispunjenja.

en: No agentic-supported payment gateway available.
hr: Nema dostupnoga platnog sustava koji agent podržava.

en: No payment gateway available.
hr: Nema dostupnoga platnog sustava.

en: Payment was declined.
hr: Plaćanje je odbijeno.

note: translators: %s: current session status
en: Checkout session is not ready for payment. Current status: %s
hr: Sesija plaćanja nije spremna za plaćanje. Trenutni status: %s

en: Invalid or expired checkout session ID.
hr: Nevaljani ili istekli ID sesije plaćanja.

en: Payment provider identifier.
hr: Identifikator pružatelja platnih usluga.

en: Payment token from the payment provider.
hr: Token plaćanja od pružatelja platnih usluga.

en: Payment data including token and provider.
hr: Podaci o plaćanju, uključujući token i pružatelja usluga.

en: The checkout session ID (Cart-Token JWT).
hr: ID sesije plaćanja (Cart-Token JWT).

en: Cannot change locations of "Rest of the World" zone.
hr: Nije moguće promijeniti lokacije zone "Ostatak svijeta".

en: Cannot change order of "Rest of the World" zone.
hr: Nije moguće promijeniti redoslijed zone "Ostatak svijeta".

en: Zone name cannot be empty.
hr: Naziv zone ne može biti prazan.

en: Cannot change name of "Rest of the World" zone.
hr: Nije moguće promijeniti naziv zone "Ostatak svijeta".

en: Shipping zone location name (readonly, auto-generated from code).
hr: Naziv lokacije zone dostave (samo za čitanje, automatski generirano iz koda).

en: Resource cannot be created. Check for validation errors or server logs for details.
hr: Resurs se ne može stvoriti. Provjerite greške validacije ili zapisnike poslužitelja za detalje.

en: Could not update shipping method.
hr: Nije moguće ažurirati način dostave.

en: Settings must be an array.
hr: Postavke moraju biti niz.

en: Shipping method settings including title and configuration.
hr: Postavke načina dostave, uključujući naslov i konfiguraciju.

en: Shipping zone ID.
hr: ID zone dostave.

en: Shipping method does not belong to the specified zone.
hr: Način dostave ne pripada navedenoj zoni.

en: Invalid shipping method type.
hr: Nevaljana vrsta načina dostave.

en: Invalid shipping zone ID.
hr: Nevaljan ID zone dostave.

en: Manage your store’s tax setup.
hr: Upravljajte postavkama poreza svoje trgovine.

en: Available options for select/radio fields.
hr: Dostupne opcije za odabir polja/izborno dugme.

note: translators: 1: Setting ID, 2: Allowed values list.
en: Invalid value for "%1$s". Allowed values: %2$s.
hr: Nevaljana vrijednost za "%1$s". Dopuštene vrijednosti: %2$s.

en: Manage product settings including dimensions, weight units, and display options.
hr: Upravljajte postavkama proizvoda, uključujući dimenzije, jedinice težine i opcije prikaza.

en: Invalid dimension unit. Valid units are: m, cm, mm, in, yd.
hr: Nevaljana jedinica dimenzije. Valjane jedinice su: m, cm, mm, in, yd.

en: Invalid weight unit. Valid units are: kg, g, lbs, oz.
hr: Nevaljana jedinica težine. Valjane jedinice su: kg, g, lbs, oz.

en: Sorry, you are not allowed to edit product settings.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje postavki proizvoda.

en: Sorry, you are not allowed to access product settings.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup postavkama proizvoda.

note: translators: %d: account index
en: Account at index %d must be an object.
hr: Račun na indeksu %d mora biti objekt.

en: Account details must be an array.
hr: Podaci o računu moraju biti niz.

en: Bank account details for direct bank transfer.
hr: Podaci o bankovnom računu za izravni bankovni prijenos.

en: Determines the display order of payment gateways during checkout.
hr: Određuje redoslijed prikaza platnih sustava tijekom plaćanja.

en: Enable this payment gateway
hr: Omogući ovaj platni sustav

en: Invalid payment gateway ID.
hr: Nevaljan ID platnog sustava.

en: URL for the management link.
hr: URL poveznice za upravljanje.

en: Management links for the payment method.
hr: Poveznice za upravljanje načinom plaćanja.

en: Management options for the payment method.
hr: Opcije upravljanja načinom plaćanja.

en: Current state configuration of the payment method.
hr: Trenutačno stanje konfiguracije načina plaćanja.

en: Icon URL for the payment method.
hr: URL ikone za način plaćanja.

en: Description of the payment method.
hr: Opis načina plaćanja.

en: Title of the payment method.
hr: Naziv načina plaćanja.

en: Sort order for the payment method.
hr: Redoslijed sortiranja načina plaćanja.

en: Unique identifier for the payment method.
hr: Jedinstveni identifikator načina plaćanja.

en: Available offline payment methods.
hr: Dostupni izvanmrežni načini plaćanja.

en: Grouped settings for offline payment methods.
hr: Grupirane postavke za izvanmrežne načine plaćanja.

en: Current enabled state for all payment methods.
hr: Trenutno omogućeno stanje za sve načine plaćanja.

en: Description of the settings group.
hr: Opis grupe postavki.

en: Title of the settings group.
hr: Naslov grupe postavki.

en: Invalid payment methods data received.
hr: Primljeni su nevažeći podaci o načinima plaćanja.

en: Manage offline payment methods available for your store.
hr: Upravljajte izvanmrežnim načinima plaćanja dostupnima za vašu trgovinu.

en: Offline Payment Methods
hr: Izvanmrežni načini plaćanja

en: Country code to retrieve offline payment methods for.
hr: Kôd države za dohvaćanje izvanmrežnih načina plaćanja.

en: Sorry, you are not allowed to edit general settings.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje općih postavki.

en: Sorry, you are not allowed to access general settings.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup općim postavkama.

note: translators: 1: field key, 2: invalid value
en: Invalid option "%2$s" for %1$s.
hr: Nevaljana opcija "%2$s" za %1$s.

note: translators: 1: field key, 2: valid options
en: Invalid value for %1$s. Valid options: %2$s
hr: Nevaljana vrijednost za %1$s. Valjane opcije: %2$s

note: translators: %s: field key
en: Invalid email format for %s.
hr: Nevaljan format e-pošte za %s.

en: Whether this is sent only manually.
hr: Šalje li se ovo samo ručno.

en: Whether this is a customer email.
hr: Je li ovo e-pošta kupca.

en: Email group title.
hr: Naslov e-pošte grupe.

en: Email group identifier.
hr: Identifikator e-pošte grupe.

en: Link to template editor.
hr: Poveznica na uređivač predložaka.

en: Template post ID.
hr: ID objave predloška.

en: Email description.
hr: Opis e-pošte.

en: Email title.
hr: Naslov e-pošte.

en: Failed to retrieve updated email settings.
hr: Nije moguće dohvatiti ažurirane postavke e-pošte.

en: Email template not found.
hr: Predložak e-pošte nije pronađen.

en: Email template ID.
hr: ID predloška e-pošte.

en: Filter by template post ID.
hr: Filtriraj prema ID-u objave predloška.

en: Available options for selectable fields.
hr: Dostupne opcije za polja koja se mogu odabrati.

en: Sorry, you are not allowed to edit email settings.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje postavki e-pošte.

en: Sorry, you are not allowed to access email settings.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup postavkama e-pošte.

en: Set options relating to customer accounts and data privacy.
hr: Postavite opcije koje se odnose na korisničke račune i privatnost podataka.

en: Accounts & Privacy
hr: Računi i privatnost

en: Sorry, you are not allowed to edit account settings.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za uređivanje postavki računa.

en: Sorry, you are not allowed to access account settings.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za pristup postavkama računa.

en: Amount refunded for this tax.
hr: Iznos povrata za ovaj porez.

en: Tax ID.
hr: Porezni ID.

en: Total refunded for this item.
hr: Ukupno vraćeno za ovu stavku.

en: Quantity refunded.
hr: Povratna količina.

en: ID of the original line item.
hr: ID izvorne stavke retka.

en: ID of the refund line item. This is not the ID of the original line item.
hr: ID stavke retka za povrat. Ovo nije ID izvorne stavke retka.

en: Refunded line items. This can include products, fees, and shipping lines, combined into a single array.
hr: Povratne stavke retka. To može uključivati ​​proizvode, naknade i stavke dostave, kombinirane u jedan niz.

en: The date the refund was created, as GMT.
hr: Datum kreiranja povrata, kao GMT.

en: The date the refund was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja povrata, u vremenskoj zoni web-mjesta.

en: Currency the refund was created with, in ISO format.
hr: Valuta s kojom je povrat kreiran, u ISO formatu.

en: Reason for the refund.
hr: Razlog povrata.

en: Amount that was refunded. This is calculated from the line items if not provided.
hr: Iznos koji je vraćen. Izračunava se iz stavki retka ako nije naveden.

en: The ID of the order that was refunded.
hr: ID narudžbe za koju je vraćen.

en: Unique identifier for the refund.
hr: Jedinstveni identifikator za povrat.

note: translators: %s: tax total
en: Refund tax total cannot be greater than the line item tax total (%s).
hr: Ukupni iznos povrata poreza ne može biti veći od ukupnog iznosa poreza stavke retka (%s).

note: translators: %s: tax IDs
en: Line item tax not found. Must be: %s.
hr: Porez stavke nije pronađen. Mora biti: %s.

en: Tax id and refund_total are required.
hr: ID poreza i ukupni iznos povrata su obvezni.

note: translators: %s: item quantity
en: Line item quantity cannot be greater than the item quantity (%s).
hr: Količina stavke ne može biti veća od količine stavke (%s).

en: Line item is not a product, fee, or shipping line.
hr: Stavka nije proizvod, naknada ili stavka dostave.

en: Line item not found.
hr: Stavka nije pronađena.

en: Cannot create order refund.
hr: Nije moguće kreirati povrat narudžbe.

en: Refund total must be greater than zero.
hr: Ukupni povrat mora biti veći od nule.

en: When true, the payment gateway API is used to perform the refund. If the payment gateway does not support refunds, the refund will fail.
hr: Kada je vrijednost "true", API platnog sustava koristi se za izvršavanje povrata. Ako platni sustav ne podržava povrate, povrat neće uspjeti.

en: Filter refunds by order ID.
hr: Filtriraj povrate prema ID-u narudžbe.

en: Exclude products that belong to specific product category IDs.
hr: Isključi proizvode koji pripadaju određenim ID-ovima kategorija proizvoda.

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s.
hr: Prilagođena zaliha: %s.

en: Total refund tax amount for the order.
hr: Ukupan iznos povrata poreza za narudžbu.

en: Total refund amount for the order.
hr: Ukupan iznos povrata za narudžbu.

en: Could not mark the order as paid.
hr: Nije moguće označiti narudžbu kao plaćenu.

en: Download permissions
hr: Dopuštenja za preuzimanje

en: Download permissions were reset manually.
hr: Dopuštenja za preuzimanje ručno su resetirana.

en: Resets any download permissions linked to the order.
hr: Resetira sva dopuštenja za preuzimanje povezana s narudžbom.

en: Marks the order as paid. Updates the order status and reduces line item stock if necessary.
hr: Označava narudžbu kao plaćenu. Ažurira status narudžbe i smanjuje zalihe stavki ako je potrebno.

en: The group of order note.
hr: Grupa napomena o narudžbi.

en: The title of the order note group.
hr: Naslov grupe napomena o narudžbi.

en: When the customer was last active, as GMT.
hr: Kada je kupac bio zadnji put aktivan, kao GMT.

en: When the customer was last active in the site's timezone.
hr: Kada je kupac bio zadnji put aktivan u vremenskoj zoni web-mjesta.

en: Cannot update resource.
hr: Nije moguće ažurirati resurs.

en: Email notification
hr: Obavijest e-poštom

en: Product stock
hr: Zalihe proizvoda

en: Order confirmation email
hr: E-pošta s potvrdom narudžbe

note: translators: %s is an email address.
en: Order details sent to %s.
hr: Pojedinosti o narudžbi poslane su na %s.

note: translators: 1. The name of an email template; 2. Email address.
en: Email template "%1$s" sent to %2$s.
hr: Predložak e-pošte "%1$s" poslan je na %2$s.

en: Enable push notifications for the WooCommerce mobile apps to receive order notifications and store updates.
hr: Omogućite push obavijesti za WooCommerce mobilne aplikacije kako biste primali obavijesti o narudžbama i ažuriranja trgovine.

en: Push Notifications
hr: Push obavijesti

en: Enable the Agentic Checkout API for AI-powered checkout experiences (e.g., ChatGPT). This adds REST API endpoints that allow AI agents to create and manage checkout sessions.
hr: Omogućite Agentic Checkout API za iskustva naplate pokretana umjetnom inteligencijom (npr. ChatGPT). Ovo dodaje REST API krajnje točke koje omogućuju AI agentima stvaranje i upravljanje sesijama naplate.

en: Enable order data caching in the datastore. This feature only works with high-performance order storage and is recommended for stores using object caching.
hr: Omogućite predmemoriranje podataka o narudžbi u spremištu podataka. Ova značajka radi samo s Pohrana narudžbi visokih performansi (HPOS) i preporučuje se trgovinama koje koriste predmemoriranje objekata.

en: The onboarding steps in case this provider supports native in-context onboarding.
hr: Koraci uvođenja u slučaju da ovaj pružatelj usluga podržava izvorno uvođenje u kontekstu.

en: Message to show the user.
hr: Poruka za prikaz korisniku.

en: Various messages to possibly show the user.
hr: Razne poruke za eventualno prikaz korisniku.

en: Whether onboarding is supported.
hr: Je li uvođenje u službu podržano.

note: translators: %s: WooPayments.
en: %s is not supported in the selected business location.
hr: %s nije podržano na odabranoj poslovnoj lokaciji.

note: translators: %s: Payment extension suggestion ID.
en: The provider class for payment extension suggestion ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
hr: Klasa pružatelja usluga za ID prijedloga proširenja plaćanja "%s" mora proširiti klasu PaymentGateway.

note: translators: %s: Gateway ID.
en: The provider class for gateway ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
hr: Klasa pružatelja usluga za ID pristupnika "%s" mora proširiti klasu PaymentGateway.

note: translators: %d: number of orders updated
en: Successfully updated fulfillment status for %d orders.
hr: Uspješno ažuriran status ispunjenja za %d narudžbi.

en: Failed to update order fulfillment status. Please check the database logs for errors.
hr: Nije moguće ažurirati status ispunjenja narudžbe. Provjerite zapisnike baze podataka za greške.

note: translators: %s: error message
en: Failed to create fulfillment status column: %s
hr: Nije moguće stvoriti stupac statusa ispunjenja: %s

en: This tool will regenerate the order fulfillment status for all orders and update the Analytics data using a direct SQL query.
hr: Ovaj alat će regenerirati status ispunjenja narudžbe za sve narudžbe i ažurirati podatke Analyticsa pomoću izravnog SQL upita.

en: Regenerate order fulfillment status for Analytics
hr: Regeneriraj status ispunjenja narudžbe za Analytics

en: Agentic Commerce Protocol: Order created or updated
hr: Agent Commerce Protocol: Narudžba kreirana ili ažurirana

en: Next products
hr: Sljedeći proizvodi

en: Previous products
hr: Prethodni proizvodi

en: Discounts calculated at checkout.
hr: Popusti se obračunavaju prilikom plaćanja.

en: Taxes calculated at checkout.
hr: Porezi se obračunavaju prilikom plaćanja.

en: Shipping calculated at checkout.
hr: Dostava se obračunava prilikom plaćanja.

en: Taxes and discounts calculated at checkout.
hr: Porezi i popusti se obračunavaju prilikom plaćanja.

en: Shipping and discounts calculated at checkout.
hr: Dostava i popusti se obračunavaju prilikom plaćanja.

en: Shipping and taxes calculated at checkout.
hr: Dostava i porezi se obračunavaju prilikom plaćanja.

en: Unknown database error occurred while adding fulfillment_status column.
hr: Došlo je do nepoznate greške u bazi podataka prilikom dodavanja stupca fulfillment_status.

en: Finish checkout
hr: Završi plaćanje

en: Failed to generate catalog file.
hr: Generiranje datoteke kataloga nije uspjelo.

en: Products catalog file URL. Null when catalog is not ready.
hr: URL datoteke kataloga proizvoda. Null kada katalog nije spreman.

en: Products catalog generation status.
hr: Status generiranja kataloga proizvoda.

en: fields cannot be empty.
hr: polja ne mogu biti prazna.

en: fields must be an array of strings or a comma-separated string.
hr: polja moraju biti niz nizova ili niz odvojen zarezima.

en: Whether to generate a new catalog file regardless of whether a catalog file already exists.
hr: Treba li generirati novu datoteku kataloga bez obzira postoji li već datoteka kataloga.

en: Product/variation fields to include in the catalog. Can be an array or comma-separated string.
hr: Polja proizvoda/varijacije koja treba uključiti u katalog. Može biti niz ili niz odvojen zarezima.

note: translators: %1$s: Authorization ID, %2$s: open link tag, %3$s: close link tag
en: . Authorization ID: %1$s not found. Please log into your %2$sPayPal account%3$s to capture the payment
hr: . ID autorizacije: %1$s nije pronađen. Prijavite se na svoj %2$sPayPal račun%3$s kako biste zabilježili plaćanje

note: translators: %s: Currency code
en: PayPal Standard does not support your store currency (%s).
hr: PayPal Standard ne podržava valutu vaše trgovine (%s).

en: PayPal Account Restricted
hr: PayPal račun ograničen

note: translators: 1: opening <a> tag, 2: closing </a> tag
en: Your PayPal account has been restricted by PayPal. This may prevent customers from completing payments. Please %1$scontact PayPal support%2$s to resolve this issue and restore full functionality to your account.
hr: Vaš PayPal račun je ograničen od strane PayPala. To može spriječiti kupce u dovršavanju plaćanja. Molimo vas da %1$skontaktirate PayPal podršku%2$s kako biste riješili ovaj problem i vratili punu funkcionalnost svog računa.

note: translators: %s: Link to PayPal sandbox testing guide page
en: <strong>Sandbox mode enabled</strong>. Only sandbox test accounts can be used. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
hr: <strong>Omogućen je način rada sandbox</strong>. Mogu se koristiti samo testni računi sandboxa. Za više detalja pogledajte <a href="%s">Vodič za testiranje PayPal Sandboxa</a>.

en: Shown as a preview in the Inbox, next to the subject line. (Max 150 characters).
hr: Prikazuje se kao pregled u mapi ulaznih poruka, pored retka naslova. (Najviše 150 znakova).

en: Preheader
hr: Predzaglavlje

en: Order changes
hr: Promjene narudžbe

en: Notifies admins when a new order has been placed.
hr: Obavještava administratore kada je poslana nova narudžba.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has failed.
hr: Obavještava administratore kada narudžba koja je bila u obradi ili na čekanju nije uspjela.

en: Notifies customers when their password has been reset.
hr: Obavještava kupce kada im je lozinka resetirana.

en: Account password reset
hr: Resetiranje lozinke računa

en: Notifies customers when their order has been partially or fully refunded.
hr: Obavještava kupce kada im je narudžba djelomično ili u potpunosti vraćena.

en: Notifies customers when their order has been received and is being processed.
hr: Obavještava kupce kada je njihova narudžba primljena i obrađuje se.

en: Notifies customers when a full or partial refund has been issued for their in-person (POS) order.
hr: Obavještava kupce kada je izdan puni ili djelomični povrat novca za njihovu osobnu (POS) narudžbu.

en: POS order refunded
hr: POS narudžba vraćena

en: Notifies customers when their in-person (POS) order has been completed.
hr: Obavještava kupce kada je njihova osobna (POS) narudžba dovršena.

en: POS order complete
hr: POS narudžba dovršena

en: Order on hold
hr: Narudžba na čekanju

en: Notifies customers when you’ve added a note to their order.
hr: Obavještava kupce kada ste dodali napomenu njihovoj narudžbi.

en: Customer note added
hr: Napomena za kupca dodana

en: Notifies customers when their account has been created.
hr: Obavještava kupce kada je njihov račun kreiran.

en: Account created
hr: Račun kreiran

en: Manually send customers an email to review their order and complete payment.
hr: Ručno pošaljite kupcima e-poštu za pregled njihove narudžbe i dovršetak plaćanja.

en: Payment request
hr: Zahtjev za plaćanje

en: Notifies customers when their order has failed.
hr: Obavještava kupce kada njihova narudžba nije uspjela.

en: Notifies customers when their order has been shipped.
hr: Obavještava kupce kada je njihova narudžba poslana.

en: Order fulfilled
hr: Narudžba ispunjena

en: Notifies customers when their order has been cancelled.
hr: Obavještava kupce kada je njihova narudžba otkazana.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has been canceled.
hr: Obavještava administratore kada je narudžba koja je bila u obradi ili na čekanju otkazana.

en: Canceled order
hr: Otkazana narudžba

note: translators: %1$s is the payment method, %2$s is the transaction id.
en: Payment complete.
hr: Plaćanje dovršeno.

note: translators: %1$s is the payment method, %2$s is the transaction id.
en: Payment via %1$s (%2$s).
hr: Plaćanje putem %1$s (%2$s).

note: translators: 1: product name
en: Please choose product options for %1$s.
hr: Molimo odaberite opcije proizvoda za %1$s.

en: Add a different email address to receive replies.
hr: Dodajte drugu adresu e-pošte da biste primali odgovore.

en: You do not have permission to save settings.
hr: Nemate dopuštenje za spremanje postavki.

en: REST API operations for WooCommerce resources including products, orders, and other store data.
hr: REST API operacije za WooCommerce resurse, uključujući proizvode, narudžbe i ostale podatke o trgovini.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
hr: Prikazuje opis odabrane varijacije.

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
hr: Opis varijacije (Beta)

en: This item is not available for purchase.
hr: Ova stavka nije dostupna za kupnju.

en: Raw shipping method settings for frontend processing.
hr: Postavke sirovog načina dostave za obradu na naslovnici.

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
hr: ID načina dostave (npr. flat_rate, free_shipping).

en: Whether the shipping method is enabled.
hr: Je li način dostave omogućen.

en: Shipping methods for this zone.
hr: Načini dostave za ovu zonu.

en: Unique identifier for the shipping zone.
hr: Jedinstveni identifikator za zonu dostave.

en: Invalid line items type.
hr: Nevažeća vrsta stavki.

en: The fulfillment status of the order.
hr: Status ispunjenja narudžbe.

en: A list of line items (products) within this order.
hr: Popis stavki (proizvoda) unutar ove narudžbe.

en: Product needs shipping.
hr: Proizvod treba dostaviti.

en: Product is downloadable.
hr: Proizvod se može preuzeti.

en: Product is virtual.
hr: Proizvod je virtualan.

en: Product global unique ID.
hr: Globalni jedinstveni ID proizvoda.

en: Product permalink.
hr: Trajna poveznica proizvoda.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
hr: Cijena artikla. Izračunato kao ukupno / količina.

en: Product data this item is linked to.
hr: Podaci o proizvodu s kojima je ovaj artikl povezan.

en: Product or variation ID.
hr: ID proizvoda ili varijacije.

en: Line item image, if available.
hr: Slika stavke, ako je dostupna.

en: Item name.
hr: Naziv artikla.

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
hr: Ograničite skup rezultata na narudžbe s određenim statusima ispunjenja.

en: Total value must be an array with exactly 2 numbers for between operators.
hr: Ukupna vrijednost mora biti niz s točno 2 broja za operatore "između".

en: The comparison operator to use for total filtering.
hr: Operator usporedbe koji se koristi za filtriranje ukupnog iznosa.

en: Limit result set to orders with specific total amounts. For between operators, list two values.
hr: Ograničite skup rezultata na narudžbe s određenim ukupnim iznosima. Za operatore "između" navedite dvije vrijednosti.

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
hr: Ako je vrijednost "true", napomena će se prikazati kupcima. Ako je vrijednost "false", napomena će biti samo za administratorsku referencu.

en: Order ID the note belongs to.
hr: ID narudžbe kojoj napomena pripada.

en: The order ID that notes belong to.
hr: ID narudžbe kojoj napomena pripada.

en: Limit result to customer notes or private notes.
hr: Ograniči rezultat na bilješke korisnika ili privatne bilješke.

en: Trash not supported.
hr: Otpad nije podržan.

en: Cannot trash resource.
hr: Nije moguće staviti resurs u smeće.

en: Cannot delete resource.
hr: Nije moguće obrisati resurs.

en: Cannot create resource.
hr: Nije moguće stvoriti resurs.

en: Resource already exists.
hr: Resurs već postoji.

en: Invalid error object provided.
hr: Naveden je nevaljani objekt greške.

en: An error occurred while processing your request.
hr: Došlo je do greške pri obradi vašeg zahtjeva.

en: The user associated with this API key no longer exists.
hr: Korisnik povezan s ovim API ključem više ne postoji.

en: Authentication failed.
hr: Autentifikacija neuspjela.

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
hr: X-MCP-API-Key mora biti u formatu consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
hr: Potrebno je zaglavlje X-MCP-API-Key. Format: consumer_key:consumer_secret

en: HTTPS is required for MCP requests.
hr: HTTPS je potreban za MCP zahtjeve.

en: AI-accessible WooCommerce operations via MCP
hr: WooCommerce operacije dostupne umjetnoj inteligenciji putem MCP-a

en: WooCommerce MCP Server
hr: WooCommerce MCP poslužitelj

en: Ambiguous shipping providers list.
hr: Nejasan popis pružatelja usluga dostave.

en: Configure Permalinks
hr: Konfigurirajte stalne veze

en: WordPress permalinks must be set to anything other than "Plain" for MCP to work.
hr: WordPress stalne veze moraju biti postavljene na bilo što osim "Obično" da bi MCP radio.

en: Configuration Required
hr: Potrebna je konfiguracija

en: Enable WooCommerce MCP (Model Context Protocol) for AI-powered store operations. AI-generated results and actions can be unpredictable - please review before executing in your store.
hr: Omogućite WooCommerce MCP (Model Context Protocol) za operacije trgovine pokretane umjetnom inteligencijom. Rezultati i radnje generirane umjetnom inteligencijom mogu biti nepredvidivi - pregledajte prije izvršavanja u svojoj trgovini.

en: [Performance] Removes session cookies for non-logged in customers when session data is empty, improving page caching performance. May cause compatibility issues with extensions that depend on the session cookie without using session data.
hr: [Performanse] Uklanja kolačiće sesije za neprijavljene kupce kada su podaci sesije prazni, poboljšavajući performanse predmemoriranja stranice. Može uzrokovati probleme s kompatibilnošću s proširenjima koja ovise o kolačiću sesije bez korištenja podataka sesije.

en: Clear Customer Sessions When Empty
hr: Očisti sesije kupaca kada su prazne

en: Sample Download File.pdf
hr: Uzorak za preuzimanje, datoteka.pdf

en: Dummy Downloadable Product
hr: Probni proizvod za preuzimanje

en: Unique identifier for the resource
hr: Jedinstveni identifikator resursa

en: Update an existing order by modifying status, customer information, line items, or other order details.
hr: Ažurirajte postojeću narudžbu izmjenom statusa, podataka o kupcu, retka stavki ili drugih detalja narudžbe.

en: Update Order
hr: Ažuriraj narudžbu

en: Create a new order with customer information, line items, shipping details, and payment information.
hr: Izradite novu narudžbu s podacima o kupcu, redcima stavki, detaljima dostave i podacima o plaćanju.

en: Create Order
hr: Izradi narudžbu

en: Retrieve detailed information about a single order by ID, including line items, customer details, and payment information.
hr: Dohvati detaljne informacije o jednoj narudžbi prema ID-u, uključujući stavke, podatke o kupcu i podatke o plaćanju.

en: Get Order
hr: Preuzmi narudžbu

en: Retrieve a paginated list of orders with optional filters for status, customer, date range, and other criteria.
hr: Dohvati paginirani popis narudžbi s dodatnim filterima za status, kupca, raspon datuma i druge kriterije.

en: List Orders
hr: Popis narudžbi

en: Permanently delete a product from the store. This action cannot be undone.
hr: Trajno obriši proizvod iz trgovine. Ova se radnja ne može poništiti.

en: Delete Product
hr: Obriši proizvod

en: Update an existing product by modifying its attributes such as price, stock, description, or metadata.
hr: Ažurirajte postojeći proizvod izmjenom njegovih atributa kao što su cijena, zaliha, opis ili metapodaci.

en: Update Product
hr: Ažuriraj proizvod

en: Create a new product in WooCommerce with name, price, description, and other product attributes.
hr: Izradi novi proizvod u WooCommerceu s nazivom, cijenom, opisom i drugim atributima proizvoda.

en: Retrieve detailed information about a single product by ID, including price, description, images, and metadata.
hr: Dohvati detaljne informacije o jednom proizvodu prema ID-u, uključujući cijenu, opis, slike i metapodatke.

en: Get Product
hr: Dohvati proizvod

en: Retrieve a paginated list of products with optional filters for status, category, price range, and other attributes.
hr: Dohvati paginirani popis proizvoda s dodatnim filterima za status, kategoriju, raspon cijena i druge atribute.

en: List Products
hr: Popis proizvoda

en: Please select a valid quantity to add to the cart.
hr: Odaberite valjanu količinu za dodavanje u košaricu.

note: translators: Alt text for video play button icon.
en: Play
hr: Pokreni

en: Watch on YouTube
hr: Gledajte na YouTubeu

en: Listen on ReverbNation
hr: Slušajte na ReverbNationu

en: Listen on Mixcloud
hr: Slušajte na Mixcloudu

en: Listen on Pocket Casts
hr: Slušajte na Pocket Castsu

en: Listen on SoundCloud
hr: Slušajte na SoundCloudu

en: Listen on Spotify
hr: Slušajte na Spotifyu

en: Listen to the audio
hr: Slušajte audiozapis

en: Description for the setting field.
hr: Opis grupe polja.

en: Available options for select/multiselect fields.
hr: Dostupne opcije za polja za odabir/višestruki odabir.

en: Flat key-value mapping of all setting field values.
hr: Ravno mapiranje ključ-vrijednost svih vrijednosti grupe polja.

en: Set your store's address, visibility, currency, language, and timezone.
hr: Postavite adresu, vidljivost, valutu, jezik i vremensku zonu svoje trgovine.

en: Invalid country code in list.
hr: Nevaljani kôd države na popisu.

en: Expected an array of country codes.
hr: Očekivan je niz kodova država.

en: Invalid shipping location option.
hr: Nevaljana opcija lokacije dostave.

en: Invalid selling location option.
hr: Nevaljana opcija lokacije prodaje.

en: Invalid country/state format.
hr: Nevaljani format države/savezne države.

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
hr: Broj decimala mora biti između 0 i 10.

en: Setting field value.
hr: Vrijednost grupe polja.

en: Setting field description.
hr: Opis grupe polja.

en: Setting field type.
hr: Vrsta grupe polja.

en: Setting field label.
hr: Oznaka grupe polja.

en: Setting field ID.
hr: ID grupe polja.

en: Settings fields.
hr: Polja postavki.

en: Display order for the group.
hr: Redoslijed prikaza za grupu.

en: Group description.
hr: Opis grupe.

en: Group title.
hr: Naziv grupe.

en: Settings group.
hr: Grupa postavki.

en: Collection of setting groups.
hr: Kolekcija grupa postavki.

en: Settings description.
hr: Opis postavki.

en: Settings title.
hr: Naziv postavki.

en: Unique identifier for the settings group.
hr: Jedinstveni identifikator za grupu postavki.

en: Customize the look and feel of all you notification emails.
hr: Prilagodite izgled i dojam svih svojih e-poruka s obavijestima.

en: Email design
hr: Dizajn e-pošte

en: "Reply-to" address
hr: Adresa za odgovor

en: "Reply-to" name
hr: Ime za odgovor

en: Add "Reply-to" email
hr: Dodajte e-poštu za odgovor

en: Please enter a valid reply-to email address.
hr: Unesite valjanu adresu e-pošte za odgovor.

en: Reply-to name cannot be empty when reply-to is enabled.
hr: Ime za odgovor ne može biti prazno kada je odgovaranje omogućeno.

en: Reply-to enabled must be a boolean value.
hr: Omogućen odgovor mora biti logička vrijednost.

en: Email sender name cannot be empty.
hr: Ime pošiljatelja e-pošte ne može biti prazno.

en: Invalid or empty request body.
hr: Nevaljano ili prazno tijelo zahtjeva.

en: Add to cart single text.
hr: Dodaj u košaricu pojedinačni tekst.

en: Add to cart text.
hr: Dodaj u košaricu tekst.

en: Add to cart description.
hr: Dodaj u košaricu opis.

en: Add to cart details.
hr: Dodaj u košaricu detalji.

en: Sorry, you cannot update resources.
hr: Nažalost, ne možete ažurirati resurse.

en: The entity type must be "order".
hr: Vrsta entiteta mora biti "narudžba".

en: The entity ID is required.
hr: ID entiteta je obavezan.

en: The order ID is required.
hr: ID narudžbe je obavezan.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za izvođenje ove akcije.

en: When enabled, PayPal will use the address provided by the checkout form, and prevent the buyer from changing it inside the PayPal payment page. Disable this to let buyers choose a shipping address from their PayPal account. PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
hr: Kada je omogućeno, PayPal će koristiti adresu navedenu u obrascu za plaćanje i spriječiti kupca da je promijeni unutar PayPal stranice za plaćanje. Onemogućite ovo kako biste kupcima omogućili odabir adrese za dostavu sa svog PayPal računa. PayPal provjerava adrese, stoga ova postavka može uzrokovati greške (preporučujemo da je ostavite onemogućenu).

en: Prevent buyers from changing the shipping address.
hr: Spriječi kupce da mijenjaju adresu za dostavu.

en: Enable PayPal buttons to offer PayPal, Venmo and Pay Later as express checkout options on product, cart, and checkout pages.
hr: Omogućite PayPal dugmad kako biste ponudili PayPal, Venmo i Pay Later kao opcije ekspresne naplate na stranicama proizvoda, košarice i naplate.

en: Enable PayPal Buttons
hr: Omogući PayPal dugmad

en: PayPal Buttons
hr: PayPal dugmad

note: translators: %1$s: Transaction ID
en: PayPal payment authorized. Transaction ID: %1$s. Change payment status to processing or complete to capture funds.
hr: PayPal plaćanje odobreno. ID transakcije: %1$s. Promijenite status plaćanja u "Obrađuje se" ili "Dovršeno" kako biste primili sredstva.

note: translators: %s: reason
en: Payment pending (reason: %s).
hr: Plaćanje na čekanju (razlog: %s).

note: translators: %1$s: Transaction ID
en: PayPal payment captured. Transaction ID: %1$s.
hr: PayPal plaćanje zabilježeno. ID transakcije: %1$s.

note: translators: %1$s: PayPal order ID, %2$s: Status
en: PayPal payment approval failed. PayPal Order ID: %1$s. Status: %2$s
hr: Odobrenje PayPal plaćanja nije uspjelo. PayPal ID narudžbe: %1$s. Status: %2$s

note: translators: %1$s: PayPal order ID
en: PayPal payment approved. PayPal Order ID: %1$s
hr: PayPal plaćanje odobreno. PayPal ID narudžbe: %1$s

en: PayPal capture authorized payment failed
hr: PayPal snimanje odobrenog plaćanja nije uspjelo

note: translators: %s: PayPal debug ID
en: . PayPal debug ID: %s
hr: . PayPal ID za otklanjanje grešaka: %s

note: translators: %1$s: Action, %2$s: PayPal order ID
en: PayPal %1$s payment failed. PayPal Order ID: %2$s
hr: PayPal %1$s plaćanje nije uspjelo. ID PayPal narudžbe: %2$s

note: translators: %1$s: PayPal debug ID
en: PayPal order creation failed. PayPal debug ID: %1$s
hr: Izrada PayPal narudžbe nije uspjela. ID za otklanjanje grešaka PayPala: %1$s

note: translators: 1: opening <a> tag, 2: closing </a> tag
en: WooCommerce has upgraded your PayPal integration from PayPal Standard to PayPal Payments (PPCP), for a more reliable and modern checkout experience. If you do not prefer the upgraded integration in WooCommerce, we recommend switching to %1$sPayPal Payments%2$s extension.
hr: WooCommerce je nadogradio vašu PayPal integraciju s PayPal Standard na PayPal Payments (PPCP) radi pouzdanijeg i modernijeg iskustva plaćanja. Ako ne preferirate nadograđenu integraciju u WooCommerceu, preporučujemo prelazak na proširenje %1$sPayPal Payments%2$s.

en: An unknown error occurred
hr: Pojavila se nepoznata greška

en: We are unable to process your PayPal payment at this time. Please try again or use a different payment method.
hr: Trenutno ne možemo obraditi vašu PayPal uplatu. Pokušajte ponovno ili upotrijebite drugi način plaćanja.

en: Enable taxes and coupons and configure how they are calculated.
hr: Omogućite poreze i kupone te konfigurirajte način njihovog izračuna.

en: Taxes and coupons
hr: Porezi i kuponi

note: translators: %s: WooPayments URL.
en: Requires a plugin with predictive address search support (e.g. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).
hr: Potreban je dodatak s podrškom za prediktivno pretraživanje adresa (npr. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).

en: Dādra and Nagar Haveli and Damān and Diu
hr: Dādra i Nagar Haveli te Damān i Diu

[ctx: block title]
en: Status Filter
hr: Filter statusa

[ctx: block title]
en: Active Filters
hr: Aktivni filteri

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
hr: Filtar atributa

[ctx: block title]
en: Price Filter
hr: Filtar cijena

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
hr: Zamjenski blok za sadržaj e-poruke.

[ctx: block title]
en: Email Content
hr: Sadržaj e-pošte

en: Full screen image
hr: Slika preko cijelog zaslona

en: Notify me
hr: Obavijesti me

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
hr: Unesite adresu svoje e-pošte

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
hr: Adresa e-pošte za obavijest kada se ovaj proizvod vrati na zalihu

en: Want to be notified when this product is back in stock?
hr: Želite li biti obaviješteni kada se ovaj proizvod vrati na zalihu?

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
hr: Primili ste ovu poruku jer je vaša adresa e-pošte korištena za prijavu na obavijesti o zalihama u našoj trgovini. To niste bili vi? Molimo vas da nas kontaktirate ako nastavite primati ove poruke.

note: translators: %$s placeholder is the verification expiration datetime string.
en: This link will remain active for %s.
hr: Ova poveznica ostat će aktivna %s.

note: translators: %s placeholder is the text part from above.
en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
hr: Da biste prestali primati ove poruke, %s za odjavu.

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
note: translators: %1$s placeholder is the unsubscribe link, %2$s placeholder is the Unsubscribe text link.
en: click here
hr: kliknite ovdje

note: translators: %s placeholder is the text part from above.
en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
hr: Da biste upravljali svojim obavijestima, %s za prijavu na svoj račun.

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
note: translators: %1$s placeholder is the unsubscribe link, %2$s placeholder is the Unsubscribe text link.
en: click here
hr: kliknite ovdje

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
hr: Primili ste ovu poruku jer je vaša adresa e-pošte korištena za prijavu na obavijesti o zalihama u našoj trgovini.

note: translators: 1 = URL of the Back in Stock Notifications page
en: Back-in-stock notifications for this product are now being processed. Subscribed customers will receive these emails over the next few minutes. You can monitor or manage individual subscriptions on the <a href="%s">Stock Notifications page</a>.
hr: Obavijesti o ponovnoj dostupnosti ovog proizvoda sada se obrađuju. Pretplaćeni kupci primit će ove e-poruke u sljedećih nekoliko minuta. Pojedinačne pretplate možete pratiti ili upravljati njima na <a href="%s">stranici Obavijesti o zalihama</a>.

note: translators: %d the numeric product ID
en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
hr: Uklonjena je obavijest o ponovnoj dostupnosti za ID proizvoda: %d

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
hr: Obavijesti o zalihama kupcima WooCommercea

en: User Email is invalid.
hr: E-pošta korisnika nije valjana.

en: User ID or User Email is required.
hr: Potreban je korisnički ID ili korisnička e-pošta.

en: Product ID is required.
hr: Potreban je ID proizvoda.

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
hr: Upravljanje obavijestima

[ctx: notice action]
en: Resend verification
hr: Ponovno slanje potvrde

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
hr: Već ste se pridružili ovoj listi čekanja. Molimo dovršite postupak prijave slijedeći poveznicu za potvrdu poslanu na vašu e-poštu.

en: You have already joined this waitlist.
hr: Već ste se pridružili ovoj listi čekanja.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
hr: Hvala na prijavi! Račun je kreiran za vas. Molimo dovršite postupak prijave slijedeći poveznicu za potvrdu poslanu na vašu e-poštu.

note: translators: Product name
en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
hr: Uspješno ste se prijavili i bit ćete obaviješteni kada "%s" ponovno bude dostupan! Imajte na umu da je za vas kreiran novi račun; molimo provjerite svoju e-poštu za detalje.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
hr: Hvala na prijavi! Molimo dovršite postupak prijave slijedeći poveznicu za potvrdu poslanu na vašu e-poštu.

note: translators: Product name
en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
hr: Uspješno ste se prijavili! Bit ćete obaviješteni kada "%s" ponovno bude dostupan.

en: Failed to sign up. Please try again.
hr: Prijava nije uspjela. Pokušajte ponovno.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
hr: Već ste se prijavili previše puta. Pokušajte ponovno kasnije.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
hr: Za nastavak, molimo pristanite na stvaranje novog računa sa svojom e-poštom.

en: Invalid email address.
hr: Adresa e-pošte nije valjana.

en: Invalid user.
hr: Nevaljan korisnik.

[ctx: back in stock form]
en: here
hr: ovdje

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
hr: Već ste se pridružili listi čekanja! Kliknite {manage_account_link} za upravljanje obavijestima.

[ctx: back in stock form]
en: log in
hr: prijava

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
hr: Molimo {login_link} za prijavu na obavijesti o zalihama.

note: translators: %2$s product name, %1$s user email
en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
hr: Uspješno ste odjavili pretplatu na %1$s. Nećete primiti obavijest kada "%2$s" postane dostupna.

note: translators: %s is product name
en: Successfully verified stock notifications for "%s".
hr: Uspješno provjerene obavijesti o zalihama za "%s".

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
hr: Slijedite donju poveznicu kako biste dovršili postupak prijave i pridružili se listi čekanja za "{product_name}".

en: Confirm sign-up
hr: Potvrdite prijavu

en: Join the "{product_name}" waitlist.
hr: Pridružite se listi čekanja za "{product_name}".

en: Verification e-mail sent to customers, as part of the double opt-in sign-up process.
hr: E-pošta za potvrdu poslana je kupcima, kao dio postupka dvostruke prijave.

en: Back in stock sign-up verification
hr: Potvrda prijave za ponovno dostupno na zalihi

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
hr: Hvala što ste se pridružili listi čekanja! Javit ćemo vam se ponovno kada "{product_name}" ponovno bude dostupan na zalihi.

en: Sign-up successful
hr: Prijava uspješna

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
hr: Pridružili ste se listi čekanja za "{product_name}".

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
hr: E-pošta poslana je kupcima nakon uspješnog završetka postupka prijave.

en: Back in stock sign-up confirmation
hr: Potvrda prijave za ponovno dostupno na zalihi

en: Text to appear below the main e-mail header.
hr: Tekst koji će se pojaviti ispod glavnog zaglavlja e-pošte.

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
hr: Kupite sada

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
hr: Odlične vijesti: "{product_name}" sada je dostupan za kupnju.

en: It's back in stock!
hr: Ponovno je dostupan na zalihi!

en: "{product_name}" is back in stock!
hr: "{product_name}" ponovno je dostupan na zalihi!

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
hr: E-pošta poslana prijavljenim kupcima kada se proizvod vrati na zalihu.

en: Back in stock notification
hr: Obavijest o ponovnoj dostupnosti proizvoda

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
hr: Ni jedan kupac se još nije prijavio za primanje obavijesti o zalihama od vas.

en: Search by user e-mail
hr: Pretraživanje po e-pošti korisnika

en: Search Notifications
hr: Pretraživanje obavijesti

en: Signed-up customers
hr: Prijavljeni kupci

en: Signed up
hr: Prijavljen

en: Waiting
hr: Čekanje

en: Product not found.
hr: Proizvod nije pronađen.

en: View notifications &rarr;
hr: Prikaži obavijesti &rarr;

en: View profile &rarr;
hr: Prikaži profil &rarr;

note: translators: %s: Notification ID
en: Notification #%d details
hr: Detalji obavijesti #%d

en: Resend verification email
hr: Ponovno pošalji potvrdnu e-poruku

en: Edit Notification
hr: Uredi obavijest

en: Enter customer e-mail&hellip;
hr: Unesi e-poštu kupca&hellip;

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
hr: &mdash;&nbsp;ili&nbsp;&mdash;

en: Notification details
hr: Detalji obavijesti

en: Notification actions
hr: Radnje obavijesti

en: View All
hr: Prikaži sve

en: Add Notification
hr: Dodaj obavijest

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
hr: Omogući kupcima da se prijave kako bi bili obaviješteni kada se ovaj proizvod ponovno nađe na zalihama

en: Stock notifications
hr: Obavijesti o zalihama

note: translators: %s settings page link
en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to hide out-of-stock products from your catalog. Customers will not be able sign up for back-in-stock notifications while this option is enabled.
hr: WooCommerce je trenutno <a href="%s">konfiguriran</a> da skriva proizvode iz vašeg kataloga koji nisu na zalihama. Kupci se neće moći prijaviti za obavijesti o ponovnoj dostupnosti zaliha dok je ova opcija omogućena.

note: translators: %s settings page link
en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to create new accounts without generating passwords automatically. Guests who sign up to receive stock notifications will need to reset their password before they can log into their new account.
hr: WooCommerce je trenutno <a href="%s">konfiguriran</a> da stvara nove račune bez automatskog generiranja lozinki. Gosti koji se prijave za primanje obavijesti o zalihama morat će ponovno postaviti lozinku prije nego što se mogu prijaviti na svoj novi račun.

en: Create an account when guests sign up for stock notifications.
hr: Stvori račun kada se gosti prijave za obavijesti o zalihama.

en: When enabled, guests will be redirected to a login page to complete the sign-up process.
hr: Kada je omogućeno, gosti će biti preusmjereni na stranicu za prijavu kako bi dovršili postupak prijave.

en: Customers must be logged in to sign up for stock notifications.
hr: Kupci moraju biti prijavljeni da bi se prijavili za obavijesti o zalihama.

en: Guest sign-up
hr: Registracija gosta

en: Controls how long the plugin will store unverified notification sign-ups in the database. Enter zero, or leave this field empty if you would like to store expired sign-up requests indefinitey.
hr: Kontrolira koliko dugo će dodatak pohranjivati ​​neprovjerene prijave za obavijesti u bazi podataka. Unesite nulu ili ostavite ovo polje prazno ako želite pohraniti istekle zahtjeve za prijavu na neodređeno vrijeme.

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
hr: Obriši nepotvrđene prijave za obavijesti nakon (u danima)

en: To complete the sign-up process, customers must follow a verification link sent to their e-mail after submitting the sign-up form.
hr: Za dovršetak postupka prijave, korisnici moraju slijediti poveznicu za potvrdu poslanu na njihovu e-poštu nakon slanja obrasca za prijavu.

en: Require double opt-in to sign up
hr: Zahtijeva dvostruku prijavu za registraciju

en: Let customers sign up to be notified when products in your store are restocked.
hr: Omogućite kupcima da se prijave kako bi bili obaviješteni kada su proizvodi u vašoj trgovini ponovno na zalihi.

en: Allow sign-ups
hr: Dopusti registracije

en: Customer stock notifications
hr: Obavijesti kupcima o zalihama

note: translators: %s user email.
en: Verification email sent to "%s".
hr: E-poruka za potvrdu poslana je na "%s".

note: translators: %s user email.
en: Notification sent to "%s".
hr: Obavijest poslana na "%s".

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
hr: Slanje obavijesti nije uspjelo. Provjerite je li navedeni proizvod dostupan.

en: Notification updated.
hr: Obavijest ažurirana.

en: Notification created.
hr: Obavijest stvorena.

note: translators: %s: notification edit url.
en: A <a href="%s">notification</a> for the same product and customer already exists in your database.
hr: <a href="%s">Obavijest</a> za isti proizvod i kupca već postoji u vašoj bazi podataka.

en: Please select a customer.
hr: Molimo odaberite kupca.

en: Please select a product.
hr: Molimo odaberite proizvod.

en: Notifications per page
hr: Obavijesti po stranici

en: Stock Notifications
hr: Obavijesti o zalihama

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
hr[0]: %s obavijest obrisana.
hr[1]: %s obavijesti obrisane.
hr[2]: %s obavijesti obrisano.

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
hr[0]: %s obavijest ažurirana.
hr[1]: %s obavijesti ažurirane.
hr[2]: %s obavijesti ažurirano.

en: Notification not found.
hr: Obavijest nije pronađena.

en: Notification deleted.
hr: Obavijest obrisana.

en: Filter by date
hr: Filtriraj po datumu

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Otkazan <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Otkazana <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Poslana <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Poslane <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Poslano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Aktivan <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Aktivna <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Aktivno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
note: translators: %s: Notifications count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sve <span class="count"> (%s) </span>
hr[1]: Sve <span class="count"> (%s) </span>
hr[2]: Sve <span class="count"> (%s) </span>

en: Select customer&hellip;
hr: Odaberite kupca&hellip;

en: Select product&hellip;
hr: Odaberite proizvod&hellip;

en: Invalid product selected.
hr: Odabran je nevaljani proizvod.

[ctx: column_name]
en: Signed Up
hr: Prijavljen

[ctx: column_name]
en: Product
hr: Proizvod

[ctx: column_name]
en: User/Email
hr: Korisnik/E-pošta

[ctx: column_name]
en: Status
hr: Stanje

[ctx: column_name]
en: Notification
hr: Obavijest

en: No Notifications found
hr: Nisu pronađene obavijesti

[ctx: list table date hover format]
en: Y/m/d g:i:s a
hr: d.m.Y. H:i:s

[ctx: stock notification status]
en: Active
hr: Aktivno

[ctx: stock notification status]
en: Sent
hr: Poslano

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
hr: Otkazano

[ctx: stock notification status]
en: Pending
hr: Na čekanju

note: translators: %s: Notification code
en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
hr: &#8220;%s&#8221; (Uredi)

en: Delete the selected notifications permanently?
hr: Trajno obrisati odabrane obavijesti?

en: Delete this notification permanently?
hr: Trajno obrisati ovu obavijest?

note: translators: %1$s: Platform ID, %2$s: Class name, %3$s: Interface name
en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
hr: Nevaljana klasa mappera za platformu %1$s. Klasa %2$s ne implementira %3$s.

note: translators: %1$s: Platform ID, %2$s: Class name
en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
hr: Nevaljana klasa mappera za platformu %1$s. Klasa %2$s ne postoji.

note: translators: %s: Platform ID
en: Invalid mapper class for platform %s. Mapper must be a non-empty string.
hr: Nevaljana klasa mappera za platformu %s. Mapper mora biti niz znakova koji nije prazan.

note: translators: %1$s: Platform ID, %2$s: Class name, %3$s: Interface name
en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
hr: Nevaljana klasa dohvaćanja za platformu %1$s. Klasa %2$s ne implementira %3$s.

note: translators: %1$s: Platform ID, %2$s: Class name
en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
hr: Nevaljana klasa dohvaćanja za platformu %1$s. Klasa %2$s ne postoji.

note: translators: %s: Platform ID
en: Invalid fetcher class for platform %s. Fetcher must be a non-empty string.
hr: Nevaljana klasa dohvaćanja za platformu %s. Dohvaćanje mora biti niz znakova koji nije prazan.

note: translators: %s: Platform ID
en: Platform %s not found.
hr: Platforma %s nije pronađena.

en: A fully embedded checkout, with all popular payment methods, for more sales and less abandoned shopping carts.
hr: Potpuno ugrađena blagajna, sa svim popularnim načinima plaćanja, za više prodaje i manje napuštenih košarica.

en: Nexi Checkout
hr: Nexi blagajna

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
hr: Sigurno prihvaćajte plaćanja u svojoj WooCommerce trgovini.

en: Take credit card payments securely via Eway keeping customers on your site.
hr: Sigurno primajte plaćanja kreditnim karticama putem Ewaya, zadržavajući kupce na svojoj web-stranici.

note: translators: %d is the rating value from 1 to 5
en: %d of 5 star | %d of 5 stars
hr[0]: %d od 5 zvjezdica
hr[1]: %d od 5 zvjezdica
hr[2]: %d od 5 zvjezdica

en: Invalid date provided.
hr: Naveden je nevaljani datum.

en: The URL to POST to for resetting the provider onboarding.
hr: URL za POST ponovnog postavljanja uvođenja pružatelja usluga.

en: The link to reset the provider state/account and restart the onboarding.
hr: Poveznica za ponovno postavljanje stanja/računa pružatelja usluga i ponovno pokretanje uvođenja.

en: The URL to POST to disable the test account for the payment gateway.
hr: URL za POST za onemogućavanje testnog računa za platni sustav.

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
hr: Poveznica za onemogućavanje testnog računa za platni sustav.

en: Action to disable the test account currently in use
hr: Radnja za onemogućavanje testnog računa koji je trenutno u upotrebi

en: Action to reset the onboarding process, either partially, for a certain step, or fully.
hr: Radnja za resetiranje procesa uvođenja, djelomično, za određeni korak ili u potpunosti.

[ctx: block keyword]
en: single product
hr: jedan proizvod

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
hr: Prikažite jedan proizvod po vašem izboru s potpunom kontrolom nad njegovom prezentacijom.

[ctx: block title]
en: Product
hr: Proizvod

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
hr: Omogućite kupcima filtriranje kolekcije proizvoda odabirom jednog ili više pojmova taksonomije, kao što su kategorije, robne marke ili oznake.

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
hr: Filter taksonomije

[ctx: block keyword]
en: payment methods
hr: načini plaćanja

[ctx: block keyword]
en: payments
hr: plaćanja

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
hr: Prikaži ikone za dostupne načine plaćanja.

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
hr: Ikone načina plaćanja

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
hr: Prikaži widget Mini-košarica.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
hr: Sadržaj Mini-košarice

note: translators: %s is the shipment index
en: Shipment %s
hr: Pošiljka %s

en: Pending items
hr: Stavke na čekanju

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
hr: Više detalja o svojoj narudžbi možete pronaći u odjeljku Moj račun > Narudžbe i odabrati narudžbu za koju želite vidjeti najnoviji status isporuke.

en: Tracking URL
hr: URL za praćenje

en: Fulfillment summary
hr: Sažetak ispunjenja

note: translators: %s: Link to My Account > Orders page.
en: You can access more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a>, and selecting the order you wish to see the latest status for.
hr: Više detalja o svojoj narudžbi možete pronaći u odjeljku <a href="%s" target="_blank">Moj račun > Narudžbe</a> i odabrati narudžbu za koju želite vidjeti najnoviji status isporuke.

en: Track your shipment
hr: Pratite svoju pošiljku

en: Tracking Number
hr: Broj za praćenje

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
hr: Trenutno nema dostupnih informacija o praćenju za ovo ispunjenje.

en: Here’s the latest info we have:
hr: Evo najnovijih informacija koje imamo:

note: translators: %s: Customer first name
en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
hr: Nedavno su ažurirani neki detalji vaše pošiljke. To može uključivati ​​podatke za praćenje, sadržaj artikla ili status isporuke.

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
hr: Željeli bismo vas obavijestiti da je jedna od prethodno ispunjenih pošiljki iz vaše narudžbe uklonjena iz našeg sustava. To je možda bilo zbog ispravka ili ažuriranja u našim zapisima o ispunjenju. Ne brinite - ovo neće utjecati na artikle koje ste već primili.

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
hr: Woo! Neki artikli koje ste kupili se ispunjavaju. Možete koristiti sljedeće informacije za praćenje svoje pošiljke:

en: Missing attributes for variable product.
hr: Nedostaju atributi za varijabilni proizvod.

en: Returns number of products within taxonomy terms.
hr: Vraća broj proizvoda unutar taksonomskih pojmova.

en: Variation system generated attribute name.
hr: Naziv atributa koji generira varijacijski sustav.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
hr: Ako se zatraži, izračunava broj taksonomskih pojmova za proizvode u kolekciji.

en: Invalid fulfillment ID.
hr: Nevaljan ID ispunjenja.

en: The value of the meta data.
hr: Vrijednost meta podataka.

en: The key of the meta data.
hr: Ključ meta podataka.

en: The unique identifier for the meta data. Set `0` for new records.
hr: Jedinstveni identifikator za meta podatke. Postavite `0` za nove zapise.

en: Meta data for the fulfillment.
hr: Meta podaci za ispunjenje.

en: The date the fulfillment was deleted.
hr: Datum brisanja ispunjenja.

en: The date the fulfillment was last updated.
hr: Datum zadnjeg ažuriranja ispunjenja.

en: Whether the fulfillment is fulfilled.
hr: Je li ispunjenje izvršeno.

en: The status of the fulfillment.
hr: Status ispunjenja.

en: Unique identifier for the entity.
hr: Jedinstveni identifikator entiteta.

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
hr: Vrsta entiteta za koji se ispunjavanje stvara.

en: The tracking URL.
hr: URL za praćenje.

en: The shipping provider.
hr: Pružatelj dostave.

en: The tracking number.
hr: Broj za praćenje.

en: The tracking number details response.
hr: Odgovor s detaljima broja za praćenje.

en: The tracking number to look up.
hr: Broj za praćenje koji treba pretražiti.

en: Delete fulfillment meta data response.
hr: Odgovor s brisanjem metapodataka ispunjenja.

en: The meta key to delete.
hr: Meta ključ za brisanje.

en: Update fulfillment meta data response.
hr: Odgovor s ažuriranjem metapodataka ispunjenja.

en: The meta data object.
hr: Objekt metapodataka.

en: The meta data array.
hr: Niz metapodataka.

en: Get fulfillment meta data response.
hr: Odgovor s dohvaćanjem metapodataka ispunjenja.

en: The response message.
hr: Poruka odgovora.

en: Delete fulfillment response.
hr: Obriši odgovor o ispunjenju.

en: Whether to notify the customer about the fulfillment update.
hr: Treba li obavijestiti kupca o ažuriranju ispunjenja.

en: Update fulfillment response.
hr: Ažuriraj odgovor o ispunjenju.

en: Get fulfillment response.
hr: Zatraži odgovor o ispunjenju.

en: Unique identifier for the fulfillment.
hr: Jedinstveni identifikator za ispunjenje.

en: Create fulfillment response.
hr: Izradi odgovor o ispunjenju.

en: Get fulfillments response.
hr: Zatraži odgovor o ispunjenju.

en: Unique identifier for the order.
hr: Jedinstveni identifikator narudžbe.

en: Order ID is required.
hr: ID narudžbe je obavezan.

en: Tracking number is required.
hr: Broj za praćenje je obavezan.

en: Fulfillment deleted successfully.
hr: Ispunjenje uspješno obrisano.

en: No fulfillments
hr: Nema ispunjenja

en: Unfulfilled
hr: Neispunjeno

en: Partially fulfilled
hr: Djelomično ispunjeno

en: Fulfilled
hr: Ispunjeno

en: It has <mark class="fulfillment-status">no fulfillments</mark> yet.
hr: Još nema <mark class="fulfillment-status">ispunjenja</mark>.

en: It is currently <mark class="fulfillment-status">Unfulfilled</mark>.
hr: Trenutno je <mark class="fulfillment-status">neispunjeno</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Partially fulfilled</mark>.
hr: Samo <mark class="fulfillment-status">djelomično ispunjeno</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Fulfilled</mark>.
hr: Već <mark class="fulfillment-status">ispunjeno</mark>.

en: No tracking number available
hr: Nema dostupnog broja za praćenje

en: Filter by fulfillment
hr: Filtriraj prema ispunjenju

note: translators: %1$s is the shipment index, %2$s is the shipment date
en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
hr: <b>Pošiljka %1$s</b> je poslana <b>%2$s</b>

en: Mark as fulfilled
hr: Označi kao ispunjeno

en: Multiple trackings
hr: Više praćenja

en: Multiple providers
hr: Više pružatelja usluga

en: View Fulfillments
hr: Prikaz ispunjenja

en: Shipment Provider
hr: Pružatelj dostave

en: Fulfillment Status
hr: Status ispunjenja

en: Enable the Order Fulfillments feature to manage order fulfillment and shipping.
hr: Omogućite značajku Ispunjenja narudžbi za upravljanje ispunjenjem narudžbi i otpremom.

en: Order Fulfillments
hr: Ispunjenja narudžbi

en: Invalid item.
hr: Nevaljana stavka.

en: The fulfillment items should be an array.
hr: Stavke ispunjenja trebaju biti niz.

en: The fulfillment should contain at least one item.
hr: Ispunjenje treba sadržavati barem jednu stavku.

en: Failed to read fulfillment data.
hr: Neuspjelo čitanje podataka o ispunjenju.

en: Failed to update fulfillment meta.
hr: Neuspjelo ažuriranje metapodataka ispunjenja.

en: Cannot update meta for a deleted fulfillment.
hr: Nije moguće ažurirati metapodatke za obrisano ispunjenje.

en: Failed to insert fulfillment meta.
hr: Neuspjelo umetanje metapodataka ispunjenja.

en: Cannot add meta to a deleted fulfillment.
hr: Nije moguće dodati metapodatke obrisanom ispunjenju.

en: Invalid fulfillment or meta.
hr: Nevaljano ispunjenje ili metapodaci.

en: Cannot delete meta from a deleted fulfillment.
hr: Nije moguće obrisati metapodatke iz obrisanog ispunjenja.

en: Invalid fulfillment.
hr: Nevaljano ispunjenje.

en: Failed to delete fulfillment.
hr: Brisanje ispunjenja nije uspjelo.

en: Failed to update fulfillment.
hr: Ažuriranje ispunjenja nije uspjelo.

en: Fulfillment not found.
hr: Ispunjenje nije pronađeno.

en: Failed to insert fulfillment.
hr: Umetanje ispunjenja nije uspjelo.

en: Invalid fulfillment status.
hr: Nevaljan status ispunjenja.

en: Invalid entity ID.
hr: Nevaljan ID entiteta.

en: Invalid entity type.
hr: Nevaljana vrsta entiteta.

en: Displays products filtered by a brand.
hr: Prikazuje proizvode filtrirane prema robnoj marki.

note: translators: %d number of items in the cart.
en: (items: %d)
hr: (artikli: %d)

note: translators: %1$d is the number of products in the cart. %2$s is the cart total
en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
hr: Broj artikala u košarici: %1$d. Ukupna cijena %2$s

note: translators: %d is the number of products in the cart.
en: Number of items in the cart: %d
hr: Broj artikala u košarici: %d

en: Please select product attributes before adding to cart.
hr: Molimo odaberite atribute proizvoda prije dodavanja u košaricu.

en: Please select some products to add to the cart.
hr: Molimo odaberite neke proizvode za dodavanje u košaricu.

en: In progress
hr: U tijeku

en: Stats about groups of customers.
hr: Statistika o grupama kupaca.

note: translators: %1$d: number of entries processed, %2$d: number of errors
en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
hr: Uspješno su ispravljeni unosi u tablici pretraživanja kupona s nultim iznosom popusta. Obrađeno je %1$d unosa s %2$d grešaka.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
hr: Nisu pronađeni unosi s nultim iznosom popusta. Tablica pretraživanja kupona je ažurirana.

en: Coupons lookup table does not exist.
hr: Tablica pretraživanja kupona ne postoji.

en: Limit search to specific fields when used with search parameter. Available fields: name, sku, global_unique_id, description, short_description. This argument takes precedence over all other search parameters.
hr: Ograničite pretraživanje na određena polja kada se koristi s parametrom pretraživanja. Dostupna polja: naziv, sku, global_unique_id, opis, short_description. Ovaj argument ima prednost nad svim ostalim parametrima pretraživanja.

en: Product maximum price.
hr: Maksimalna cijena proizvoda.

en: Product minimum price.
hr: Minimalna cijena proizvoda.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
hr: Ovaj alat će popraviti podatke tablice pretraživanja kupona bez iznosa popusta. Postupak može potrajati.

en: Repair
hr: Popravi

en: Coupons lookup table
hr: Tablica pretraživanja kupona

en: If anything looks off or you have questions, feel free to contact our support team.
hr: Ako nešto izgleda čudno ili imate pitanja, slobodno se obratite našem timu za podršku.

en: Your shipment has been updated
hr: Vaša je pošiljka ažurirana

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
hr: Pošiljka narudžbe s {site_title} {order_number} je ažurirana

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
hr: E-poruke s ažuriranim ispunjenjem šalju se kupcu kada trgovac ažurira ispunjenje narudžbe. Obavijest se ne šalje za nacrte ispunjenja.

en: Fulfillment updated
hr: Ispunjenje ažurirano

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
hr: Ako imate bilo kakvih pitanja ili primijetite nešto neočekivano, slobodno se obratite našem timu za podršku preko svog računa ili odgovorite na ovu e-poruku.

en: One of your shipments has been removed
hr: Jedna od vaših pošiljki je uklonjena

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
hr: Pošiljka narudžbe s {site_title} {order_number} je otkazana

en: Fulfillment deleted emails are sent to the customer when the merchant cancels an already fulfilled fulfillment. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
hr: E-poruke o obrisanom ispunjenju šalju se kupcu kada trgovac otkaže već ispunjeno izvršenje. Obavijest se ne šalje za skice ispunjenja.

en: Fulfillment deleted
hr: Ispunjenje obrisano

en: Expected Delivery
hr: Očekivana isporuka

en: Service
hr: Usluga

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
hr: Imajte na umu da kuririma može trebati neko vrijeme da dostave najnovije podatke o dostavi.

en: Your item is on the way!
hr: Vaša stavka je na putu!

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
hr: Stavka iz narudžbe {order_number} s {site_title} je ispunjena!

en: Fulfillment created emails are sent to the customer when the merchant creates a fulfillment for the order, and marks it as fulfilled. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
hr: E-poruke o kreiranju ispunjenja šalju se kupcu kada trgovac kreira ispunjenje za narudžbu i označi je kao ispunjenu. Obavijest se ne šalje za skice ispunjenja.

en: Fulfillment created
hr: Ispunjenje stvoreno

note: translators: %s: URL to local pickup settings
en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
hr: Da biste ponudili lokalno preuzimanje, konfigurirajte lokacije preuzimanja u <a href='%s'>postavkama lokalnog preuzimanja</a>.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
hr: Pomoću blokova stvorite područje "Dodaj u košaricu" koje je prilagođeno različitim vrstama proizvoda, kao što su varijabilni i grupirani.

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
hr: Dodaj u košaricu + Opcije (Beta)

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
hr: Prikažite sve dostupne varijacije proizvoda za odabir i dodavanje u košaricu.

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
hr: Odabir varijacija (Beta)

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
hr: Predložak za naziv atributa i opcije koji će se primijeniti na sve varijabilne proizvode s atributima.

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
hr: Odabir varijacije: Predložak (Beta)

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
hr: Prikažite opcije atributa povezane s varijabilnim proizvodom.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
hr: Formatirajte naziv atributa povezanog s varijabilnim proizvodom.

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
hr: Grupirani proizvod: Predložak (Beta)

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
hr: Dodajte način odabira podređenog proizvoda unutar bloka Grupirani proizvod. Ovisno o vrsti proizvoda i njegovim svojstvima, to može biti dugme, potvrdni okvir ili poveznica.

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
hr: Grupirani proizvod: Odabir stavki (Beta)

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
hr: Prikažite naziv proizvoda kao naljepnicu ili odlomak.

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
hr: Grupirani proizvod: Oznaka artikla (Beta)

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
hr: Prikažite dugme koje omogućuje kupcima dodavanje proizvoda u košaricu. Koristite dodatne opcije za optimizaciju za različite vrste proizvoda.

note: translators: %1$s: Order number
en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
hr: Javljamo vam se kako bismo vas obavijestili da je vaša narudžba broj %1$s otkazana.

note: translators: %1$s: Order number
en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
hr: Žao nam je što vas moramo obavijestiti da je vaša narudžba broj %1$s otkazana.

en: Store Information
hr: Informacije o trgovini

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
hr: Evo podsjetnika na ono što ste kupili:

note: translators: %s: Order number
en: Your order #%s has been cancelled.
hr: Vaša narudžba broj %s je otkazana.

note: translators: %s: Order number
en: Order Cancelled: #%s
hr: Narudžba otkazana: #%s

note: translators: %s: product ID
en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
hr: Proizvod s ID-om "%s" nije pronađen i ne može se dodati u košaricu.

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
hr: Ne možete dodati "%s" s količinom manjom ili jednakom 0 u košaricu.

en: Invalid user ID.
hr: Nevažeći korisnički ID.

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
hr: Omogućite funkcionalnost prodajnog mjesta (POS) u mobilnim aplikacijama WooCommercea.

en: Order Custom Field
hr: Prilagođeno polje za narudžbu

en: Order Admin URL
hr: URL administratora narudžbe

en: Order View URL
hr: URL za pregled narudžbe

en: Order Billing Address
hr: Adresa za naplatu narudžbe

en: Order Shipping Address
hr: Adresa za dostavu narudžbe

en: Order Shipping Method
hr: Način dostave narudžbe

en: Order Transaction ID
hr: ID transakcije narudžbe

en: Order Shipping
hr: Dostava narudžbe

en: Order Discount
hr: Popust

en: Search Emails
hr: Pretraži e-poštu

en: View Email
hr: Pregledaj e-poštu

en: New Email
hr: Nova e-pošta

en: Edit Email
hr: Izmjeni e-poštu

en: Add Email
hr: Dodaj e-poštu

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
hr: Jedna ili više BCC adresa e-pošte nisu važeće: „%s“. Unesite važeće adrese e-pošte odvojene zarezima.

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
hr: Jedna ili više adresa e-pošte za CC nisu valjane: „%s“. Unesite valjane adrese e-pošte odvojene zarezima.

note: translators: %s will be replaced by comma-separated email addresses. For example, "invalidemail1@example.com,invalidemail2@example.com".
en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
hr: Jedna ili više adresa e-pošte primatelja nisu važeće: „%s“. Unesite važeće adrese e-pošte odvojene zarezima.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
hr: Nije moguće stvoriti HPOS tablice za sinkronizaciju.

en: Keep your store online with full security and backups
hr: Održavajte svoju trgovinu online uz potpunu sigurnost i sigurnosne kopije

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
hr: Zaštitite svoju trgovinu i kupce uz Jetpack

en: Error unable to generate email post.
hr: Greška prilikom generiranja e-pošta objave.

note: translators: %s: WooCommerce transactional email ID.
en: Email post generated for %s.
hr: E-poruka generirana za %s.

note: translators: %s: Error message.
en: Error generating email post. Error: %s.
hr: Greška pri generiranju e-pošte. Greška: %s.

en: The post ID of the generated email post.
hr: ID objave generirane e-pošta objave.

en: The email ID to recreate the post for.
hr: ID e-pošte za koji treba ponovno stvoriti objavu.

note: translators: 1: Product title 2: Image number
en: %1$s - Image %2$d
hr: %1$s - Slika %2$d

note: translators: %s: URL to the documentation.
en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
hr: Ova značajka nije dostupna kada koristite <a href="%s">blokove Košarica i Blagajna</a>. Dostava će se izračunati pri naplati.

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
hr: Navedena poveznica za blagajnu bila je zastarjela ili nevažeća. U košaricu nije dodan nijedan proizvod.

note: translators: %1$s: Product filter name, %2$d: Number of products
en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
hr[0]: %1$s (%2$d proizvod)
hr[1]: %1$s (%2$d proizvoda)
hr[2]: %1$s (%2$d proizvoda)

en: Added to cart
hr: Dodano u košaricu

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

note: translators: 1: price from 2: price to
en: Price range: %1$s through %2$s
hr: Raspon cijena: od %1$s do %2$s

en: Receive an email notification every time a new order is placed
hr: Primajte obavijest e-poštom svaki put kada se izvrši nova narudžba

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
hr: Pošaljite e-poruku korisnicima s obavijesti da im je lozinka resetirana

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
hr: Pošaljite e-poruku kupcima s obavijesti kada je narudžba djelomično ili u potpunosti vraćena

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
hr: Pošaljite e-poruku kupcima s obavijesti da se njihova narudžba obrađuje

note: translators: %1$s: Store name, %2$s: Order number
en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
hr: Vaša narudžba broj %2$s za %1$s je vraćena

note: translators: %1$s: Store name, %2$s: Order number
en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
hr: Vaša narudžba broj %2$s za %1$s djelomično je vraćena

en: Thank you for your in-store purchase
hr: Hvala vam na kupnji u trgovini

note: translators: %1$s: Order number, %2$s: Store name
en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
hr: Vaša kupnja u trgovini broj %1$s u trgovini %2$s

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
hr: Pošaljite e-poruku kupcima s obavijesti kada je njihova narudžba stavljena na čekanje

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
hr: Pošaljite e-poruku kupcima s obavijesti kada dodate napomenu njihovoj narudžbi

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
hr: Pošaljite e-poruku korisnicima s obavijesti da su kreirali račun

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
hr: Primite obavijest e-poštom kada narudžba koja je bila u obradi ili je na čekanju ne uspije

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
hr: Pošaljite e-poruku kupcima s obavijesti da je njihova narudžba dovršena i poslana

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
hr: [{site_title}]: Vaša narudžba broj {order_number} je otkazana

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
hr: E-poruke o otkazanim narudžbama šalju se kupcima kada su njihove narudžbe označene kao otkazane (ako su prethodno bile u obradi ili na čekanju).

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
hr: Pošaljite e-poruku kupcima s obavijesti kada je njihova narudžba otkazana

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
hr: Primite obavijest e-poštom kada se otkaže narudžba koja je bila u obradi ili je na čekanju

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
hr: Kupon "%s" ne može se primijeniti jer ne postoji.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
hr: Kupon "%s" ne može se primijeniti jer nije važeći.

en: Invalid maximum spend value.
hr: Nevažeća maksimalna vrijednost potrošnje.

en: Brief statement that will appear on the receipts.
hr: Kratka izjava koja će se pojaviti na računima.

en: Refund & Returns Policy
hr: Pravila povrata novca i vraćanja proizvoda

en: Your store contact email.
hr: Adresa e-pošte vaše trgovine.

en: Physical address
hr: Fizička adresa

en: The name of your physical store.
hr: Naziv vaše fizičke trgovine.

en: Store name
hr: Naziv trgovine

en: Details about the store that are shown in email receipts.
hr: Detalji o trgovini koji se prikazuju u e-pošta računima.

en: Preferred address autocomplete provider
hr: Preferirani pružatelj usluge automatskog dovršavanja adrese

en: Address autocomplete
hr: Automatsko dovršavanje adrese

en: Enable predictive address search
hr: Omogući prediktivno pretraživanje adresa

en: Suggest full addresses to customers as they type.
hr: Predložite pune adrese kupcima dok tipkaju.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
hr: Ostavite ovaj okvir neoznačenim ako ne želite povući predložena proširenja iz WooCommerce.com. Umjesto toga vidjet ćete statični popis proširenja.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
hr: Detalji nisu dostupni za ovog korisnika jer taj korisnik ne postoji na trenutnoj web-stranici.

en: (Not available)
hr: (Nije dostupno)

[ctx: coupon expiry date placeholder]
en: YYYY-MM-DD
hr: DD-MM-YYYY

en: Helper cache cleared.
hr: Predmemorija pomoćnika je očišćena.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
hr: Ovaj alat će isprazniti predmemoriju podataka WooCommerce.com, koja se koristi u WooCommerce proširenjima.

en: Clear WooCommerce.com cache
hr: Obriši predmemoriju za WooCommerce.com

en: Türkiye
hr: Turska

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
hr: Nije moguće odrediti arhitekturu poslužitelja. Zatražite ove informacije od svog pružatelja usluga hostinga.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
hr: Neki podaci o pretplati možda privremeno nisu dostupni. Osvježite stranicu za nekoliko minuta da biste pokušali ponovno.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
hr: Imamo problema s povezivanjem na WooCommerce.com

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
hr: Prikažite recenzije za svoje proizvode.

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
hr: Recenzije po proizvodu

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
hr: Prikaži recenzije proizvoda iz određenih kategorija.

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
hr: Recenzije po kategoriji

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
hr: Prikažite naziv proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product Title
hr: Naziv proizvoda

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
hr: Obavijestite kupce kada su proizvodi rasprodani ili u procesu nabave. Ovaj blok je skriven kada su proizvodi na zalihi.

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
hr: Pokazatelj zaliha proizvoda

[ctx: block keyword]
en: additional information
hr: dodatne informacije

[ctx: block keyword]
en: weight
hr: težina

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
hr: Prikažite težinu, dimenzije i atribute proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product Specifications
hr: Specifikacije proizvoda

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
hr: Prikazuje SKU proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product SKU
hr: Šifra proizvoda

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
hr: Prikazuje naslov s brojem recenzija.

[ctx: block title]
en: Reviews Title
hr: Naslov recenzije

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
hr: Prikazuje numeriranu navigaciju do sljedećeg/prethodnog skupa recenzija proizvoda, kada je primjenjivo.

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
hr: Paginacija recenzija

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
hr: Prikazuje poveznicu na stranicu prethodne recenzije proizvoda.

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
hr: Prethodna stranica Recenzije

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
hr: Prikazuje popis brojeva stranica za numeriranje recenzija proizvoda.

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
hr: Brojevi stranica recenzija

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
hr: Prikazuje poveznicu na stranicu sljedeće recenzije proizvoda.

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
hr: Sljedeća stranica Recenzija

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
hr: Sadrži blokovske elemente koji se koriste za prikaz recenzija proizvoda, poput naslova, autora, datuma, ocjene i ostalog.

[ctx: block title]
en: Reviews Template
hr: Predložak recenzija

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
hr: Prikazuje ocjenu recenzije proizvoda.

[ctx: block title]
en: Review Rating
hr: Ocjena recenzije

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
hr: Prikažite obrazac za recenzije proizvoda.

[ctx: block title]
en: Reviews Form
hr: Obrazac za recenzije

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
hr: Prikazuje datum objave recenzije.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
hr: Prikazuje sadržaj recenzije proizvoda.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
hr: Prikazuje ime autora recenzije.

[ctx: block title]
en: Review Author Name
hr: Ime autora recenzije

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
hr: Prikažite mrežu proizvoda koji su trenutno na akciji.

[ctx: block title]
en: On Sale Products
hr: Proizvodi na akciji

[ctx: block title]
en: Product Filters
hr: Filtri proizvoda

[ctx: block title]
en: Clear filters
hr: Očistite filtre

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
hr: Prikazuje opis proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product Description
hr: Opis proizvoda

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
hr: Prikaži recenzije proizvoda

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
hr: Prikaži popis svih recenzija proizvoda.

[ctx: block title]
en: All Reviews
hr: Sve recenzije

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
hr: Odabir varijacije: Opcije atributa (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
hr: Odabir varijacije: Naziv atributa (Beta)

[ctx: block title]
en: Review Date
hr: Datum recenzije

[ctx: block title]
en: Review Content
hr: Pregled sadržaja

en: Email content
hr: Sadržaj e-pošte

en: Default block content
hr: Zadani sadržaj bloka

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
hr: Samo da vas obavijestimo &mdash; primili smo vašu narudžbu i ona je sada u obradi.

note: translators: %s: Order number
en: Order refunded: %s
hr: Povrat novca za narudžbu: %s

note: translators: %s: order number
en: Details for order #%s,
hr: Detalji za narudžbu broj %s,

note: translators: %s: Store admin email
en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
hr: Hvala još jednom! Ako vam je potrebna pomoć s narudžbom, kontaktirajte nas na %s.

note: translators: %s: order number
en: New order: #%s
hr: Nova narudžba: #%s

note: translators: %s: order number
en: Order failed: #%s,
hr: Narudžba nije uspjela: #%s,

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
hr: Nevažeći kuponi uklonjeni su iz narudžbe: "%s"

note: translators: %1$s Coupon codes, %2$s Reason
en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
hr: Stavka "%1$s" je uklonjena iz narudžbe. %2$s

en: Button text in the single product page.
hr: Tekst dugmeta na stranici pojedinačnog proizvoda.

en: Admin Order Note
hr: Administratorska napomena o narudžbi

en: My Account URL
hr: URL mog računa

en: Store Name
hr: Naziv trgovine

en: Store URL
hr: URL trgovine

en: Store
hr: Trgovina

en: Store Email
hr: E-pošta trgovine

en: Payment URL
hr: URL za plaćanje

en: Order Tax
hr: Porez na narudžbu

en: Order Subtotal
hr: Međuzbroj narudžbe

en: Order Items
hr: Stavke narudžbe

en: Customer Country
hr: Zemlja kupca

en: Customer Username
hr: Korisničko ime korisnika

en: Customer Full Name
hr: Puno ime kupca

en: Customer Last Name
hr: Prezime kupca

en: Customer First Name
hr: Ime kupca

en: Invalid email address provided for sender settings
hr: Za postavke pošiljatelja navedena je nevažeća adresa e-pošte

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
hr: Omogućuje unos podataka o troškovima prodane robe za proizvode.

note: translators: 1: the endpoint relative URL, 2: error code, 3: error message
en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
hr: REST zahtjev POST %1$s nije uspio s: (%2$s) %3$s

note: translators: 1: the endpoint relative URL, 2: error code, 3: error message
en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
hr: REST zahtjev GET %1$s nije uspio s: (%2$s) %3$s

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
hr: URL za prvotno uvođenje za platni sustav.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
hr: Poveznica za prvotno uvođenje za platni sustav.

en: The type of onboarding process the provider supports.
hr: Vrsta procesa uvođenja koju pružatelj usluga podržava.

en: The status of the containing entity.
hr: Status entiteta koji ga sadrži.

en: The slug of the containing entity.
hr: Slug entiteta koji ga sadrži.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
hr: Vrsta entiteta koji sadrži. Općenito je to uobičajeni dodatak, ali može biti i nestandardni entitet poput teme ili dodatka koji mora koristiti korisnik.

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
hr: ID pružatelja usluga mora biti niz koji sadrži samo ASCII slova, znamenke, podvlake i crtice.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
hr: Ako je vrijednost "true", praćenje će ignorirati odbacivanje poticaja.

en: Failed to get onboarding fields data.
hr: Nije uspjelo dohvaćanje podataka o poljima za uvođenje.

note: translators: %s: The invalid step ID.
en: The onboarding step ID is invalid: %s
hr: ID koraka uvođenja nije važeći: %s

note: translators: %s: The required key that is missing.
en: The onboarding step is missing required entries: %s
hr: U koraku uvođenja nedostaju obvezni unosi: %s

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
hr: Postoje problemi s okruženjem ili postavkama trgovine koji blokiraju napredak. Riješite ih da biste nastavili.

en: Onboarding step requirements are not met.
hr: Zahtjevi za korak uvođenja nisu ispunjeni.

note: translators: %s: WooPayments.
en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
hr: Proširenje %s nije ažurirano. Ažurirajte ga na najnoviju verziju i pokušajte ponovno.

note: translators: %s: WooPayments.
en: The %s extension is not active.
hr: Proširenje %s nije aktivno.

en: Failed to disable the test account.
hr: Onemogućavanje testnog računa nije uspjelo.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
hr: Došlo je do neočekivane greške prilikom onemogućavanja testnog računa.

en: Failed to reset onboarding.
hr: Poništavanje uvođenja nije uspjelo.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
hr: Došlo je do neočekivane greške prilikom resetiranja uvođenja.

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
hr: Druga akcija uvođenja je već u tijeku. Pričekajte da se završi.

en: Failed to finish the KYC session.
hr: Nije uspjelo dovršavanje KYC sesije.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
hr: Došlo je do neočekivane greške prilikom dovršavanja KYC sesije.

en: Failed to get the KYC session data.
hr: Nije uspjelo dohvaćanje podataka KYC sesije.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
hr: Došlo je do neočekivane greške prilikom stvaranja KYC sesije.

en: Failed to initialize the test account.
hr: Inicijalizacija testnog računa nije uspjela.

en: Received an unexpected response from the platform.
hr: Primljen je neočekivani odgovor s platforme.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
hr: Došlo je do neočekivane greške prilikom inicijalizacije testnog računa.

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
hr: Račun je već postavljen. Prvo resetirajte proces uvođenja.

en: A test account is already set up.
hr: Testni račun je već postavljen.

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
hr: Radnja spremanja nije podržana za ID koraka uvođenja.

en: Invalid onboarding step data.
hr: Nevažeći podaci o koraku uvođenja.

en: Invalid onboarding step ID.
hr: Nevažeći ID koraka uvođenja.

en: The URL to use for the action.
hr: URL koji će se koristiti za radnju.

en: The action type to determine how to use the URL.
hr: Vrsta radnje za određivanje načina korištenja URL-a.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
hr: Razni kontekstualni podaci za korištenje u procesu uvođenja.

en: Various contextual data for the step to use.
hr: Razni kontekstualni podaci za korak koji treba koristiti.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
hr: Radnja koja se koristi kao rezervna mjera prilikom rješavanja pogrešaka s ugrađenim KYC-om.

en: Action to finish an embedded KYC session.
hr: Radnja za dovršetak ugrađene KYC sesije.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
hr: Radnja za stvaranje ili nastavak ugrađene KYC sesije.

en: Action to initialize a test account.
hr: Radnja za inicijalizaciju testnog računa.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
hr: Radnja za autorizaciju WPCOM veze.

en: Action to clean the step progress.
hr: Radnja za čišćenje napretka koraka.

en: Action to signal the step completion.
hr: Radnja koja označava završetak koraka.

en: Action to check the step status.
hr: Radnja za provjeru statusa koraka.

en: Action to save step information in the database.
hr: Radnja za spremanje informacija o koracima u bazu podataka.

en: Action to signal the step start.
hr: Radnja za signaliziranje početka koraka.

en: The available actions for the step.
hr: Dostupne radnje za korak.

en: Errors list for the step.
hr: Popis grešaka za korak.

en: The current status of the step.
hr: Trenutni status koraka.

en: The steps that are required to be completed before this step.
hr: Koraci koje je potrebno dovršiti prije ovog koraka.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
hr: Relativna putanja koraka koja se koristi za navigaciju na naslovnici.

en: The unique identifier for the step.
hr: Jedinstveni identifikator za korak.

en: The onboarding steps.
hr: Koraci uvođenja u službu.

en: Whether WooPayments is in dev mode.
hr: Je li WooPayments u razvojnom načinu rada.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
hr: Je li proces uvođenja u testnom načinu rada.

en: The general state of the onboarding process.
hr: Opće stanje procesa uvođenja u službu.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
hr: Gdje je u tijeku uvođenja pokrenut ovaj zahtjev.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
hr: Najviša ulazna točka s koje je trgovac ušao u proces uvođenja u sustav.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
hr: ISO3166 alpha-2 kod države. Koristi se izvorno pohranjeni kod države gdje pružatelj usluge obavlja djelatnost.

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
hr: Ispis naljepnica USPS, UPS i DHL s popustom

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
hr: Uštedite na dostavi s WooCommerce Shipping

en: Point of Sale
hr: Prodajno mjesto (POS)

en: Try the new templates
hr: Isprobajte nove predloške

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
hr: Napravili smo neka uzbudljiva poboljšanja naših predložaka e-pošte, uključujući moderne dizajne prilagođene kupcima i nove mogućnosti prilagodbe. A ako koristite blok temu, možete automatski sinkronizirati stilove teme! Idite u postavke e-pošte kako biste istražili nove značajke.

en: Store emails have had an upgrade!
hr: Poruke e-pošte trgovine su nadograđene!

en: Customize your emails
hr: Prilagodite svoje e-poruke

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
hr: U predloške e-pošte uveli smo neka uzbudljiva poboljšanja, uključujući moderne dizajne prilagođene kupcima i nove mogućnosti prilagodbe. A ako koristite blok temu, možete automatski sinkronizirati stilove teme! Idite u postavke e-pošte kako biste istražili nove promjene.

en: Your store emails have had an upgrade!
hr: Poruke e-pošte vaše trgovine su nadograđene!

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
hr: Došlo je do greške prilikom prikazivanja sadržaja rezerviranog mjesta u uređivaču e-pošte.

en: Invalid product object.
hr: Nevažeći objekt proizvoda.

note: Translators: %s is the formatted price.
en: Pickup cost: %s
hr: Cijena preuzimanja: %s

note: translators: %s: Number of reviews.
en: One review
hr: Jedna recenzija

note: translators: %s: Product title.
en: Reviews for %s
hr: Recenzije za %s

note: translators: %s: Product title.
en: Review for %s
hr: Uređivanje pregleda %s

en: Older Reviews
hr: Starije recenzije

en: Newer Reviews
hr: Novije recenzije

note: translators: %s: human-readable time difference.
en: %s ago
hr: prije %s

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
hr: Vaša recenzija čeka odobrenje. Ovo je pretpregled; vaša recenzija bit će vidljiva nakon što bude odobrena.

en: Your review is awaiting moderation.
hr: Vaša recenzija čeka odobrenje.

en: [product description rendering halted]
hr: [iscrtavanje opisa proizvoda zaustavljeno]

en: The admin note type prop is deprecated.
hr: Svojstvo administratorske vrste bilješke je zastarjelo.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
hr: Je li uvoz nacrta trenutno dopušten

en: Blueprint imports are disabled
hr: Uvoz nacrta je onemogućen

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
hr: Žao nam je, ne možete uvesti WooCommerce nacrte.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
hr: Žao nam je, ne možete izvesti WooCommerce nacrte.

en: Includes all the installed plugins.
hr: Uključuje sve instalirane dodatke.

note: translators: %s: coupon code.
en: Remove %s coupon
hr: Ukloni kupon od %s

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
hr: Ograniči rezultate na one s nazivom ili SKU-om koji djelomično odgovara nizu. Ovaj argument ima prednost nad 'search', 'sku' i 'search_sku'.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
hr: Ograniči rezultate na one sa SKU-om koji djelomično odgovara nizu. Ovaj argument ima prednost pred 'sku'.

en: Brand slug.
hr: Slug robne marke.

en: Brand name.
hr: Naziv robne marke.

en: Brand ID.
hr: ID robne marke.

en: List of brands.
hr: Popis robnih marki.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
hr: Ograniči skup rezultata na narudžbe kreirane putem određenih izvora (npr. blagajna, administracija).

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
hr: Vrijednost troška prodane robe za artikl za koji je izvršen povrat novca.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
hr: Podaci o troškovima prodane robe. Prikazani su samo za stavke povrata novca za proizvod.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
hr: Ukupna vrijednost troška prodane robe za povrat novca.

en: Enabled features.
hr: Omogućene značajke.

en: Server architecture.
hr: Arhitektura poslužitelja.

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
hr: E-poruke o povratu novca za narudžbe šalju se kupcima kada im se vrati uplata za narudžba putem POS sustava.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
hr: Obavijestite kupce kada im stiže puni ili djelomični povrat novca za njihovu POS narudžbu.

en: POS refunded order
hr: Povrat novca za narudžbu putem POS-a

en: Time of payment:
hr: Vrijeme plaćanja:

en: Auth code:
hr: Autorizacijski kod:

en: Change due:
hr: Promjena dospijeva:

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
hr: E-poruke o dovršenoj narudžbi šalju se kupcima kada su njihove POS narudžbe označene kao dovršene.

en: Let customers know once their POS order is complete.
hr: Obavijestite kupce kada je njihova POS narudžba dovršena.

en: POS completed order
hr: POS završena narudžba

note: translators: %s = formatted cost with currency symbol.
en: Cost per unit: %s
hr: Cijena po jedinici: %s

note: translators: "%1$s": coupon code, %2$s: categories list translators: %1$s: coupon code, %2$s: categories list
en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
hr: Žao nam je, kupon "%1$s" ne odnosi se na kategorije: %2$s.

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: products list
en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
hr: Žao nam je, kupon "%1$s" ne odnosi se na proizvode: %2$s.

note: translators: %s: coupon code
en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
hr: Dosegnuto je ograničenje korištenja za kupon "%s". Pokušajte ponovno nakon nekog vremena ili nas kontaktirajte za pomoć.

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
hr: Maksimalni iznos potrošnje za kupon "%1$s" je %2$s.

note: translators: %1$s: coupon code,  %2$s: coupon minimum amount translators: %1$s: coupon code, %2$s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
hr: Minimalna potrošnja za kupon "%1$s" je %2$s.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon "%s" has expired.
hr: Kupon "%s" je istekao.

note: translators: %s: coupon code
en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
hr: Dosegnuto je ograničenje korištenja za kupon "%s".

en: Features that are currently enabled.
hr: Značajke koje su trenutno omogućene.

en: Enabled features:
hr: Omogućene značajke:

en: Information about the operating system your server is running.
hr: Informacije o operativnom sustavu koji vaš poslužitelj koristi.

en: Server architecture
hr: Arhitektura poslužitelja

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
hr: Ovaj alat vam omogućuje generiranje i preuzimanje CSV datoteke koja sadrži odabrane proizvode.

note: translators: %1$d: Number of products, %2$s: URL to clear selection.
en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
hr[0]: Izvozit ćete %1$d proizvod. Za izvoz svih proizvoda, <a href="%2$s">poništite odabir</a>.
hr[1]: Izvozit ćete %1$d proizvoda. Za izvoz svih proizvoda, <a href="%2$s">poništite odabir</a>.
hr[2]: Izvozit ćete %1$d proizvoda. Za izvoz svih proizvoda, <a href="%2$s">poništite odabir</a>.

en: Hide shipping rates when free shipping is available
hr: Sakrij cijene dostave kada je dostupna besplatna dostava

en: Revert to legacy template
hr: Vrati se na stari predložak

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
hr: Jeste li sigurni da se želite vratiti na staru verziju? Time ćete obrisati sve promjene koje ste napravili u novim predlošcima e-pošte i vratiti prethodne dizajne e-pošte.

en: Try our new email templates!
hr: Isprobajte naše nove predloške e-pošte!

en: Keep legacy template
hr: Zadrži stari predložak

en: Switch to new template
hr: Prebaci se na novi predložak

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
hr: Pregled novih dizajna predložaka. Možete prilagoditi i testirati svoje e-poruke te se prebaciti na novi predložak kad god budete spremni.

en: Email improvements button
hr: Dugme za poboljšanja e-pošte

en: Try new templates
hr: Isprobajte nove predloške

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
hr: Možete odrediti <a href="#" class="switch-to-general-tab">zadanu vrijednost</a> za sve varijacije

en: Cost Total
hr: Ukupni trošak

note: translators: 1: WooCommerce.com connection URL, 2: home URL
en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
hr: Vaša je web-stranica trenutno povezana s WooCommerce.com putem <b>%1$s</b>, ali stvarni URL vaše web-stranice je <b>%2$s</b>. Da biste to popravili, ponovno povežite svoju web-stranicu s <b>WooCommerce.com</b> kako biste osigurali da sve ispravno radi.

note: translators: %d: HTTP status code.
en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
hr: WooCommerce.com API je vratio HTTP statusni kod %d.

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
hr: Premašili ste ograničenje zahtjeva. Pokušajte ponovno za nekoliko minuta.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
hr: WooCommerce.com API je vratio nevažeći odgovor.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
hr: Dodatak za vašu pretplatu nije moguće aktiviran.

en: The plugin for your subscription has been activated.
hr: Dodatak za vašu pretplatu je aktiviran.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
hr: Autentifikacija nije uspjela. Pokušajte ponovno za nekoliko minuta. Ako problem i dalje postoji, prekinite vezu svoje trgovine s WooCommerce.com i ponovno se povežite.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
hr: API odgovoru nedostaju obvezni elementi ili su u pogrešnom obliku.

en: We couldn't find a preview for this product.
hr: Nismo mogli pronaći pregled za ovaj proizvod.

en: There was an error rendering the email preview.
hr: Došlo je do greške pri prikazivanju pregleda e-pošte.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
hr: Došlo je do greške prilikom prikazivanja pregleda e-pošte. To ne utječe na stvarnu dostavu e-pošte. Za pomoć se obratite autoru proširenja.

en: Loading status data...
hr: Učitavanje podataka o statusu…

note: translators: %d: number of selected products.
en: Export %d selected
hr: Izvoz %d odabrano

en: File path is not a valid upload path.
hr: Putanja datoteke nije valjana putnja za prijenos.

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
hr: Unix vremenska oznaka koja predstavlja kada je poticaj odbačen.

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
hr: Popis odbacivanja za poticaj. Svaki unos odbacivanja uključuje kontekst i vremensku oznaku. Unos 'sve' znači da je poticaj odbacio sve kontekste.

en: Return to shipping
hr: Povratak na dostavu

[ctx: Font size name]
en: extra-large
hr: iznimno velik

[ctx: Font size name]
en: large
hr: velik

[ctx: Font size name]
en: medium
hr: srednje

[ctx: Font size name]
en: small
hr: mali

[ctx: Font family name]
en: Merriweather
hr: Merriweather Sans

[ctx: block keyword]
en: clear filters
hr: očistite filtre

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
hr: Prikažite opis, atribute i recenzije proizvoda

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
hr: Prikažite grupu proizvoda koji se mogu dodati u košaricu.

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
hr: Alat za odabir grupiranih proizvoda (Beta)

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
hr: Predložak stavke popisa koji predstavlja podređeni proizvod unutar bloka Grupirani odabir proizvoda.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
hr: Panel harmonike

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
hr: Panel harmonike

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
hr: Jedna harmonika koja prikazuje zaglavlje i proširivi sadržaj.

[ctx: block title]
en: Accordion
hr: Harmonika

[ctx: block description]
en: Accordion header.
hr: Zaglavlje harmonike.

[ctx: block title]
en: Accordion Header
hr: Zaglavlje harmonike

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
hr: Grupa zaglavlja i pridruženog proširivog sadržaja.

[ctx: block title]
en: Accordion Group
hr: Grupa harmonika

note: translators: %1$s: Product name. %2$s: Product price
en: Buy one of %1$s for %2$s
hr: Kupite jedan od %1$s za %2$s

note: translators: %1$s: Product name. %2$s: Sale price. %3$s: Regular price
en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
hr: Kupite jedan od %1$s na akciji za %2$s, originalna cijena je bila %3$s

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: Order #%1$s (%2$s)
hr: Narudžba br. %1$s (%2$s)

note: translators: %s: Username
en: Username: %s.
hr: Korisničko ime: %s.

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
hr: Ako niste poslali ovaj zahtjev, jednostavno zanemarite ovu e-poruku. Ako želite nastaviti, resetirajte lozinku putem poveznice u nastavku:

note: translators: %s: Site title
en: Your order from %s has been refunded.
hr: Za vašu narudžbu na %s izvršen je povrat novca.

note: translators: %s: Site title
en: Your order from %s has been partially refunded.
hr: Za vašu narudžbu na %s izvršen je djelomičan povrat novca.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
hr: Primili smo vašu narudžbu i trenutno je na čekanju dok ne potvrdimo da je vaša uplata obrađena.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
hr: Svojem računu možete pristupiti putem poveznice u nastavku kako biste pregledali narudžbe, promijenili lozinku i još mnogo toga:

en: Set your new password.
hr: Postavite svoju novu lozinku.

note: translators: %s: Username
en: Username: <b>%s</b>
hr: Korisničko ime: <b>%s</b>

note: translators: %s: Site title
en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
hr: Hvala što ste kreirali račun na %s. Evo kopije vaših korisničkih podataka.

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
hr: Evo podsjetnika na ono što ste naručili:

en: Hi,
hr: Bok,

note: translators: %s: Customer billing full name translators: %s: Customer full name
en: You’ve received a new order from %s:
hr: Primili ste novu narudžbu od %s:

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
hr: Nažalost, plaćanje za narudžbu broj %1$s od %2$s nije uspjelo. Narudžba je bila sljedeća:

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
hr: Javljamo vam se kako bismo vas obavijestili da je narudžba broj %1$s od %2$s otkazana.

en: Enter your coupon code
hr: Unesite svoj kuponski kod

note: translators: %s: Invalid value that was input by the user
en: %s is not a valid numeric value.
hr: %s nije valjana numerička vrijednost.

note: translators: %s: Invalid value that was input by the user
en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
hr: %s nije valjana numerička vrijednost: treba postojati jedan decimalni razdjelnik i mora biti nakon razdjelnika tisuća.

note: translators: %1$s: Invalid value that was input by the user, %2$s: thousand separator, %3$s: decimal separator
en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
hr: %1$s nije valjana numerička vrijednost. Dopušteni znakovi su brojevi, razdjelnici tisuća (%2$s) i decimale (%3$s).

en: List of grouped product ids.
hr: Popis grupiranih ID-ova proizvoda.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
hr: Popis grupiranih ID-ova proizvoda, ako je primjenjivo.

en: Brand link
hr: Poveznica robne marke

en: Brand slug
hr: Slug robne marke

en: Brand name
hr: Naziv robne marke

en: Brand ID
hr: ID robne marke

en: List of brands, if applicable.
hr: Popis robnih marki, ako je primjenjivo.

en: Brand URL.
hr: URL robne marke.

en: Number of reviews for products of this brand.
hr: Broj recenzija za proizvode ove marke.

en: Brand image.
hr: Slika robne marke.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
hr: Ograniči skup rezultata na proizvode kojima je dodijeljen skup ID-ova oznaka ili slugova, odvojenih zarezima.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
hr: Operator za usporedbu pojmova taksonomije proizvoda.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
hr: Ograniči skup rezultata na proizvode kojima je dodijeljen skup ID-ova taksonomija ili slugova, odvojenih zarezima.

en: Operator to compare product brand terms.
hr: Operator za usporedbu pojmova robne marke proizvoda.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
hr: Ograniči skup rezultata na proizvode kojima je dodijeljen skup ID-ova robnih marki ili slugova, odvojenih zarezima.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
hr: Ograniči skup rezultata na proizvode kojima je dodijeljen skup ID-ova kategorija ili slugova, odvojenih zarezima.

en: Invalid brand slug.
hr: Nevažeći slug robne marke.

en: Invalid brand ID.
hr: Nevažeći ID robne marke.

en: Order notes.
hr: Bilješke o narudžbi.

en: Selected payment method for the order.
hr: Odabrani način plaćanja za narudžbu.

en: Additional fields related to the order.
hr: Dodatna polja vezana uz narudžbu.

note: translators: %s is an email address.
en: Billing email updated to %s.
hr: E-pošta za naplatu ažurirana je na %s.

en: Order already has a billing email.
hr: Narudžba već ima e-poštu za naplatu.

note: translators: %s is a string ID for an email template.
en: %s is not a valid template for this order.
hr: %s nije valjani predložak za ovu narudžbu.

en: Order Actions
hr: Radnje narudžbe

en: A description of the purpose of the email template.
hr: Opis svrhe predloška e-pošte.

en: The display name of the email template.
hr: Zaslonski naziv predloška e-pošte.

en: A unique ID string for the email template.
hr: Jedinstveni ID niz za predložak e-pošte.

en: Email Template
hr: Predložak e-pošte

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
hr: Treba li ažurirati e-poštu za naplatu narudžbe, čak i ako je već ima.

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
hr: Omogućite uređivač e-pošte temeljen na blokovima za transakcijske e-poruke.

en: Block Email Editor (alpha)
hr: Blok uređivač e-poruka (alfa)

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
hr: Omogućite nacrt za skupni uvoz i izvoz postavki

en: Enable modern email design for transactional emails
hr: Omogućite moderan dizajn e-pošte za transakcijske e-poruke

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
hr: ⚠ Praćenje korištenja mora biti omogućeno za korištenje udaljenog evidentiranja.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
hr: Omogućite WooCommerceu slanje zapisnika o greškama i neosjetljivih dijagnostičkih podataka kako bi se poboljšao WooCommerce. Za ovu značajku potrebno je omogućiti %1$spraćenje korištenja%2$s.

en: Homepage URL
hr: URL početne stranice

en: Site
hr: Web-stranica

en: Site Title
hr: Naziv web-stranice

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
hr: Osnovni predložak za transakcijske e-poruke WooCommercea korištene u uređivaču e-pošte

en: Woo Email Template
hr: Woo predložak e-pošte

note: translators: Name of a content pattern used as starting content of an email
en: Woo Email Content Pattern
hr: Uzorak sadržaja Woo e-pošte

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
hr: Ovaj alat će generirati potrebne stupce povezane s troškovima prodane robe (COGS) u tablici meta pretraživanja proizvoda i popuniti ih iz postojećih podataka o proizvodu.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
hr: Ovaj će alat ukloniti stupce povezane s troškovima prodane robe (COGS) iz tablice metapodataka proizvoda. COGS će nastaviti raditi (ako je značajka omogućena), ali neke funkcionalnosti neće biti dostupne.

en: Create columns
hr: Kreiraj stupce

en: Remove columns
hr: Ukloni stupce

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
hr: Kreirajte stupce COGS-a u tablici pretraživanja meta podataka proizvoda

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
hr: Uklonite stupce COGS-a iz tablice za pretraživanje metapodataka proizvoda

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
hr: Prihvaćajte izravno terećenje, ACH Pull i otvorena plaćanja.

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
hr: Billie je vodeći pružatelj načina plaćanja "Kupi sada, plati kasnije" za B2B trgovine.

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
hr: Prihvaćajte kartice, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal i mnoge druge načine plaćanja u vašoj trgovini.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
hr: Bez napora prihvaćajte plaćanja kriptovalutama u svojoj trgovini.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
hr: Potpuno iskustvo plaćanja ugrađeno na vašu web-stranicu koje uključuje sve popularne načine plaćanja (Plati odmah, Plati kasnije, Financiranje, Obročno plaćanje).

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
hr: Prihvatite sve popularne načine plaćanja za finske B2C i B2B kupce

en: The URL to attach the suggestion.
hr: URL za prilaganje prijedloga.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
hr: Poveznica za označavanje prijedloga kao priloženog. Treba je pozvati kada se instalira proširenje.

en: Wallets & Express checkouts
hr: Novčanici i ekspresna blagajna

en: Dummy Product Variation
hr: Varijacija demo proizvoda

en: Dummy Product
hr: Demo proizvod

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
hr: Predložak koji se koristi za prikaz obrasca Dodaj u košaricu + Opcije za varijabilne proizvode.

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
hr: Varijabilni proizvod Dodaj u košaricu + Opcije

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
hr: Predložak koji se koristi za prikaz obrasca Dodaj u košaricu + Opcije za jednostavne proizvode.

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
hr: Jednostavno dodavanje proizvoda u košaricu + opcije

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
hr: Predložak koji se koristi za prikaz obrasca Dodaj u košaricu + Opcije za grupirane proizvode.

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
hr: Grupirani proizvod Dodaj u košaricu + Opcije

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
hr: Predložak koji se koristi za prikaz obrasca Dodaj u košaricu + opcije za vanjske proizvode.

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
hr: Dodaj vanjski proizvod u košaricu + opcije

en: Invalid field.
hr: Nevažeće polje.

en: Validation failed.
hr: Validacija nije uspjela.

note: translators: %s: Error message.
en: An error occurred while saving address details: %s
hr: Došlo je do greške prilikom spremanja podataka o adresi: %s

note: translators: %s: is the field label
en: Please provide a valid %s
hr: Molimo unesite valjani %s

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
hr: Predlošci Dodaj u košaricu + Opcije omogućuju definiranje različitog izgleda za svaku vrstu proizvoda.

en: Add to Cart + Options
hr: Dodaj u košaricu + Opcije

note: translators: 1: Disconnected user email
en: Successfully connected to <b>%s</b>.
hr: Uspješno povezano s <b>%s</b>.

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
hr: Iskoristite popuste na dostavu putem USPS-a, UPS-a i DHL-a.

note: Translators: %s is the maximum file size in megabytes.
en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
hr: Veličina definicije koraka nacrta premašuje maksimalno ograničenje od %s MB

en: The step definition to import
hr: Definicija koraka za uvoz

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerceu | Postavke | Porez.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerceu | Postavke | Dostava.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerceu | Postavke | Vidljivost.

en: Site Visibility
hr: Vidljivost web-stranice

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerce | Postavke | Proizvodi.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerceu | Postavke | Integracije.

en: Integrations
hr: Integracije

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerceu | Postavke | E-pošta.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerceu | Postavke | Napredno.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerceu | Postavke | Račun i privatnost.

en: Account and Privacy
hr: Račun i privatnost

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerce | Postavke | Općenito.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
hr: Uključuje sve postavke u WooCommerceu | Postavke | Plaćanja.

en: Settings section.
hr: Odjeljak Postavke.

en: Settings tab.
hr: Kartica Postavke.

note: translators: %s: error message.
en: Failed to save settings: %s
hr: Spremanje postavki nije uspjelo: %s

en: You are not allowed to make this request.
hr: Nije vam dopušteno podnijeti ovaj zahtjev.

en: Invalid country code.
hr: Nevažeći pozivni broj države.

en: Country code.
hr: Šifra zemlje.

en: Great things are coming soon
hr: Uskoro dolaze velike stvari

note: translators: %1$s is the current parameter and %2$s a comma-separated list of the allowed types.
en: %1$s is not of type %2$s.
hr: %1$s nije tipa %2$s.

en: A general template for emails.
hr: Opći predložak za e-poštu.

en: General Email
hr: Opća e-pošta

en: A collection of email content layouts.
hr: Kolekcija izgleda sadržaja e-pošte.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
hr: Sadržaj e-pošte

en: Custom Email Styles
hr: Prilagođeni stilovi e-pošte

en: Invalid post
hr: Nevažeća objava

en: Invalid email
hr: Neispravna adresa e-pošte

en: Missing required data
hr: Nedostaju obvezni podaci

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
hr: Detaljne informacije o registriranim izvorima trenutno nisu dostupne.

note: translators: %d: number of executed actions
en: Executed %d action. | Executed %d actions.
hr[0]: Izvršena %d radnja.
hr[1]: Izvršene %d radnje.
hr[2]: Izvršeno %d radnji.

note: translators: %1$d: count of actions evaluated. %2$s: type of action evaluated.
en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
hr[0]: %1$d akcija %2$s.
hr[1]: %1$d akcije %2$s.
hr[2]: %1$d akcija %2$s.

note: translators: %d: number of actions
en: Executing %d action | Executing %d actions
hr[0]: Izvršavanje %d radnje
hr[1]: Izvršavanje %d radnje
hr[2]: Izvršavanje %d radnji

note: translators: %d is action ID.
en: Unable to retrieve action %d.
hr: Nije moguće dohvatiti radnju %d.

note: translators: %1$d refers to the total number of tasks added, %2$s is the action type
en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
hr[0]: Planirana je %1$d %2$s akcija.
hr[1]: Planirane su %1$d %2$s akcije.
hr[2]: Planirano je %1$d %2$s akcija.

note: translators: %d is number of actions to create
en: Creating %d action | Creating %d actions
hr[0]: Kreiranje %d akcije
hr[1]: Kreiranje %d akcije
hr[2]: Kreiranje %d akcija

note: translators: %2$d: number of actions deletions failed
en: %2$d failure. | %2$d failures.
hr[0]: %2$d neuspjeh.
hr[1]: %2$d neuspjeha.
hr[2]: %2$d neuspjeha.

note: translators: %1$d: number of actions deleted
en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
hr[0]: Obrisana %1$d radnja
hr[1]: Obrisane %1$d radnje
hr[2]: Obrisano %1$d radnji

note: translators: %d: number of actions to be deleted
en: Deleting %d action | Deleting %d actions
hr[0]: Brisanje %d radnje
hr[1]: Brisanje %d radnje
hr[2]: Brisanje %d radnji

note: translators: %s refers to the exception error message.
en: There was an error creating the scheduled action: %s
hr: Došlo je do greške prilikom stvaranja zakazane radnje: %s

note: translators: %1$s: type of action, %2$d: ID of the created action
en: %1$s action (%2$d) scheduled.
hr: Zakazana je %1$s akcija (%2$d).

en: Unable to create a scheduled action.
hr: Nije moguće stvoriti zakazanu radnju.

en: scheduled action
hr: zakazana akcija

en: scheduled actions
hr: zakazane radnje

note: translators: %1$s: singular or plural %2$s: refers to the exception error message.
en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
hr: Došlo je do greške prilikom otkazivanja %1$s: %2$s

en: Scheduled action cancelled.
hr: Planirana radnja otkazana.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
hr: Zahtjev za otkazivanje planiranih radnji je završen.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
hr: Molimo navedite hook i/ili grupu radnji za otkazivanje.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
hr: Nije moguće otkazati zakazanu radnju: provjerite zapisnike.

en: Please specify hook of action to cancel.
hr: Molimo navedite hook za otkazivanje.

note: translators: %1$s is WP CLI command (not translatable)
en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
hr: Dostupne su WP CLI naredbe: izvršite %1$s za popis dostupnih naredbi.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
hr: Action Scheduler trenutno se učitava sa sljedeće lokacije. To može biti korisno prilikom otklanjanja grešaka ili ako to zatraži tim za podršku.

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
hr: Košarica nije dostupna. To može ukazivati na to da se funkcija poziva prije woocommerce_init ili u administratorskom kontekstu.

note: translators: %s: admin email
en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
hr: Unesite primatelje Bcc-a (odvojene zarezom) za ovu e-poruku.

note: translators: %s: admin email
en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
hr: Unesite primatelje u polju Cc (odvojene zarezom) za ovu e-poruku.

en: Congratulations on the sale!
hr: Čestitke na prodaji!

en: New order: #{order_number}
hr: Nova narudžba: #{order_number}

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
hr: [{site_title}]: Imate novu narudžbu: #{order_number}

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
hr: Nadamo se da će se uskoro vratiti! Pročitajte više o <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">rješavanju problema s neuspjelim plaćanjima</a>.

en: Order failed: #{order_number}
hr: Narudžba nije uspjela: #{order_number}

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
hr: Odaberite koga treba obavijestiti ako narudžba koja je prethodno bila u obradi ili je na čekanju nije uspjela.

en: Reset your password
hr: Resetirajte lozinku

en: Reset your password for {site_title}
hr: Poništite lozinku za {site_title}

en: Order refunded: {order_number}
hr: Povrat novca za narudžbu: {order_number}

en: Partial refund: Order {order_number}
hr: Djelomični povrat novca: Narudžba {order_number}

en: A note has been added to your order from {site_title}
hr: Bilješka je dodana vašoj narudžbi od {site_title}.

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
hr: Ručno pošaljite e-poruku svojim kupcima s podacima o narudžbi i poveznicama za plaćanje

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
hr: Ako vam je potrebna pomoć s narudžbom, kontaktirajte nas na {store_email}.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
hr: Hvala još jednom! Ako vam je potrebna pomoć s narudžbom, kontaktirajte nas na {store_email}.

en: Good things are heading your way!
hr: Dobre stvari dolaze k tebi!

en: Your order from {site_title} is on its way!
hr: Vaša narudžba s {site_title} je na putu!

en: Order cancelled: #{order_number}
hr: Narudžba otkazana: #{order_number}

note: translators: 1: SKU.
en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
hr: Proizvod sa SKU-om (%1$s) koji pokušavate umetnuti već je prisutan u tablici pretraživanja

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
hr: WC_Session nije dostupan, podaci o kupcima ne mogu se spremiti u sesiju.

note: translators: %s: Error message.
en: An error occurred while saving account details: %s
hr: Došlo je do greške prilikom spremanja podataka računa: %s

en: The selected product is invalid.
hr: Odabrani proizvod nije važeći.

en: Brands:
hr: Robna marka:

en: Cost value
hr: Vrijednost troška

note: translators: %s = cost value (formatted as currency)
en: Enter cost value (%s)
hr: Unesite vrijednost troška (%s)

note: Translators: %s: comma-separated email addresses to which the email is sent.
en: <b>To</b>: %s
hr: <b>Za</b> : %s

en: Automatically update email styles when theme styles change
hr: Automatski ažuriraj stilove e-pošte kada se promijene stilovi teme

en: Auto-sync with theme
hr: Automatska sinkronizacija s temom

en: Logo width (px)
hr: Širina logotipa (px)

en: Blueprint (beta)
hr: Nacrt (beta)

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
hr: Zadržite vraćene narudžbe određeno vrijeme prije anonimiziranja osobnih podataka u njima.

en: Retain refunded orders
hr: Zadrži vraćene narudžbe

note: Translators: %s = cost of the item (monetary value)
en: %s (default)
hr: %s (zadano)

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
hr: Dodajte iznos koliko vas košta kupnja ili izradu ovog proizvoda. Ostavite prazno da biste koristili zadanu vrijednost iz "Općenito".

note: translators: %s: currency symbol
en: Cost (%s)
hr: Cijena (%s)

en: Remove custom costs
hr: Uklonite prilagođene troškove

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
hr: Dodajte iznos koliko vas košta kupnja ili izrada ovog proizvoda.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
hr: Dodajte iznos koliko vas košta kupnja ili izradu ovog proizvoda. To će se primijeniti kao zadana vrijednost za varijacije.

en: Cost of goods
hr: Cijena dobara

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
hr: Prilagođena vrijednost troška prodane robe vratit će se na izvorne vrijednosti za sve varijacije. Želite li nastaviti?

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
hr: Omogućite kupcima da kreiraju račun nakon kupnje.

en: Test account
hr: Testni račun

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
hr: Ako je istina, efektivna vrijednost je osnovna vrijednost od matičnog proizvoda plus definirana vrijednost; ako je lažno, definirana vrijednost je konačna efektivna vrijednost.

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
hr: Primjenjuje se samo na varijacije. Ako je istina, efektivna vrijednost je osnovna vrijednost od matičnog proizvoda plus definirana vrijednost; ako je lažno, definirana vrijednost je konačna efektivna vrijednost.

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
hr: Ponudite opcije plaćanja kriptovalutama svojim kupcima.

en: Crypto Payments
hr: Plaćanja kriptovalutama

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
hr: Povećajte i zadržite kupce putem e-pošte, SMS-a, automatizacija i objedinjene perspektive interakcija s kupcima.

en: Usage tracking activated
hr: Praćenje korištenja aktivirano

en: Invalid nonce.
hr: Nevažeći nonce.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
hr: Ovo je bilješka kupca. Kupci mogu dodati bilješku svojoj narudžbi prilikom plaćanja.
    
    Može sadržavati više redaka. Ako nema bilješke, ovaj odjeljak je skriven.

note: translators: %s: item label.
en: Remove filter: %s
hr: Ukloni filter: %s

note: translators: {{label}} is the rating filter item label.
en: Rating: {{label}}
hr: Ocjena: {{label}}

note: translators: %s is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rating: Rated %d out of 5
hr: Ocjena: Ocijenjeno s %d od 5

note: translators: {{min}} is the formatted minimum price.
en: Price: From {{min}}
hr: Cijena: Od {{min}}

note: translators: {{max}} is the formatted maximum price.
en: Price: Up to {{max}}
hr: Cijena: Do {{max}}

note: translators: {{min}} and {{max}} are the formatted minimum and maximum prices respectively.
en: Price: {{min}} - {{max}}
hr: Cijena: {{min}} - {{max}}

note: translators: %s is the formatted minimum price.
en: Price: From %s
hr: Cijena: Od %s

note: translators: %s is the formatted maximum price.
en: Price: Up to %s
hr: Cijena: Do %s

note: translators: %1$s and %2$s are the formatted minimum and maximum prices respectively.
en: Price: %1$s - %2$s
hr: Cijena: %1$s - %2$s

note: translators:  {{label}} is the label of the active filter item.
en: Remove filter: {{label}}
hr: Ukloni filter: {{label}}

en: Order failed
hr: Narudžba nije uspjela

en: Order completed
hr: Narudžba završena

en: Order refunded
hr: Povrat novca za narudžbu je obavljen

en: Order cancelled
hr: Narudžba otkazana

note: translators: 1: Disconnected user email
en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
hr: Uspješno ste se odspojili od <b>%1$s</b>.

en: Includes all the installed themes.
hr: Uključuje sve instalirane teme.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
hr: Uključuje sve artikle predstavljene u WooCommerceu | Postavkama.

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
hr: Uključuje konfiguracije zadataka za WooCommerce.

en: Task Configurations
hr: Konfiguracije zadataka

en: Includes onboarding configuration options
hr: Uključuje opcije konfiguracije uvođenja u sustav

en: Onboarding Configuration
hr: Konfiguracija uvođenja

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
hr: Gdje biciklistički snovi lete.

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
hr: Posvećen pružanju vrhunskih bicikala, dodataka i stručnih savjeta za vozače svih razina iskustva. Ostanite s nama.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
hr: uskoro otvaranje

note: translators: %s: site name.
en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
hr: Vaš račun na %s koristi privremenu lozinku. Poslali smo vam e-poštom poveznicu za promjenu lozinke.

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
hr: Izuzmite varijacije proizvoda s bilo kojim statusom iz skupa rezultata.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
hr: Ograničite skup rezultata na varijacije proizvoda s bilo kojim statusom.

en: Limit result set to downloadable product variations.
hr: Ograničite skup rezultata na varijacije proizvoda za preuzimanje.

en: Limit result set to virtual product variations.
hr: Ograničite skup rezultata na virtualne varijacije proizvoda.

en: 5 of 5 stars
hr: 5 od 5 zvjezdica

en: 4 of 5 stars
hr: 4 od 5 zvjezdica

en: 3 of 5 stars
hr: 3 od 5 zvjezdica

en: 2 of 5 stars
hr: 2 od 5 zvjezdica

en: 1 of 5 stars
hr: 1 od 5 zvjezdica

en: Hide password
hr: Sakrij lozinku

en: Show password
hr: Prikaži lozinku

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
hr: Upozorenje: Akcijske cijene bit će uklonjene ako nisu niže od redovnih cijena.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
hr: Prikaži kratki opis proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product Summary
hr: Sažetak proizvoda

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
hr: Prikaži polje za unos koje kupci mogu upotrijebiti za odabir broja proizvoda koje žele dodati u košaricu.

en: Products in cart
hr: Proizvodi u košarici

en: Action needed
hr: Potrebno je djelovanje

en: Sync with theme
hr: Sinkronizacija s temom

en: WooCommerce Settings
hr: WooCommerce postavke

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
hr: Žao nam je, vaša narudžba na %1$s nije uspjela. Pojedinosti o vašoj narudžbi nalaze se u nastavku, s poveznicom za ponovni pokušaj plaćanja: %2$s

en: Stock availability class.
hr: Klasa dostupnosti zaliha.

en: Stock availability text.
hr: Tekst o dostupnosti zaliha.

en: Information about the product's availability.
hr: Informacije o dostupnosti proizvoda.

en: Order status slug.
hr: Slug statusa narudžbe.

en: Order statuses not found
hr: Statusi narudžbi nisu pronađeni

en: HPOS Data Caching
hr: Predmemoriranje podataka HPOS-a

note: translators: %s is the URL to the rate limiting documentation.
en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
hr: Omogućuje ograničavanje brzine za naplatu narudžbe i API za trgovinu / krajnju točku naplate. Da biste to dodatno kontrolirali, pogledajte <a href="%s" target="_blank">dokumentaciju o ograničavanju brzine</a>.

en: Rate limit Checkout
hr: Ograničenje brzine naplate

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
hr: Clearpay omogućuje kupcima da odmah dobiju proizvode i plate kupnju u četiri rate, uvijek bez kamata.

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
hr: Affirmovi prilagođeni programi Kupi sada plati kasnije uklanjaju cijenu kao prepreku, pretvarajući gledatelje u kupce, povećavajući prosječnu vrijednost narudžbe i proširujući bazu kupaca.

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
hr: Kreditne/debitne kartice, Apple Pay, Google Pay i još mnogo toga.

en: Accept payments with Woo
hr: Prihvati plaćanja s Woo

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
hr: Europsko rješenje za plaćanje koje vam omogućuje prihvaćanje plaćanja u 25 zemalja i više valuta.

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
hr: Prihvatite kreditne i debitne kartice u svojoj WooCommerce trgovini s naprednim značajkama kao što su djelomični povrat novca, potpuno/djelomično snimanje i 3D Secure sigurnost.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
hr: Sigurno prihvaćajte kreditne i debitne kartice s jednom niskom stopom, bez iznenadnih naknada (dostupne su prilagođene cijene). Prodajte u trgovini i pratite prodaju i zalihe na jednom mjestu.

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
hr: Omogućite PayU-ov ekskluzivni dodatak za WooCommerce kako biste počeli prihvaćati plaćanja u 100+ načina plaćanja dostupnih u Indiji, uključujući kreditne kartice, debitne kartice, UPI i još mnogo toga!

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
hr: Payoneer Checkout je sljedeća generacija platformi za obradu plaćanja, koja trgovcima diljem svijeta daje rješenja i smjer koji su im potrebni za uspjeh na današnjem hiperkonkurentnom globalnom tržištu.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
hr: Pouzdana i sigurna plaćanja pomoću PayPal računa vašeg kupca.

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
hr: PayPal Payments omogućuje vam da ponudite PayPal, Venmo (samo SAD), Pay Later opcije i još mnogo toga.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
hr: Paymob je vodeći platni sustav na Bliskom istoku i u Africi. Prihvaćajte plaćanja putem interneta i u trgovini uz Paymob.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
hr: Proširenje Payfast za WooCommerce omogućuje vam prihvaćanje plaćanja kreditnom karticom i EFT-om putem jednog od najpopularnijih platnih sustava u Južnoj Africi. Bez naknada za postavljanje ili mjesečnih troškova pretplate. Odabirom ovog proširenja vaša će trgovina konfigurirati da koristi južnoafričke randove kao odabranu valutu.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
hr: Vaš pouzdani partner za plaćanje u Aziji i diljem svijeta.

en: The category of the suggestion.
hr: Kategorija prijedloga.

en: The tags associated with the suggestion.
hr: Oznake povezane s prijedlogom.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
hr: URL ikone (kvadratni omjer slike).

en: The URL of the image.
hr: URL slike.

en: The description of the suggestion.
hr: Opis prijedloga.

en: The title of the suggestion.
hr: Naslov prijedloga.

en: The type of the suggestion.
hr: Vrsta prijedloga.

en: The priority of the suggestion.
hr: Prioritet prijedloga.

en: The unique identifier for the suggestion.
hr: Jedinstveni identifikator prijedloga.

en: A suggestion with full details.
hr: Prijedlog sa svim detaljima.

en: The URL to hide the suggestion.
hr: URL za skrivanje prijedloga.

en: The link to hide the suggestion.
hr: Poveznica za skrivanje prijedloga.

en: The URL to dismiss the incentive.
hr: URL za odbacivanje poticaja.

en: The link to dismiss the incentive.
hr: Poveznica za odbacivanje poticaja.

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
hr: ID konteksta u kojem je poticaj odbačen.

en: The badge label for the incentive.
hr: Oznaka značke za poticaj.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
hr: URL općih uvjeta poslovanja za poticaj.

en: The call to action label for the incentive.
hr: Oznaka poziva na akciju za poticaj.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
hr: Kratak opis poticaja. Može sadržavati stilski HTML.

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
hr: Opis poticaja. Može sadržavati stilski HTML.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
hr: Naslov poticaja. Može sadržavati stilski HTML.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
hr: ID promocije poticaja. Ovaj ID treba unijeti u tijek uvođenja.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
hr: Jedinstveni ID poticaja. Ovaj ID treba koristiti za poticajna otpuštanja.

en: The active incentive for the provider.
hr: Aktivni poticaj za pružatelja usluga.

en: The suggestion ID matching this provider.
hr: ID prijedloga koji odgovara ovom pružatelju usluga.

en: Tag associated with the provider.
hr: Oznaka povezana s pružateljem usluga.

en: The tags associated with the provider.
hr: Oznake povezane s pružateljem usluga.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
hr: URL ikone načina plaćanja ili SVG slike kodirane base64.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
hr: Opis načina plaćanja. Može sadržavati osnovni HTML.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
hr: Naslov načina plaćanja. Ne uključuje HTML oznake.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
hr: Treba li način plaćanja biti obavezan (i prisilno omogućen) ili ne.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
hr: Treba li način plaćanja preporučiti kao omogućen ili ne.

en: The sort order of the payment method.
hr: Redoslijed sortiranja načina plaćanja.

en: The unique identifier for the payment method.
hr: Jedinstveni identifikator načina plaćanja.

en: The details for a recommended payment method.
hr: Pojedinosti o preporučenom načinu plaćanja.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
hr: Detaljan popis preporučenih načina plaćanja za platni sustav.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
hr: URL za početak/nastavak uvođenja platnog sustava.

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
hr: Poveznica za početak/nastavak uvođenja platnog sustava.

en: Whether the onboarding process is completed.
hr: Je li proces uvođenja dovršen.

en: Whether the onboarding process is started.
hr: Je li postupak uvođenja započeo.

en: The state of the onboarding process.
hr: Stanje procesa uvođenja.

en: Onboarding-related details for the provider.
hr: Pojedinosti vezane uz uvođenje za pružatelja usluga.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
hr: URL stranice postavki za platni sustav.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
hr: Poveznica na stranicu s postavkama za platni sustav.

en: The management details of the provider.
hr: Podaci o upravljanju pružatelja usluga.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
hr: Je li pružatelj usluga u razvojnom načinu rada. Ako je postavljeno kao true, obično dovodi do forsiranja na test plaćanja.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
hr: Je li pružatelj usluga u testnom načinu obrade plaćanja.

en: Whether the provider needs setup.
hr: Treba li pružatelj usluga postavljanje.

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
hr: Ima li pružatelj usluga povezan račun za obradu plaćanja.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
hr: Je li pružatelj usluga omogućen za korištenje na blagajni.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
hr: Opće stanje pružatelja usluga s obzirom na obradu plaćanja.

en: The URL of the link.
hr: URL poveznice.

en: The type of the link.
hr: Vrsta poveznice.

en: Links for the provider.
hr: Poveznice za pružatelja usluga.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
hr: URL ikone pružatelja usluga (kvadratni omjer slike - 72 x 72 piksela).

en: The URL of the provider image.
hr: URL slike pružatelja usluga.

en: The status of the plugin.
hr: Status dodatka.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
hr: Glavna datoteka dodatka. Ovo je relativni put do direktorija dodataka.

en: The slug of the plugin.
hr: Slug dodatka.

en: The type of the plugin.
hr: Vrsta dodatka.

en: The corresponding plugin details of the provider.
hr: Odgovarajući detalji dodatka pružatelja usluga.

en: Supported features for this provider.
hr: Podržane značajke za ovog pružatelja usluga.

en: The description of the provider.
hr: Opis pružatelja usluga.

en: The title of the provider.
hr: Naziv pružatelja usluga.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
hr: Vrsta pružatelja platnih usluga. Upotrijebite ovo za razlikovanje različitih stavki na popisu i određivanje njihove namjene.

en: The sort order of the provider.
hr: Redoslijed sortiranja pružatelja usluga.

en: The unique identifier for the provider.
hr: Jedinstveni identifikator pružatelja usluga.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
hr: Pružatelj platnih usluga u kontekstu glavnog popisa stranice Postavke plaćanja.

en: The description of the category.
hr: Opis kategorije.

en: The title of the category.
hr: Naslov kategorije.

en: The priority of the category.
hr: Prioritet kategorije.

en: The unique identifier for the category.
hr: Jedinstveni identifikator kategorije.

en: A suggestion category.
hr: Kategorija prijedloga.

en: The suggestion categories.
hr: Kategorije prijedloga.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
hr: Popis prijedloga, isključujući one koji su dio popisa pružatelja usluga.

en: The ordered offline payment methods providers list.
hr: Popis pružatelja usluga izvanmrežnih načina plaćanja.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
hr: Popis pružatelja usluga. To uključuje registrirane platne sustave, prijedloge i grupni unos izvanmrežnih načina plaćanja. Pojedinačni načini izvanmrežnog plaćanja su zasebni.

en: The order value must be an integer.
hr: Vrijednost narudžbe mora biti cijeli broj.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
hr: Argument redoslijeda mora biti objekt s ID-ovima pružatelja usluga kao ključevima i numeričkim vrijednostima kao vrijednostima.

en: The ordering argument must be an object.
hr: Argument redoslijeda mora biti objekt.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
hr: Argument lokacije mora biti valjan ISO3166 alfa-2 kod zemlje.

en: The location argument must be a string.
hr: Argument lokacije mora biti niz.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
hr: ID konteksta za odbacivanje poticaja. Ako se ne pruži, odbacit će poticaj za sve kontekste.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
hr: Mapiranje ID-a pružatelja usluga na cjelobrojne vrijednosti koje predstavljaju redoslijed sortiranja.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
hr: ISO3166 alfa-2 pozivni broj zemlje. Zadana je zemlja osnovne lokacije WooCommercea.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
hr: ISO3166 alfa-2 pozivni broj zemlje za spremanje za trenutnog korisnika.

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
hr: Prihvaćajte plaćanja izvan mreže na više različitih načina. Oni se također mogu koristiti za testiranje kupnje.

en: Take offline payments
hr: Primajte izvanmrežna plaćanja

en: Give your shoppers additional ways to pay.
hr: Omogućite svojim kupcima dodatne načine plaćanja.

en: Payment Providers
hr: Pružatelji platnih usluga

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
hr: Ponudite fleksibilne mogućnosti plaćanja svojim kupcima.

en: Buy Now, Pay Later
hr: Kupi sada, plati poslije

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
hr: Omogućite kupcima da ubrzaju postupak plaćanja pomoću ekspresnih opcija kao što su Apple Pay i Google Pay.

en: Invalid suggestion ID.
hr: Nevažeći ID prijedloga.

note: translators: %s: Email settings color key, e.g., "woocommerce_email_base_color".
en: Transient saved for key %s.
hr: Kratkotrajni podatak spremljen za ključ %s.

en: Error saving transient. Please try again.
hr: Greška pri spremanju kratkotrajnih podataka. Pokušajte ponovno.

en: Error sending test email. Please try again.
hr: Greška pri slanju testne e-pošte. Pokušajte ponovno.

note: translators: %s: Email address.
en: Test email sent to %s.
hr: Testna e-pošta poslana na %s.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
hr: Naslov za navedenu vrstu e-pošte nakon primjene filtara i zamjene rezerviranih mjesta.

en: The email type to get subject for.
hr: Vrsta e-pošte za dobivanje naslova.

en: Email address to send the email preview to.
hr: Adresa e-pošte na koju želite poslati pretpregled e-pošte.

en: The email type to preview.
hr: Vrsta e-pošte za pregled.

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
hr: Dio predloška za višekratnu upotrebu za prikaz društvenih poveznica na stranici U najavi.

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
hr: Društvene poveznice uskoro dostupne

en: Address Line 2
hr: Adresa 2

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
hr: Upravlja prikazom polja stana (address_2) na blagajni.

en: Controls the display of the company field in checkout.
hr: Upravlja prikazom polja tvrtke na blagajni.

en: Phone number
hr: Broj telefona

en: Controls the display of the phone field in checkout.
hr: Upravlja prikazom polja telefona na blagajni.

en: Selling platforms.
hr: Prodajne platforme.

en: Selling online answer.
hr: Prodaja online odgovora.

en: Business choice.
hr: Poslovni izbor.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
hr: Korak Core Profiler za označavanje kao dovršen.

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
hr: Ostanite s nama.

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
hr: Sprema se nešto veliko! Naša trgovina je u izradi – lansiranje uskoro!

note: translators: %s: Site name.
en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
hr: %s transformira vaš dom s našom odabranom kolekcijom kućnog dekora, donoseći inspiraciju i stil u svaki kutak.

en: An invalid order status slug was supplied.
hr: Dostavljen je nevažeći status narudžbe.

en: Limit result set to virtual products.
hr: Ograničite skup rezultata na virtualne proizvode.

en: Limit result set to downloadable products.
hr: Ograničite skup rezultata na proizvode za preuzimanje.

en: Exclude products with any of the types from result set.
hr: Izuzmite proizvode s bilo kojom vrstom iz skupa rezultata.

en: Limit result set to products with any of the types.
hr: Ograničite skup rezultata na proizvode s bilo kojom vrstom.

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
hr: Izuzmite proizvode s bilo kojim statusom iz skupa rezultata.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
hr: Ograničite skup rezultata na proizvode s bilo kojim statusom.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
hr: Neka vaši kupci plate po isporuci - gotovinom ili drugim načinima plaćanja.

en: Custom fonts
hr: Prilagođeni fontovi

en: Standard fonts
hr: Standardni fontovi

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
hr: Pregledajte predložak e-pošte. Također možete testirati na različitim uređajima i poslati si testnu e-poštu.

en: Email preview
hr: Pretpregled e-pošte

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
hr: Postavite ime i e-adresu koju želite koristiti u odlaznim e-porukama.

en: Color palette
hr: Paleta boja

note: translators: %s: footer default color
en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
hr: Odaberite boju za sekundarni tekst, kao što je sadržaj podnožja. Zadana %s.

en: Secondary text
hr: Sporedni tekst

note: translators: %s: default color
en: Set the color of your headings and text. Default %s.
hr: Postavite boju naslova i teksta. Zadana %s.

en: Heading & text
hr: Naslov i tekst

note: translators: %s: default color
en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
hr: Odaberite boju pozadine za područje sadržaja e-pošte. Zadana %s.

en: Content background
hr: Pozadina sadržaja

note: translators: %s: default color
en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
hr: Odaberite boju pozadine svojih e-poruka. Zadana %s.

en: Email background
hr: Pozadina e-pošte

note: translators: %s: default color
en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
hr: Prilagodite boju dugmadi i poveznica. Zadana %s.

en: Accent
hr: Istaknuto

note: translators: %s: Available placeholders for use
en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
hr: Ovaj tekst će se pojaviti u podnožju svih vaših WooCommerce e-poruka.

en: Font family
hr: Obitelj fontova

en: Header alignment
hr: Poravnanje zaglavlja

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
hr: Dodajte svoj logotip u svaku od svojih WooCommerce e-poruka. Ako se logotip ne prenese, umjesto njega upotrijebit će se naslov vaše web-stranice.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
hr: Prilagodite svoj WooCommerce predložak e-pošte i pregledajte ga u nastavku.

en: There was an error rendering an email preview.
hr: Došlo je do greške pri prikazivanju pregleda e-pošte.

en: Zagreb City
hr: Grad Zagreb

en: Međimurje County
hr: Međimurska županija

en: Dubrovnik-Neretva County
hr: Dubrovačko-neretvanska županija

en: Istria County
hr: Istarska županija

en: Split-Dalmatia County
hr: Splitsko-dalmatinska županija

en: Vukovar-Srijem County
hr: Vukovarsko-srijemska županija

en: Šibenik-Knin County
hr: Šibensko-kninska županija

en: Osijek-Baranja County
hr: Osječko-baranjska županija

en: Zadar County
hr: Zadarska županija

en: Brod-Posavina County
hr: Brodsko-posavska županija

en: Požega-Slavonia County
hr: Požeško-slavonska županija

en: Virovitica-Podravina County
hr: Virovitičko-podravska županija

en: Lika-Senj County
hr: Ličko-senjska županija

en: Primorje-Gorski Kotar County
hr: Primorsko-goranska županija

en: Bjelovar-Bilogora County
hr: Bjelovarsko-bilogorska županija

en: Koprivnica-Križevci County
hr: Koprivničko-križevačka županija

en: Varaždin County
hr: Varaždinska županija

en: Karlovac County
hr: Karlovačka županija

en: Sisak-Moslavina County
hr: Sisačko-moslavačka županija

en: Krapina-Zagorje County
hr: Krapinsko-zagorska županija

en: Zagreb County
hr: Zagrebačka županija

note: translators: 1: Role of the user (administrator, customer), 2: comma separated list of allowed roles. egs customer, subscriber
en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
hr: Nažalost, korisnici s %1$s ulogom ne mogu se obrisati putem ove krajnje točke. Dopuštene uloge: %2$s

note: translators: 1s: name of the property (email, role), 2: Role of the user (administrator, customer).
en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
hr: Nažalost, %1$s se ne može ažurirati putem ove krajnje točke za korisnika s %2$s ulogom.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
hr: Neka kupci filtriraju proizvode odabirom statusa zaliha.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
hr: Prikažite uklonjive aktivne filtre kao čipove.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
hr: Neka kupci filtriraju proizvode odabirom cjenovnog ranga.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
hr: Klizač pomaže kupcu da odabere cjenovni rang.

[ctx: block title]
en: Price Slider
hr: Klizač cijena

[ctx: block keyword]
en: by attribute
hr: po atributu

[ctx: block keyword]
en: by tag
hr: po oznaci

[ctx: block keyword]
en: all products
hr: svi proizvodi

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
hr: Prikaži poveznicu na košaricu.

[ctx: block title]
en: Cart Link
hr: Veza na košaricu

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
hr: Polje za obavijesti za upotrebu u uređivaču proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product notice field
hr: Polje za obavijest o proizvodu

en: Clear options
hr: Izbriši opcije

note: translators: %1$s Action name, %2$s Order number.
en: %1$s order number %2$s
hr: %1$s broj narudžbe %2$s

en: Your order details are as follows:
hr: Detalji vaše narudžbe su sljedeći:

note: translators: %s: Site title
en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
hr: Ako želite nastaviti s kupnjom, vratite se na %s i pokušajte s drugim načinom plaćanja.

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
hr: Nažalost, nismo uspjeli dovršiti vašu narudžbu zbog problema s vašim načinom plaćanja.

note: translators: 1: product name 2: multiple of
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
hr: Količina &quot;%1$s&quot; mora biti višekratnik %2$s

note: translators: 1: product name 2: maximum quantity
en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
hr: Maksimalna dopuštena količina &quot;%1$s&quot; u košarici je %2$s

note: translators: 1: product name 2: minimum quantity
en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
hr: Minimalna dopuštena količina &quot;%1$s&quot; u košarici je %2$s

note: translators: 1: product name
en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
hr: Količina &quot;%1$s&quot; ne može se mijenjati

en: Cannot place an order, your cart is empty.
hr: Nije moguće izvršiti narudžbu, vaša košarica je prazna.

en: Success
hr: Uspješno

en: Payment status
hr: Status uplate

en: Order does not have an email address.
hr: Narudžba nema adresu e-pošte.

en: A message indicating that the action completed successfully.
hr: Poruka koja označava da je akcija uspješno dovršena.

en: Email address to send the order details to.
hr: Adresa e-pošte na koju možete poslati detalje narudžbe.

en: Email improvements
hr: Poboljšanja e-pošte

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
hr: Omogućite način kompatibilnosti (sinkronizirajte narudžbe između pohrane narudžbi visokih performansi i WordPress pohrane objava).

en: Cost of Goods Sold
hr: Trošak prodane robe

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
hr: Ukupna novčana vrijednost troškova prodane robe za proizvod (zbroj svih efektivnih vrijednosti).

en: Effective monetary cost value.
hr: Efektivna vrijednost novčanih troškova.

en: Defined cost value.
hr: Definirana vrijednost troškova.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
hr: Vrijednosti troška prodane robe za proizvod.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
hr: Unaprijedite svoje poslovanje uz Facebook i Instagram

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
hr: Sinkronizirajte svoj katalog trgovine, postavite praćenje piksela i pokrenite ciljane oglasne kampanje.

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
hr: Meta Ads & Pixel za WooCommerce

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
hr: Obavijestite kupce da je vaša stranica ili dio vaše stranice u izgradnji.

en: Track orders &amp; view shopping history
hr: Praćenje narudžbi i pregled povijesti kupnje

en: Show Price
hr: Prikaži cijenu

en: Hide Price
hr: Sakrij cijenu

en: All Products ( new )
hr: Svi proizvodi ( novo )

en: Page
hr: Stranica

note: translators: 1: product name 2: image position
en: %1$s - Image %2$s
hr: %1$s - Slika %2$s

note: translators: %s: order number
en: Cancel order %s
hr: Otkažite narudžbu %s

note: translators: %s: order number
en: View order %s
hr: Pogledajte narudžbu %s

note: translators: %s: order number
en: Pay for order %s
hr: Platite za narudžbu %s

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
hr: Vrijednost troškova prodane robe za stavku narudžbe.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
hr: Podaci o troškovima prodane robe. Prisutan samo za stavke linije proizvoda.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
hr: Ukupna vrijednost troškova prodane robe za narudžbu.

en: Cost of Goods Sold data.
hr: Podaci o troškovima prodane robe.

en: Is this theme a block theme?
hr: Je li ova tema blok tema?

en: Sorry, your order was unsuccessful
hr: Žao nam je, vaša narudžba nije uspješna

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
hr: Vaša narudžba u {site_title} bila je neuspješna

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
hr: E-poruke o neuspjelim narudžbama šalju se kupcima kada su njihove narudžbe označene kao neuspjele.

note: translators: %1$s = class and method name.
en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
hr: Metoda %1$s se ne provodi. Klase koje zamjenjuju has_cogs moraju zamijeniti i ovu metodu.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
hr: Vaš odabir je ponovno pokrenut. Odaberite neke opcije proizvoda prije dodavanja ovog proizvoda u košaricu.

en: View full-screen image gallery
hr: Prikaz galerije slika preko cijelog zaslona

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
hr: Proizvodi po marki

en: Classic theme
hr: Klasična tema

en: Block theme
hr: Blok tema

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
hr: Prikazuje je li trenutna aktivna tema blok tema ili klasična tema.

en: Theme type
hr: Vrsta teme

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
hr: Vaša trgovina koristi blagajnu s kratkim kodom. Upotrijebite blokove Blagajne da biste aktivirali ovu opciju.

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags respectively.
en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
hr: Ova je značajka dostupna samo s blokovima Košarica i Blagajna. %1$sSaznajte više%2$s.

en: Enable an account creation method to use this feature.
hr: Omogućite način stvaranja računa za korištenje ove značajke.

en: Enable guest checkout to use this feature.
hr: Omogućite kupovinu gostiju da biste koristili ovu značajku.

note: Translators: %1$s and %2$s are opening and closing <a> tags respectively.
en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
hr: Kupci mogu kreirati račun nakon što je njihova narudžba poslana. Prilagodite razmjenu poruka %1$sovdje%2$s.

en: After checkout (recommended)
hr: Nakon plaćanja (preporučeno)

[ctx: block title]
en: Product Image
hr: Slika proizvoda

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
hr: Prikazuje značku na akciji ako je proizvod na akcijskoj prodaji.

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
hr: Oznaka za artikl na akciji

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
hr: Prikaži cijenu proizvoda.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
hr: Prikažite glavnu sliku proizvoda.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
hr: Prikažite opcije filtra kao čipove.

[ctx: block title]
en: Chips
hr: Čipovi

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
hr: Prikaži popis opcija filtriranja.

[ctx: block title]
en: List
hr: Popis

[ctx: block title]
en: Account Creation
hr: Stvaranje računa

en: Securely save payment info
hr: Sigurno spremanje podataka o plaćanju

en: Faster future purchases
hr: Brže buduće kupnje

en: Sort by
hr: Poredaj po

en: &uarr; Top
hr: &uarr; Vrh

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
hr: Ovaj se dodatak više ne može aktivirati jer je njegova funkcionalnost sada uključena u <strong>WooCommerce</strong>. Preporuča se <strong>brisanje</strong>.

en: Return to the Plugins page
hr: Povratak na stranicu Dodaci

en: Plugin Activation Error
hr: Greška aktivacije dodatka

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
hr: Ovaj se dodatak ne može aktivirati jer je njegova funkcionalnost sada uključena u WooCommerce jezgru.

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
hr: Omogućite značku vidljivosti web-stranice na administratorskoj traci WordPressa

en: Site visibility badge
hr: Značka vidljivosti web-stranice

en: FTS index recreated.
hr: FTS indeks ponovno stvoren.

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
hr: Nije uspjelo stvoriti FTS indeks u tablici adresa narudžbi. Idite na WooCommerce > Status > Alat i pokrenite alat "Ponovno stvorite FTS indeks adrese narudžbe".

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
hr: Nije uspjela izmjena postojećeg FTS indeksa. Idite na WooCommerce > Status > Alati i pokrenite alat "Ponovno stvori FTS indeks adrese narudžbe".

en: Payment:
hr: Plaćanje:

en: Order #:
hr: Narudžba #:

note: translators: 1: link to my account page, 2: link to shipping and billing addresses, 3: link to account details, 4: closing tag
en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
hr: Sada možete %1$spregledati svoje nedavne narudžbe%4$s, upravljati svojim %2$sadresama za dostavu i adresu za naplatu%4$s te urediti svoju %3$slozinku i podatke o računu%4$s.

en: Your account has been successfully created
hr: Vaš je račun uspješno kreiran

en: Password must be at least 8 characters.
hr: Lozinka mora biti barem 8 znakova duga.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
hr: Navedena adresa e-pošte ne odgovara adresi e-pošte u ovoj narudžbi.

en: This order is already linked to a user account.
hr: Ova narudžba je već povezana s korisničkim računom.

en: Unable to create account. Please try again.
hr: Nije moguće stvoriti račun. Pokušajte ponovno.

note: translators: 1) total expired subscriptions
en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
hr: Nemate pretplate za <strong>%1$s Woo proširenja</strong>. Pretplatite se za primanje ažuriranja i pojednostavljene podrške.

note: translators: 1) product name
en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
hr: Nemate pretplatu za <strong>%1$s</strong>. Pretplatite se za primanje ažuriranja i pojednostavljene podrške.

en: Order by:
hr: Poredaj po:

en: Hide empty brands:
hr: Sakrij prazne marke:

en: Exclude:
hr: Izostavi:

en: Number:
hr: Broj:

en: Fluid columns:
hr: Fluidni stupci:

en: Show a grid of brand thumbnails.
hr: Prikažite mrežu sličica robne marke.

en: WooCommerce Brand Thumbnails
hr: WooCommerce sličice robne marke

en: Any Brand
hr: Bilo koja marka

en: Display Type:
hr: Vrsta prikaza:

en: WooCommerce Brand Layered Nav
hr: Slojevita navigacija robne marke WooCommerce

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
hr: Prikazuje robne marke u widgetu koji vam omogućuje sužavanje popisa proizvoda prilikom pregledavanja proizvoda.

en: Title:
hr: Naslov:

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
hr: Kada pregledavate arhivu robne marke, prikažite trenutni opis robne marke.

en: WooCommerce Brand Description
hr: Opis robne marke WooCommerce

en: Sorted by price: high to low
hr: Poredano po cijeni: od visoke do niske

en: Sorted by price: low to high
hr: Poredano po cijeni: od niske do visoke

en: Sorted by latest
hr: Poredano po najnovijem

en: Sorted by average rating
hr: Poredano prema prosječnoj ocjeni

en: Sorted by popularity
hr: Poredano po popularnosti

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
hr: Može li se dodatak aktivirati samo na cijeloj mreži.

en: Plugin author URL.
hr: URL autora dodatka.

en: Plugin author name.
hr: Ime autora dodatka.

en: Plugin URL.
hr: URL dodatka.

en: Latest available plugin version.
hr: Najnovija dostupna verzija dodatka.

en: Current plugin version.
hr: Trenutna verzija dodatka.

en: Name of the plugin.
hr: Naziv dodatka.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
hr: Osnovni naziv dodatka. Put do glavne datoteke dodatka u odnosu na direktorij dodataka.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
hr: Ovaj alat će ponovno stvoriti indeks pretraživanja cijelog teksta za adrese narudžbi. Ako indeks ne postoji, pokušat će ga stvoriti.

en: Recreate index
hr: Ponovno stvaranje indeksa

en: Re-create Order Address FTS index
hr: Ponovno kreirajte FTS indeks adrese narudžbe

en: Create new brand
hr: Stvori novu marku

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
hr: Ograničite skup rezultata na proizvode kojima je dodijeljen određeni ID robne marke.

en: &larr; Go to Brands
hr: ← Idite na robnu marku

en: No Brands Found
hr: Nisu pronađene marke

en: New Brand Name
hr: Naziv nove marke

en: Add New Brand
hr: Dodaj novu marku

en: Update Brand
hr: Ažuriraj robnu marku

en: Edit Brand
hr: Uredi robnu marku

en: Parent Brand:
hr: Matična robna marka:

en: Parent Brand
hr: Matična marka

en: All Brands
hr: Sve marke

en: Search Brands
hr: Pretraži robne marke

en: Brand
hr: Marka

en: brand
hr: marka

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
hr: Žao nam je, ovaj kupon se ne odnosi na marke odabranih proizvoda.

en: e.g. length or weight
hr: npr. duljina ili težina

note: translators: 1: URL to My Subscriptions page
en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
hr:  Nemate pretplatu, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">pretplatite</a> se za ažuriranje.

[ctx: slug]
en: brand
hr: marka

en: Product brand base
hr: Baza robne marke proizvoda

en: Filter by brand
hr: Filtriraj po robnoj marki

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
hr: Na ovom ekranu možete dodavati i upravljati robnim markama. Po želji možete učitati sliku robne marke za prikaz u widgetima marke i arhivama marki

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
hr: Odaberite prikaz opisa robne marke na stranici arhive. Isključite ovu opciju ako umjesto toga namjeravate koristiti widget za opis. Napomena: ovo je samo za teme koje ne prikazuju opis.

en: Brands Archives
hr: Arhiva robnih marki

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
hr: Proizvod ne smije biti povezan s tim robnim markama kako bi kupon ostao valjan ili, za "Popuste na proizvode", proizvodi povezani s tim robnim markama neće biti sniženi.

en: No brands
hr: Nema robnih marki

en: Exclude brands
hr: Isključi robne marke

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
hr: Proizvod mora biti povezan s ovom markom kako bi kupon ostao valjan ili, za "Popuste na proizvode", proizvodi s tim markama bit će sniženi.

en: Any brand
hr: Bilo koja marka

en: Product brands
hr: Marke proizvoda

en: Brands
hr: Robne marke

en: Red
hr: Crvena

en: Show more…
hr: Prikaži više…

en: Product Pagination
hr: Paginacija proizvoda

note: translators: %s is the product name
en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
hr: "%s" je uklonjen iz vaše košarice

note: translators: %s: is the field error message
en: There was a problem with the provided shipping address: %s
hr: Došlo je do problema s navedenom adresom za dostavu: %s

note: translators: %s: is the field error message
en: There was a problem with the provided billing address: %s
hr: Došlo je do problema s navedenom adresom za naplatu: %s

en: Coming soon
hr: U najavi

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
hr: Plaćanja su jednostavna, bez mjesečnih naknada – dizajnirana isključivo za WooCommerce trgovine. Prihvaćajte kreditne kartice, debitne kartice i druge popularne načine plaćanja.

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
hr: Jednostavno plaćanje - uključujući WooPay, novu značajku ekspresne naplate.

en: Invalid file type for a CSV import.
hr: Nevažeća vrsta datoteke za CSV uvoz.

en: A list of plugins to install
hr: Popis dodataka za instalaciju

en: System status theme info cache cleared.
hr: Predmemorija informacija o temi izbrisana je iz statusa sustava.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
hr: Ovaj alat će isprazniti predmemoriju informacija o temi iz statusa sustava.

note: translators: %s is a placeholder for a URL.
en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
hr: Zabilježite PayPal događaje kao što su IPN zahtjevi i pregledajte ih na <a href="%s">zaslonu Zapisnici</a>. Napomena: ovo može zabilježiti osobne podatke. Preporučujemo da ovo koristite samo u svrhu otklanjanja grešaka i brisanje zapisnika kada završite.

note: translators: %s: Product title
en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
hr: "%s" je dodan u vašu košaricu

en: Clear system status theme info cache
hr: Očistite predmemoriju informacija o temi iz statusa sustava

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: International Standard Book Number
hr: Međunarodni standardni broj knjige

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: Global Trade Item Number
hr: Broj globalne trgovinske jedinice

note: translators: %1$s GTIN %2$s UPC %3$s EAN %4$s ISBN.
en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
hr: %1$s, %2$s, %3$s ili %4$s

en: File path provided for import is invalid.
hr: Put datoteke predviđen za uvoz nije valjan.

note: translators: %s: Site title translators: Store name translators: %s: site name
en: Create an account with %s
hr: Napravite račun kod %s

note: translators: %s: Address title
en: Add %s
hr: Dodaj %s

en: Please create a password for your account.
hr: Stvorite lozinku za svoj račun.

note: Translators: %s Email address.
en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
hr: Račun je već registriran kod %s. Prijavite se ili upotrijebite drugu adresu e-pošte.

en: Customer password for new accounts, if applicable.
hr: Korisnička lozinka za nove račune, ako je primjenjivo.

en: Remote Logging
hr: Daljinsko bilježenje

en: Drive sales with Google for WooCommerce
hr: Povećajte prodaju uz Google za WooCommerce

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
hr: Povećajte prodaju uz %1$sGoogle za WooCommerce%2$s

en: Google for WooCommerce
hr: Google za WooCommerce

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
hr[0]: 
    %%C%1$d%%n nepoznat dodatak pronađen%2$s
hr[1]: 
    %%C%1$d%%n nepoznata dodataka pronađena%2$s
hr[2]: 
    %%C%1$d%%n nepoznatih dodataka pronađeno%2$s

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
hr[0]: 
    %%C%1$d%%n nekompatibilni dodatak pronađen%2$s
hr[1]: 
    %%C%1$d%%n nekompatibilna dodatka pronađena%2$s
hr[2]: 
    %%C%1$d%%n nekompatibilnih dodataka pronađeno%2$s

note: translators: $1$d = plugins count, %2$s = colon (if list follows) or empty.
en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
hr[0]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilni dodatak pronađen%2$s
hr[1]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilna dodatka pronađeno%2$s
hr[2]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilnih dodataka pronađeno%2$s

note: translators: %s is a generated error message.
en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
hr: Neuspjeli primitak WooCommerce obrasca iz PTK-a: "%s"

en: Social Media
hr: Društvene mreže

en: Featured Selling
hr: Istaknuta prodaja

en: Shop chairs
hr: Trgovina stolicama

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
hr: Sa širokim rasponom dizajnerskih stolica za podizanje vašeg životnog prostora.

en: Sit back and relax
hr: Sjednite i opustite se

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
hr: Iznimni okusi, održivi izbori. Pažljivo odabrana kolekcija lonaca za kavu i dodataka pretvorila je moju kuhinju u utočište stila i ukusa.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
hr: 'Pivo' iskustvo :-)

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
hr: Od čajeva iz održivih izvora do šik vaza, ova je trgovina riznica. Volim znati da moje kupnje doprinose zelenijem planetu.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
hr: Organska zrna kave su otkriće. Svaki gutljaj osjeća se kao putovanje. Prekrasno izrađeni dodaci dodaju dašak elegancije mom domu.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
hr: Transformirao sam svoju dnevnu rutinu jedinstvenim, ekološki prihvatljivim blagom. Iznimna kvaliteta i usluga. Ponosan sam što podržavam trgovinu koja je u skladu s mojim vrijednostima.

en: What our customers say
hr: Što kažu naši kupci

en: LOCAL LOVE
hr: LOKALNA LJUBAV

en: Sip, Shop, Savor
hr: Pijuckajte, kupujte, uživajte

en: Eclectic finds, ethical delights
hr: Eklektični nalazi, etički užici

en: Stay in the loop
hr: Ostanite u vezi

en: Bestsellers
hr: Najprodavaniji proizvodi

en: Our latest and greatest
hr: Naše najnovije i najbolje

en: Staff picks
hr: Odabir osoblja

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
hr: Doživite glazbu kao nikada prije uz našu najnoviju generaciju slušalica visoke vjernosti.

en: Sound like no other
hr: Zvuči kao nijedan drugi

en: Keep dry with 50% off rain jackets
hr: Ostanite suhi uz 50 % popusta na kišne jakne

en: Shop home decor
hr: Kupujte dekor za dom

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
hr: Dodajte dašak šarma i udobnosti ove blagdanske sezone sa širokim izborom ručno odabranih ukrasa - od minimalističkih vaza do dizajnerskog namještaja.

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
hr: Od odvažnih ispisa do zamršenih detalja, naši su proizvodi savršena kombinacija stila i funkcionalnosti.

en: Make your house feel like home
hr: Učinite svoju kuću svojim domom

en: Unique design
hr: Jedinstveni dizajn

en: Quality Materials
hr: Kvalitetni materijali

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
hr: Klasična silueta retro staklenog vrča bez napora nadopunjuje svako okruženje, što ga čini idealnim izborom za posluživanje pića sa stilom i štihom.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
hr: Izrađen od otpornog debelog stakla, ovaj vrč osigurava trajnu kvalitetu, što ga čini savršenim za svakodnevnu upotrebu s daškom starinskog šarma.

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
hr: Podignite svoj stol uz retro stakleni vrč od 330 ml, koji spaja klasični dizajn i izdržljivo kaljeno staklo.

en: New: Retro Glass Jug
hr: Novo: Retro stakleni vrč

en: Versatile charm
hr: Svestrani šarm

en: Durable glass
hr: Izdržljivo staklo

en: Timeless elegance
hr: Bezvremenska elegancija

en: Handmade gifts
hr: Ručno izrađeni darovi

en: Retro photography
hr: Retro fotografija

en: Home decor
hr: Kućni dekor

en: Shop vinyl records
hr: Kupujte vinilne ploče

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
hr: Nabavite svoj omiljeni vinil po rekordnim cijenama.

en: Holiday Sale
hr: Blagdanska rasprodaja

en: Up to 60% off
hr: Do 60% popusta

en: Inbox notification has been deleted
hr: Obavijest o mapi ulaznih porukama je obrisana

en: Inbox notification not found
hr: Obavijest o mapi ulaznih poruka nije pronađena

en: No inbox notification selected
hr: Nije odabrana obavijest o mapi ulaznih poruka

en: Search for an inbox notification&hellip;
hr: Potražite obavijest o mapi ulaznih poruka&hellip;

en: Select an inbox notification to delete:
hr: Odaberite obavijest mape ulaznih poruka koju želite obrisati:

en: This will delete an inbox notification by slug
hr: Ovo će obrisati obavijest o mapi ulaznih poruka pomoću sluga

en: Delete an Inbox Notification
hr: Brisanje obavijesti o mapi ulaznih poruka

en: Remote inbox notifications have been refreshed
hr: Obavijesti o udaljenoj mapi ulaznih poruka su osvježene

en: This will refresh the remote inbox notifications
hr: Ovo će osvježiti obavijesti udaljene mape ulaznih poruka

en: Refresh Remote Inbox Notifications
hr: Osvježite obavijesti udaljene mape ulaznih poruka

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
hr: Svjetski omiljene opcije kupi sada, plati kasnije i još mnogo toga nadohvat su vam ruke uz WooPayments — sve s jedne nadzorne ploče, bez potrebe za višestrukim proširenjima i prijavama.

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
hr: Aktivirajte BNPL odmah na WooPaymentsu

en: Enhance your store with extensions
hr: Poboljšajte svoju trgovinu proširenjima

en: Net Sales
hr: Neto prodaja

en: Table cell format.
hr: Format ćelije tablice.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
hr: Istražite našu ekskluzivnu kolekciju sunčanih naočala izrađenih da poboljšaju vaš izgled i zaštite vaše oči. Pronađite svoj savršeni par i sagledajte svijet kroz novu leću.

en: Find your shade
hr: Pronađite svoju nijansu

en: Our services
hr: Naše usluge

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
hr: Snalazeći se u zamršenom životnom tkivu, izbori otvaraju puteve do izvanredne, zahtjevne kreativnosti, znatiželje i hrabrosti za istinski ispunjeno putovanje.

en: Create anything
hr: Stvorite bilo što

en: Meet us
hr: Upoznajte nas

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
hr: Naša strast je stvaranje svjesnih trenutaka s lokalnim, organskim i održivim proizvodima. Mi smo više od trgovine; Mi smo vaš put do ekološki prihvatljivog načina života vođenog zajednicom koji prihvaća vrhunsku kvalitetu.

en: Committed to a greener lifestyle
hr: Predani zelenijem načinu života

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
hr: Neidentificirana radnja %s: nismo uspjeli označiti ovu radnju kao dovršenu. Možda je obrisana drugim postupkom.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
hr: Neidentificirana radnja %s: nismo uspjeli označiti ovu radnju kao neuspješnu. Možda je izbrisan drugim postupkom.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
hr: Neidentificirana radnja %s: nismo uspjeli odrediti datum ove akcije. Možda je izbrisan drugim postupkom.

note: translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
hr: Neidentificirana radnja %s: nismo uspjeli obrisati ovu radnju. Možda je obrisana drugim postupkom.

note: translators: %s: action ID translators: %s is the action ID
en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
hr: Neidentificirana radnja %s: nismo uspjeli otkazati ovu radnju. Možda je obrisana drugim postupkom.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
hr: GTIN, UPC, EAN ili ISBN.

en: Stock Keeping Unit.
hr: Kataloški broj proizvoda (SKU).

en: Order sort items ascending or descending.
hr: Poredajte stavke sortiranja uzlazno ili silazno.

en: Legacy REST API enabled?
hr: Je li omogućen Legacy REST API?

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
hr: Došlo je do neočekivane greške prilikom generiranja povrata novca.

en: Invalid slug.
hr: Neispravni slug.

note: translators: %s is a comma separated list of query arguments.
en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
hr[0]: Argument upita za narudžbu (%s) nije podržan u trenutnom spremištu podataka narudžbe.
hr[1]: Argumenti upita za narudžbu (%s) nisu podržani u trenutnom spremištu podataka narudžbe.
hr[2]: Argumenti upita za narudžbu (%s) nisu podržani u trenutnom spremištu podataka narudžbe.

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
hr: Ima li vaša web-stranica omogućen Legacy REST API?

en: Legacy API enabled
hr: Omogućen Legacy REST API

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
hr: Lokalno preuzimanje: upravljajte postojećim lokacijama preuzimanja na <a href="%s">stranici Postavke lokalnog preuzimanja</a>.

note: Translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
hr: Ponovljena dohvaćanja izvršena unutar razumnog vremenskog okvira (prema zadanim postavkama 30 minuta) neće se brojati dvaput. Ovo je općenito razuman način za provođenje ograničenja preuzimanja u odnosu na zahtjeve u rasponu. %1$sSaznaj više. %2$s

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
hr: Broji preuzimanja čak i ako se dohvaća samo dio datoteke.

en: Count partial downloads
hr: Brojanje djelomičnih preuzimanja

en: New users receive an email to set up their password.
hr: Novi korisnici primaju e-poruku za postavljanje lozinke.

en: Send password setup link (recommended)
hr: Pošalji poveznicu za postavljanje lozinke (preporučeno)

en: Account creation options
hr: Opcije izrade računa

en: On "My account" page
hr: Na stranici "Moj račun"

en: Allow customers to create an account
hr: Omogućite korisnicima stvaranje računa

en: Customers can create an account before placing their order.
hr: Kupci mogu stvoriti račun prije slanja narudžbe.

en: During checkout
hr: Tijekom naplate

en: Enable log-in during checkout
hr: Omogućite prijavu tijekom naplate

en: Enable guest checkout (recommended)
hr: Omogući kupovinu gostima (preporučeno)

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
hr: Unesite barkod ili bilo koji drugi identifikator jedinstven za ovaj proizvod. Može vam pomoći da ovaj proizvod navedete na drugim kanalima ili tržištima.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
hr: GTIN, UPC, EAN ili ISBN

en: Delete shipping
hr: Izbriši dostavu

en: Edit shipping
hr: Uredi dostavu

en: Delete fee
hr: Obriši naknadu

en: Edit fee
hr: Naknada za uređivanje

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
hr: Ovaj kupon je zaštićen lozinkom. WooCommerce ne podržava zaštitu lozinkom za kupone. Kupon možete privremeno sakriti tako da ga učinite privatnim. Alternativno, ograničenja upotrebe mogu se konfigurirati u nastavku.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
hr: Unesite samo brojeve i crtice (-).

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
hr: Nevažeći ili duplicirani GTIN, UPC, EAN ili ISBN.

en: Services
hr: Usluge

en: Intro
hr: Uvod

en: Translatable Label
hr: Prevodljiva oznaka

note: translators: %s: the order number, usually accompanied by a leading
en: View order number %s
hr: Pogledajte broj narudžbe %s

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
hr: Ova postavka funkcionira samo kada su podaci o proizvodu pohranjeni u tablici objava.

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
hr: Koristi puno učinkovitije upite za ažuriranje tablice pretraživanja, ali možda neće biti kompatibilan s nekim proširenjima.

en: Optimized updates
hr: Optimizirana ažuriranja

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
hr: Narudžbe se automatski stavljaju u status Povrat novca kada administrator ili voditelj trgovine u potpunosti vrati vrijednost narudžbe nakon plaćanja.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
hr: Narudžbu je poništio administrator ili kupac.

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
hr: Skice narudžbi stvaraju se kada kupci započnu proces plaćanja dok se koristi blok inačica blagajne.

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
hr: Kupčevo plaćanje nije uspjelo ili je odbijeno, i nijedno plaćanje nije uspješno izvršeno.

en: Order fulfilled and complete.
hr: Narudžba ispunjena i završena.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
hr: Uplata je primljena (plaćena), a zaliha je smanjena. Narudžba čeka ispunjenje.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
hr: Narudžba čeka potvrdu plaćanja. Zaliha je smanjena, ali morate potvrditi uplatu.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
hr: Narudžba je primljena, ali plaćanje nije izvršeno. Nalozi za plaćanje na čekanju općenito čekaju radnju korisnika.

en: Compatibility mode disabled.
hr: Način kompatibilnosti onemogućen.

en: Compatibility mode enabled.
hr: Način kompatibilnosti omogućen.

en: Compatibility mode is already disabled.
hr: Način kompatibilnosti već je onemogućen.

en: Compatibility mode is already enabled.
hr: Način rada kompatibilnosti već je omogućen.

en: HPOS tables do not exist.
hr: HPOS tablice ne postoje.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
hr: Pogrešan odgovor primljen od Patterns Toolkit API-ja: pokušajte ponovno kasnije.

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
hr: Od API-ja Patterns Toolkit primljen je prazan odgovor.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
hr: Povezivanje s API-jem Patterns Toolkit nije uspjelo: pokušajte ponovno kasnije.

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
hr: Prazni uzorci primljeni iz PTK Pattern Store

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
hr[0]: Vašoj pretplati na proširenje WooCommerce nedostaje način plaćanja za obnovu. Dodajte način plaćanja kako biste nastavili primati ažuriranja i pojednostavljenu podršku.
hr[1]: Vašim pretplatama na proširenje WooCommerce nedostaje način plaćanja za obnovu. Dodajte način plaćanja kako biste nastavili primati ažuriranja i pojednostavljenu podršku.
hr[2]: Vašim pretplatama na proširenje WooCommerce nedostaje način plaćanja za obnovu. Dodajte način plaćanja kako biste nastavili primati ažuriranja i pojednostavljenu podršku.

note: translators: %s: WooCommerce.com URL to add payment method
en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
hr[0]: Vašoj pretplati na proširenje WooCommerce nedostaje način plaćanja za obnovu. <a href="%s">Dodajte način plaćanja</a> kako biste osigurali da nastavite primati ažuriranja i pojednostavljenu podršku.
hr[1]: Vašim pretplatama na proširenje WooCommerce nedostaje način plaćanja za obnovu. <a href="%s">Dodajte način plaćanja</a> kako biste osigurali da nastavite primati ažuriranja i pojednostavljenu podršku.
hr[2]: Vašim pretplatama na proširenje WooCommerce nedostaje način plaćanja za obnovu. <a href="%s">Dodajte način plaćanja</a> kako biste osigurali da nastavite primati ažuriranja i pojednostavljenu podršku.

en: Instantly send tracking to your customers
hr: Odmah pošaljite praćenje pošiljke svojim kupcima

en: Advanced automated workflows and customs
hr: Napredni automatizirani tijek rada i prilagodbe

en: Sync all your selling channels in one place
hr: Sinkronizirajte sve svoje kanale prodaje na jednom mjestu

en: Discounted labels from top global carriers
hr: Etikete s popustom vrhunskih svjetskih prijevoznika

[ctx: button label of product search block]
en: Search
hr: Traži

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
hr: početne stranice trgovine

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
hr: ili zaglavlje

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
hr: očistiti sve filtere

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
hr: Možete probati

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
hr: Nema rezultata pretrage.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
hr: Oprostite našoj prašini! Radimo na nečemu nevjerojatnom — vratite se uskoro!

en: Suggest a slug for the term.
hr: Predložite slug za pojam.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
hr: Ovdje možete postaviti obrasce proizvoda za različite vrste proizvoda na svojoj nadzornoj ploči.

en: A link to a product form.
hr: Poveznica na obrazac proizvoda.

en: Product form Link
hr: Poveznica obrasca proizvoda

en: Product forms list
hr: Popis obrazaca proizvoda

en: Product forms navigation
hr: Navigacija obrascima proizvoda

en: Filter product forms
hr: Filtrirajte obrasce proizvoda

en: Uploaded to this product form
hr: Učitano u obrazac ovog proizvoda

en: Insert into product form
hr: Umetnuti u obrazac proizvoda

en: Use as product form image
hr: Koristite kao sliku obrasca proizvoda

en: Remove product form image
hr: Ukloni sliku obrasca proizvoda

en: Set product form image
hr: Postavite sliku obrasca proizvoda

en: Product form image
hr: Slika obrasca proizvoda

en: Parent product form
hr: Obrazac matičnog proizvoda

en: No product forms found in trash
hr: U smeću nisu pronađeni obrasci proizvoda

en: No product forms found
hr: Nisu pronađeni obrasci proizvoda

en: Search product forms
hr: Pretražite obrasce proizvoda

en: View product forms
hr: Pogledajte obrasce proizvoda

en: View product form
hr: Pogledajte obrazac proizvoda

en: New product form
hr: Novi obrazac proizvoda

en: Edit product form
hr: Uredite obrazac proizvoda

en: Add new product form
hr: Dodajte novi obrazac proizvoda

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
hr: Obrasci proizvoda

en: All Product Form
hr: Obrazac za sve proizvode

en: Product Form
hr: Obrazac proizvoda

en: Product Forms
hr: Obrasci proizvoda

note: Translators: %1$s: block slug.
en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
hr: Sadrži blok <strong>%1$s</strong>

note: translators: %1$s: shortcode text.
en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
hr: Sadrži kratki kod <strong>%1$s</strong>

en: This page's content is overridden by custom template content
hr: Sadržaj ove stranice zamijenio je sadržaj prilagođenog predloška

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
hr: Stranica sadrži kratki kod %1$s i blok %2$s.

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
hr: Ključevi samo za pisanje ne sprječavaju klijente da vide informacije o entitetima koje ažuriraju.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
hr: Dodajte smislen opis, uključujući bilješku o osobi, tvrtki ili aplikaciji s kojom dijelite ključ.

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
hr: Držite se jednog ključa po klijentu: ovo olakšava opoziv pristupa u budućnosti za jednog klijenta, bez izazivanja smetnji za druge.

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
hr: API ključevi otvaraju pristup potencijalno osjetljivim informacijama. Dijelite ih samo s organizacijama kojima vjerujete.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
hr: Dopustite kupcima da filtriraju proizvode prikazane na stranici.

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
hr: Količina proizvoda (Beta)

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
hr: Omogućuje kupcima poništavanje aktivnog filtra.

[ctx: block title]
en: Product Collection
hr: Kolekcija proizvoda

[ctx: block title]
en: Delivery
hr: Dostava

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Marketing tactic
hr: Marketinška taktika

en: Creative format
hr: Kreativni format

en: Source platform
hr: Izvorna platforma

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
hr: Stvorite i koristite indekse pretraživanja cijelog teksta za narudžbe. Ova značajka radi samo s pohranom narudžbi visokih performansi (HPOS).

en: HPOS Full text search indexes
hr: HPOS Indeksi pretraživanja cijelog teksta

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not of a valid order type.
hr: %d nije valjana vrsta narudžbe.

en: Sync orders now
hr: Sinkronizirajte narudžbe sada

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
hr: Možete promijeniti pohranu podataka o narudžbama <strong>samo kada su objave i tablice narudžbi sinkronizirane</strong>. Narudžbe trenutno nisu sinkronizirane.

en: Stop sync
hr: Zaustavi sinkronizaciju

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
hr: Prebacivanje pohrane podataka dok sinkronizacija nije dovršena je opasno i može dovesti do oštećenja ili gubitka podataka o narudžbi!

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
hr: Nije moguće zaustaviti sinkronizaciju. Poveznicu koju ste slijedili možda je istekla.

en: Failed to create FTS index on order item table
hr: Nije uspjelo stvaranje FTS indeksa u tablici stavki narudžbe

en: Failed to create FTS index on address table
hr: Stvaranje FTS indeksa u adresnoj tablici nije uspjelo

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
hr: Stvaranje FTS indeksa na tablici narudžbi nije uspjelo. Ova je značajka dostupna samo kada je omogućena pohrana narudžbi visokih performansi (HPOS).

en: Arts and crafts
hr: Umjetnost i zanati

en: Sports and recreation
hr: Sport i Rekreacija

en: Pickup
hr: Preuzimanje

note: translators: 1) total expired subscriptions 2) URL to My Subscriptions page
en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
hr: Imate <strong>%1$s pretplatu na Woo proširenja</strong> koja su istekle. <a href="%2$s">Obnovite</a> da biste nastavili primati ažuriranja i poboljšanu podršku.

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page 4) Renew product price string
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
hr: Jedna od vaših pretplata za <strong>%1$s</strong> je istekla. <a href="%3$s">%4$s.</a> da biste nastavili primati ažuriranja i poboljšanu podršku.

note: translators: 1) product name 3) URL to My Subscriptions page 4) Renew product price string
en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
hr: Vaša pretplata za <strong>%1$s</strong> je istekla. <a href="%3$s">%4$s</a> da biste nastavili primati ažuriranja i poboljšanu podršku.

en: Enable auto-renewal
hr: Omogući automatsku obnovu

note: translators: 1) total expiring subscriptions 2) URL to My Subscriptions page
en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
hr: Imate <strong>%1$s pretplatu na Woo proširenja</strong> koje uskoro istječu. <a href="%2$s">Omogućite automatsku obnovu</a> da biste nastavili primati ažuriranja i poboljšanu podršku.

note: translators: 1) product name 2) expiry date 3) URL to My Subscriptions page
en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
hr: Jedna od vaših pretplata za <strong>%1$s</strong> istječe %2$s. <a href="%3$s">Omogućite automatsku obnovu</a> da biste nastavili primati ažuriranja i poboljšanu podršku.

note: translators: 1) product name 2) expiry date 3) URL to My Subscriptions page
en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
hr: Vaša pretplata za <strong>%1$s</strong> istječe %2$s. <a href="%3$s">Omogućite automatsku obnovu</a> da biste nastavili primati ažuriranja i poboljšanu podršku.

note: translators: 1: Product price
en: Renew for %1$s
hr: Obnova za %1$s

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
hr: Postavite radnju kao ručnu tako da se bilješka o narudžbi registrira kao "korisnik dodao".

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
hr: Ova metoda je zastarjela i uskoro će biti uklonjena. Umjesto toga koristite Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
hr: Legacy REST API dodatak nije instaliran na ovoj web-stranici.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
hr: WooCommerce Legacy REST API dodatak koji se izvodi na ovoj web-stranici.

en: WooCommerce Legacy REST API package
hr: WooCommerce Legacy REST API paket

en: Copy for GitHub
hr: Kopiraj za GitHub

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
hr: Legacy API v3 (⚠️ NIJE DOSTUPAN)

note: translators: placeholders are URLs
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
hr: ⚠️ WooCommerce Legacy REST API premješten je u <a target=”_blank” href="%1$s">namjensko proširenje</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Saznajte više o ovoj promjeni</a></b>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
hr: ℹ️️ WooCommerce Legacy REST API proširenje je instalirano i aktivno.

en: The legacy REST API is NOT enabled
hr: Legacy REST API NIJE omogućen

en: The legacy REST API is enabled
hr: Legacy REST API je omogućen

note: translators: 1: Expiry date 1: URL to My Subscriptions page
en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
hr:  Vaša pretplata istječe %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">omogućite automatsko obnavljanje</a> da biste nastavili primati ažuriranja.

note: translators: 1: URL to My Subscriptions page 2: Product price
en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
hr:  Vaša pretplata je istekla, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">obnovite %2$s</a>za ažuriranje.

note: translators: 1: Product regular price
en: for %s
hr: za %s

note: translators: %s is an URL
en: <a href='%s'>More information</a>
hr: <a href='%s'>Više informacija</a>

note: translators: %s = URL
en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
hr[0]: Ovaj webhook ima simbol ⚠️ ispred svog naziva na donjem popisu. Uredite webhook tako da koristi drugačiji format isporuke ili instalirajte i aktivirajte <a href="%s" target="_blank">proširenje WooCommerce Legacy REST API</a>.
hr[1]: Ovi webhookovi imaju simbol ⚠️ ispred svojih naziva na donjem popisu. Uredite webdojavnike tako da koriste drugačiji format isporuke ili instalirajte i aktivirajte <a href="%s" target="_blank">proširenje WooCommerce Legacy REST API</a>.
hr[2]: Ovi webhookovi imaju simbol ⚠️ ispred svojih naziva na donjem popisu. Uredite webdojavnike tako da koriste drugačiji format isporuke ili instalirajte i aktivirajte <a href="%s" target="_blank">proširenje WooCommerce Legacy REST API</a>.

note: translators: %s = webhooks count
en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
hr[0]: Postoji %d webhook koji je konfiguriran za isporuku pomoću Legacy REST API-ja, koji je uklonjen iz WooCommercea. Ovaj webhook neće se moći poslati.
hr[1]: Postoji %d webhooka koji su konfigurirani za isporuku pomoću Legacy REST API-ja, koji je uklonjen iz WooCommercea. Ovi webhookovi neće se moći poslati.
hr[2]: Postoji %d webhooka koji su konfigurirani za isporuku pomoću Legacy REST API-ja, koji je uklonjen iz WooCommercea. Ovi webhookovi neće se moći poslati.

en: Incompatible webhooks warning
hr: Upozorenje o nekompatibilnim webhookovima

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
hr: Ovaj je webhook konfiguriran za isporuku pomoću Legacy REST API-ja, ali Legacy REST API dodatak nije instaliran na ovoj web-stranici.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
hr: Prikazuje međuzbroj, naknade, popuste, otpremu i poreze.

[ctx: block title]
en: Totals
hr: Ukupno

[ctx: block title]
en: Coming Soon
hr: U najavi

en: Store coming soon
hr: Trgovina se otvara uskoro

note: translators: %s is a URL.
en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
hr: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Legacy REST API</a> aktivan je na ovoj stranici.</b> Imajte na umu da WooCommerce Legacy REST API <b>nije </b> kompatibilan s HPOS-om.

note: translators: %s is a URL.
en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
hr: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Legacy REST API dodatak</a> instaliran je i aktivan na ovoj stranici.</b> Imajte na umu da je WooCommerce Legacy REST API <b>nije</b> kompatibilno s HPOS-om.

en: Track inventory
hr: Pratite zalihe

note: translators: %1 is an order ID.
en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
hr: Čini se da su podaci u tablici objava noviji nego u HPOS tablicama. Usporedite podatke o narudžbama s `wp wc hpos diff %1$d` i upotrijebite `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` za popravak.

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
hr: ⚠️ Veza s datotečnim sustavom nije se mogla pokrenuti.

en: You may want to switch to the database for log storage.
hr: Možda ćete se htjeti prebaciti na pohranjivanje dnevnika u bazu podataka.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
hr: ⚠️ Sustav datoteka nije konfiguriran za izravno pisanje. To bi moglo uzrokovati probleme zapisivaču.

en: ✅ Ready
hr: ✅ Spremno

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
hr[0]: Čišćenje dovršeno za %d narudžbu. Pregledajte gore navedene greške.
hr[1]: Čišćenje dovršeno za %d narudžbe. Pregledajte gore navedene greške.
hr[2]: Čišćenje dovršeno za %d narudžbi. Pregledajte gore navedene greške.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
hr: Nije uspjelo čišćenje svih narudžbi u seriji. Prekidanje.

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
hr: Stranica: U najavi

note: translators: %s: Connect page URL
en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
hr: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Povežite svoju trgovinu</a> s WooCommerce.com da biste dobili ažuriranja i pojednostavljenu podršku za svoje pretplate.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
hr: Vaša bi trgovina mogla biti u opasnosti jer koristite stare inačice WooCommerce dodataka.

en: Select your shipping options
hr: Odaberite svoje opcije dostave

note: translators: no need to translate it. It's a link.
en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>.
hr: 
    Ova je stranica u načinu rada "U najavi" i vidljiva je samo vama i onima koji imaju dopuštenje. Kako biste ju učinili javno dostupnu svima,&nbsp;<a href='%s'>promijenite postavke vidljivosti</a>

en: Attribution
hr: Atribucija

en: Order attribution information.
hr: Podaci o atribuciji narudžbe.

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
hr: Nešto veliko se sprema! Naša trgovina je u izradi i uskoro će biti pokrenuta!

en: Great things are on the horizon
hr: Velike stvari su na horizontu

note: translators: %s: Order history URL on My Account section
en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
hr: Došlo je do greške prilikom obrade vaše narudžbe. Provjerite postoje li troškovi u vašem načinu plaćanja i pregledajte svoju <a href="%s">povijest narudžbe</a> prije nego što ponovno naručite.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL
en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
hr:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Povežite svoju trgovinu</a> s woocommerce.com za ažuriranje.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
hr: Prilagođena polja proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
hr: Kontrola prilagođenih polja proizvoda

[ctx: block keyword]
en: fields
hr: polja

[ctx: block keyword]
en: custom
hr: prilagođeno

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
hr: Aktiviranje prilagođenih polja proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
hr: Kontrole aktivacija prilagođenih polja proizvoda

[ctx: block keyword]
en: select
hr: odaberi

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
hr: Polje za odabir za upotrebu u uređivaču proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product select field
hr: Polje za odabir proizvoda

en: Site visibility
hr: Vidljivost web-stranice

en: Live
hr: Uživo

note: Translators: %s Domain name from the callback URL.
en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
hr: Odobravanjem će se vjerodajnice podijeliti s %s. Ne nastavljajte ako ovo na bilo koji način izgleda sumnjivo.

note: translators: 1 = who installed the plugin, 2 = ISO-formatted date and time
en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
hr: Dodatak je instalirao %1$s u %2$s.

note: translators: 1 = who installed the plugin, 2 = ISO-formatted date and time, 3 = URL
en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
hr: Dodatak je instalirao %1$s u %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Više informacija</a>

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
hr: Unesite neobveznu bilješku priloženu poruci potvrde narudžbe poslanoj kupcu.

en: Post-purchase note
hr: Bilješka nakon kupnje

note: translators: %1$s: Custom fields guide link opening tag. %2$s: Custom fields guide link closing tag.
en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
hr: Prilagođena polja mogu se koristiti na različite načine, kao što je dijeljenje detaljnijih informacija o proizvodu, prikazivanje više polja za unos ili za unutarnju organizaciju inventara. %1$sPročitajte više o prilagođenim poljima%2$s

en: Custom fields
hr: Prilagođena polja

en: Show custom fields
hr: Prikaži prilagođena polja

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
hr: Koristite globalne atribute kako biste kupcima omogućili filtriranje i pretraživanje ovog proizvoda. Koristite prilagođene atribute za pružanje detaljnih informacija o proizvodu.

note: translators: %1$s: store settings link opening tag. %2$s: store settings link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
hr: Prema vašim %1$spostavkama trgovine%2$s, porezi nisu omogućeni.

note: translators: %d is an order ID.
en: Unable to create backup post for order %d.
hr: Nije moguće stvoriti sigurnosnu kopiju za narudžbu %d.

note: translators: %s is a list of order property names.
en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
hr[0]: %s nije važeće svojstvo narudžbe.
hr[1]: %s nisu važeća svojstva narudžbe.
hr[2]: %s nisu važeća svojstva narudžbe.

note: translators: %s is a comma separated list of metakey names.
en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
hr[0]: %s je interni meta ključ. Koristite --props za postavljanje.
hr[1]: %s su interni meta ključevi. Koristite --props da ih postavite.
hr[2]: %s su interni meta ključevi. Koristite --props da ih postavite.

en: The backup datastore does not support updating orders.
hr: Sigurnosna kopija spremišta podataka ne podržava ažuriranje naloga.

en: New custom field name
hr: Novi naziv prilagođenog polja

en: Please review the errors above.
hr: Pregledajte gore navedene greške.

note: translators: %1$s is the node install command, %2$s is the install command, %3$s is the build command, %4$s is the watch command.
en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
hr: Razvoja WooCommerce Blocks zahtijeva izradu datoteka. Iz korijenskog direktorija pokrenite %1$s da biste bili sigurni da je verzija vašeg čvora usklađena, pokrenite %2$s da biste instalirali ovisnosti, %3$s da biste izradili datoteke ili %4$s da biste izradili datoteke i pratili promjene.

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
hr: Nadjačavanje postojećih podataka s već registriranim ključem nije dopušteno

en: Key for the data being registered must be a string
hr: Ključ za podatke koji se registriraju mora biti niz znakova

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
hr: Meta metaboxhidden_product iz meta korisnika.

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
hr: Postavite svoje načine plaćanja i prihvaćajte kreditne i debitne kartice, gotovinu, bankovne prijenose i novac sa svog Mercado Pago računa. Ponudite sigurna i sigurna plaćanja s vodećim procesorom u Latinskoj Americi.

en: Collect sales tax
hr: Naplata poreza na promet

en: Add your products
hr: Dodajte svoje proizvode

en: Grow your business
hr: Unaprijedite svoje poslovanje

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
hr: Vrijeme je za slavlje – spremni ste za otvaranje svoje trgovine! Woo! Pritisnite dugme za pregled svoje trgovine i učinite je javnom.

en: Launch your store
hr: Pokrenite svoju trgovinu

en: Get your products shipped
hr: Šaljite svoje proizvode

note: translators: %s is a product's current (sale) price.
en: Current price is: %s.
hr: Trenutna cijena je: %s.

note: translators: %s is a product's regular price.
en: Original price was: %s.
hr: Izvorna cijena bila je: %s.

note: translators: %s: Link to the editor page with the Checkout block.
en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
hr: Blagajna se može prilagoditi <a href="%s">u uređivaču</a> s vašom aktivnom temom.

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of logs page in current site, 5 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
hr: ⚠️ WooCommerce je pokušao instalirati <a href="%1$s">dodatak Legacy REST API</a> jer je na ovoj stranici <a href="%2$s">omogućen Legacy REST API</a> ili su <a href="%3$s">definirani naslijeđeni webhookovi</a>, ali instalacija nije uspjela (pogledajte pojedinosti o grešci u <a href="%4$s">zapisnicima WooCommercea</a>). Instalirajte i aktivirajte dodatak ručno. <a href="%5$s">Više informacija</a>

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
hr: ℹ️ WooCommerce je instalirao i <a href="%1$s">aktivirao dodatak Legacy REST API</a> jer ova stranica ima <a href="%2$s">omogućen Legacy REST API</a> ili ima <a href="%3$s">definirane naslijeđene webhookove</a>. <a href="%4$s">Više informacija</a>

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
hr: WooCommerce je instalirao dodatak Legacy REST API, ali ga nije uspio aktivirati, pogledajte kontekst za više detalja.

note: translators: 1 = URL of Legacy REST API plugin page, 2 = URL of Legacy API settings in current site, 3 = URL of webhooks settings in current site, 4 = URL of logs page in current site, 5 = URL of plugins page in current site, 6 = URL of blog post about the Legacy REST API removal
en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
hr: ⚠️ WooCommerce je <a href="%1$s">instalirao dodatak Legacy REST API</a> jer ova stranica ima <a href="%2$s">omogućen Legacy REST API</a> ili ima <a href="%3$s">definirane naslijeđene webhookove</a>, ali ga nije uspjela aktivirati (pogledajte pojedinosti o grešci u <a href="%4$s">zapisnicima WooCommercea</a>). Idite na <a href="%5$s">stranicu dodataka</a> i aktivirajte je ručno. <a href="%6$s">Više informacija</a>

note: translators: %s: coupon code
en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
hr: Unesite valjanu e-poštu na blagajni kako biste koristili kôd kupona "%s".

note: translators: %s: coupon code
en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
hr: Unesite valjanu e-poštu za korištenje koda kupona "%s".

note: Translators: %s: Log directory path.
en: To allow logging, make %s writable.
hr: Da biste omogućili zapisivanje, učinite %s zapisivim.

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
hr: Lokalno preuzimanje: postavite lokacije preuzimanja na <a href="%s">stranici Postavke lokalnog preuzimanja</a>.

note: translators: %s: Local pickup settings page URL.
en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
hr: Istražite novi poboljšani način dostave koji vam omogućuje da korisnicima jednostavno ponudite jednu ili više lokacija preuzimanja na <a href="%s">stranici Postavke lokalnog preuzimanja</a>.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
hr: Prikupljanje podataka o korištenju omogućuje nam da prilagodimo vaše iskustvo postavljanja trgovine, ponudimo relevantniji sadržaj i pomognemo da WooCommerce učinimo boljim za sve.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL 2: Woo Update Manager plugin download URL
en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
hr: <a href="%1$s">Instalirajte WooCommerce.com Update Manager</a> da biste nastavili primati ažuriranja i pojednostavljenu podršku uključenu u vaše pretplate na WooCommerce.com. Alternativno, možete <a href="%2$s">ga preuzeti</a> i instalirati ručno.

note: translators: 1: WP plugin management URL
en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
hr: <a href="%1$s">Aktivirajte WooCommerce.com Update Manager</a> da biste nastavili primati ažuriranja i pojednostavljenu podršku uključene u vaše pretplate na WooCommerce.com.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
hr:  Aktivirajte WooCommerce.com Update Manager za ažuriranje.

note: translators: 1: Woo Update Manager plugin install URL
en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
hr:  <a href="%1$s">Instalirajte WooCommerce.com Update Manager</a> za ažuriranje.

[ctx: block keyword]
en: rich-text
hr: obogaćeni tekst

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
hr: Polje tekstnog područja za upotrebu u uređivaču proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product textarea block
hr: Blok tekstnog područja proizvoda

[ctx: block keyword]
en: subsection
hr: pododjeljak

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
hr: Opis pododjeljka proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product subsection description
hr: Opis pododjeljka proizvoda

en: Immediately
hr: Odmah

note: translators: %s: field name
en: Invalid %s provided.
hr: Nevažeći %s dostavljen.

en: Internal server error
hr: Interna greška poslužitelja

en: Sorry, you cannot delete resources.
hr: Nažalost, ne možete obrisati resurse.

en: Sorry, you cannot create resources.
hr: Nažalost, ne možete stvoriti resurse.

en: Sorry, you cannot view resources.
hr: Nažalost, ne možete pregledati resurse.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
hr: Postavite na true kako bi primorali stvaranje novog računa čak i ako već postoji i još nije istekao.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
hr: Broj dana koji se dodaju trenutnom datumu da biste dobili datum isteka.

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
hr: Datum isteka oblikovan kao dd-mm-yyyy.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
hr: Datum isteka računa, oblikovan kao dd-mm-yyyy.

en: Public url of the receipt.
hr: Javni URL potvrde.

en: Unique identifier of the order.
hr: Jedinstveni identifikator narudžbe.

en: Order not found
hr: Narudžba nije pronađena

en: Receipt not found
hr: Račun nije pronađen

en: Account Type
hr: Vrsta računa

en: AID
hr: POMOĆ

en: Application Name
hr: Naziv aplikacije

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Date Paid
hr: Datum plaćanja

en: Amount Paid
hr: Ukupan uplaćeni iznos

note: translators: %s = comma-separated list of coupon codes
en: Discount (%s)
hr: Popust (%s)

note: translators: %d = order id
en: Summary: Order #%d
hr: Sažetak: Narudžba #%d

en: Receipt
hr: Potvrda narudžbe

note: translators: %s = store name
en: Receipt from %s
hr: Račun od %s

en: Background process for coupon meta conversion stopped
hr: Zaustavljen je pozadinski postupak za meta konverziju kupona

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
hr: Pozadinski proces za meta konverziju kupona nije započeo, ništa nije učinjeno.

en: Background process for coupon meta conversion started
hr: Započeo je pozadinski postupak za meta konverziju kupona

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
hr: Pozadinski proces za meta konverziju kupona već je započeo, ništa nije učinjeno.

note: translators: %d=count of entries pending conversion
en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
hr: Ovo će pretvoriti <code>coupon_data</code> meta unose stavke narudžbe u pojednostavljene <code>coupon_info</code> unose. Pretvorba će se odvijati prekovremeno u pozadini (putem Action Scheduler). Trenutno postoji %d unosa koji se mogu pretvoriti.

en: Convert order coupon data to the simplified format
hr: Pretvorite podatke kupona za narudžbu u pojednostavljeni format

note: translators: %d=count of entries pending conversion
en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
hr: Ovo će zaustaviti pozadinski proces koji pretvara <code>coupon_data</code> meta unose stavke narudžbe u pojednostavljene <code>coupon_info</code> unose. Trenutno postoji %d unosa koji se mogu pretvoriti.

en: Stop converting
hr: Zaustavite konverziju

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
hr: Zaustavite pretvaranje podataka kupona za narudžbu u pojednostavljeni format

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
hr: Ovo će pretvoriti <code>coupon_data</code> meta unose stavke narudžbe u pojednostavljene <code>coupon_info</code> unose. Pretvorba će se odvijati prekovremeno u pozadini (putem Action Scheduler). Trenutno nema unosa za pretvaranje.

en: Start converting
hr: Počnite pretvarati

en: Start converting order coupon data to the simplified format
hr: Počnite pretvarati podatke kupona za narudžbu u pojednostavljeni format

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not an order or has an invalid order type.
hr: %d nije narudžba ili ima nevažeću vrstu narudžbe.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
hr: Pokrenut je postupak čišćenja naslijeđenih podataka narudžbe.

en: No orders in need of cleanup
hr: Nema narudžbi koje treba očistiti

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
hr: Prekinut je postupak čišćenja naslijeđenih podataka narudžbe.

en: Clearing data...
hr: Brisanje podataka...

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
hr: Dostupno samo kada je HPOS mjerodavan i kada je način kompatibilnosti onemogućen.

en: Clear data
hr: Brisanje podataka

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
hr: Ovaj alat će obrisati podatke iz naslijeđenih tablica narudžbi u WooCommerceu.

en: Clean up order data from legacy tables
hr: Čišćenje podataka o narudžbama iz naslijeđenih tablica

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
hr: Čišćenje naslijeđene narudžbe nije uspjelo za cijelu seriju narudžbi. Prekid čišćenja.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
hr: Naslijeđeni podaci narudžbe %1$d nisu se mogli očistiti tijekom skupnog postupka. Greška: %2$s

note: translators: %s is an amount of computer disk space, e.g. 5 KB.
en: Directory size: %s
hr: Veličina direktorija: %s

note: translators: %s is the name of a filter hook.
en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
hr: Kuka za %s ima skup filtara, tako da neke datoteke zapisnika mogu imati različite postavke zadržavanja.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s and %3$s are datastore names ("hpos" or "posts" for example).
en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
hr: Narudžba %1$d obrađena s zakašnjenjem iz %2$s u %3$s.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s and %3$s are datastore names, %4$s is an error message.
en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
hr: Došlo je do greške prilikom ispunjavanja zaostalih narudžbe %1$d iz %2$s u %3$s: %4$s

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
hr: Koristite različita izvorna (--from) i odredišna (--to) spremišta podataka.

note: translators: %s is a shell argument representing a datastore name.
en: '%s' is not a valid datastore.
hr: '%s' nije valjano spremište podataka.

en: Please provide a valid order ID.
hr: Navedite važeći ID narudžbe.

en: Next image
hr: Sljedeća slika

en: Previous image
hr: Prethodna slika

note: translators: %s is a generated error message.
en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
hr: Prijenos slike nije uspio: "%s", stvarajući proizvod bez slike

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
hr: Nevažeći slug dodatka naveden u pravilu aktiviranih dodataka.

en: The size of the log directory.
hr: Veličina direktorija zapisnika.

en: Minimum severity level.
hr: Minimalna razina ozbiljnosti.

en: The number of days log entries are retained.
hr: Broj dana unosa dnevnika se zadržava.

en: The logging handler class.
hr: Klasa rukovatelja za zapisivanje..

en: Logging.
hr: Zapisivanje.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
hr: Daje li kupon besplatnu dostavu ili ne.

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
hr: Iznos popusta kako je definiran u kuponu (apsolutna vrijednost ili postotak, ovisno o vrsti popusta).

en: Discount type.
hr: Vrsta popusta.

en: The total size of the files in the log directory.
hr: Ukupna veličina datoteka u direktoriju zapisnika.

en: Log directory size
hr: Veličina direktorija zapisnika

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
hr: Minimalna razina ozbiljnosti zapisnika koji će se pohraniti.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
hr: Koliko će se dana unosi zapisnika čuvati prije automatskog brisanja.

en: How log entries are being stored.
hr: Kako se unosi zapisnika pohranjuju.

en: Handler
hr: Rukovatelj

en: Is logging enabled?
hr: Je li omogućeno zapisivanje?

en: Logging
hr: Zapisivanje

en: Create and save
hr: Stvaranje i spremanje

en: Tangier-Assilah
hr: Tanger-Assilah

en: Tarfaya (EH-partial)
hr: Tarfaya (EH-djelomično)

en: Nouaceur
hr: Nuaceur

en: M’diq-Fnideq
hr: M'diq-Fnideq

en: Guelmim
hr: Gvelmim

en: Azilal
hr: Azilski

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
hr: Prikažite popis dodatnih vrijednosti polja iz trenutnog redoslijeda.

[ctx: block title]
en: Additional Field List
hr: Popis dodatnih polja

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
hr: Prikažite dodatna polja za plaćanje s lokacija "kontakt" i "narudžba".

[ctx: block title]
en: Additional Fields
hr: Dodatna polja

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
hr: Prikaz dodatnih polja na lokaciji "Dodatne informacije".

[ctx: block title]
en: Additional information
hr: Dodatne informacije

[ctx: block description]
en: The product details section description.
hr: Opis odjeljka s pojedinostima o proizvodu.

[ctx: block title]
en: Product details section description
hr: Opis sekcije informacija o proizvodu

[ctx: block keyword]
en: list
hr: popis

[ctx: block keyword]
en: linked
hr: povezan

[ctx: block description]
en: The linked product list.
hr: Popis povezanih proizvoda.

[ctx: block title]
en: Linked product list
hr: Povezani popis proizvoda

en: Medium
hr: Srednje

en: Un-schedule
hr: Poništavanje rasporeda

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
hr: Uklonite trenutno zakazanu radnju za brisanje isteklih kratkotrajnih datoteka. Istekle datoteke neće se automatski obrisati dok se ponovno ne pokrene alat 'Zakaži čišćenje kratkotrajnih datoteka kojima je istekao rok trajanja'.

en: Un-schedule expired transient files cleanup
hr: Poništite raspored čišćenja isteklih kratkotrajnih datoteka

en: Re-schedule
hr: Promjena rasporeda

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
hr: Zakažite akciju za brisanje isteklih kratkotrajnih datoteka za trenutno pokretanje. Naknadne radnje provodit će se jednom u 24 sata.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
hr: Uklonite trenutno zakazanu radnju za brisanje isteklih kratkotrajnih datoteka, a zatim je odmah zakažite za ponovnu izvođenje. Naknadne radnje provodit će se jednom u 24 sata.

en: Schedule expired transient files cleanup
hr: Zakažite čišćenje isteklih kratkotrajnih datoteka

en: Re-schedule expired transient files cleanup
hr: Ponovno zakažite čišćenje isteklih kratkotrajnih datoteka

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
hr: Savjet: Predlaganjem komplementarnih proizvoda u košarici pomoću unakrsne prodaje možete značajno povećati prosječnu vrijednost narudžbe.

note: translators: %1$s: "Learn more about linked products" link opening tag. %2$s: "Learn more about linked products" link closing tag.
en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
hr: Predlažući komplementarne proizvode u košarici pomoću unakrsne prodaje, možete značajno povećati prosječnu vrijednost narudžbe. %1$sSaznajte više o povezanim proizvodima%2$s

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
hr: Savjet: Sugestivni proizvodi su proizvodi koji su ekstra isplativi ili kvalitetniji ili skuplji. Eksperimentirajte s kombinacijama kako biste povećali prodaju.

note: translators: %1$s: "Learn more about linked products" link opening tag. %2$s: "Learn more about linked products" link closing tag.
en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
hr: Sugestivni proizvodi obično su proizvodi koji su ekstra profitabilni ili kvalitetniji ili skuplji. Eksperimentirajte s kombinacijama kako biste povećali prodaju. %1$sSaznajte više o povezanim proizvodima%2$s

en: Include downloads
hr: Uključivanje preuzimanja

en: Linked products
hr: Povezani proizvodi

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
hr: Nije moguće pokrenuti sinkronizaciju. Poveznica koju ste slijedili možda je istekla.

en: Customer Email
hr: E-pošta kupca

en: You do not have permission to manage logging settings.
hr: Nemate dozvolu za upravljanje postavkama zapisivanja.

en: Database settings
hr: Postavke baze podataka

note: translators: %s is the name of a table in the database.
en: Log entries are stored in this database table: %s
hr: Unosi zapisnika pohranjuju se u ovu tablicu baze podataka: %s

en: File system settings
hr: Postavke datotečnog sustava

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
hr: ⚠️ Čini se da se ovaj direktorij ne može zapisivati.

note: translators: %s is a location in the filesystem.
en: Log files are stored in this directory: %s
hr: Datoteke zapisnika pohranjuju se u ovom direktoriju: %s

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
hr: Time se postavlja minimalna razina ozbiljnosti zapisnika koji će se pohraniti. Niže razine ozbiljnosti bit će zanemarene. "Ništa" znači da će svi zapisnici biti pohranjeni.

en: Level threshold
hr: Prag razine

note: translators: %1$s is the name of a code variable. %2$s is the name of a file.
en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
hr: Ova se postavka ovdje ne može promijeniti jer je definirana u konstanti %1$s, vjerojatno u vašoj %2$s datoteci.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
hr: Ovime se određuje koliko će se dana zapisi zapisnika čuvati prije nego što se automatski izbrišu.

en: Retention period
hr: Razdoblje zadržavanja

note: translators: %s is the name of a filter hook.
en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
hr: Ova se postavka ovdje ne može promijeniti jer je postavlja filtar na %s kuki.

en: This determines where log entries are saved.
hr: Ovo određuje gdje se spremaju unosi zapisnika.

en: Log storage
hr: Pohrana zapisnika

note: translators: %s is the name of a code variable.
en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
hr: Ova se postavka ovdje ne može promijeniti jer je definirana u konstanti %s.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
hr: Imajte na umu da ako se ova postavka promijeni, svi unosi zapisnika koji su već zabilježeni ostat će pohranjeni na svojoj trenutnoj lokaciji, ali se neće migrirati.

en: Database (not recommended on live sites)
hr: Baza podataka (ne preporučuje se na aktivnim stranicama)

en: File system (default)
hr: Datotečni sustav (zadano)

en: Logger
hr: Zapisnik

en: Logs settings
hr: Postavke zapisnika

note: translators: %s is a URL to another admin screen.
en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
hr: Zapisivanje je onemogućeno. Može se omogućiti u <a href="%s">postavkama zapisnika</a>.

note: translators: %1$s is a number of log files, %2$s is a slug-style name for a file.
en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
hr[0]: %1$s datoteka zapisnika iz izvora %2$s je obrisana.
hr[1]: %1$s datoteke zapisnika iz izvora %2$s su obrisane.
hr[2]: %1$s datoteka zapisnika iz izvora %2$s je obrisano.

note: translators: %d is an order ID.
en: Differences found for order %d:
hr: Razlike pronađene za narudžbu %d:

en: No differences found.
hr: Nisu pronađene razlike.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
hr: Došlo je do greške prilikom izračunavanja razlike za narudžbu %1$d: %2$s

note: translators: %d is an order count.
en: Orders subject to cleanup: %d
hr: Narudžbe koje podliježu čišćenju: %d

note: translators: %d is an order count.
en: Unsynced orders: %d
hr: Nesinkronizirane narudžbe: %d

note: translators: %s is either 'yes' or 'no'.
en: Compatibility mode enabled?: %s
hr: Omogućen način kompatibilnosti?: %s

note: translators: %s is either 'yes' or 'no'.
en: HPOS enabled?: %s
hr: HPOS omogućen?: %s

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
hr: Poveznica na proizvod koji se prodaje na drugoj web stranici, npr. suradnja s robnom markom.

en: Affiliate product
hr: Partnerski proizvod

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
hr: Skup proizvoda koji se dobro slažu, npr. dodaci za fotoaparat.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
hr: Jedan fizički ili virtualni proizvod, npr. majica kratkih rukava ili e-knjiga.

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
hr: Povećajte međunarodnu prodaju i uštedite na deviznim naknadama. Prihvatite 60+ lokalnih načina plaćanja, uključujući Apple Pay i Google Pay.

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
hr: Kuponi za grupe. Pruža mogućnost kupona koji su ograničeni na članove grupe ili uloge. Radi s besplatnim dodatkom Groups.

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
hr: Poklonite besplatni artikl bilo kojem kupcu s kodom kupona.

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
hr: Izradite kupone "kredit u trgovini" koje kupci mogu iskoristiti na blagajni.

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
hr: Izradite jedinstveni URL koji primjenjuje popust i po želji dodaje jedan ili više proizvoda u kupčevu košaricu.

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
hr: Moćno, "sve u jednom" rješenje za poklon bonove, kredite u trgovini, kupone za popust i vaučere.

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
hr: Generirajte dinamične personalizirane kupone za svoje kupce koji povećavaju stope kupnje.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
hr: Sinkronizirajte podatke svoje web stranice kao što su kontakti, proizvodi i narudžbe putem Salesforce CRM-a s Salesforce integracijom za WooCommerce.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
hr: Integrirajte svoju WooCommerce trgovinu s 5000+ aplikacija i usluga u oblaku već danas. Vjeruje mu 11,000+ korisnika.

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
hr: Iskoristite podatke iz WooCommercea za razvoj svog poslovanja. Upravljajte potencijalnim kupcima, postojećim kupcima i segmentima putem automatizacije, ponuda, fakturiranja, naplate i marketinga putem e-pošte. Osnažite svoju trgovinu CRM-om.

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
hr: Pretvorite slike proizvoda u zapanjujuće videozapise koji privlače i pretvaraju publiku - nije potrebno video iskustvo.

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
hr: Prikupite i prikažite provjerene recenzije kojima potrošači vjeruju.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
hr: Oduševite kupce i povećajte organsku prodaju posebnom WooCommerce rođendanskom e-poštom (i kuponom!) na njihov poseban dan.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
hr: Povećajte svoju organsku prodaju dodavanjem programa upućivanja kupaca u vašu WooCommerce trgovinu.

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
hr: Pretvorite i zadržite kupce automatiziranim marketingom koji obavlja težak posao umjesto vas.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
hr: Šaljite ciljane kampanje, oporavite napuštenu košaricu i još mnogo toga uz Mailchimp.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
hr: Kreirajte reklamne kampanje i dosegnite milijardu globalnih korisnika uz TikTok za WooCommerce.

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
hr: Razvijte svoje poslovanje na Pinterestu! Upotrijebite ovaj službeni dodatak kako biste kupcima omogućili prikvačivanje proizvoda tijekom pregledavanja vaše trgovine, praćenje konverzija i oglašavanje na Pinterestu.

en: Conversion
hr: Konverzija

en: Automations
hr: Automatizacije

en: Sales channels
hr: Prodajni kanali

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
hr: Zamijenite opciju "woocommerce_date_type" koja se koristi za polje datuma baze podataka koje se uzima u obzir za izvješća o prihodima.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
hr: Žao nam je, ne možete izraditi demo proizvode.

en: Sales of the marketing campaign.
hr: Prodaje od marketinške kampanje.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
hr: Ograničite skup rezultata na određenu količinu predloženih proizvoda.

en: Limit result set to specific product tag ids.
hr: Ograničite skup rezultata na određene ID-ove oznaka proizvoda.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
hr: Ograničite skup rezultata na određene ID-ove kategorija proizvoda.

en: Invalid layout template ID.
hr: Nevažeći ID predloška izgleda.

en: Area to get templates for.
hr: Područje za koje možete nabaviti predloške.

note: translators: %1$s is the downloadable file path, %2$s is an opening link tag, %3%s is a closing link tag.
en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
hr: Datoteka za preuzimanje %s se ne može koristiti jer ne postoji na poslužitelju ili se ne nalazi u odobrenom direktoriju. Za pomoć se obratite administratoru web-stranice. %2$sSaznaj više. %3$s

en: Could not start the installation process. Reason:
hr: Nije moguće pokrenuti postupak instalacije. Razlog:

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
hr: Omogućite korisnicima filtriranje kolekcije proizvoda prema ocjeni.

[ctx: block description]
en: The product list.
hr: Popis proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product list
hr: Popis proizvoda

[ctx: block description]
en: The product section description.
hr: Opis odjeljka proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product section description
hr: Opis odjeljka proizvoda

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
hr: Ovo je životna vrijednost kupca ili ukupni iznos koji ste zaradili od narudžbi ovog kupca.

en: Total revenue
hr: Ukupni prihod

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
hr: Ukupan broj neotkazanih, uspjelih narudžbi za ovog kupca, uključujući i trenutnu.

en: Total orders
hr: Ukupne narudžbe

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
hr: Broj jedinstvenih stranica koje je kupac pregledao prije ove narudžbe.

en: Session page views
hr: Pregledi stranice u sesiji

en: Device type
hr: Vrsta uređaja

en: Source type
hr: Vrsta izvora

en: Hide details
hr: Sakrij detalje

en: Show details
hr: Prikaži detalje

en: Additional fields to be persisted on the order.
hr: Dodatna polja koja će se zadržati na narudžbi.

en: Web admin
hr: Administrator web-stranice

en: Direct
hr: Direktno

note: translators: %s is the source value
en: Referral: %s
hr: Upućivanja: %s

note: translators: %s is the source value
en: Organic: %s
hr: Organski: %s

note: translators: %s is the source value
en: Source: %s
hr: Izvor: %s

en: Order not found.
hr: Narudžba nije pronađena.

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
hr: Postavite istaknutu sliku proizvoda kada se naziv prenesene slikovne datoteke podudara s SKU-om proizvoda.

en: Match images
hr: Podudaranje slika

en: Product image matching by SKU
hr: Podudaranje slike proizvoda po SKU-u

en: Origin
hr: Podrijetlo

note: translators: %s is the field name
en: Order attribution field: %s
hr: Polje atribucije redoslijeda: %s

note: translators: %s is the property type
en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
hr: Vrijednost vrste %s knjižena je na povratni poziv atribucije narudžbe

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
hr: Napravite kolekciju povezanih proizvoda, omogućujući kupcima da kupuju više artikala zajedno.

en: Products in this group
hr: Proizvodi u ovoj grupi

note: translators: %1$s: Downloads settings link opening tag. %2$s: Downloads settings link closing tag.
en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
hr: Dodajte sve datoteke koje želite učiniti dostupnima korisniku za preuzimanje nakon kupnje, kao što su upute ili podaci o jamstvu. Ažuriranjima za cijelu trgovinu može se upravljati u postavkama %1$sproizvoda%2$s.

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
hr: Omogućite ovu značajku za praćenje i potvrdu kanala i kampanja koje pridonose narudžbama na vašoj web-stranici

en: Order Attribution
hr: Atribucija narudžbe

en: Order is not an HPOS order.
hr: Nalog nije nalog HPOS-a.

note: translators: %d is an order ID.
en: %d is not a valid order ID.
hr: %d nije važeći ID narudžbe.

en: Mobile
hr: Mobitel

en: Customer history
hr: Povijest kupaca

note: Translators: %s order type name.
en: %s attribution
hr: %s atribucija

note: translators: %s is a number.
en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
hr: ⚠️ Istovremeno se mogu pretraživati samo %s datoteke. Pokušajte filtrirati popis datoteka prije pretraživanja.

en: Search within these files
hr: Pretraživanje unutar ovih datoteka

note: translators: %s is a number of log files.
en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
hr[0]: %s istekla datoteka zapisnika je obrisana.
hr[1]: %s istekle datoteke zapisnika su obrisane.
hr[2]: %s isteklih datoteka zapisnika je obrisano.

note: translators: %s is a line number in a file.
en: Line %s
hr: Redak %s

en: Matched Line
hr: Usklađena linija

en: Line #
hr: Redak #

note: translators: %s is a number.
en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
hr: Broj rezultata pretraživanja dosegao je granicu od %s. Pokušajte suziti pretraživanje.

en: No search results.
hr: Nema rezultata pretraživanja.

en: Could not access file.
hr: Nije moguće pristupiti datoteci.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
hr: Nije moguće pisati u privremeni direktorij. Umjesto toga pokušajte preuzimati datoteke jednu po jednu.

en: Could not access the specified files.
hr: Nije moguće pristupiti navedenim datotekama.

en: Multiple files match this ID.
hr: Više datoteka odgovara ovom ID-u.

note: translators: %d is the number of orders that were cleaned up.
en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
hr[0]: Čišćenje je završeno za %d narudžbu.
hr[1]: Čišćenje je završeno za %d narudžbe.
hr[2]: Čišćenje je završeno za %d narudžbi.

note: translators: %1$d is an order ID, %2$s is an error message.
en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
hr: Došlo je do greške prilikom čišćenja narudžbe %1$d: %2$s

note: translators: %d is an order ID.
en: Cleanup completed for order %d.
hr: Čišćenje dovršeno za %d narudžbe.

note: translators: %d is the number of orders to clean up.
en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
hr[0]: Početak čišćenja za %d narudžbu…
hr[1]: Početak čišćenja za %d narudžbe…
hr[2]: Početak čišćenja za %d narudžbi…

en: HPOS cleanup
hr: Čišćenje HPOS-a

en: No orders to cleanup.
hr: Nema naredbi za čišćenje.

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
hr: Čišćenje se može izvesti samo kada je HPOS aktivan i kada je način kompatibilnosti onemogućen.

note: translators: %s is field key.
en: The field %s is required.
hr: Polje %s je obvezno.

note: translators: %1$s is field key, %2$s location.
en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
hr: Polje %1$s nije valjano za lokaciju %2$s.

note: translators: % is field key.
en: The field %s is invalid.
hr: Polje %s nije valjano.

note: translators: %1$d is referring to rating value. Example: Rated 4 out of 5.
en: Rated %1$d out of 5
hr: Ocjena %1$d od 5

en: Free Plan Available
hr: Dostupan besplatni plan

en: Built-in Tax & Duties paperwork
hr: Ugrađena papirologija za poreze i pristojbe

en: Branded tracking experience
hr: Praćenja iskustva robne marke

en: Seamless order sync and label printing
hr: Besprijekorna sinkronizacija narudžbi i ispis naljepnica

en: Highly discounted shipping rates
hr: Visoko snižene cijene dostave

en: Simplified shipping with:
hr: Pojednostavljena dostava sa:

en: Shop the sale
hr: Kupujte na rasprodaji

en: There was an error getting the install URL for this product.
hr: Došlo je do greške pri dohvaćanju URL-a za instalaciju ovog proizvoda.

en: This product is already installed.
hr: Ovaj proizvod je već instaliran.

en: You do not have permission to manage log entries.
hr: Nemate dozvolu za upravljanje unosima zapisnika.

en: Hide context
hr: Sakrij kontekst

en: Show context
hr: Prikaz konteksta

en: Context
hr: Kontekst

en: Additional context
hr: Dodatni kontekst

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
hr: Kolekcija proizvoda

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
hr: Sadržaj ovog bloka prikazat će se kada nisu pronađeni proizvodi.

[ctx: block title]
en: No results
hr: Nema rezultata

[ctx: block title]
en: Rating Filter
hr: Filtar ocjena

en: Refresh
hr: Osvježi

note: translators: %s is the audio player icon. translators: %s is the social service name.
en: %s icon
hr: %s ikona

en: Subscribe
hr: Pretplatite se

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
hr: Ovaj proizvod neće pokrenuti kalkulator dostave vašem kupcu u košarici ili na blagajni. Ovaj proizvod također neće zahtijevati od vaših kupaca da unesu svoje podatke o dostavi na blagajni. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Pročitajte više o virtualnim proizvodima</a>.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
hr: Ovaj proizvod ima opcije, kao što su veličina ili boja. Sada možete pojedinačno upravljati postavkama dostave i drugim detaljima svake varijante.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
hr: Ovaj proizvod ima opcije, kao što su veličina ili boja. Sada možete pojedinačno upravljati inventarom i drugim detaljima svake varijante.

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
hr: Pomozite kupcima da pronađu ovaj proizvod tako što ćete ga dodijeliti kategorijama, dodati dodatne detalje i upravljati njegovom vidljivošću u vašoj trgovini i drugim kanalima.

en: Buy button text
hr: Tekst dugmeta Kupi

en: Link to the external product is an invalid URL.
hr: Poveznica na vanjski proizvod nevažeći je URL.

en: Enter the external URL to the product
hr: Unesite vanjski URL proizvoda

en: Link to the external product
hr: Poveznica na vanjski proizvod

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
hr: Dodajte poveznicu i odaberite oznaku za dugme povezan s proizvodom koji se prodaje negdje drugdje.

en: Buy button
hr: Dugme za kupnju

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
hr: Ovaj proizvod ima opcije, kao što su veličina ili boja. Slikama, preuzimanjima i drugim detaljima svake varijacije možete upravljati pojedinačno.

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
hr: Ova varijacija neće pokrenuti kalkulator otpreme vašem kupcu u košarici ili na blagajni. Ovaj proizvod također neće zahtijevati od vaših kupaca da unesu svoje podatke o dostavi na blagajni. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Pročitajte više o virtualnim proizvodima</a>.

note: translators: %s is a number of files.
en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
hr[0]: %s datoteka zapisnika obrisana.
hr[1]: %s datoteka zapisnika obrisane.
hr[2]: %s datoteka zapisnika obrisano.

en: You do not have permission to manage log files.
hr: Nemate dozvolu za upravljanje datotekama zapisnika.

en: Current
hr: Trenutno

en: File rotations:
hr: Rotacije datoteka:

note: translators: %s is the name of a log file.
en: Viewing log file %s
hr: Pregled datoteke zapisnika %s

en: Delete this log file permanently?
hr: Trajno izbrisati ovu datoteku zapisnika?

en: Return to the file list.
hr: Vratite se na popis datoteka.

en: Browse log files
hr: Pregledavanje datoteka zapisnika

note: translators: 1. a date, 2. a slug-style name for a file.
en: Select the %1$s log file for %2$s
hr: Odaberite datoteku zapisnika %1$s za %2$s

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Date modified
hr: Datum izmjene

en: Filter by log source
hr: Filtriranje prema izvoru zapisnika

en: No log files found.
hr: Nisu pronađene datoteke zapisnika.

en: This file does not exist.
hr: Ova datoteka ne postoji.

en: Could not access the log file directory.
hr: Nije moguće pristupiti direktoriju datoteka zapisnika.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
hr: %1$s je pozvan s nevažećom vrstom događaja "%2$s".

note: translators: %1$s is the name of the hook to be enqueued, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
hr: Uhvaćena iznimka prilikom stavljanja radnje u red čekanja "%1$s": %2$s

en: e.g. Local pickup
hr: npr. lokalno preuzimanje

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
hr: Kupci će morati potrošiti ovaj iznos kako bi dobili besplatnu dostavu.

en: A minimum order amount AND coupon
hr: Minimalni iznos narudžbe I kupon

en: A minimum order amount OR coupon
hr: Minimalni iznos narudžbe ILI kupon

en: No requirement
hr: Nema zahtjeva

en: Free shipping requires
hr: Potrebna je besplatna dostava

en: e.g. Free shipping
hr: npr. besplatna dostava

en: Please enter a valid number.
hr: Unesite važeći broj.

note: translators: %s: URL for link
en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
hr: Ovi se troškovi po želji mogu dodati na temelju <a target="_blank" href="%s">klase dostave proizvoda</a>. Saznajte više o <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">postavljanju troškova klase dostave</a>.

en: e.g. Standard national
hr: npr. standardna nacionalna

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
hr: Vaši će kupci vidjeti naziv ovog načina dostave tijekom plaćanja.

en: advanced costs
hr: napredni troškovi

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
hr: Naplatite paušalnu cijenu po stavci ili unesite formulu troškova da biste naplatili trošak temeljen na postotku ili minimalnu naknadu. Saznajte više o

en: Attribute terms.
hr: Atributni pojmovi.

en: WooCommerce Store Identifier.
hr: Identifikator trgovine WooCommerce.

note: translators: %s: Product title
en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
hr: Dodaj u košaricu: &ldquo;%s&rdquo;

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
hr: Neobvezna zona koju možete koristiti za postavljanje načina dostave dostupnih za sve regije koje nisu gore navedene.

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
hr: Zona dostave sastoji se od regije(a) u koje želite poslati pošiljku i ponuđenih načina dostave. Kupac se može povezati samo s jednom zonom, a mi ćemo koristiti njegovu adresu za dostavu kako bismo mu prikazali načine dostave dostupne u njegovom području.

en: Add zone
hr: Dodaj zonu

en: STEP 1 OF 2
hr: KORAK 1 OD 2

en: Create shipping method
hr: Kreirajte način dostave

en: STEP 2 OF 2
hr: KORAK 2 OD 2

en: Add shipping class costs
hr: Dodavanje troškova klase dostave

note: translators: %s: shipping method title
en: Set up %s
hr: Postavljanje %s

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
hr: Dodajte načine dostave koje želite učiniti dostupnima korisnicima u ovoj zoni.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
hr: Navedite regije koje želite uključiti u svoju zonu dostave. Kupci će biti upareni s tim regijama.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
hr: Dodijelite svojoj zoni ime! Npr. lokalno ili širom svijeta.

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
hr: npr. za teške predmete koji zahtijevaju veću poštarinu

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
hr: Slug (jedinstveni identifikator) može se ostaviti prazan i automatski generiran, ili ga možete unijeti

en: e.g. heavy-packages
hr: npr. teška pakiranja

en: Give your shipping class a name for easy identification
hr: Dodijelite svojoj klasi otpreme naziv radi lakše identifikacije

en: e.g. Heavy
hr: npr. Teški

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
hr: Koristite klase dostave kako biste prilagodili cijene dostave za različite skupine proizvoda, kao što su teški predmeti koji zahtijevaju veće poštarine.

en: Classes
hr: Klase

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: Subscription not found
hr: Pretplata nije pronađena

en: This product has been activated.
hr: Ovaj proizvod je aktiviran.

en: There was an error activating this theme.
hr: Došlo je do greške pri aktiviranju ove teme.

en: There was an error activating this plugin.
hr: Došlo je do greške pri aktiviranju ovog dodatka.

en: This product is already active.
hr: Ovaj proizvod je već aktivan.

en: This product is not installed.
hr: Ovaj proizvod nije instaliran.

en: We couldn't find a subscription for this product.
hr: Nismo mogli pronaći pretplatu za ovaj proizvod.

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
hr: Došlo je do greške pri prekidu veze s pretplatom. Pokušajte ponovno.

en: Your subscription has been disconnected.
hr: Vaša pretplata je prekinuta.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
hr: Došlo je do greške pri povezivanju pretplate. Pokušajte ponovno.

en: Your subscription has been connected.
hr: Vaša je pretplata povezana.

note: translators: %1$s Coupon codes, %2$s Reason
en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
hr: "%1$s" je uklonjen iz košarice. %2$s

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
hr: Prikazuje sadržaj stranice WooCommerce.

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
hr: WooCommerce stranica

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
hr: Prikažite kupljene stavke i ukupne iznose narudžbi.

[ctx: block title]
en: Order Totals
hr: Ukupni broj narudžbi

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
hr: Prikažite odjeljak s pojedinostima narudžbe.

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
hr: Odjeljak Ukupni broj narudžbi

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
hr: Prikažite sažetak narudžbe na stranici za potvrdu narudžbe.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
hr: Prikažite poruku zahvale ili rečenicu koja se odnosi na trenutačni status narudžbe.

[ctx: block title]
en: Order Status
hr: Status narudžbe

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
hr: Prikažite odjeljak za otpremu na potvrdi narudžbe.

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
hr: Odjeljak Adresa za dostavu

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
hr: Prikažite adresu za dostavu na potvrdi narudžbe.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
hr: Prikažite poveznice na kupljena preuzimanja.

[ctx: block title]
en: Order Downloads
hr: Narudžbe Preuzimanja

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
hr: Prikažite odjeljak s proizvodima za preuzimanje.

[ctx: block title]
en: Downloads Section
hr: Odjeljak za preuzimanja

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
hr: Prikažite odjeljak za naplatu na potvrdi narudžbe.

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
hr: Odjeljak Adresa za naplatu

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
hr: Prikažite adresu za naplatu na potvrdi narudžbe.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
hr: Prikazuje dodatne informacije koje pružaju proširenja trećih strana za trenutnu narudžbu.

[ctx: block title]
en: Additional Information
hr: Dodatne informacije

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
hr: Prikazuje klasične WooCommerce kratke kodove.

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
hr: Klasični kratki kod

[ctx: block keyword]
en: downloads
hr: preuzimanja

[ctx: block description]
en: The product downloads.
hr: Proizvod se preuzima.

[ctx: block title]
en: Product downloads
hr: Preuzimanja proizvoda

[ctx: block keyword]
en: text
hr: tekst

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
hr: Tekstualno polje za upotrebu u uređivaču proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product text field
hr: Tekstualno polje proizvoda

[ctx: block keyword]
en: number
hr: broj

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
hr: Brojčano polje za višekratnu upotrebu za uređivač proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product number control
hr: Kontrola broja proizvoda

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
hr: Potvrdni okvir za višekratnu upotrebu za uređivač proizvoda.

en: days
hr: dana

en: Themes
hr: Teme

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Background sync is enabled.
hr: Sinkronizacija u pozadini je omogućena.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
hr: Dodajte atribute koji se upotrebljavaju za opcije proizvoda i upravljajte njima, kao što su veličina i boja.

en: This product requires shipping or pickup
hr: Ovaj proizvod zahtijeva dostavu ili preuzimanje

en: This variation requires shipping or pickup
hr: Ova varijacija zahtijeva dostavu ili preuzimanje

en: Same as main product
hr: Isto kao i glavni proizvod

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
hr: Dodajte sve datoteke koje želite učiniti dostupnima korisniku za preuzimanje nakon kupnje, kao što su upute ili podaci o jamstvu.

en: Variation details
hr: Pojedinosti o varijaciji

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
hr: <strong>Uređujete detalje specifične za ovu varijaciju.</strong> Neke informacije, poput opisa i slika, bit će naslijeđene od glavnog proizvoda, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: Template for the product variation form
hr: Predložak za obrazac varijacije proizvoda

en: Product Variation Template
hr: Predložak varijacije proizvoda

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
hr: Dobre vijesti! WooCommerce Tax može automatizirati izračun poreza na promet umjesto vas.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
hr: Predložak potvrde narudžbe služi kao račun i potvrda uspješne kupnje. Uključuje sažetak naručenih artikala, dostavu, naplatu i ukupne iznose.

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
hr: Stranica: Blagajna

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
hr: Stranica: Košarica

en: The item type.
hr: Vrsta predmeta.

en: Failed to fetch dummy products.
hr: Neuspjelo dohvaćanje demo proizvoda.

en: Confirm email and view order
hr: Potvrdite e-poštu i pogledajte narudžbu

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
hr: Alternativno, potvrdite adresu e-pošte povezanu s narudžbom u nastavku.

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
hr: Imate li račun kod nas? %1$sPrijavite se ovdje%2$s da biste vidjeli svoju narudžbu.

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
hr: Sjajne vijesti! Vaša narudžba je primljena, a potvrda će biti poslana na vašu adresu e-pošte.

note: translators: 1: opening a link tag 2: closing a link tag
en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
hr: Imate li račun kod nas? %1$sPrijavite se ovdje kako biste vidjeli detalje svoje narudžbe%2$s.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
hr: Ako ste upravo naručili, brzo provjerite svoju e-poštu za potvrdu.

en: Please check your email for the order confirmation.
hr: Provjerite svoju e-poštu za potvrdu narudžbe.

en: Try again
hr: Pokušaj ponovo

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
hr: Vaša narudžba ne može biti obrađena jer je banka/trgovac odbio vašu transakciju. Pokušajte ponovno kupiti.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
hr: Hvala. Vaša narudžba je ispunjena.

note: translators: %s: date and time of the order refund.
en: Your order was refunded %s.
hr: Izvršen je povrat novca za vašu narudžbu %s.

en: Your order has been cancelled.
hr: Vaša narudžba je otkazana.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
hr: Zamjenska slika koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuju pod ikonama društvenih medija. 4 od 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
hr: Zamjenska slika koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuju pod ikonama društvenih medija. 3 od 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
hr: Zamjenska slika koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuju pod ikonama društvenih medija. 2 od 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
hr: Zamjenska slika koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuju pod ikonama društvenih medija. 1 od 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
hr: Zamjenska slika koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se izlaže.

en: Learn about new products and discounts
hr: Saznajte više o novim proizvodima i popustima

en: Attribute term.
hr: Atributni pojam.

en: Limit result set to products with specified attributes.
hr: Ograničite skup rezultata na proizvode s navedenim atributima.

en: Default values for generated variations.
hr: Zadane vrijednosti za generirane varijacije.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers go to finalize their purchase
hr: Stranica na koju kupci idu kako bi dovršili kupnju

note: Translators: %s Page contents.
en: Page where shoppers review their shopping cart
hr: Stranica na kojoj kupci pregledavaju svoju košaricu

en: Legacy
hr: Nasljeđe

note: translators: Placeholders are URLs.
en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
hr: ⚠️ WooCommerce Legacy REST API uklonjen je iz WooCommercea, što će uzrokovati prestanak rada <a href="%1$s">webhookova na ovoj web stranici koji su konfigurirani za korištenje Legacy REST API</a>. <a target="_blank" href="%2$s">Dostupno je zasebno proširenje WooCommerce</a> koje omogućuje tim webhookovima da nastave koristiti Legacy REST API bez prekida. Te webhookove možete urediti i tako da biste umjesto toga koristili trenutnu verziju REST API-ja za generiranje korisnog tereta. <b><a target="_blank" href="%3$s">Saznajte više o toj promjeni.</a></b>

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
hr: WooCommerce webhooks koji koriste Legacy REST API nisu podržani

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
hr: Prikažite tipke sljedeće i prethodne.

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
hr: Dugmad Sljedeći/Prethodni

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
hr: taksonomija

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
hr: Blok koji prikazuje polje taksonomije, omogućujući pretraživanje, odabir i stvaranje novih stavki

[ctx: block title]
en: Taxonomy
hr: Taksonomija

[ctx: block title]
en: Product Tag
hr: Oznaka proizvoda

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
hr: Novi, brži način pronalaženja proširenja i tema za vašu WooCommerce trgovinu

en: High-performance order storage (recommended)
hr: Pohrana narudžbi visokih performansi (HPOS) (preporučeno)

en: WordPress posts storage (legacy)
hr: WordPress pohrana objava (naslijeđe)

en: Order data storage
hr: Pohrana podataka o narudžbi

note: translators: %s: Search query.
en: Search results for: %s
hr: Rezultati pretrage za: %s

en: HPOS disabled.
hr: HPOS onemogućen.

en: HPOS could not be disabled.
hr: HPOS se nije mogao onemogućiti.

en: HPOS is already disabled.
hr: HPOS je već onemogućen.

en: Running pre-disable checks...
hr: Pokretanje provjera prije onemogućavanja...

en: HPOS could not be enabled.
hr: HPOS nije mogao biti omogućen.

en: HPOS enabled.
hr: HPOS omogućen.

en: HPOS is already enabled.
hr: HPOS je već omogućen.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
hr: HPOS predprovjere nisu uspjele, pogledajte gore navedene greške

note: translators: %s is the command to run (wp wc cot sync).
en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
hr: [Nije uspjelo] Postoje narudžbe koje čekaju sinkronizaciju. Pokrenite '%s' za sinkronizaciju narudžbi na čekanju.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
hr: [Neuspjelo] Tablica narudžbi ne postoji i ovo nije nova trgovina. Napravite tablicu tako da odete na WooCommerce > Postavke > Napredno > i omogućite sinkronizaciju.

en: [Failed] Orders table could not be created.
hr: [Neuspjelo] Nije moguće stvoriti tablicu narudžbi.

en: Orders table created.
hr: Stvorena tablica narudžbi.

en: Orders table does not exist. Creating...
hr: Tablica narudžbi ne postoji. Kreira se...

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
hr: [Neuspjelo] Neki instalirani dodaci su nekompatibilni. Pregledajte dodatke tako da odete na WooCommerce > Postavke > Napredno > i pogledajte odjeljak "Pohrana podataka o narudžbi".

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
hr: [Nije uspjelo] Ovo nije nova trgovina, ali je prošla zastava --for-new-shop.

en: Running pre-enable checks...
hr: Pokretanje provjera prije omogućavanja...

en: Orders table does not exist.
hr: Tablica narudžbi ne postoji.

en: Custom order tables could not be created.
hr: Nije moguće stvoriti tablice prilagođenih narudžbi.

en: Custom order tables were created successfully.
hr: Tablice prilagođenih narudžbi uspješno su stvorene.

en: Custom order tables does not exist, creating...
hr: Tablice prilagođenih narudžbi ne postoje, kreiraju se...

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
hr: Prema %1$spostavkama trgovine%2$s, upravljanje zalihama je <strong>onemogućeno</strong>.

en: Shown to customers on the product page.
hr: Prikazuje se kupcima na stranici proizvoda.

en: Create new category
hr: Stvori novu kategoriju

en: Template for the simple product form
hr: Predložak za jednostavan obrazac proizvoda

en: Simple Product Template
hr: Jednostavan predložak proizvoda

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
hr: Otkrijte načine proširivanja svoje trgovine obilaskom Woo Marketplacea

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
hr: Odaberite temu koja najbolje odgovara izgledu i dojmu vaše marke, a zatim je personalizirajte. Promijenite boje, dodajte svoj logotip i kreirajte stranice.

en: Choose your theme
hr: Odaberite svoju temu

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
hr: Zamjenska slika s avatarom korisnika koji je napisao preporuku.

en: Join the community
hr: Pridružite se zajednici

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
hr: Venezuelski bolívar (2008. – 2018.)

en: Limit result set to products with or without price.
hr: Ograničite skup rezultata na proizvode s cijenom ili bez nje.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
hr: Ovi podaci o računu bit će prikazani na stranici zahvale za narudžbu i e-poruci s potvrdom.

en: Select values
hr: Odaberite vrijednosti

note: translators: %s: WC_DELIMITER
en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
hr: Unesite neki opisni tekst. Upotrijebite "%s" za odvajanje različitih vrijednosti.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
hr: Prikažite sličice proizvoda.

[ctx: block title]
en: Thumbnails
hr: Sličice

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
hr: Proizvodi (beta)

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
hr: Prikažite dugme za kupce kako bi brzo pregledali svoju košaricu.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
hr: Mini-košarica

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
hr: Omogućite kupcima da prolete kroz trgovinu s opcijama brzog plaćanja.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
hr: Prikaz broja recenzija proizvoda

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
hr: Brojač ocjena proizvoda

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
hr: Prikažite prosječnu ocjenu proizvoda

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
hr: Prosječna ocjena proizvoda (beta)

[ctx: block description]
en: The product variations options.
hr: Opcije varijacija proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product variations options
hr: Opcije varijacija proizvoda

[ctx: block description]
en: The product variations items.
hr: Stavke varijacija proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product variations items
hr: Varijacije proizvoda

[ctx: block keyword]
en: password
hr: lozinka

[ctx: block title]
en: Product password
hr: Lozinka proizvoda

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
hr: Potvrdni okvir i polje za unos lozinke za prikaz proizvoda.

[ctx: block keyword]
en: notice
hr: obavijest

[ctx: block description]
en: Notice description
hr: Opis obavijesti

[ctx: block title]
en: Notice
hr: Obavijest

[ctx: block keyword]
en: catalog
hr: katalog

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
hr: Vidljivost kataloga proizvoda

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
hr: Potvrdni okvir za upravljanje vidljivošću proizvoda u katalogu.

en: Go to Variations
hr: Idite na Varijacije

en: Require a password
hr: Zahtijevanje lozinke

en: Hide from search results
hr: Skrivanje u rezultatima pretraživanja

en: Hide in product catalog
hr: Sakrij u katalogu proizvoda

en: Product catalog
hr: Katalog proizvoda

en: Organization
hr: Organizacija

en: Customize your store
hr: Prilagodite svoju trgovinu

en: Invalid order ID or key provided.
hr: Nevažeći ID narudžbe ili dostavljen ključ.

en: Invalid billing email provided.
hr: Navedena je nevažeća e-pošta za naplatu.

en: This order belongs to a different customer.
hr: Ova narudžba pripada drugom kupcu.

en: Status of the order.
hr: Status narudžbe.

en: Total tax on items in the order.
hr: Ukupni porez na stavke u narudžbi.

en: Total price of items in the order.
hr: Ukupna cijena artikala u narudžbi.

en: Total refund applied to the order.
hr: Ukupni povrat novca primijenjen na narudžbu.

en: Total tax applied to the order.
hr: Ukupni porez primijenjen na narudžbu.

en: Subtotal of the order.
hr: Međuzbroj narudžbe.

en: Order totals.
hr: Ukupno narudžbi.

en: Unique identifier for the fee within the cart
hr: Jedinstveni identifikator naknade unutar košarice

en: If the quantity is editable or fixed.
hr: Ako se količina može uređivati ili je fiksna.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
hr: Maksimalna dopuštena količina za ovu stavku.

en: The minimum quantity allowed for this line item.
hr: Minimalna dopuštena količina za ovu stavku.

en: Quantity of this item.
hr: Količina ovog artikla.

en: The item product or variation ID.
hr: ID proizvoda ili varijacije artikla.

en: Unique identifier for the item.
hr: Jedinstveni identifikator artikla.

en: This order cannot be paid for.
hr: Ova narudžba se ne može platiti.

note: translators: %s: product number.
en: %s in cart
hr: %s u košarici

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
hr: Predložak Mini-košarice omogućuje kupcima da vide svoje artikle u košarici i omogućuje pristup stranicama Košarica i Blagajna.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
hr: U našim proizvodima koristimo samo najkvalitetnije materijale, osiguravajući da izgledaju sjajno i traju godinama koje dolaze.

en: Shop All
hr: Kupi sve

en: Shop new arrivals
hr: Kupujte nove proizvode

en: Shop Now
hr: U trgovinu

note: translators: %s database error.
en: Unable to claim actions. Database error: %s.
hr: Nije moguće zatražiti radnje. Greška baze podataka: %s.

[ctx: database error]
en: unknown
hr: nepoznato

note: translators: 1: action ID 2: exception message.
en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
hr: Action Scheduler nije mogao izbrisati akciju %1$d. Razlog: %2$s

en: Post password.
hr: Lozinka objave.

en: Deletes unused variations.
hr: Briše neiskorištene varijacije.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
hr: Datum instalacije mobilne aplikacije WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
hr: Prikažite relevantne slike i medije za proizvode.

[ctx: block title]
en: Product Price
hr: Cijena proizvoda

[ctx: block keyword]
en: My Account
hr: Moj Račun

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
hr: Prikažite prosječnu ocjenu proizvoda zvjezdicama

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
hr: Ocjena proizvoda zvjezdicama

[ctx: block keyword]
en: variations
hr: varijacije

[ctx: block description]
en: The product subsection.
hr: Pododjeljak proizvoda.

note: translators: %1$s opening link tag %2$s closing link tag.
en: %1$sView and manage%2$s
hr: %1$sPrikaz i upravljanje%2$s

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names, %3\$d = plugins count
en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
hr[0]: ⚠ Otkriveni su nekompatibilni dodaci (%1$s, %2$s i %3$d drugi).
hr[1]: ⚠ Otkriveni su nekompatibilni dodaci (%1$s, %2$s i %3$d drugih).
hr[2]: ⚠ Otkriveni su nekompatibilni dodaci (%1$s, %2$s i %3$d drugih).

note: translators: %1\$s, %2\$s = printable plugin names
en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
hr: ⚠ 2 Otkriveni su nekompatibilni dodaci (%1$s i %2$s).

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
hr: ⚠ 1 Otkriven je nekompatibilan dodatak (%s).

en: High-Performance order storage
hr: Pohrana narudžbi visokih performansi (HPOS)

note: translators: %s: number of pending orders.
en: Currently syncing orders... %s pending
hr: Narudžbe se trenutno sinkroniziraju... %s na čekanju

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
hr: Povećajte i zadržite klijente uz inteligentnu, učinkovitu automatizaciju marketinga putem e-pošte i SMS-a te konsolidirani prikaz interakcija s klijentima.

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
hr: Filtriranje rezultata gdje je bilo koje od proslijeđenih polja prazno

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
hr: Potvrda narudžbe

en: Template used to display the simplified Checkout header.
hr: Predložak koji se koristi za prikaz pojednostavljenog zaglavlja blagajne.

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
hr: Zaglavlje blagajne

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
hr: Predložak Blagajne vodi korisnike kroz završne korake postupka kupnje. Korisnicima omogućuje unos podataka o dostavi i naplati, odabir načina plaćanja i pregled pojedinosti narudžbe.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
hr: Predložak Košarica prikazuje stavke koje je korisnik odabrao za kupnju, uključujući količine, cijene i popuste. Omogućuje korisnicima da pregledaju svoje izbore prije nego što nastave s naplatom.

en: Order number used for display.
hr: Broj narudžbe koji se koristi za prikaz.

note: Translators: %s location name.
en: Collection from <strong>%s</strong>:
hr: Preuzimanje na lokaciji <strong>%s</strong>:

en: Order confirmation
hr: Potvrda narudžbe

note: translators: %1$s = order ID, %2$s = order id, %3$s = error message. translators: %1$d = peoperty name, %2$d = order ID, %3$s = error message.
en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
hr: Greška prilikom postavljanja svojstva '%1$s' za narudžbu %2$d: %3$s

note: translators: %d user ID.
en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
hr: Korisnika #%d obrisao je WooCommercea u skladu s postavkama zadržavanja osobnih podataka web-stranice. Sav sadržaj koji pripada tom korisniku zadržan je, ali nije dodijeljen.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
hr: Prikažite mrežu svojih najbolje ocijenjenih proizvoda.

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
hr: Najbolje ocijenjeni proizvodi

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
hr: Sadrži elemente bloka koji se koriste za iscrtavanje proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product Template
hr: Predložak proizvoda

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
hr: Prikažite mrežu svojih najnovijih proizvoda.

[ctx: block title]
en: Newest Products
hr: Najnoviji proizvodi

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
hr: Prikažite kolekciju proizvoda iz svoje trgovine.

[ctx: block title]
en: Product subsection
hr: Pododjeljak proizvoda

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
hr: Prikažite prosječnu ocjenu proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product Rating
hr: Ocjena proizvoda

en: Please enter a valid email address.
hr: Molimo, upišite ispravnu adresu e-pošte.

note: translators: %s: Taxonomy name.
en: Invalid taxonomy: %s.
hr: Nevažeća taksonomija: %s.

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
hr: Automatski izračunajte koliko poreza na promet treba naplatiti – po gradu, državi ili državi.

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
hr: Ostvarite automatizirane porezne stope uz WooCommerce Tax

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
hr: Dosegnite milijune aktivnih kupaca na Googleu pomoću besplatnih unosa proizvoda i oglasa.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
hr: Kreirajte reklamne kampanje i dosegnite milijardu globalnih korisnika.

en: Create ad campaigns with TikTok
hr: Izradite oglasne kampanje s TikTokom

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
hr: Šaljite e-poštu za kupnju, biltene i promotivne kampanje.

en: Reach your customers with MailPoet
hr: Dosegnite svoje kupce uz MailPoet

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
hr: Predstavite svoje proizvode vrlo angažiranoj publici.

en: Showcase your products with Pinterest
hr: Predstavite svoje proizvode uz Pinterest

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
hr: Sigurno prihvaćajte plaćanja i upravljajte aktivnostima plaćanja izravno s nadzorne ploče svoje trgovine

note: translators: %s is the name of an order type.
en: %s is not a valid order type.
hr: %s nije valjana vrsta naloga.

note: translators: %s is the name of a function.
en: %s must be called after the current_screen action.
hr: %s se mora pozvati nakon current_screen akcije.

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
hr[0]: Pronađena je %1$d greška: %2$s prilikom ponovne migracije narudžbe. Molimo pregledajte gore navedenu grešku.
hr[1]: Pronađena su %1$d greške: %2$s prilikom ponovne migracije narudžbi. Molimo pregledajte gore navedene greške.
hr[2]: Pronađena su %1$d greške: %2$s prilikom ponovne migracije narudžbi. Molimo pregledajte gore navedene greške.

en: Attempting to remigrate...
hr: Pokušaj remigracije...

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
hr: Da li je, ili nije preskočen korak vezan za dodatke u profiler jezgri.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
hr: %s nije dostupna za ovu narudžbu – odaberite drugi način plaćanja

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
hr: Zamjenska slike koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuje u odjeljku heroja. 2 od 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
hr: Zamjenska slike koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuje u odjeljku heroja. 1 od 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
hr: Zamjenska slike koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuje u odjeljku heroja.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
hr: Rezervirano mjesto za sliku koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuju u natpisu istaknutih kategorija. 3 od 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
hr: Rezervirano mjesto za sliku koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuju u natpisu istaknutih kategorija. 2 od 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
hr: Zamjenska slike koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuju u natpisu istaknutih kategorija. 1 od 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
hr: Zamjenska slike koja se koristi za predstavljanje proizvoda koji se prikazuju u banneru.

note: translators: 1: provided value 2: provided type.
en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
hr: Očekivao se cijeli broj, ali je primljeno "%1$s" (%2$s).

note: translators: %d refers to the total number of actions deleted
en: %d action deleted. | %d actions deleted.
hr[0]: %d radnja je obrisana.
hr[1]: %d radnje su obrisane.
hr[2]: %d radnji je obrisano.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error deleting an action: %s
hr: Došlo je do greške pri brisanju radnje: %s

note: translators: %d refers to the total number of batches processed
en: %d batch processed. | %d batches processed.
hr[0]: %d serija obrađena.
hr[1]: %d serija obrađeno.
hr[2]: %d serija obrađeno.

note: translators: 1: action ID. 2: status slug.
en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
hr: Nije moguće ažurirati status akcije %1$d na %2$s.

note: Translators: %s is the exception message.
en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
hr: Nije bilo moguće odrediti valjano krajnje vrijeme: %s.

[ctx: status labels]
en: Past-due
hr: Dospjelo

[ctx: status labels]
en: All
hr: Sve

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj način dostave?

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
hr: Način dostave nije se mogao ukloniti. Pokušajte ponovo.

en: Trinity Palmetto Point
hr: Točka Trinity Palmetto

en: Saint Thomas Middle Island
hr: Srednji otok Svetog Tome

en: Saint Thomas Lowland
hr: Nizina svetog Tome

en: Saint Peter Basseterre
hr: Sveti Petar Basseterre

en: Saint Paul Charlestown
hr: Sveti Pavao Charlestown

en: Saint Paul Capisterre
hr: Sveti Pavao Capisterre

en: Saint Mary Cayon
hr: Sveta Marija Cayon

en: Saint John Figtree
hr: Sveti Ivan Figtree

en: Saint John Capisterre
hr: Sveti Ivan Capisterre

en: Saint George Gingerland
hr: Sveti Juraj Gingerland

en: Saint George Basseterre
hr: Sveti Juraj Basseterre

en: Christ Church Nichola Town
hr: Kristova crkva Grad Nichola

en: Saint Kitts
hr: Sveti Kristofor

en: Verify
hr: Provjeri

note: translators: 1: opening login link 2: closing login link
en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
hr: Da biste vidjeli ovu stranicu, morate se %1$sprijaviti%2$s ili potvrditi adresu e-pošte povezanu s narudžbom.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
hr: Nismo uspjeli potvrditi adresu e-pošte koju ste naveli. Pokušajte ponovno.

en: Please log in to your account to view this order.
hr: Prijavite se na svoj račun kako biste vidjeli ovu narudžbu.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
hr: Blok koji prikazuje dio "Vaša košarica" u naslovnom bloku Mini-košarice.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
hr: Naslovna oznaka Mini-košarice

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
hr: Blok koji prikazuje brojač stavki kao dio bloka naslova Mini-košarice.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
hr: Brojač naslovnih artikala u Mini-košarici

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
hr: Prikažite SKU proizvoda, kategorije, oznake i još mnogo toga.

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
hr: Dodaj u košaricu s opcijama

[ctx: block description]
en: The product toggle.
hr: Prekidač proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product toggle control
hr: Kontrola prekidača proizvoda

[ctx: block title]
en: Product sale price
hr: Prodajna cijena proizvoda

[ctx: block title]
en: Product regular price
hr: Redovna cijena proizvoda

[ctx: block keyword]
en: quantity
hr: količina

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
hr: Dostupna količina proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
hr: Dostupna količina zalihe proizvoda

[ctx: block keyword]
en: description
hr: opis

[ctx: block description]
en: The product description.
hr: Opis proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product description
hr: Opis proizvoda

[ctx: block keyword]
en: by category
hr: po kategoriji

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
hr: Polje za odabir oznake proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product Category Title
hr: Naslov kategorije proizvoda

[ctx: block keyword]
en: attributes
hr: atributi

[ctx: block description]
en: The product attributes.
hr: Atributi proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product attributes
hr: Atributi proizvoda

note: translators: 1 = url of the WooCommerce webhooks settings page
en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
hr: Nakon toga mogu se ponovno dodijeliti prijavljenom korisniku odlaskom na <a href="%1$s">stranicu s postavkama webhookova WooCommerce</a> i ponovnim spremanjem.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
hr: Zahvaćeni WooCommerce webhookovi <b>neće</b> se obrisati i bit će dodijeljeni korisničkom ID-u 0.<br/>

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
hr: Ako je odabrana opcija "Obriši sav sadržaj", zahvaćeni WooCommerce webhookovi <b>neće</b> se obrisati i dodijelit će se korisničkom ID-u 0.<br/>

[ctx: user webhook count]
note: translators: 1 = user id, 2 = user login, 3 = webhooks count
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
hr[0]: Korisnik #%1$s %2$s stvorio je %3$d WooCommerce webhook.
hr[1]: Korisnik #%1$s %2$s stvorio je %3$d WooCommerce webhooka.
hr[2]: Korisnik #%1$s %2$s stvorio je %3$d WooCommerce webhookova.

note: translators: %s is an order ID.
en: Order %s is locked.
hr: Narudžba %s je zaključana.

en: Take over
hr: Preuzeti

note: translators: %s is a user's name.
en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
hr: %s trenutno uređuje ovu narudžbu. Želite li preuzeti?

en: Go back
hr: Vrati se

note: translators: %s is a user's name.
en: %s has taken over and is currently editing.
hr: %s je preuzeo i trenutno uređuje.

note: Translators: %s is the comma-separated list of order types.
en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
hr: Vrsta proslijeđene narudžbe ne odgovara nijednoj registriranoj vrsti narudžbi. Registrirane su sljedeće vrste narudžbi: %s

[ctx: held stock note]
note: translators: %1$s is a time in minutes, %2$s is a list of products and quantities.
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
hr: Zadržavanje zaliha na %1$s minuta primijenjeno na: %2$s

[ctx: held stock note]
note: translators: %d is the remaining order items count.
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
hr[0]: - … i još %d stavka.
hr[1]: - … i još %d stavke.
hr[2]: - … i još %d stavki.

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
hr: Što ovaj proizvod čini jedinstvenim? Koje su njegove najvažnije značajke? Obogatite stranicu proizvoda dodavanjem bogatog sadržaja pomoću blokova.

en: Invalid product slug.
hr: Nevažeći slug proizvoda.

en: Slug of the resource.
hr: Slug resursa.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
hr: Ograničite skup rezultata na proizvode s određenim slugovima. Za odvajanje koristite zareze.

note: translators: %s is referring to the total of reviews for a product
en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
hr[0]: (%s recenzija kupca)
hr[1]: (%s recenzije kupca)
hr[2]: (%s recenzija kupca)

note: translators: Footer powered by text. %1$s being WordPress, %2$s being WooCommerce translators: 1: WordPress link, 2: WooCommerce link
en: Powered by %1$s with %2$s
hr: Pokreće %1$s s %2$s

en: Log out
hr: Odjava

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
hr: Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda

note: translators: %d: products count
en: %s variations imported | %s variations imported
hr[0]: %s varijacija uvezena
hr[1]: %s varijacije uvezene
hr[2]: %s varijacija uvezeno

en: Adding new attribute failed.
hr: Dodavanje novog atributa nije uspjelo.

en: %qty% variations added
hr: %qty% dodane varijacije

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
hr: Blok koji prikazuje dugme za naplatu kada Mini-košarica sadrži proizvode.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
hr: Dugme za odlazak na blagajnu u Mini-košarici

[ctx: block style label]
en: Outline
hr: Kontura

[ctx: block style label]
en: Fill
hr: Ispuna

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
hr: Blok koji prikazuje dugme za košaricu kada Mini-košarica sadrži proizvode.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
hr: Dugme Prikaži košaricu u Mini- košarici

[ctx: block title]
en: Product Reviews
hr: Recenzije proizvoda

[ctx: block keyword]
en: tab
hr: kartica

[ctx: block description]
en: The product tab.
hr: Kartica proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product tab
hr: Kartica proizvoda

[ctx: block keyword]
en: excerpt
hr: ulomak

[ctx: block keyword]
en: summary
hr: sažetak

[ctx: block description]
en: The product summary.
hr: Sažetak proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product summary
hr: Sažetak proizvoda

[ctx: block keyword]
en: group
hr: grupa

[ctx: block keyword]
en: section
hr: odjeljak

[ctx: block description]
en: The product section.
hr: Odjeljak proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product section
hr: Odjeljak proizvoda

[ctx: block keyword]
en: price
hr: cijena

[ctx: block title]
en: Product pricing
hr: Cijena proizvoda

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
hr: Blok cijena proizvoda s prikazom valute.

[ctx: block keyword]
en: title
hr: naslov

[ctx: block keyword]
en: name
hr: ime

[ctx: block description]
en: The product name.
hr: Naziv proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product name
hr: Naziv proizvoda

[ctx: block keyword]
en: gallery
hr: galerija

[ctx: block keyword]
en: images
hr: slike

[ctx: block keyword]
en: image
hr: slika

[ctx: block description]
en: The product images.
hr: Slike proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product images
hr: Slike proizvoda

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
hr: Kontejner sa sklopivim unutarnjim blokovima.

[ctx: block title]
en: Collapsible
hr: Sklopivo

[ctx: block keyword]
en: class
hr: klasa

[ctx: block description]
en: The product sku.
hr: SKU proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product text control
hr: Tekst kontrola proizvoda

[ctx: block keyword]
en: tag
hr: oznaka

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
hr: Polje za klasu otpreme proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
hr: Polje za klasu otpreme proizvoda

[ctx: block keyword]
en: dimensions
hr: dimenzije

[ctx: block keyword]
en: shipping
hr: dostava

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
hr: Polja za dimenzije isporuke proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
hr: Polja za dimenzije isporuke proizvoda

[ctx: block keyword]
en: sale
hr: akcija

[ctx: block keyword]
en: schedule
hr: raspored

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
hr: Polja rasporeda sniženja proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
hr: Polja rasporeda sniženja proizvoda

[ctx: block keyword]
en: radio
hr: izborno dugme

[ctx: block description]
en: The product radio.
hr: Izborno dugme proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product radio control
hr: Kontrola izbornog dugmeta

[ctx: block keyword]
en: email
hr: e-pošta

[ctx: block keyword]
en: inventory
hr: inventar

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
hr: Upravljanje minimalnim količinama zaliha.

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
hr: Prag razine zaliha

[ctx: block keyword]
en: input
hr: unos

[ctx: block keyword]
en: checkbox
hr: potvrdni okvir

[ctx: block keyword]
en: products
hr: proizvodi

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
hr: Kontrola potvrdnog okvira proizvoda

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
hr: Kontejner za isključivo uvjetno iscrtavanje unutarnjih blokova.

[ctx: block title]
en: Conditional
hr: Uvjetna

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
hr: Dajte svojim kupcima opciju da plate kasnije, bez kamata i gledajte kako vaša prodaja raste.

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
hr: Zip Co - Kupi Odmah, Plati Kasnije

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
hr: Payoneer Checkout je sljedeća generacija platformi za obradu plaćanja, koja trgovcima diljem svijeta daje rješenja i smjernice koje su im potrebne za uspjeh na današnjem konkurentnom globalnom tržištu.

en: The following problems were found:
hr: Pronađeni su sljedeći problemi:

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
hr: Popis dostupnih ID-ova načina plaćanja koji se mogu koristiti za obradu narudžbe.

note: translators: %s: Category name
en: Visit product category %1$s
hr: Posjetite kategoriju proizvoda %1$s

en: Is HPOS sync enabled?
hr: Je li HPOS sinkronizacija omogućena?

en: Order datastore.
hr: Spremište podataka narudžbi.

en: Enforce approved download directories?
hr: Nametnite preporučene direktorije za preuzimanje?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
hr: Je li trgovina povezana s WooCommerce.com?

note: translators: %1$s: How to get started? link opening tag. %2$s: How to get started? link closing tag.
en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
hr: Postavite troškove dostave i unesite dimenzije koje se koriste za točne izračune cijena. %1$sKako započeti?%2$s

en: Fees & dimensions
hr: Naknade i dimenzije

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
hr: Kada je označeno, kupci će moći kupiti samo 1 proizvod u jednoj narudžbi. Ovo je osobito korisno za predmete čija je količina ograničena, poput umjetnina ili ručno rađenih predmeta.

note: translators: %1$s: Inventory settings link opening tag. %2$s: Inventory settings link closing tag.
en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
hr: Postavite i upravljajte zalihama za ovaj proizvod, uključujući status i dostupnu količinu. %1$sUpravljanje postavkama inventara trgovine%2$s

note: translators: %1$s: Learn more link opening tag. %2$s: Learn more link closing tag.
en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
hr: Primijenite poreznu stopu ako ovaj proizvod ispunjava uvjete za smanjenje ili izuzeće od poreza. %1$sSaznajte više%2$s

note: translators: %1$s: Images guide link opening tag. %2$s: Images guide link closing tag.
en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
hr: Povucite slike, učitajte nove ili odaberite datoteke iz svoje zbirke. Za najbolje rezultate koristite JPEG datoteke veličine 1000 x 1000 piksela ili veće. %1$sKako pripremiti slike?%2$s

en: Is HPOS enabled?
hr: Je li HPOS omogućen?

en: HPOS enabled:
hr: HPOS omogućen:

en: Download for support
hr: Preuzmite za podršku

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
hr: Još nema varijacija. Generirajte ih iz svih dodanih atributa ili ručno dodajte novu varijaciju.

en: Generate variations
hr: Kreirajte varijacije

note: translators: %1$s: url for attributes tab, %2$s: url for variable product documentation
en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
hr: Dodajte neke atribute unutar kartice<a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Atributi</a> kako biste kreirali varijacije. Svakako označite opciju <b>Koristi se za varijacije</b>. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Više informacija</a>

en: Add existing
hr: Dodaj postojećeg

en: Create value
hr: Kreirajte vrijednost

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
hr: Ako uklonite ovaj atribut, kupci više neće moći kupiti neke varijacije ovog proizvoda.

en: New attribute
hr: Novi atribut

[ctx: block description]
en: Display related products.
hr: Prikažite povezane proizvode.

[ctx: block title]
en: Related Products
hr: Povezani proizvodi

[ctx: block title]
en: Product Meta
hr: Meta podaci proizvoda

[ctx: block title]
en: Product Details
hr: Detalji o proizvodu

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
hr: Dugme Dodaj u košaricu

en: Campaign
hr: Kampanja

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon applied: "%s".
hr: Primijenjen kupon: "%s".

en: Optimize for faster checkout
hr: Optimizirajte za bržu naplatu

en: Cart & Checkout Blocks
hr: Blokovi Košarice i Blagajne

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
hr: Uštedite vrijeme i novac ispisom naljepnica za otpremu izravno sa svog računala uz WooCommerce Shipping. Isprobajte WooCommerce Shipping besplatno.

en: Available layouts -- single, dual, or both
hr: Dostupni rasporedi -- jednostruki, dvostruki ili oboje

en: Learn more link .
hr: Poveznica Saznaj više.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
hr: Slug dodatka korišten u https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
hr: Vrati zadane prijedloge partnera za dostavu kada je opcija woocommerce_show_marketplace_suggestions postavljena na "no"

en: Array of transaction processors and their images.
hr: Niz procesora transakcija i njihove slike.

en: Shop
hr: Trgovina

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
hr: Pretraži proizvode…

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
hr: Nije pronađen nijedan proizvod koji odgovara vašem odabiru.

en: Basic details
hr: Osnovni detalji

note: translators: %s coupon code.
en: Coupon removed: "%s".
hr: Kupon uklonjen: "%s".

note: translators: %s: url for store settings
en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
hr: Onemogućeno unutar <a href="%s" aria-label="stock management store settings">postavka trgovine</a>.

en: Stock management disabled in store settings
hr: Upravljanje zalihama onemogućeno je u postavkama trgovine

en: Track stock quantity for this product
hr: Pratite stanje zaliha za ovaj proizvod

en: Stock management
hr: Upravljanje zalihama

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
hr: Postavke u nastavku primjenjuju se na sve varijacije bez omogućenog ručnog upravljanja zalihama.

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
hr: Unesite opcije između kojih kupci mogu birati, npr. "Plava" ili "Velika". Koristite “%s” za odvajanje različitih opcija.

en: Autodetect
hr: Automatsko otkrivanje

en: Character encoding of the file
hr: Kodiranje znakova datoteke

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
hr: Provjerite jeste li unijeli naziv i vrijednosti za svaki atribut.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
hr: Prikažite obavijesti upućene kupcima koje generiraju WooCommerce ili neki od proširenja.

[ctx: block title]
en: Store Notices
hr: Obavijesti trgovine

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
hr: Prikažite broj proizvoda na stranici arhive ili stranici rezultata pretraživanja.

[ctx: block title]
en: Product Results Count
hr: Broj rezultata proizvoda

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
hr: Omogućite kupcima promjenu redoslijeda sortiranja proizvoda.

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
hr: Sortiranje kataloga

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
hr: Omogućite kupcima praćenje svoje lokacije unutar trgovine i vraćanje na matične stranice.

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
hr: Krušne mrvice trgovine

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
hr: Prikažite slike proizvoda.

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
hr: Galerija slika proizvoda

en: Powerful yet easy-to-use solution:
hr: Snažno, ali jednostavno rješenje:

en: 30-day free trial
hr: 30-dnevno besplatno probno razdoblje

en: Optimize your full shipping process:
hr: Optimizirajte cijeli proces dostave:

en: Free shipping platform
hr: Platforma za besplatnu dostavu

en: Quickly bulk print labels
hr: Brzo skupno ispišite naljepnice

en: Access competitive shipping prices
hr: Pristupite konkurentnim cijenama dostave

en: Direct access to leading carriers
hr: Izravan pristup vodećim prijevoznicima

en: Automated, real-time order import
hr: Automatizirani uvoz naloga u stvarnom vremenu

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
hr: Informirajte svoje kupce pomoću obavijesti o praćenju pošiljke.

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
hr: Pronađite najbolje cijene dostave i pristupite unaprijed dogovorenim, sniženim cijenama.

en: Save money
hr: Uštedite novac

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
hr: Automatski uvezite informacije o narudžbi za brzi ispis naljepnica.

en: Save time
hr: Uštedite vrijeme

en: Date created
hr: Datum kreiranja

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
hr: Datumsko polje baze podataka koje se uzima u obzir za izvješća o prihodima i narudžbama

en: Date Type
hr: Vrsta datuma

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
hr: Nedostaju vam potrebni argumenti za WooCommerce ProductForm karticu: %1$s

note: translators: %s: List of invalid parameters.
en: Invalid parameter(s): %s
hr: Nevažeći parametar(i): %s

en: Invalid parameter.
hr: Nevažeći parametar.

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
hr: Dodajte opisne informacije koje kupci mogu koristiti za traženje ovog proizvoda u vašoj trgovini, kao što su "Materijal" ili "Veličina".

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
hr: Blok koji omogućuje vašim kupcima prijavu i odjavu sa svojih računa u vašoj trgovini.

[ctx: block title]
en: Customer account
hr: Korisnički račun

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
hr: Prikažite opcije dostave i cijene za svoju trgovinu.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
hr: Odaberite između dostave ili lokalnog preuzimanja.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
hr: Prikazuje lokalne opcije dostave.

[ctx: block title]
en: Pickup Method
hr: Način preuzimanja

en: Pickup details
hr: Detalji preuzimanja

note: translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s is the product name translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Remove %s from cart
hr: Ukloni %s iz košarice

note: translators: %s refers to the item name in the cart. translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s refers to the item's name in the cart.
en: Increase quantity of %s
hr: Povećaj količinu %s

note: translators: %s refers to the item name in the cart. translators: %s is the name of the product in cart.
en: Reduce quantity of %s
hr: Smanji količinu %s

en: Don't charge tax
hr: Ne naplaćuj porez

en: Only shipping
hr: Samo dostava

en: Product and shipping
hr: Proizvod i dostava

en: Charge sales tax on
hr: Naplatiti porez za

note: translators: 1: line break tag.
en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
hr: %1$s Ova navigacije će uskoro postati nedostupna dok ne napravimo potrebna poboljšanja.
    			             Ako ju sada isključite, neće ju moći ponovno uključiti.

en: Try the new product editor (Beta)
hr: Isprobajte novi uređivač proizvoda (Beta)

en: New product editor
hr: Novi uređivač proizvoda

note: translators: 1: child product ID 2: parent product ID.
en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
hr: Nije moguće učitati pod-proizvod %1$d tijekom podešavanja dozvola za preuzimanje za proizvod %2$d.

note: translators: %s is a meta_query key.
en: Invalid meta_query clause key: %s.
hr: Neispravan ključ klauzule meta_query: %s.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
hr: Nedostaju potrebni argumenti od WooCommerce ProductForm Section: %1$s

note: translators: 1: Item type 2: Duplicate registered item id.
en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
hr: Pokušаli stе rеgistrirati duplikаt formu %1$s koristeći WooCommerce Form: %2$s

note: translators: 1: missing class name.
en: %1$s class does not exist.
hr: %1$s klasa ne postoji.

note: translators: 1: Missing arguments list.
en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
hr: Nedostaju potrebni argumenti od WooCommerce ProductForm Field: %1$s

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
hr: Nije moguće registrirati marketing kanal jer već postoji kanal registriran s tim istim slugom!

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno dohvaćanje podataka iz forme proizvoda.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
hr: Navedena kategorija za preporuke nije ispravna. Dopuštene vrijednosti: "kanali", "proširenja".

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
hr: Nažalost, nije vam dopušten pregled marketing kanala.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
hr: Broj problema/grešaka kanala (npr. greške vezane za korisničke račune, problemi sinkronizacije proizvoda, itd.).

en: Status of the marketing channel's product listings.
hr: Status liste proizvoda marketing kanala.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
hr: URL za stranicu postavki, ili poveznica za dovršetak postavljanja/uvođenja ako kanal još nije postavljan.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
hr: Je li marketing kanal postavljen.

en: Path to the channel icon.
hr: Putanja do ikone kanala.

en: Description of the marketing channel.
hr: Opis marketing kanala.

en: Name of the marketing channel.
hr: Ime marketing kanala.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
hr: Jedinstveni identifikacijski niz znakova za proširenje marketing kanala, također poznat kao slug dodatka.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
hr: URL za sliku/ikonu za vrstu kampanje.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
hr: URL za stranicu kreiranja kampanje za ovu vrstu kampanje.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
hr: Ime marketing kanala kojem ova vrsta kampanje pripada.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
hr: Jedinstveni identifikator marketing kanala kojem ova vrsta kampanje pripada.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
hr: Marketing kanal kojem ova vrsta kampanje pripada.

en: Description of the marketing campaign type.
hr: Opis vrste marketing kampanje.

en: Name of the marketing campaign type.
hr: Ime vrste marketing kampanje.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
hr: Jedinstveni identifikator vrstu marketing kampanje.

en: Cost of the marketing campaign.
hr: Trošak marketing kampanje.

en: URL to the campaign management page.
hr: URL za stranicu upravljanja kampanjama.

en: Title of the marketing campaign.
hr: Naslov marketing kampanje.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
hr: Jedinstveni identifikator za marketing kanal kojem ova kampanje pripada.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
hr: Jedinstveni identifikator za marketing kampanju.

[ctx: shipping packages]
en: Shipment
hr: Otprema

[ctx: shipping packages]
note: translators: %d: shipping package number.
en: Shipment %d
hr: Pošiljka %d

en: Invalid Rate ID.
hr: Neispravan ID cijene.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
hr: ID poslanog paketa. Ostavite prazno za primjenu na sve pakete.

en: Optional cost to charge for local pickup.
hr: Opcionalni trošak za naplatu pri lokalnom preuzimanju.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
hr: Ako je trošak definiran, ovo kontrolira je li porez dodan u taj trošak.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
hr: Ako je omogućeno, ovaj način bit će prikazan na stranici naplate koje je bazirana na blokovima.

en: Pickup address
hr: Adresa za preuzimanje

en: Pickup location
hr: Lokacija za preuzimanje

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
hr: Tijekom naplate dopustite kupcima izbor lokalne lokacije za preuzimanje.

en: My Account
hr: Moj račun

note: translators: %d is an id.
en: Unable to release actions from claim id %d.
hr: Nije moguće otpustiti radnje iz zahtjeva id %d.

en: Unknown partial args matching value.
hr: Vrijednost koja odgovara nepoznatim djelomičnim argumentima.

note: translators: %s: provided value type
en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
hr: Vrsta vrijednosti za JSON djelomično podudaranje nije podržana. Mora biti cijeli broj, boolean, double ili niz znakova. %s vrsta je navedena.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
hr: JSON djelomično podudaranje nije podržano u vašem okruženju. Provjerite vašu inačicu MySQL/MariaDB.

note: translators: 1) is the number of affected actions, 2) is a link to an admin screen.
en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
hr[0]: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">radnja u prošlom roku</a> pronađena; možda nešto nije u redu. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Pročitajte dokumentaciju &raquo;</a>
hr[1]: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">radnje u prošlom roku</a> pronađena; možda nešto nije u redu. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Pročitajte dokumentaciju &raquo;</a>
hr[2]: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">radnji u prošlom roku</a> pronađena; možda nešto nije u redu. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Pročitajte dokumentaciju &raquo;</a>

note: translators: 1: action hook.
en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
hr: Tempirane akcije za %1$s neće biti izvedene jer nema registriranih povratnih poziva.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
hr: Izgleda da ova akcija stalno ne uspijeva. Nova instanca neće biti tempirana.

en: Slug automatically generated from the product name.
hr: Automatski generirani slug na osnovi imena proizvoda.

en: Permalink template for the product.
hr: Predložak stalne veze za proizvod.

note: translators: %s is file path.
en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
hr: Nije moguće kreirati ili zapisivati u %s tijekom CSV izvoza. Provjerite dozvole za datoteke.

[ctx: shipping country prefix]
en: to
hr: za

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
hr: u

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
hr: Kontrole aktivnih filtara

en: Manage individual product combinations created from options.
hr: Upravljajte pojedinačnim kombinacijama proizvoda stvorenim iz opcija.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
hr: Sažmite ovaj proizvod u 1-2 kratke rečenice. Prikazat ćemo ga na vrhu stranice.

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
hr: Hvala na narudžbi. Na čekanju je dok ne potvrdimo da je uplata primljena.

note: translators: %1$d order ID.
en: Unable to load the post record for order %1$d
hr: Nije moguće učitati zapis objave za narudžbu %1$d

note: translators: 1: method name.
en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
hr: %1$s je pozvan ali nisu registrirane vrste narudžbi: možda je pozvan prerano.

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
hr: Ovo će obrisati korisnički definirane tablice narudžbi. Kako bi ih ponovno kreirali, uključite "Pohrana narudžbi visokih performansi" značajku (u Postavke > Napredno > Značajke).

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
hr: Ovo će obrisati korisnički definirane tablice narudžbi. Tablice mogu biti obrisane samo ako "Pohrana narudžbi visokih performansi" značajka nije mjerodavna i sinkronizacija je isključena (kroz Postavke > Napredno > Značajke).

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
hr: Izložite svoje proizvode pred Pinnerima koji traže ideje i proizvode za kupnju.

note: translators: %s is a custom order type.
en: Invalid order type: %s.
hr: Neispravna vrsta narudžbe: %s.

note: translators: %d order ID.
en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
hr: Pokušano je odrediti URL za uređivanje narudžbe %d, ali narudžba ne postoji.

en: Order type mismatch.
hr: Nepodudaranje vrste narudžbe.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnosti atributa proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: Product attributes are easy to use.
hr: Atributi proizvod lagani su za korištenje.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona postavki zadovoljava moje potrebe.

en: The settings screen is easy to use.
hr: Zaslon postavki jednostavan je za korištenje.

en: The product import process meets my needs.
hr: Proces uvoza proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product import process is easy to complete.
hr: Proces uvoza proizvoda jednostavan je za dovršiti.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona postavki oznaka proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product tag details screen is easy to use.
hr: Zaslon oznaka proizvoda jednostavan je za korištenje.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona kategorije proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product category details screen is easy to use.
hr: Zaslon kategorije proizvoda jednostavan je za korištenje.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona o detaljima narudžbe zadovoljava moje potrebe.

en: The order details screen is easy to use.
hr: Zaslon o detaljima narudžbe jednostavan je za korištenje.

en: The product update process meets my needs.
hr: Proces ažuriranja proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product update process is easy to complete.
hr: Proces ažuriranja proizvoda jednostavan je za dovršiti.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnost zaslona kreiranja proizvoda zadovoljava moje potrebe.

en: The product creation screen is easy to use.
hr: Zaslon kreiranja proizvoda jednostavan je za korištenje.

en: The search's functionality meets my needs.
hr: Funkcionalnosti pretrage zadovoljavaju moje potrebe.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
hr: Značajka pretraživanja jednostavna je za korištenje.

en: Displays products filtered by an attribute.
hr: Prikazuje proizvode filtrirane prema atributu.

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
hr: Proizvodi prema atributima

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product published. %1$sView Product%2$s
hr: Proizvod je objavljen. %1$sPregledaj proizvod%2$s

note: translators: %1$s: Product link opening tag. %2$s: Product link closing tag.
en: Product updated. %1$sView Product%2$s
hr: Proizvod ažuriran. %1$sPregledaj proizvod%2$s

note: translators: %1$s: maximum file size
en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
hr: Za najbolje rezultate, prenesite JPEG ili PNG datoteke dimenzije 1000 x 1000 piksela ili veće. Maksimalna veličina za prijenos: %1$s.

en: Kyiv
hr: Kijev

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
hr: Filtriranje s kontrolama ocjena

en: Product Filters
hr: Filtri proizvoda

en: Restrictions
hr: Ograničenja

en: Don't allow purchases
hr: Ne dopuštaj kupnju

en: Allow purchases, but notify customers
hr: Dopusti kupnju, ali obavijesti kupce

en: Allow purchases
hr: Dopusti kupnju

en: When out of stock
hr: Kada nema zaliha

en: Summary
hr: Sažetak

en: Search or create categories…
hr: Pretražite ili stvorite kategorije…

en: Learn more here
hr: Saznaj više ovdje

note: translators: %s: Payment provider name.
en: We recently asked you if you wanted more information about %s. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
hr: Nedavno smo vas pitali želite li više informacija o %s. Vodite svoje poslovanje i upravljajte svojim plaćanjima na jednom mjestu uz rješenje koje je izradio i podržava WooCommerce.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
hr: Popis atributa (taksonomski termini) dodijeljenih proizvodu. Za varijabilne proizvode, oni se preslikavaju na varijacije (pogledajte polje "varijacije").

en: Add price
hr: Dodaj cijenu

en: Is data sync enabled for HPOS?
hr: Je li sinkronizacija podataka omogućena za HPOS?

en: HPOS data sync enabled:
hr: HPOS sinkronizacija podataka omogućena:

en: Datastore currently in use for orders.
hr: Spremište podataka trenutno u upotrebi za narudžbe.

en: Order datastore:
hr: Spremište podataka narudžbi:

en: Add prices
hr: Dodaj cijene

en: Add price to all variations that don't have a price
hr: Dodajte cijenu svim varijacijama koje nemaju cijenu

en:  says
hr:  kaže

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
hr: Filter s kontrolama zaliha

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
hr: Omogućite kupcima filtriranje mreže proizvoda prema ocjeni.

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
hr: Filter s kontrolama cijena

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
hr: Prikazuje proizvode unakrsne prodaje.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
hr: Košarica proizvoda unakrsne prodaje

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
hr: Prikazuje blok unakrsne prodaje.

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
hr: Košarica unakrsne prodaje

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
hr: Filtriranje po kontrolama atributa

en: You may be interested in…
hr: Moglo bi vas zanimati…

en: Product quantity
hr: Količina proizvoda

note: translators: %s = name of a WooCommerce feature
en: Incompatible with '%s'
hr: Nekompatibilno s '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
hr: Nekompatibilno sa značajkama WooCommercea

en: Manage WooCommerce features
hr: Upravljajte WooCommerce značajkama

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
hr: ⚠ Ovaj dodatak nije kompatibilan s omogućenim značajkama WooCommercea '%1$s', '%2$s' i %3$d, ne bi ga trebali aktivirati.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
hr: ⚠ Ovaj dodatak nije kompatibilan s omogućenim WooCommerce značajkama '%1$s' i '%2$s', ne bi ga trebali aktivirati.

note: translators: %s = printable plugin name
en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
hr: ⚠ Ovaj dodatak nije kompatibilan s omogućenom WooCommerce značajkom '%s', ne bi ga trebali aktivirati.

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
hr: <a href='%1$s'>Pogledaj sve dodatke</a> - <a href='%2$s'>Upravljajte WooCommerce značajkama</a>

note: translators: %s is a feature name.
en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
hr: Gledate aktivne dodatke koji nisu kompatibilni sa značajkom '%s'.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
hr: Gledate aktivne dodatke koji nisu kompatibilni s trenutno omogućenim WooCommerce značajkama.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
hr: WooCommerce je otkrio da neki od vaših aktivnih dodataka nisu kompatibilni s trenutno omogućenim WooCommerce značajkama. Molimo <a>pregledajte detalje</a>.

en: WooCommerce Admin has been disabled
hr: WooCommerce Admin je onemogućen

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
hr: Ove značajke su eksperimentalne ili nepotpune, omogućite ih na vlastitu odgovornost!

en: Experimental features
hr: Eksperimentalne značajke

note: translators: 1: class::method 2: before_woocommerce_init
en: %1$s should be called inside the %2$s action.
hr: %1$s treba pozvati unutar akcije %2$s.

en: Missing table info for query arg.
hr: Nedostaju informacije o tablici za argument upita.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
hr: Izradite oglasne kampanje i dosegnite milijardu globalnih korisnika uz %1$sTikTok za WooCommerce%2$s

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
hr: Naredba Migrate je zastarjela. Umjesto toga upotrijebite `sync`.

en: Sync completed.
hr: Sinkronizacija dovršena.

en: No orders were synced.
hr: Nema narudžbi za sinkroniziranje.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
hr: Omogućite kupcima filtriranje mreže proizvoda prema statusu zaliha.

[ctx: block title]
en: Filter Block
hr: Filter blok

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
hr: Omogućite kupcima filtriranje mreže proizvoda odabirom raspona cijena.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
hr: Sadrži blokove koji prikazuju sadržaj Mini-košarice.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
hr: Istaknite proizvod ili varijaciju.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
hr: Omogućite kupcima filtriranje mreže proizvoda odabirom jednog ili više atributa, poput boje.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
hr: Prikaži trenutno aktivne filtere.

note: translators: %s: Notification code translators: %s attribute name.
en: Select %s
hr: Odaberi %s

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
hr: Obradite svoje narudžbe u pokretu. %1$sPreuzmite aplikaciju%2$s.

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sManage the order%2$s with the app.
hr: %1$sUpravljajte narudžbom%2$s pomoću aplikacije.

note: translators: 1: opening link tag 2: closing link tag.
en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
hr: %1$sJednostavno prikupljajte uplate%2$s od svojih kupaca bilo gdje s našom mobilnom aplikacijom.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
hr: Nešto nije u redu pri pokušaju vraćanja narudžbe %d iz smeća. Nije se mogla obnoviti.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
hr: Prethodni status narudžbe %1$d ("%2$s") nije valjan. Nije se moglo obnoviti.

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
hr: Prethodni status narudžbe %1$d ("%2$s") nije valjan. Umjesto toga vraćen je u status "na čekanju".

note: translators: 1: order ID, 2: order status
en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
hr: Narudžba %1$d ne može se vratiti iz smeća: već je vraćena u status "%2$s".

en: Get the free WooCommerce mobile app
hr: Preuzmite besplatnu WooCommerce mobilnu aplikaciju

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
hr: Je li ova zemlja trgovine postavljena putem procesa uvođenja.

en: Registers whether the note is read or not
hr: Registrira je li bilješka pročitana ili nije

en: Jetpack is not connected.
hr: Jetpack nije spojen.

en: Empty Mini-Cart Message
hr: Poruka prazne Mini-košarice

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
hr: Osigurajte da meta_data isključuje određene ključeve.

en: Limit meta_data to specific keys.
hr: Ograničite meta_data na određene ključeve.

en: Unsupported argument type provided as value.
hr: Nepodržana vrsta argumenta navedena je kao vrijednost.

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: Invalid password. Generate a new one from %s.
hr: Netočna lozinka. Generiraj novu iz %s.

en: Connection password:
hr: Lozinka za povezivanje:

note: translators: %s is the URL for the application-password section in WooCommerce.com.
en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
hr: Ako nemate lozinku aplikacije (ne lozinku računa), generirajte lozinku iz %s

en: Your store is already connected.
hr: Vaša je trgovina već povezana.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
hr: Jeste li sigurni da želite prekinuti vezu svoje trgovine s WooCommerce.com?

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
hr: Vaša trgovina nije povezana s WooCommerce.com. Pokrenite naredbu `wp wc com connect`.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
hr: Kupci i dalje mogu spremiti datoteku na svoj uređaj, ali će prema zadanim postavkama datoteka biti otvorena umjesto preuzimanja (ne radi s preusmjeravanjima).

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
hr: Otvarajte datoteke za preuzimanje u pregledniku, umjesto da ih spremate na uređaj.

en: Open in browser
hr: Otvori u pregledniku

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
hr: Sažmite ovaj proizvod u 1-2 kratke rečenice. Prikazat ćemo ga na vrhu stranice.

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
hr: Opišite ovaj proizvod. Što ga čini jedinstvenim? Koje su njegove najvažnije karakteristike?

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
hr: Vrste proizvoda definiraju dostupne pojedinosti i atribute proizvoda, kao što su datoteke za preuzimanje i varijacije. Također se koriste za analitiku i upravljanje zalihama.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
hr: <b>Varijabla –</b> proizvod s varijacijama, od kojih svaka može imati drugačiji SKU, cijenu, opciju zaliha itd. Na primjer, majica kratkih rukava dostupna u različitim bojama i/ili veličinama.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
hr: <b>Vanjski ili Affiliate –</b> onaj koji navodite i opisujete na svojoj web stranici, ali se prodaje drugdje.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
hr: <b>Grupirano –</b> zbirka povezanih proizvoda koji se mogu kupiti pojedinačno i sastoje se samo od jednostavnih proizvoda. Na primjer, set od šest čaša za piće.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
hr: <b>Jednostavno –</b> pokriva veliku većinu svih proizvoda koje možete prodati. Jednostavni proizvodi se šalju i nemaju opcija. Na primjer, knjiga.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
hr: Prikaži proizvode iz trgovine u mreži.

[ctx: block title]
en: All Products
hr: Svi proizvodi

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
hr: Prikaži mrežu proizvoda iz odabranih kategorija.

[ctx: block title]
en: Products by Category
hr: Proizvodi po kategoriji

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
hr: Prikažite sve kategorije proizvoda kao popis ili padajući izbornik.

[ctx: block title]
en: Product Categories List
hr: Popis kategorija proizvoda

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
hr: Prikažite mrežu svojih najprodavanijih proizvoda svih vremena.

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
hr: Najprodavaniji proizvodi

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
hr: Ne možete urediti ovu stavku jer se nalazi u smeću. Molim vratite ju iz smeća i pokušajte ponovno.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
hr: Ove informacije bit će prikazane na stranici proizvoda, stranicama kategorija, društvenim medijima i rezultatima pretraživanja.

en: Product Details
hr: Detalji o proizvodu

en: Postcode / ZIP:
hr: Poštanski broj:

en: City:
hr: Grad:

en: Country / region
hr: Država / regija

en: Thumbnail image
hr: Sličica

note: Translators: %s is a table identifier.
en: Invalid table id: %s.
hr: Nevažeći ID tablice: %s.

note: translators: %s is a table name.
en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
hr: Nije moguće ponovno koristiti alias tablice "%s" u OrdersTableQuery.

note: translators: %s is a table name.
en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
hr: %s se ne može koristiti kao alias tablice u OrdersTableQuery

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
hr: Nevažeći ID-ovi narudžbi u pozivu za read_multiple()

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
hr: Navedite proizvode i kreirajte oglase na Facebooku i Instagramu.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
hr: Navedite proizvode i kreirajte oglase na Facebooku i Instagramu uz <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook za WooCommerce</a>

en: You don't have permission to create a new order.
hr: Nemate dopuštenje za kreiranje nove narudžbe.

en: You do not have permission to edit this order.
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje ove narudžbe.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
hr: Pokušali ste urediti nepostojeću narudžbu. Možda je obrisana?

en: Key
hr: Ključ

en: Add Custom Field
hr: Dodaj prilagođeno polje

en: Enter new
hr: Unesi novo

en: Value
hr: Vrijednost

en: Add New Custom Field:
hr: Dodaj novo prilagođeno polje:

note: translators: 1: opening documentation tag 2: closing documentation tag.
en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
hr: Prilagođena polja mogu se koristiti za dodavanje dodatnih meta podataka narudžbi, koje možete %1$skoristiti u svojoj temi%2$s.

en: Custom Fields
hr: Prilagođena polja

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
hr: S WooPayments možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta – bez troškova postavljanja ili mjesečnih naknada – a sada možete prihvatiti i osobna plaćanja putem Woo mobilne aplikacije.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
hr: Uz WooPayments možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta. Pratite novčani tijek i upravljajte stalnim prihodima izravno s nadzorne ploče svoje trgovine - bez troškova postavljanja ili mjesečnih naknada.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
hr: Vrati zadane prijedloge plaćanja kada su opcije woocommerce_show_marketplace_suggestions i woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden postavljene na postavku "no"

en: Displays search results for your store.
hr: Prikazuje rezultate pretraživanja za vašu trgovinu.

en: Displays products filtered by a tag.
hr: Prikazuje proizvode filtrirane prema oznaci.

en: Displays products filtered by a category.
hr: Prikazuje proizvode filtrirane prema kategoriji.

en: Displays your products.
hr: Prikazuje vaše proizvode.

en: Displays a single product.
hr: Prikazuje jedan proizvod.

en: List of cross-sells items related to cart items.
hr: Popis dodatnih prodajnih artikala koji se odnose na artikle u košarici.

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
hr: Nije moguće registrirati uzorak "%s" kao uzorak bloka (nedostaje polje "Naslov")

note: translators: %1s: file name; %2s: slug value found.
en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
hr: Nije moguće registrirati uzorak "%1$s" kao uzorak bloka (nevažeći slug "%2$s")

note: translators: %s: file name.
en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
hr: Nije moguće registrirati uzorak "%s" kao uzorak bloka (nedostaje polje "Slug")

note: translators: %d is an order ID.
en: Could not find classname for order ID %d
hr: Nije moguće pronaći naziv klase za ID narudžbe %d

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
hr: Nedostaju datum narudžbe, sat, minuta i/ili sekunda.

en: Payment method is missing.
hr: Nedostaje način plaćanja.

en: Order status is missing.
hr: Nedostaje status narudžbe.

note: translators: %s: Total count of terms available for the attribute
en: %s terms
hr: %s uvjeti

en: 1 term
hr: 1 uvjet

note: translators: 1: Comma-separated terms list, 2: how many terms are hidden
en: %1$s... (%2$s more)
hr: %1$s... (još %2$s)

en: Wow your shoppers
hr: Oduševite svoje kupce

en: Discounted rates
hr: Snižene cijene

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
hr: Preuzmite narudžbu, a zatim samo platite, isprintajte, zapakirajte i pošaljite.

en: Print at home
hr: Ispis kod kuće

en: No need to wonder where that stampbook went.
hr: Nema potrebe da se pitate gdje su nestale te poštanske marke.

en: Buy postage when you need it
hr: Kupite poštarinu kada vam zatreba

note: translators: %s is a table name.
en: Could not persist order to database table "%s".
hr: Nije moguće održati narudžbu u tablici baze podataka "%s".

en: Could not create order in posts table.
hr: Nije moguće stvoriti narudžbu u tablici objava.

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
hr[0]: %s status narudžbe promijenjen.
hr[1]: %s statusa narudžbe promijenjena.
hr[2]: %s statusa narudžbe promijenjeno.

en: Order status changed by bulk edit.
hr: Status narudžbe promijenjen grupnim uređivanjem.

note: translators: %s: is referring to the plugin's name.
en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
hr: Dodatak %1$s je deaktiviran jer su najnovija poboljšanja sada uključena u dodatak %2$s.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the number of processed orders and %3$d is the execution time in seconds.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
hr: Serija %1$d (%2$d narudžbe) dovršena je za %3$d sekundi

en: Review shipping options
hr: Pregledajte opcije dostave

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
hr: Predložak koji se koristi za prikaz ladice za Mini-košaricu.

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
hr: Mini-košarica

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
hr: Rezultati pretraživanja proizvoda

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
hr: Proizvodi po oznaci

[ctx: Template name]
en: Products by Category
hr: Proizvodi po kategoriji

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
hr: Katalog proizvoda

[ctx: Template name]
en: Single Product
hr: Pojedinačni proizvod

en: A valid prop name must be specified
hr: Mora se navesti važeći naziv potpore

en: A valid event name must be specified.
hr: Mora se navesti važeći naziv događaja.

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: Order date
en: M d, Y @ h:i A
hr: d. F Y @ H:i

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
hr: Odaberite zadanu vrijednost obrasca ako želite da je određena varijacija već odabrana kada korisnik posjeti stranicu proizvoda.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
hr: Označite kako biste kupcima omogućili kupnju samo 1 artikla u jednoj narudžbi. Ovo je osobito korisno za artikle čija je količina ograničena, na primjer za umjetnine ili ručno izrađene predmete.

en: Limit purchases to 1 item per order
hr: Ograničite kupnju na 1 artikl po narudžbi

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
note: translators: %s: date
en: M d, Y @ h:i A
hr: d. F Y @ H:i

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
hr: Prikaži mrežu proizvoda sa odabranim atributima.

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
hr: Proizvodi prema Atributima

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
hr: Prikažite mrežu proizvoda s odabranim oznakama.

[ctx: block title]
en: Products by Tag
hr: Proizvodi po oznaci

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
hr: Prikažite izbor ručno odabranih proizvoda u mreži.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
hr: Ručno izabrani proizvodi

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
hr: Ručno izabrani proizvodi

en: No pending reviews
hr: Nema recenzija na čekanju

en: No approved reviews
hr: Nema odobrenih recenzija

en: No reviews
hr: Nema recenzija

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s pending review | %s pending reviews
hr[0]: %s recenzija na čekanju
hr[1]: %s recenzije na čekanju
hr[2]: %s recenzija na čekanju

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s approved review | %s approved reviews
hr[0]: %s odobrena recenzija
hr[1]: %s odobrene recenzije
hr[2]: %s odobrenih recenzija

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s review | %s reviews
hr[0]: %s recenzija
hr[1]: %s recenzije
hr[2]: %s recenzija

note: translators: %s: Star rating (1-5).
en: %s-star rating
hr: %s ocjena zvjezdicama

en: Filter by review rating
hr: Filtriraj prema ocjeni recenzije

en: All ratings
hr: Sve ocjene

en: Filter by review type
hr: Filtrirajte prema vrsti recenzije

en: Replies
hr: Odgovori

en: All types
hr: Sve vrste

en: Empty Spam
hr: Obriši Spam

note: translators: 1: number representing a rating
en: %1$d out of 5
hr: %1$d od 5

note: translators: Review time format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: g:i a
hr: G:i

note: translators: %s: Parent review link with review author name.
en: In reply to %s.
hr: Odgovor na %s.

en: Select review
hr: Odaberite recenziju

en: No reviews found.
hr: Nije pronađena nijedna recenzija.

en: No reviews awaiting moderation.
hr: Nema recenzija koje čekaju pregled.

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Smeće <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Odobren <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Odobrena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Odobreno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
note: translators: %s: Number of reviews.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: review]
en: Not spam
hr: Nije spam

[ctx: review]
en: Mark as spam
hr: Označi kao spam

[ctx: column name]
en: Submitted on
hr: Objavljeno

[ctx: column name]
en: Review
hr: Recenzija

en: Author
hr: Autor

[ctx: review type]
en: Type
hr: Vrsta

en: Reply
hr: Odgovor

en: Reply to this review
hr: Odgovori na ovu recenziju

en: Quick Edit
hr: Brzo uredi

en: Quick edit this review inline
hr: Brzo uredi ovu recenziju na istoj razini

en: Edit this review
hr: Uredi ovu recenziju

[ctx: verb]
en: Trash
hr: Smeće

en: Delete Permanently
hr: Trajno obriši

[ctx: review]
en: Not Spam
hr: Nije spam

en: Restore this review from the spam
hr: Vrati ovu recenziju iz spama

en: Mark this review as spam
hr: Označi ovu recenziju kao spam

en: Approve this review
hr: Odobri ovu recenziju

en: Unapprove
hr: Odbaci

en: Unapprove this review
hr: Odbaci ovu recenziju

en: Visit new location
hr: Posjetite novu lokaciju

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
hr: Recenzijama proizvoda sada se može upravljati iz Proizvodi > Recenzije.

en: Product reviews have moved!
hr: Recenzije proizvoda su premještene!

en: Search Reviews
hr: Pretraži Recenzije

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
hr[0]: %s recenzija trajno obrisana
hr[1]: %s recenzije trajno obrisane
hr[2]: %s recenzija trajno obrisano

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
hr[0]: %s recenzija vraćena iz Smeća
hr[1]: %s recenzije vraćeno iz Smeća
hr[2]: %s recenzije vraćeno iz Smeća

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
hr[0]: %s recenzija premještena u Smeće.
hr[1]: %s recenzije premješteno u Smeće.
hr[2]: %s recenzija premješteno u Smeće.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
hr[0]: %s recenzija vraćena iz spama
hr[1]: %s recenzije vraćene iz spama
hr[2]: %s recenzija vraćeno iz spama

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
hr[0]: %s recenzija označena kao spam.
hr[1]: %s recenzije označene kao spam.
hr[2]: %s recenzija označeno kao spam.

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
hr[0]: %s recenzija odbačena
hr[1]: %s recenzije odbačeno
hr[2]: %s recenzija odbačeno

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: %s review approved | %s reviews approved
hr[0]: %s recenzija odobrena
hr[1]: %s recenzije odobrene
hr[2]: %s recenzija odobreno

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
hr[0]: %s recenzija na odobravanju
hr[1]: %s recenzije na odobravanju
hr[2]: %s recenzija na odobravanju

note: translators: %s: Number of reviews.
en: %s Review | %s Reviews
hr[0]: %s recenzija
hr[1]: %s recenzije
hr[2]: %s recenzija

en: Error: Please type your reply text.
hr: Greška: unesite tekst odgovora.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
hr: Nažalost, morate se prijaviti ako želite odgovoriti na komentar.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
hr: Greška: Ne možete odgovoriti na komentar proizvoda koji je u skici.

en: Error: Please type your review text.
hr: Greška: unesite tekst recenzije.

en: All dates
hr: Svi datumi

note: Translators: %1$d is number of errors and %2$s is the formatted array of order IDs.
en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
hr[0]: %1$d pronađena greška: %2$s. Pregledajte gornju grešku.
hr[1]: %1$d pronađene greške: %2$s. Pregledajte gornje greške.
hr[2]: %1$d pronađenih grešaka: %2$s. Pregledajte gornje greške.

en: Limit result to items with specified user ids.
hr: Ograničite rezultat na stavke s odabranim ID-ovima kupca.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
hr: Prisilno dohvaćanje svježih podataka umjesto iz predmemorije.

note: translators: %1$s is the name of the hook to be cancelled, %2$s is the exception message.
en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
hr: Uhvaćena iznimka prilikom otkazivanja radnje "%1$s": %2$s

note: translators: %s refers to the schema name
en: Registered schema for %s
hr: Registrirana shema za %s

note: translators: %s: amount of time
en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
hr: radnja označena kao neuspjela nakon %s sekundi. Došlo je do nepoznate greške. Provjerite zapisnike grešaka poslužitelja, PHP-a i baze podataka kako biste dijagnosticirali uzrok.

en: Enable guided mode
hr: Omogući vođeni način rada

[ctx: block title]
en: Featured Product
hr: Istaknuti proizvod

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
hr: Vizualno označite kategoriju proizvoda i potaknite brzo djelovanje.

[ctx: block title]
en: Featured Category
hr: Istaknuta kategorija

en: All sales channels
hr: Svi kanali prodaje

en: String processors must be an array of valid callbacks.
hr: Procesori nizova moraju biti niz valjanih povratnih poziva.

en: Was onboarding completed or skipped?
hr: Je li inicijalno uvođenje završeno ili preskočeno?

en: Onboarding
hr: Uvođenje u službu

en: How many notes in the database?
hr: Koliko je bilješki u bazi podataka?

en: Notes
hr: Bilješke

en: Not all expected
hr: Nije sve očekivano

en: Do the important options return expected values?
hr: Vraćaju li važne opcije očekivane vrijednosti?

en: Options
hr: Mogućnosti

en: Not scheduled
hr: Nije tempirano

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
hr: Je li dnevni cron posao aktivan, kada se sljedeći put pokreće?

en: Daily Cron
hr: Dnevni cron

en: Which features are disabled?
hr: Koje su značajke onemogućene?

en: Disabled Features
hr: Onemogućene značajke

en: Which features are enabled?
hr: Koje su značajke omogućene?

en: Enabled Features
hr: Omogućene značajke

en: This section shows details of WC Admin.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje detalje WC Admin-a.

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
hr: Povećajte svoju online prodaju promovirajući svoje proizvode na TikTok-u za više od milijardu mjesečno aktivnih korisnika diljem svijeta.

en: TikTok for WooCommerce
hr: TikTok za WooCommerce

note: Translators: %1$d is the number of orders to be verified.
en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
hr[0]: Postoji %1$d narudžba koju treba potvrditi.
hr[1]: Postoji %1$d narudžbe koje treba potvrditi.
hr[2]: Postoji %1$d narudžbi koje treba potvrditi.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is time taken. Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
hr[0]: %1$d narudžba je potvrđena za %2$d sekundi.
hr[1]: %1$d narudžbe su potvrđene za %2$d sekundi.
hr[2]: %1$d narudžbi je potvrđeno za %2$d sekundi.

en: Verification completed.
hr: Provjera uspješno završena.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
hr: Otkrivena beskonačna petlja, prekida se. Nisu pronađene greške.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is the batch size.
en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
hr: Početak provjere za seriju #%1$d (%2$d narudžbe/serija).

en: There are no orders to verify, aborting.
hr: Nema naloga za provjeru, prekida se.

note: Translators: %1$d is the number of migrated orders and %2$d is the execution time in seconds.
en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
hr[0]: %1$d narudžba je sinkronizirana za %2$d sekundi.
hr[1]: %1$d narudžbe su sinkronizirane za %2$d sekundi.
hr[2]: %1$d narudžbi je sinkronizirano za %2$d sekundi.

note: Translators: %1$d is the batch number, %2$d is time taken to process batch.
en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
hr: Serija %1$d (%2$d narudžbe) dovršena je za %3$d sekundi.

note: Translators: %1$d is the batch number and %2$d is the batch size.
en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
hr: Početna serija #%1$d (%2$d narudžbe/serija).

en: There are no orders to sync, aborting.
hr: Nema narudžbi za sinkronizaciju, prekida se.

note: Translators: %1$d is the number of orders to be synced.
en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
hr[0]: Postoji %1$d narudžba za sinkronizaciju.
hr[1]: Postoji %1$d narudžbe za sinkronizaciju.
hr[2]: Postoji %1$d narudžbi za sinkronizaciju.

note: translators: %s - link to testing instructions webpage.
en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
hr: Upotreba prilagođene tablice narudžbi nije omogućena. Ako testirate, možete ju omogućiti slijedeći upute za testiranje u %s

[ctx: Admin menu name]
en: Home
hr: Početna stranica

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
hr: Treba li narudžbu obraditi prije nego što se može dovršiti.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
hr: Treba li narudžbu platiti, na temelju statusa i ukupnog iznosa narudžbe.

en: Whether an order can be edited.
hr: Može li se narudžba uređivati.

en: Properties of the main product image.
hr: Svojstva glavne slike proizvoda.

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
hr: Neuspješno pokretanje API-ja WC_Filesystem tijekom pokušaja ažuriranja baze podataka MaxMind Geolocation.

en: PIN Code
hr: PIN kod

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
hr: Prikaži proizvode u košarici.

[ctx: block title]
en: Cart Items
hr: Proizvodi u košarici

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
hr: Prikaži redak sa porezima u košarici.

[ctx: block title]
en: Taxes
hr: Porezi

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
hr: Prikazuje red međuzbroja košarice.

[ctx: block title]
en: Subtotal
hr: Međuzbroj

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
hr: Prikazuje red za dostavu u košarici.

[ctx: block title]
en: Shipping
hr: Dostava

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
hr: Prikazuje red naslova.

[ctx: block title]
en: Heading
hr: Naslov

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
hr: Prikazuje redak naknade u košarici.

[ctx: block title]
en: Fees
hr: Naknade

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
hr: Prikazuje red s popustom u košarici.

[ctx: block title]
en: Discount
hr: Popust

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
hr: Prikazuje obrazac za prijavu kupona.

[ctx: block title]
en: Coupon Form
hr: Obrazac za kupone

note: translators: %s: Site title
en: Welcome to %s
hr: Dobro došli u %s

note: translators: %s is the URL.
en: %s is not a valid URL.
hr: %s nije ispravan URL.

note: translators: %s is a URL, %d is a product ID.
en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
hr: Migracija proizvoda za preuzimanje: %1$s (za proizvod %1$d) nije bilo moguće dodati na popis odobrenih direktorija za preuzimanje.

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
hr: neispravni URL

note: translators: %1$d is the current batch in the synchronization task, %2$d is the percent complete.
en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
hr: Odobrena sinkronizacija direktorija za preuzimanje: dovršena serija %1$d (%2$d%% dovršeno).

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
hr: Odobrena sinkronizacija direktorija za preuzimanje: skeniranje je dovršeno!

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
hr: Odobrena sinkronizacija direktorija za preuzimanje: zakazano je novo skeniranje.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
hr: Sinkronizacija odobrenih direktorija proizvoda za preuzimanje već je u tijeku.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
hr: Nije bilo moguće sinkronizirati direktorije za preuzimanje nakon najnovijeg ažuriranja.

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
hr: Odobreni URL-ovi direktorija ne mogu biti duži od 256 znakova.

en: URL could not be updated (probable database error).
hr: URL nije moguće ažurirati (vjerojatna greška baze podataka).

en: URL could not be added (probable database error).
hr: Nije moguće dodati URL (vjerojatna greška baze podataka).

note: translators: %s is the submitted URL.
en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
hr: "%s" nije bilo moguće spremiti. Pregledajte, provjerite je li URL važeći i pokušajte ponovno.

en: URL was successfully updated.
hr: URL uspješno ažuriran.

en: URL was successfully added.
hr: URL uspješno dodan.

note: translators: %d: count
en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
hr[0]: %d URL nije moguće ažurirati.
hr[1]: %d URL-a nije moguće ažurirati.
hr[2]: %d URL-a nije moguće ažurirati.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
hr[0]: %d odobren URL direktorija onemogućen.
hr[1]: %d odobrena URL direktorija onemogućen.
hr[2]: %d odobrenih URL direktorija onemogućen.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
hr[0]: %d odobren URL direktorija omogućen.
hr[1]: %d odobrena URL direktorija omogućeno.
hr[2]: %d odobrenih URL direktorija omogućeno.

note: translators: %d: count
en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
hr[0]: %d odobren URL direktorija obrisan.
hr[1]: %d odobrena URL direktorija obrisan0.
hr[2]: %d odobrenih URL direktorija obrisano.

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
hr: URL direktorija

en: Add New Approved Directory
hr: Dodajte novi odobreni direktorij

en: Edit Approved Directory
hr: Uredi odobreni direktorij

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
hr: Navedeni ID nije valjan.

en: Approved Download Directories
hr: Odobreni direktoriji za preuzimanje

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
hr: Počnite provoditi pravila

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
hr: Prestanite provoditi pravila

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
hr: Pretraga

en: Approved download directories
hr: Odobreni direktoriji za preuzimanje

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
hr: Onemogući sve

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
hr: Omogući sve

en: Disable rule
hr: Onemogući pravilo

en: Enable rule
hr: Omogući pravilo

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
hr: Trajno obriši

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
hr: Uredi

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
hr: Omogućeno

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of disabled directory list entries.
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Onemogućen <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Onemogućena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Onemogućeno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of enabled approved directory list entries.
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Omogućen <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Omogućena <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Omogućeno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
note: translators: %s is the count of approved directory list entries.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sav <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

en: No approved directory URLs found.
hr: Nisu pronađeni odobreni URL-ovi direktorija.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
hr: Nemate dopuštenje za izmjenu popisa odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
hr: Odobrena sinkronizacija direktorija za preuzimanje: skeniranje je otkazano.

note: translators: %d is an integer between 0-100 representing the percentage complete of the current scan.
en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
hr: Popis odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda trenutno se sinkronizira s katalogom proizvoda (%d%% dovršeno). Ako je potrebno, možete ga otkazati.

en: Cancel synchronization of approved directories
hr: Otkaži sinkronizaciju odobrenih direktorija

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
hr: Uklanja sve postojeće unose s popisa odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda.

en: Empty the approved download directories list
hr: Ispraznite odobreni popis direktorija za preuzimanje

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
hr: Ažurira popis odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda. Imajte na umu da pokretanje ovog alata ne utječe na to hoće li popis odobrenih direktorija za preuzimanje biti omogućen ili ne.

en: Synchronize approved download directories
hr: Sinkronizirajte odobrene direktorije za preuzimanje

en: There are orders pending sync.
hr: Narudžbe čekaju sinkronizaciju.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
hr: Predstavite svoje proizvode korisnicima Pinteresta koji traže ideje i stvari za kupnju. Započnite s Pinterestom i omogućite pregledavanje čitavog kataloga proizvoda.

en: Pinterest for WooCommerce
hr: Pinterest za WooCommerce

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
hr: Affirmovi prilagođeni programi Kupite sada platite kasnije uklanjaju cijenu kao prepreku, pretvaraju posjetitelje u kupce, povećavaju prosječnu vrijednost narudžbe i proširuju vašu bazu kupaca.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
hr: Omogućite poznatu, brzu naplatu za stotine milijuna aktivnih kupaca Amazona diljem svijeta.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
hr: Afterpay omogućuje kupcima da proizvode dobiju odmah i da kupnju plaćaju na četiri rate, uvijek beskamatno.

en: You added store details
hr: Dodali ste podatke o trgovini

note: translators: Store name
en: You created %s
hr: Stvorili ste %s

en: Gateway title.
hr: Naslov platnog sustava.

en: Priority of recommendation.
hr: Prioritet preporuke.

en: Array of plugin slugs.
hr: Niz slugova dodataka.

en: Suggestion visibility.
hr: Vidljivost prijedloga.

en: Gateway image.
hr: Slika platnog sustava.

en: Suggestion ID.
hr: ID preporuke.

en: Suggestion description.
hr: Opis prijedloga.

en: Sorry, experiment_name is required.
hr: Nažalost, experiment_name je obavezan.

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
hr: Prikaži samo meta koji je namijenjen za prikaz za narudžbu.

note: translators: %s: Downloadable file.
en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
hr: Datoteka za preuzimanje %s ne može se koristiti jer je onemogućena.

en: Headers already sent when generating download error message.
hr: Zaglavlja su već poslana prilikom generiranja poruke o grešci preuzimanja.

note: translators: %1$s and %3$s are HTML (opening link tags). %2$s is also HTML (closing link tag).
en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
hr: %1$sPopis odobrenih direktorija za preuzimanje%2$s je ažuriran. Kako biste zaštitili svoju web-stranicu, pregledajte popis i izvršite sve potrebne izmjene. Za više informacija pogledajte %3$sovaj vodič%2$s.

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
hr: Provodi li vaša web-stranica korištenje odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda?

en: Enforce Approved Product Download Directories
hr: Provedba odobrenih direktorija za preuzimanje proizvoda

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing link tag.
en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
hr: Naznačena preuzimanja su onemogućena (nevažeća lokacija ili vrsta datoteke&mdash;%1$ssaznajte više%2$s).

en: Are you sure you wish to delete this item?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu stavku?

note: translators: 1: Order ID or "(no ID)" if not known.
en: Error saving order ID %1$s.
hr: Greška pri spremanju ID-a narudžbe %1$s.

en: (no ID)
hr: (bez ID)

en: How easy was it to edit your product?
hr: Koliko je bilo lako urediti vaš proizvod?

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
hr: Blok koji prikazuje dugme za kupnju kada je Mini-košarica prazna.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
hr: Dugme za kupnju u Mini-košarici

en: Start shopping
hr: Započni kupovinu

en: Custom orders tables have been deleted.
hr: Prilagođene tablice narudžbi su obrisane.

en: Delete the custom orders tables
hr: Obriši prilagođene tablice narudžbi

en: Nonce is invalid.
hr: Nonce nije ispravan.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
hr: Nedostaje Nonce zaglavlje. Ova krajnja točka zahtijeva važeći nonce.

en: Plugin activation has been scheduled.
hr: Aktivacija dodatka je zakazana.

en: Plugin installation has been scheduled.
hr: Instalacija dodatka je zakazana.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
hr: Izborni parametar za dobivanje samo određenih popisa zadataka prema ID-u.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
hr: Pokazuje treba li proizvod konfigurirati prije nego što se može kupiti.

en: Order payment URL.
hr: URL plaćanja narudžbe.

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
hr: Maksimalna količina koja se može dodati u košaricu.

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
hr: Minimalna količina koja se može dodati u košaricu.

note: translators: 1: email address, 2: order ID .
en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
hr: Primljena PDT obavijest za drugi račun: %1$s. ID narudžbe: %2$d.

note: translators: 1: order ID, 2: order ID.
en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
hr: Primljena PDT obavijest za narudžbu %1$d na krajnjoj točki za narudžbu %2$d.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
hr: Prikažite obrazac za naplatu kako bi korisnici mogli slati narudžbe.

[ctx: block title]
en: Checkout
hr: Blagajna

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
hr: Sadrži tablicu proizvoda i druge prilagođene blokove ispunjene Mini-košarice.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
hr: Stavke u Mini-košarici

en: Email address (optional)
hr: Adresa e-pošte (nije obvezno)

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
hr: To znači da je tablica vjerojatno u nekonzistentnom stanju. Preporuča se pokrenuti novi proces regeneracije ili nastaviti prekinuti proces (Status - Alati - Ponovno generiraj tablicu pretraživanja atributa proizvoda/Nastavi regeneraciju tablice pretraživanja atributa proizvoda) prije omogućavanja korištenja tablice.

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
hr: UPOZORENJE: Proces regeneracije tablice pretraživanja atributa proizvoda je prekinut.

en: Resume
hr: Nastavi

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
hr: Proces regeneracije tablice pretraživanja atributa proizvoda je nastavljen.

note: translators: %1$s = count of products already processed.
en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
hr: Ovaj alat će nastaviti regeneraciju tablice pretraživanja atributa proizvoda na mjestu u kojem je prekinuta (%1$s proizvoda već je obrađeno).

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
hr: Nastavite s regeneracijom tablice pretraživanja atributa proizvoda

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
hr: Proces regeneracije tablice pretraživanja atributa proizvoda je prekinut.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
hr: Ovaj alat će prekinuti ponovno generiranje tablice pretraživanja atributa proizvoda. Nakon što je to učinjeno, proces se može započeti ispočetka ili nastaviti tamo gdje je stao.

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
hr: Prekini regeneraciju tablice pretraživanja atributa proizvoda

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
hr: Iznos za koji se količine povećavaju. Količina mora biti višekratnik ove vrijednosti.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
hr: Kako treba kontrolirati količinu ove stavke, na primjer, postoje li ograničenja.

en: Quantity of this item to add to the cart.
hr: Količina ovog artikla za dodavanje u košaricu.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
hr: Promjena platforme može se činiti kao velika prepreka koju treba prevladati, ali lakše je nego što mislite premjestiti svoje proizvode, kupce i narudžbe na WooCommerce. Ovaj će vam članak pomoći da prođete kroz ovaj proces.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
hr: Kako migrirati s Magenta na WooCommerce

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
hr: Blok koji prikazuje naslov bloka Mini-košarica.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
hr: Naslov Mini-košarice

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
hr: Blok koji prikazuje tablicu proizvoda u bloku Mini-košarica.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
hr: Tablica proizvoda u Mini-košarici

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
hr: Blok koji prikazuje podnožje bloka Mini-Cart.

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
hr: Podnožje Mini-košarice

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
hr: Ispunjeni prikaz Mini-košarice

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
hr: Blokovi koji se prikazuju kada je Mini-košarica prazna.

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
hr: Prikaz prazne Mini-košarice

en: Built by WooCommerce
hr: Izradio WooCommerce

note: translators: 1: Payment provider name.
en: Save up to $800 in fees by managing transactions with %1$s. With %1$s, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
hr: Uštedite do 800 USD na naknadama upravljanjem transakcijama pomoću %1$s. Uz %1$s možete sigurno prihvatiti poznate kartice, Apple Pay i plaćanja u više od 100 valuta.

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
hr: Prihvatite kreditne kartice i druge popularne načine plaćanja uz %1$sWooPayments%2$s

en: Please provide a valid promo note name.
hr: Unesite važeći naziv promotivne bilješke.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
hr: Status kupona. Uvijek treba biti skica, objavljen ili na čekanju za pregled

en: Dismiss the gateway
hr: Odbaci platni sustav

en: Task is not a subclass of `Task`
hr: Zadatak nije potklasa `Zadatka`

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
hr: Instalirali ste razvojnu verziju WooCommercea koja zahtijeva izradu i smanjivanje datoteka. Iz direktorija dodataka pokrenite <code>pnpm install</code>, a zatim <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> za izgradnju i smanjivanje datoteka.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
hr: Inačica baze podataka za WooCommerce. Ovo bi trebalo biti isto kao vaša WooCommerce inačica.

en: Shop country/region
hr: Država/regija trgovine

note: translators: %s: Context (e.g. 'featured', 'product-preview')
en: Our request to the %s API got a malformed response.
hr: Naš zahtjev %s API-ju dobio je pogrešan odgovor.

note: translators: 1: Context (e.g. 'featured', 'product-preview') 2: HTTP error code
en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
hr: Naš zahtjev za %1$s API dobio je kod greške %2$d.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
hr: Naišli smo na SSL grešku. Provjerite podržava li vaša stranica TLS verziju 1.2 ili noviju.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
hr: Prikaži dostupne načine plaćanja.

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
hr: Prihvaćeni načini plaćanja

en: Go to checkout
hr: Idi na blagajnu

en: View my cart
hr: Prikaži moju košaricu

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
hr: Dostava, porezi i popusti obračunavaju se na blagajni.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
hr: Na adresu vaše e-pošte poslati ćemo poveznicu za kreiranje nove lozinke.

en: No theme is defined for this template.
hr: Ni jedna tema nije definirana za ovaj predložak.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
hr: Popis proširenih zastarjelih zadataka iz filtra na strani klijenta.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
hr: Ovo je obavijest o narudžbi koja se šalje kupcima i sadrži pojedinosti o narudžbi nakon što je narudžba stavljena na čekanje iz statusa narudžbe na čekanju, otkazane ili neuspjele.

en: Product Reviews
hr: Recenzije proizvoda

en: There was an error generating your API Key.
hr: Došlo je do greške prilikom generiranja vašeg API ključa.

en: Browse categories
hr: Pregledajte kategorije

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
hr: Stupac koji sadrži ukupne iznose za naplatu.

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
hr: Ukupno za naplatu

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
hr: Osigurajte da se klijenti slažu s vašim Uvjetima i odredbama i Politikom privatnosti.

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
hr: Opći uvjeti poslovanja

[ctx: block title]
en: Shipping Options
hr: Opcije dostave

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
hr: Prikupite adresu vašeg kupca za dostavu.

[ctx: block title]
en: Shipping Address
hr: Adresa za dostavu

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
hr: Opcije plaćanja za vašu trgovinu.

[ctx: block title]
en: Payment Options
hr: Opcije plaćanja

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
hr: Omogućite kupcima da dodaju bilješku svojoj narudžbi.

[ctx: block title]
en: Order Note
hr: Bilješka u narudžbi

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
hr: Stupac koji sadrži polja adrese za naplatu.

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
hr: Polja za naplatu

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
hr: Prikupite kontakt podatke od vaših kupaca.

[ctx: block title]
en: Contact Information
hr: Podaci za kontakt

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
hr: Prikupite adresu za naplatu vašeg kupca.

[ctx: block title]
en: Billing Address
hr: Adresa za naplatu

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
hr: Omogućite kupcima da predaju svoju narudžbu.

[ctx: block title]
en: Actions
hr: Akcije

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
hr: Dopustite kupcima da nastave na naplatu.

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
hr: Kreni na plaćanje

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
hr: Sadrži blokove koji se prikazuju kada košarica sadrži proizvode.

[ctx: block title]
en: Filled Cart
hr: Popunjena košarica

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
hr: Sadrži blokove koji se prikazuju kada je košarica prazna.

[ctx: block title]
en: Empty Cart
hr: Prazna košarica

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
hr: Stupac koji sadrži ukupne iznose košarice.

[ctx: block title]
en: Cart Totals
hr: Ukupni iznos košarice

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
hr: Pokažite kupcima sažetak njihove narudžbe.

[ctx: block title]
en: Order Summary
hr: Sažetak narudžbe

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
hr: Blok koji sadrži trenutne stavke u košarici.

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
hr: Stavke u košarici

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
hr: Stupac koji sadrži artikle u košarici.

[ctx: block title]
en: Express Checkout
hr: Ekspresna naplata

en: Your cart
hr: Vaša košarica

en: Sorry, this order requires a shipping option.
hr: Nažalost, ova narudžba zahtijeva opciju dostave.

en: If this is a default attribute
hr: Ako je ovo zadani atribut

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
hr: Dosegnite više kupaca i potaknite prodaju u svojoj trgovini. Integrirajte se s Googleom kako biste besplatno naveli svoje proizvode i pokrenuli plaćene oglasne kampanje.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
hr: Proširenje Eway za WooCommerce omogućuje vam plaćanje kreditnom karticom izravno u vašoj trgovini bez preusmjeravanja kupaca na web-stranicu treće strane za plaćanje.

en: Task list ID does not exist
hr: ID popisa zadataka ne postoji

en: Task list ID already exists
hr: ID popisa zadataka već postoji

en: Sorry, that task list was not found
hr: Nažalost, popis zadataka nije pronađen

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno skrivanje popisa zadataka.

en: Platform version to track.
hr: Inačica platforme za praćenje.

en: Platform to track.
hr: Platforma za praćenje.

en: Sorry, you post telemetry data.
hr: Nažalost, objavljujete telemetrijske podatke.

en: Mini-Cart
hr: Mini-košarica

en: Returns number of products with each stock status.
hr: Vraća broj proizvoda sa svakim statusom zalihe.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
hr: Ako je istina, izračunava broj zaliha za proizvode u kolekciji.

en: Sorry, no task with that ID was found.
hr: Nažalost, zadatak s tim ID-om nije pronađen.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
hr: Nažalost, s tim ID-om nije pronađen nijedan zadatak koji se može odgoditi.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
hr: Nažalost, nije pronađen nijedan zadatak s tim ID-om koji se može odgoditi.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
hr: Nažalost,, nije vam dopušteno odgoditi zadatke uvođenja.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno dohvaćanje zadataka uvođenja.

en: Optional parameter to query specific task list.
hr: Izborni parametar za upit o specifičnom popisu zadataka.

en: Time period to snooze the task.
hr: Razdoblje za odgodu zadatka.

en: Store email address.
hr: Adresa e-pošte trgovine.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
hr: Je li ova trgovina pristala primati marketinške sadržaje od WooCommerce.com ili ne.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
hr: Treba li uzeti u obzir GMT datume objave kada se odgovor ograničava objavljenim ili izmijenjenim datumom.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse izmijenjene prije određenog datuma usklađenog s ISO8601.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse izmijenjene nakon određenog datuma usklađenog s ISO8601.

en: This is where you can browse products in this store.
hr: Ovdje možete pregledavati proizvode u ovoj trgovini.

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabranu dostavu?

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane naknade?

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
hr: Dodajte preporučene marketinške alate kako biste dosegli nove kupce i unaprijedili svoje poslovanje

en: Locations outside all other zones
hr: Lokacije izvan svih ostalih zona

en: International
hr: Međunarodni

en: Reach out to customers
hr: Obratite se kupcima

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
hr: Poboljšajte brzinu i sigurnost uz %1$sJetpack%2$s

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
hr: Dobijte automatizirani porez na promet uz %1$sWooCommerce Tax%2$s

note: translators: 1: opening product link tag. 2: closing link tag
en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
hr: Ispišite naljepnice za dostavu uz %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: ZIP Code
hr: Poštanski broj

note: translators: %s: WooCommerce.com Subscriptions tab count HTML.
en: My Subscriptions %s
hr: Moje pretplate %s

note: translators: 1: opening analytics docs link tag. 2: closing link tag
en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
hr: Datoteke koje mogu sadržavati %1$sstore analytics%2$s izvješća pronađene su u vašem direktoriju za prijenose - preporučujemo procjenu i brisanje svih takvih datoteka.

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
hr: Potencijalno nezaštićene datoteke pronađene su u vašem direktoriju za prijenose

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
hr: Ažurirajte tablicu izravno nakon promjene proizvoda, umjesto zakazivanja odgođenog ažuriranja.

en: Direct updates
hr: Direktna ažuriranja

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
hr: Koristite tablicu pretraživanja atributa proizvoda za filtriranje kataloga.

en: Enable table usage
hr: Omogući korištenje tablice

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
hr: Ove postavke nisu dostupne dok je regeneracija tablice pretraživanja u tijeku.

en: Product attributes lookup table
hr: Tablica pretraživanja atributa proizvoda

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
hr: Odaberite proizvod za regeneraciju podataka ili ostavite prazno za punu regeneraciju tablice:

en: Additional data to pass to the extension
hr: Dodatni podaci za prosljeđivanje proširenju

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
hr: Naziv proširenja - koristit će se kako bi se osiguralo pravilno usmjeravanje podataka u zahtjevu.

en: Enable WooCommerce Analytics
hr: Omogućuje WooCommerce Analytics

en: N. Revenue (formatted)
hr: N. prihod (formatirano)

en: Net total revenue (formatted).
hr: Neto ukupni prihod (formatirano)

en: When true, refunded items are restocked.
hr: Kada je true, artikli za koje je vraćen novac vraćaju se u zalihu.

en: Shipping Phone Number
hr: Telefonski broj za dostavu

en: Billing Phone Number
hr: Telefonski broj za naplatu

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
hr: Politika povrata novca i povrata

note: translators: 1: last access date 2: last access time 3: last access timezone abbreviation
en: %1$s at %2$s %3$s
hr: %1$s u %2$s %3$s

en: Edit page
hr: Uredi stranicu

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
hr: Za vas smo izradili skicu primjera stranice Pravila povrata novca i povrata artikala. Pogledajte i ažurirajte ga kako bi odgovarao vašoj trgovini.

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
hr: Postavite stranicu Pravila povrata novca i povrata artikala kako biste povećali vjerodostojnost svoje trgovine.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
hr: Ograniči grupu rezultata na proizvode kojih je malo ili ih nema na stanju. (Zastarjelo)

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
hr: %1$s nije bilo moguće poslužiti metodom prisilnog preuzimanja. Umjesto toga koristit će se preusmjeravanje.

note: translators: %1$s contains the filepath of the digital asset.
en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
hr: %1$s nije bilo moguće poslužiti metodom X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Umjesto toga koristit će se prisilno preuzimanje.

note: translators: %1$s is a link to the WooCommerce documentation.
en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
hr: Ako je metoda preuzimanja "Prisilno preuzimanje" ili "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" odabrana, ali ne radi, sustav će koristiti metodu "Preusmjeravanje" kao posljednje sredstvo. <a href="%1$s">Pogledajte ovaj vodič</a> za više pojedinosti.

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
hr: Dopusti korištenje načina preusmjeravanja (nesiguran) kao zadnjeg rješenja

en: Set your store location and where you'll ship to.
hr: Postavite lokaciju svoje trgovine i mjesto na koje ćete slati.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
hr: Odaberite pružatelje platnih usluga i omogućite načine plaćanja na blagajni.

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
hr: Samo ste jedan korak do isplate. Potvrdite svoje poslovne podatke kako biste počeli upravljati transakcijama s WooPayments.

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
hr: Započnite dodavanjem prvog proizvoda u svoju trgovinu. Svoje proizvode možete dodati ručno, putem CSV-a ili ih uvesti s druge usluge.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
hr: Adresa vaše trgovine potrebna je za postavljanje zemlje podrijetla za dostavu, valute i opcije plaćanja.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
hr: Postavite lokaciju svoje trgovine i konfigurirajte postavke porezne stope.

en: Grow your store
hr: Razvijte svoju trgovinu

en: The rate at which tax is applied.
hr: Stopa po kojoj se primjenjuje porez.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
hr: Bilješke nisu dostupne jer se pohrana podataka "admin-note" ne može učitati.

en: Get backups
hr: Nabavite sigurnosne kopije

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
hr: Zastoj trgovine znači gubitak prodaje. Vraćanja jednim klikom brzo vas vraćaju na mrežu ako nešto pođe po zlu.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
hr: Zaštitite svoju WooCommerce trgovinu uz Jetpack Backup.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
hr: Proširenje PayFast za WooCommerce omogućuje vam prihvaćanje plaćanja kreditnom karticom i EFT-om putem jednog od najpopularnijih platnih sustava u Južnoj Africi. Nema naknada za postavljanje ili mjesečnih troškova pretplate. Odabirom ove ekstenzije konfigurirat ćete svoju trgovinu za korištenje južnoafričkih randa kao odabrane valute.

en: Number of variation items sold.
hr: Broj prodanih varijacija artikala.

en: Variations Sold
hr: Prodane varijacije artikala

en: Number of product items sold.
hr: Broj prodanih stavki proizvoda.

en: Products sold
hr: Prodani proizvodi

en: Source of note.
hr: Izvor bilješke.

en: Data store:
hr: Pohranjivanje podataka:

en: This section shows details of Action Scheduler.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje detalje o Action Scheduler.

en: Products by Rating list
hr: Proizvodi prema popisu ocjena

en: Recently Viewed Products list
hr: Popis nedavno pregledanih proizvoda

en: Change status to cancelled
hr: Promjeni status u "Otkazano"

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d ID
hr: Preuzimanje %d ID

en: Things to do next
hr: Sljedeći zadaci

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
hr: Upravljajte transakcijama bez napuštanja WordPress nadzorne ploče. Samo uz WooPayments.

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
hr: Izradite i pošaljite e-poruke za praćenje kupovine, biltene i promotivne kampanje izravno sa svoje nadzorne ploče.

en: Invalid path provided.
hr: Navedena je neispravna putanja.

en: How easy was it to add a product tag?
hr: Koliko je bilo lako dodati oznaku proizvoda?

en: A link to a product.
hr: Poveznica na proizvod.

en: Product Link
hr: Poveznica na proizvod

en: A link to a product tag.
hr: Poveznica na oznaku proizvoda.

en: Product Tag Link
hr: Poveznica oznake proizvoda

en: A link to a product category.
hr: Poveznica na kategoriju proizvoda.

en: Product Category Link
hr: Poveznica kategorije proizvoda

note: translators: %1$s: Link to WP Mail Logging plugin, %2$s: Link to Email FAQ support page.
en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
hr: Kako biste osigurali da obavijesti vaše trgovine stižu u mape ulaznih poruka vas i vaših kupaca, preporučujemo da svoju adresu e-pošte povežete s domenom i postavite namjenski SMTP poslužitelj. Ako se čini da se nešto ne šalje ispravno, instalirajte <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> ili provjerite <a href="%2$s">stranicu s često postavljanim pitanjima o e-pošti</a>.

note: translators: %d: How many products have been processed so far.
en: Filling in progress (%d)
hr: Popunjavanje u tijeku (%d)

en: Product attributes lookup table data is regenerating
hr: Podaci tablice za pretraživanje svojstava proizvoda se regeneriraju

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
hr: Ovaj alat će stvoriti podatke tablice za pretraživanje svojstava proizvoda iz podataka o postojećim proizvodima. Ovaj proces može potrajati.

en: Regenerate the product attributes lookup table
hr: Regeneriraj  tablicu za pretraživanje svojstava proizvoda

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
hr: Paystack pomaže afričkim trgovcima da prihvate jednokratna i ponavljajuća plaćanja putem interneta s modernim, pouzdanim i sigurnim platnim sustavom.

note: translators: the title of the payment gateway
en: %s connected successfully
hr: %s se uspješno povezao

en: How easy was it to add a product attribute?
hr: Koliko lako je bilo dodati svojstvo proizvoda?

en: How easy was it to add product category?
hr: Koliko lako je bilo dodati kategoriju proizvoda?

en: How easy was it to use search?
hr: Koliko lako je bilo koristiti pretraživanje?

en: Hi there,
hr: Pozdrav,

note: translators: %s Field label.
en: %s (optional)
hr: %s (opcionalno)

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
hr: Omogućite PayU ekskluzivni dodatak za WooCommerce kako biste počeli prihvaćati plaćanja na više od 100 načina plaćanja dostupnih u Indiji, uključujući kreditne kartice, debitne kartice, UPI i više!

en: PayU for WooCommerce
hr: PayU za WooCommerce

en: Get ready to start selling
hr: Pripremite se za početak prodaje

en: Block name is required.
hr: Ime bloka je obvezno.

note: translators: 1: The first n-1 items of a list 2: the last item in the list.
en: %1$s and %2$s
hr: %1$s i %2$s

note: translators: %s: Integration name.
en: Integration "%s" is not registered.
hr: Integracija "%s" nije registrirana.

note: translators: %s: Integration name.
en: "%s" is already registered.
hr: "%s" je već registriran.

en: Integration registry requires an identifier.
hr: Integracijski registar zahtijeva identifikator.

en: There was an error with an item in your cart.
hr: Došlo je do greške s artiklom u vašoj košarici.

note: translators: %s: product names.
en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
hr: Nema dovoljno %s na zalihi. Molimo vas da smanjite količine u vašoj košarici.

note: translators: %s: product names.
en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
hr: Nema dovoljno %s na zalihi. Molimo vas da smanjite količinu u vašoj košarici.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
hr: Imate previše %s u košarici. Može se kupiti samo 1 od svakog. Molimo vas da smanjite količine u vašoj košarici.

note: translators: %s: product names.
en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
hr: Imate previše %s u košarici. Može se kupiti samo 1. Molimo vas da smanjite količinu u vašoj košarici.

note: translators: %s: product names.
en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
hr: %s nije moguće kupiti. Uklonite ih iz košarice.

note: translators: %s: product name.
en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
hr: %s nije moguće kupiti. Molimo uklonite ga iz košarice.

note: translators: %s: product names.
en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
hr: %s nema na zalihama i ne mogu se kupiti. Uklonite ih iz košarice.

note: translators: %s: product name.
en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
hr: %s nema na zalihama i ne može se kupiti. Molimo uklonite ga iz košarice.

en: Tax class slug is invalid
hr: Slug porezne klase nije valjan

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
hr: Ime grada, ne podržava više vrijednosti. Zastarjelo od WooCommerce 5.3, umjesto toga treba koristiti 'cities'.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
hr: Poštanski broj, ne podržava više vrijednosti. Zastarjelo od WooCommerce 5.3, umjesto toga treba koristiti 'postcodes'.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
hr: Popis naziva gradova. Predstavljeno u WooCommerce 5.3.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
hr: Popis poštanskih brojeva. Predstavljeno u WooCommerce 5.3.

en: Amount that will be refunded for this tax.
hr: Iznos koji će biti vraćen za ovaj porez.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
hr: Iznos koji će biti vraćen za ovu stavku retka (bez poreza).

en: Low Stock amount for the variation.
hr: Nizak iznos zaliha za varijaciju.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
hr: Ograničite skup rezultata na resurse dodijeljene određenoj matičnoj stavci. Primjenjuje se samo na hijerarhijske taksonomije.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
hr: Odmak skupa rezultata za određeni broj stavki. Primjenjuje se samo na hijerarhijske taksonomije.

en: Low Stock amount for the product.
hr: Nizak iznos zaliha za proizvod.

en: Coupon item ID is readonly.
hr: ID stavke kupona samo je za čitanje.

en: Search for a page&hellip;
hr: Potražite stranicu&hellip;

note: translators: 1: tax class name 2: error message
en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
hr: Dodatnu poreznu klasu "%1$s" nije bilo moguće spremiti. %2$s.

en: Start selling
hr: Počnite prodavati

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
hr: Još malo pa gotovo! Nakon što dovršite postavljanje trgovine, možete početi primati narudžbe.

en: of
hr: od

en: Step
hr: Korak

en: WooCommerce Setup
hr: WooCommerce postavljanje

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
hr: Kada zaliha varijacija dosegne ovaj iznos, dobit ćete obavijest putem e-pošte. Zadana vrijednost za sve varijacije može se postaviti na kartici Inventar proizvoda. Zadana vrijednost trgovine može se postaviti u Postavke > Proizvodi > Inventar.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Parent product's threshold (%d)
hr: Prag matičnog proizvoda (%d)

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
hr: Kada zaliha proizvoda dosegne ovaj iznos, bit ćete obaviješteni putem e-pošte. Moguće je definirati različite vrijednosti za svaku varijaciju pojedinačno. Zadana vrijednost trgovine može se postaviti u Postavke > Proizvodi > Inventar.

note: translators: %d: Amount of stock left
en: Store-wide threshold (%d)
hr: Prag za cijelu trgovinu (%d)

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
hr: Odabrani proizvod nije varijacija %2$s, odaberite opcije proizvoda tako da posjetite <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
hr: Laka plaćanja s Mollie: Pružite globalne i lokalne načine plaćanja, registrirajte se za par minuta i primite podršku na svom jeziku.

en: Add manually
hr: Dodaj manualno

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
hr: Opcionalno, kako bi se vrijednost metapodatka trebala prikazati korisniku.

en: Value of the metadata.
hr: Vrijednost metapodatka.

en: Name of the metadata.
hr: Naziv metapodataka.

en: Metadata related to the item
hr: Metapodaci koji se odnose na stavku

en: List of required payment gateway features to process the order.
hr: Popis potrebnih značajki platnih sustava za obradu narudžbe.

en: List of cart fees.
hr: Popis naknadi za košaricu.

en: The provided postcode / ZIP is not valid
hr: Navedeni poštanski broj nije valjan

note: translators: %1$s given state, %2$s valid states
en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
hr: Navedeno stanje (%1$s) nije važeće. Mora biti jedan od: %2$s

note: translators: %s valid country codes
en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
hr: Naveden je nevažeći kod zemlje. Mora biti jedno od: %s

en: Total tax amount for this fee.
hr: Ukupni iznos poreza za ovu naknadu.

en: Total amount for this fee.
hr: Ukupni iznos za ovu naknadu.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ukupni iznosi naknada iskazani korištenjem najmanje jedinice valute.

en: The provided phone number is not valid
hr: Navedeni broj telefona nije valjan

en: The provided email address is not valid
hr: Navedena adresa e-pošte nije važeća

note: translators: %s: is the field label translators: %s Field label.
en: %s is required
hr: %s je potrebno

en: billing address
hr: adresa za naplatu

en: shipping address
hr: adresa za dostavu

note: translators: %s Address type.
en: There was a problem with the provided %s:
hr: Došlo je do problema s navedenim %s:

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
hr: Nažalost, ne dopuštamo narudžbe iz navedene zemlje (%s)

note: translators: %s country code.
en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
hr: Nažalost, ne šaljemo narudžbe u navedenu zemlju (%s)

note: translators: %s provided email.
en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
hr: Navedena adresa e-pošte (%s) nije važeća—navedite valjanu adresu e-pošte

en: A valid email address is required
hr: Upišite valjanu adresu e-pošte

note: translators: %s file handle name.
en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
hr: Skripta s oznakom %s imala je ovisnost o sebi koja je uklonjena. Ovo je pokazatelj da vaš JS kod ima kružnu ovisnost koja može uzrokovati greške.

note: translators: %s is template name
en: Sorry, creating the product with template failed.
hr: Nažalost, kreiranje proizvoda s predloškom nije uspjelo.

en: Product template name.
hr: Ime predloška proizvoda.

en: Extended task List
hr: Prošireni popis zadataka

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
hr: Želite da katalog proizvoda i slike izgledaju odlično i usklađene su s vašom markom. Ovaj vodič pružiti će vam sve savjete koje trebate kako bi učinili da proizvodi izgledaju odlično u vašoj trgovini.

en: How to customize your product catalog
hr: Kako prilagoditi katalog proizvoda

note: translators: ISO 3166-1 alpha-2 country code
en: '%s' is not a valid country code.
hr: '%s' nije važeći kod zemlje.

en: Generated at
hr: Generirano u

en: This section shows information about this status report.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje informacije o ovom izvješću o statusu.

en: Status report information
hr: Informacije o izvješću o statusu

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
hr: Stranica ne sadrži kratki kod %1$s niti blok %2$s.

en: Get the basics
hr: Nabavite osnovno

en: You're invited to share your experience
hr: Pozvani ste podijeliti iskustvo

en: No product attribute with that slug was found.
hr: Nije pronađen atribut proizvoda s tim slugom.

en: Search by similar attribute name.
hr: Pretraga po sličnom imenu atributa.

en: Slug identifier for the resource.
hr: Slug identifikator resursa.

note: translators: 1: line break tag, 2: open link to WordPress update link, 3: close link tag.
en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
hr: %1$s %2$sAžurirajte WordPress kako bi omogućili novu navigaciju%3$s

en: I don't know how to get a date from a %s
hr: Ne znam kako dobiti datum od %s

note: translators: 1: Link URL
en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
hr: S WooCommerce 4.0 izdanjem ovi izvještaji se zamjenjuju. Za korisnike koji koriste WordPress 5.3+ dostupan je novi i bolja sekcija Analitike. Idite na <a href="%1$s">WooCommerce analitiku</a> ili saznajte više o novom iskustvu u <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentaciji za WooCommerce analitiku</a>.

en: Department
hr: Odjeljenje

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
hr: Preporučamo vam da napravite sigurnosnu kopiju web-stranice prije ažuriranja.

en: Are you sure you're ready?
hr: Jeste li spremni?

en: Send
hr: Pošalji

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
hr: Službeno Razorpay proširenje za WooCommerce omogućuje vam prihvaćanje kreditnih kartica, debitnih kartica, mrežnog bankarstva, novčanika i UPI plaćanja.

note: translators: %s: extension namespace
en: Extension data registered by %s
hr: Podaci proširenja su registrirani od %s

en: Whether the product is visible in the catalog
hr: Da li je proizvod vidljiv u katalogu

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
hr: Ukupan porez na dostavu. Ako poštarina nije izračunata, bit će poslan odgovor nula.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
hr: Ukupan porez na dostavu. Ako poštarina nije izračunata, bit će poslan odgovor nula.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
hr: Točno ako košarica ispunjava kriterije za prikaz troškova dostave, a cijene su izračunate i uključene u ukupne iznose.

en: Current set billing address for the customer.
hr: Trenutno postavljena adresa za naplatu kupca.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
hr: Vrsta popusta za kupon (npr. postotak ili fiksni iznos)

en: The coupon's unique code.
hr: Jedinstveni kôd kupona.

en: Unable to create order
hr: Nije moguće kreirati narudžbu

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
hr: Datum posljednje narudžbe za ovaj proizvod, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
hr: Ograniči grupu rezultata na narudžbe koje imaju navedeni customer_type

en: Alias for customer_type (deprecated).
hr: Alias za customer_type (zastarjelo)

en: How easy was it to update your settings?
hr: Koliko je bilo lako ažurirati postavke?

en: How easy was it to update an order?
hr: Koliko je bilo lako ažurirati narudžbu?

en: Thank you for your feedback!
hr: Hvala na povratnim informacijama!

note: translators: %1$s: coupon code, %2$s: myaccount page link.
en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
hr: Dosegnuto je ograničenje korištenja za kupon "%1$s". Ako ste upravo koristili ovaj kupon, ali vaša narudžba nije bila dovršena, možete pokušati ponovno ili otkazati narudžbu tako što ćete otići na <a href="%2$s">stranicu mog računa</a>.

en: Back
hr: Natrag

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
hr: Ovaj alat resetirati će predmemorirane vrijednosti korištene u WooCommerce Analytics-u. Ako su brojevi i dalje neispravni, pokušajte %1$sPonovno uvesti povijesne podatke %2$s.

en: How easy was it to import products?
hr: Koliko je bilo lako uvesti proizvode?

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
hr: Potražite narudžbe, podatke o kupcu i obradite povrat novca jednim klikom pomoću Woo aplikacije.

en: Manage your orders on the go
hr: Upravljajte svojim narudžbama u pokretu

en: Stats about variations.
hr: Statistika o varijacijama.

en: Variations detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji varijacija.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje nemaju dodijeljene navedene varijacije.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje imaju dodijeljene navedene varijacije.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
hr: Ograničite rezultat na varijacije iz navedenih kategorija.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
hr: Ograniči grupu rezultata na varijacije koje ne sadrže navedene atribute.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
hr: Ograniči grupu rezultata na varijacije koje sadrže navedene atribute.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
hr: U izvještaj dodajte dodatne podatke o svakoj varijaciji.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje nemaju navedeni matični proizvod.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje imaju navedeni matični proizvod.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
hr: Ograničite rezultat na varijacije koje se ne nalaze u navedenim kategorijama.

note: translators: 1: tax amount 2: country name
en: (includes %1$s estimated for %2$s)
hr: (uključuje %1$s procijenjeno za %2$s)

en: Parish
hr: Župa

en: Town / City / Post Office
hr: Općina / Grad / Pošta

en: Tags deleted.
hr: Oznake obrisane.

en: Categories deleted.
hr: Kategorije obrisane.

note: translators: 1: product link, 2: product name
en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
hr: Odaberite opcije proizvoda posjetom <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Click here to set your new password.
hr: Kliknite ovdje da biste postavili novu lozinku.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
hr: Da li treba kreirati novi korisnički račun kao dio obrade narudžbe.

note: translators: 1: opening link tag, 2: closing tag
en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
hr: Klikom na "Započni" prihvaćate naše %1$sUvjete pružanja usluge%2$s

en: The slug for the resource.
hr: Slug za resurs.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
hr: Ovaj ključ za poništavanje lozinke je za drugi korisnički račun. Odjavite se i pokušajte ponovo.

en: Set password
hr: Postavi lozinku

en: Meta value for UI display.
hr: Meta vrijednost za prikaz korisničkog sučelja.

en: Meta key for UI display.
hr: Meta ključ za prikaz korisničkog sučelja.

en: Parent product name if the product is a variation.
hr: Matični naziv proizvoda ako je proizvod varijacija.

[ctx: district]
en: West Bačka
hr: Zapadna Bačka

[ctx: district]
en: South Banat
hr: Južni Banat

[ctx: district]
en: South Bačka
hr: Južna Bačka

[ctx: district]
en: North Banat
hr: Sjeverni Banat

[ctx: district]
en: North Bačka
hr: Sjeverna Bačka

[ctx: district]
en: Central Banat
hr: Centralni Banat

[ctx: district]
en: Belgrade
hr: Beograd

en: Let's go
hr: Krenimo

en: Abort
hr: Obustaviti

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
hr: Pretražujte prema sličnom nazivu proizvoda, jedinici za čuvanje zaliha, ili vrijednosti atributa.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
hr: Navedite niz ID-ova kroz parametar noteID-ova.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
hr: Ograniči grupu rezultata na narudžbe koje ne sadrže proizvode s navedenim atributima.

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
hr: Ograniči grupu rezultata na narudžbe koje sadrže proizvode s navedenim atributima.

en: Export ID.
hr: ID izvoza.

en: Export status message.
hr: Statusna poruka izvoza.

en: Export status.
hr: Status izvoza.

en: Setup Wizard
hr: Čarobnjak za postavljanje

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
hr: Online tečajevi izvrsno su rješenje za bilo koji posao koji može naučiti novu vještinu. Budući da tečajevi ne zahtijevaju fizički razvoj proizvoda ili dostavu, oni su pristupačni, brzo se stvaraju i mogu generirati pasivni prihod u godinama koje dolaze. U ovom članku pružamo vam više informacija o prodaji tečajeva pomoću WooCommercea.

en: Do you want to sell online courses?
hr: Želite li prodavati internetske tečajeve?

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
hr: Pratite svoju prodaju i proizvode visokih performansi pomoću Woo aplikacije.

en: Track your store performance on mobile
hr: Pratite performanse svoje trgovine na mobilnom uređaju

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
hr: Uredite i kreirajte nove proizvode sa svojih mobilnih uređaja pomoću Woo aplikacije

en: Edit products on the move
hr: Uredite proizvode u pokretu

en: Biscay
hr: Biskajski zaljev

en: North Sinai
hr: Sjeverni Sinaj

en: South Sinai
hr: Južni Sinaj

en: Cairo
hr: Kairo

en: Red Sea
hr: Crveno more

en: Alexandria
hr: Aleksandria

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
hr: Uvođenje se održava u WooCommerce Admin.

en: Åland Islands
hr: Åland Otočje

en: İstanbul
hr: Istanbul

en: San Martín
hr: San Marino

en: Estado de México
hr: Slobodna i suverena država México

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
hr: Buenos Aires

en: WooCommerce Product Elements
hr: Elementi proizvoda WooCommerce

en: Kavango West
hr: Zapadni Kavango

en: Kavango East
hr: Istočni Kavango

en: Crete
hr: Kreta

en: South Aegean
hr: Južni Egej

en: North Aegean
hr: Sjeverni Egej

en: Peloponnese
hr: Peloponez

en: Central Greece
hr: Centralna Grčka

en: West Greece
hr: Zapadna Grčka

en: Ionian Islands
hr: Jonski otoci

en: Thessaly
hr: Tesalija

en: Epirus
hr: Epir

en: West Macedonia
hr: Zapadna Makedonija

en: Central Macedonia
hr: Centralna Makedonija

en: East Macedonia and Thrace
hr: Istočna Makedonija i Trakija

en: Attica
hr: Atika

en: Mascara
hr: Maskara

en: Constantine
hr: Konstantin

en: Algiers
hr: Alžir

en: This will change the stock status of all variations.
hr: Ovo će promijeniti stanje zaliha svih varijacija.

en: Are you sure you want to run this tool?
hr: Jeste li sigurni da želite pokrenuti ovaj alat?

en: Net Payment
hr: Neto plaćanje

note: translators: 1: payment date. 2: payment method
en: %1$s via %2$s
hr: %1$s putem %2$s

en: Paid
hr: Plaćen

note: translators: %s: File name
en: File uploaded: %s
hr: Učitana datoteka: %s

en: The ID for the resource.
hr: ID za resurs.

en: Instance ID.
hr: ID instance.

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not updated
hr: %s nije ažurirano

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s not added
hr: %s nije dodano

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s updated
hr: %s ažurirano

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s deleted
hr: %s obrisano

[ctx: taxonomy term messages]
note: translators: %s: taxonomy label
en: %s added
hr: %s dodano

en: Tag not updated.
hr: Oznaka nije ažurirana.

en: Tag not added.
hr: Oznaka nije dodana.

en: Tag updated.
hr: Oznaka ažurirana.

en: Tag deleted.
hr: Oznaka obrisana.

en: Tag added.
hr: Oznaka dodana.

en: Category not updated.
hr: Kategorija nije ažurirana.

en: Category not added.
hr: Kategorija nije dodana.

en: Category updated.
hr: Kategorija ažurirana.

en: Category deleted.
hr: Kategorija obrisana.

en: Category added.
hr: Kategorija dodana.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
hr: Vidljivost proizvoda

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
hr: Vrsta proizvoda

en: Community support
hr: Podrška zajednice

en: Visit community forums
hr: Posjetite forume zajednice

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
hr: Račun već postoji i registriran je s vašom adresom e-pošte. <a href="#" class="showlogin">Prijavite se.</a>

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
hr: Porezi koji se primjenjuju na ovu stopu dostave koristeći najmanju jedinicu valute.

en: True if the product is on backorder.
hr: Točno, ako je proizvod u procesu nabave.

en: The attribute taxonomy name.
hr: Naziv taksonomije atributa.

en: Add to cart URL.
hr: URL dodaj u košaricu.

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
hr: Je li proizvod izvan zalihe i u procesu nabave? Ovo će se također vratiti neistinito ako su obavijesti o procesu nabave isključene.

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
hr: Ima li proizvod dodatne mogućnosti prije nego što se može dodati u košaricu?

en: The assigned attribute.
hr: Dodijeljeni atribut.

en: List of variation attributes.
hr: Popis atributa varijacije.

en: The term slug.
hr: Slug pojma.

en: The term name.
hr: Naziv pojma.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
hr: Izraz ID ili 0 ako atribut nije globalni atribut.

en: List of assigned attribute terms.
hr: Popis dodijeljenih pojmova atributa.

en: True if this attribute is used by product variations.
hr: Točno, ako se ovaj atribut koristi u varijacijama proizvoda.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
hr: Taksonomija atributa, ili nula ako atribut nije zasnovan na taksonomiji.

en: The attribute name.
hr: Naziv atributa.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
hr: ID atributa ili 0 ako atribut nije zasnovan na taksonomiji.

en: Tag link.
hr: Poveznica oznake.

en: Tag slug
hr: Slug oznake

en: Tag name
hr: Naziv oznake

en: Tag ID
hr: ID oznake

en: List of tags, if applicable.
hr: Popis oznaka, ako je primjenjivo.

en: Category link
hr: Poveznica kategorije

en: Category slug
hr: Slug kategorije

en: Category name
hr: Naziv kategorije

en: Category ID
hr: ID kategorije

en: List of categories, if applicable.
hr: Popis kategorija, ako je primjenjivo.

en: Total distinct customers.
hr: Ukupno različitih kupaca.

en: Whether or not the profile was skipped.
hr: Je li profil preskočen ili ne.

en: Analytics cache cleared.
hr: Predmemorije analitike je očišćena.

en: Clear analytics cache
hr: Očisti predmemoriju analitike

en: Customizable products
hr: Prilagodljivi proizvodi

en: Bundles
hr: Paketi

en: Education and learning
hr: Edukacija i učenje

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
hr: S našim blokovima možete odabrati i prikazati proizvode, kategorije, filtere i još puno toga praktički svugdje na web-stranici — ne morate koristiti kratke kodove ili uređivati kod. Naučite više o tome kako upotrijebiti svaki od njih.

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
hr: Prilagodite svoju internetsku trgovinu pomoću WooCommerce blokova

en: Ready to launch your store?
hr: Spremni za pokretanje trgovine?

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
hr: Kako ne bi dobili onaj "što sam zaboravio" osjećaj, sastavili smo osnovnu listu za provjeru prije otvaranja.

en: Set up additional payment options
hr: Postavite dodatne opcije plaćanja

note: translators: 1: Orders URL 2: Address URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
hr: Na nadzornoj ploči vašeg računa možete pogledati svoje <a href="%1$s">nedavne narudžbe</a>, upravljati vašim <a href="%2$s">adresama za naplatu</a>, i <a href="%3$s">urediti lozinku ostale detalje korisničkog računa</a>.

en: Invalid admin note
hr: Nevažeća bilješka administratora

en: Browse store
hr: Pregledaj trgovinu

en: New in store
hr: Novo u trgovini

en: Your cart is currently empty!
hr: Vaša košarica je trenutno prazna!

en: Details
hr: Detalji

en: Remove item
hr: Ukloni stavku

note: translators: %s is the name of the product in cart. translators: %s refers to the item name in the cart.
en: Quantity of %s in your cart.
hr: Količina %s u košarici.

en: Variation options
hr: Opcije varijacije

en: Phone (optional)
hr: Telefon (neobvezno)

en: Order summary
hr: Sažetak narudžbe

en: Payment Method
hr: Način plaćanja

en: Discounted price:
hr: Snižena cijena:

en: Previous price:
hr: Prethodna cijena:

note: translators: %d is number of items in stock for product
en: %d left in stock
hr: %d ostalo na zalihi

en: Postal code (optional)
hr: Poštanski broj (opcionalno)

en: State/County (optional)
hr: Država/županija (opcionalno)

en: City (optional)
hr: Grad (neobvezno)

en: Country/Region (optional)
hr: Država/Regija (neobvezno)

en: Country/Region
hr: Država/Regija

en: Apartment, suite, etc. (optional)
hr: Stan, apartman, itd. (opcionalno)

en: Address (optional)
hr: Adresa (neobvezno)

en: Company (optional)
hr: Tvrtka (neobvezno)

en: Last name (optional)
hr: Prezime (opcionalno)

en: First name (optional)
hr: Ime (neobvezno)

en: Add store details
hr: Dodaj detalje o trgovine

en: 1 minute per product
hr: 1 minuta po proizvodu

en: 1 minute
hr: 1 minuta

en: 2 minutes
hr: 2 minute

en: 4 minutes
hr: 4 minute

en: Store details
hr: Detalji trgovine

note: translators: %s is an integer higher than 0 (1, 2, 3...)
en: Undo
hr: Poništi

[ctx: Order status]
en: Draft
hr: Skica

en: Line total tax.
hr: Redak ukupnog poreza.

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
hr: Ukupno (cijena proizvoda nakon primjene kuponskih popusta).

en: Line subtotal tax.
hr: Redak međuzbroja poreza.

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
hr: Međuzbroj (cijena proizvoda prije primjene kuponskih popusta).

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ukupni iznosi artikla izračunat najmanjom jedinicom valute.

en: Decimal precision of the returned prices.
hr: Decimalna preciznost vraćenih cijena.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
hr: Sirove neosnovane cijene proizvoda korištene u izračunima. Pod uvjetom da koristi veću jedinicu preciznosti od valute.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
hr: Podaci o cijenama proizvoda u trenutnoj stavci retka, uključujući ili isključujući poreze na temelju postavke "prikaži cijene u košarici i blagajni". Omogućuje se pomoću najmanje jedinice valute.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
hr: Ako je točno, samo je jedan artikl ovog proizvoda dopušten za kupnju u jednoj narudžbi.

en: True if backorders are allowed past stock availability.
hr: Točno je ako su dozvoljene narudžbe artikala koji su u procesu nabave.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
hr: Točno ako je ovo trenutna stopa koju je kupac odabrao za košaricu.

en: Meta data attached to the shipping rate.
hr: Meta podaci vezani uz cijenu dostave.

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
hr: ID instance za način dostave koji je odredio cijenu.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
hr: ID načina dostave koji je odredio cijenu.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
hr: Vrijednost stope dostave koristeći najmanju jedinicu valute.

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
hr: Tekst procijene vremena dostave, npr. 3-5 radnih dana.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
hr: Opis cijene dostave, npr. Slanje putem USPS-a.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
hr: Naziv cijene dostave, npr. Express dostava.

en: ID of the shipping rate.
hr: ID cijene dostave.

en: List of shipping rates.
hr: Popis cijena dostave.

en: Quantity of the item in the current package.
hr: Količina artikla u trenutnom paketu.

en: Name of the item.
hr: Ime stavke.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
hr: Popis predmeta u košarici na koje se odnose troškovi vraćanja.

en: Shipping destination address.
hr: Adresa odredišta dostave.

en: Name of the package.
hr: Ime paketa.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
hr: ID paketa kojem pripadaju cijene dostave.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
hr: Popis grešaka u košarici, na primjer, artikli u košarici kojih nema na zalihama.

en: The amount of tax charged.
hr: Iznos obračunatog poreza.

en: The name of the tax.
hr: Ime poreza.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
hr: Redovi poreza koji se primjenjuju na artikle i dostavu.

en: Total tax applied to items and shipping.
hr: Ukupni porez koji se primjenjuje na artikle i dostavu.

en: Total price the customer will pay.
hr: Ukupna cijena koju će kupac platiti.

en: Total price of shipping.
hr: Ukupna cijena dostave.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
hr: Ukupni porez uklonjen zbog popusta od primijenjene kupone.

en: Total discount from applied coupons.
hr: Ukupni popust od primijenjenih kupona.

en: Total tax on fees.
hr: Ukupni porez na naknade.

en: Total price of any applied fees.
hr: Ukupna cijena svih primijenjenih naknada.

en: Total tax on items in the cart.
hr: Ukupni porez na artikle u košarici.

en: Total price of items in the cart.
hr: Ukupna cijena artikala u košarici.

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ukupni iznosi košarice osigurani korištenjem najmanje jedinice valute.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
hr: Točno ako je košarici potrebno plaćanje. Netočno za košaricu s samo besplatnim proizvodima i bez troškova dostave.

en: Current set shipping address for the customer.
hr: Trenutno postavljena adresa za dostavu kupca.

en: List of available shipping rates for the cart.
hr: Popis dostupnih cijena dostave za košaricu.

en: List of applied cart coupons.
hr: Popis primijenjenih kupona za košaricu.

en: Error message
hr: Poruka o grešci

en: Error code
hr: Kôd greške

en: Number of reviews for products in this category.
hr: Broj recenzija za proizvode iz ove kategorije.

en: Category image.
hr: Slika kategorije.

en: Returns number of products within attribute terms.
hr: Vraća broj proizvoda u okviru atributa.

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
hr: Minimalne i maksimalne cijene koje se nalaze u kolekciji proizvoda, pod uvjetom da se koristi najmanja jedinica valute.

note: translators: Placeholders are class and method names
en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
hr: %1$s zahtijeva instancu %2$s ili %3$s za adresu

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
hr: Kod države/regije u ISO 3166-1 alfa-2 formatu.

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
hr: Kod države/županije ili naziv države, okruga, provincije ili distrikta.

en: Apartment, suite, etc.
hr: Stan, apartman, itd.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
hr: Prefiks cijene za valutu koja se može koristiti za formatiranje cijena vraćanja.

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
hr: Separator tisućica za valutu koja se može koristiti za formatiranje cijena vraćanja.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
hr: Decimalni separator za valutu koja se koristi za formatiranje cijena vraćanja.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
hr: Manje jedinice u valuti (broj jedinica nakon decimalnog separatora) za cijene vraćanja.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
hr: Simbol valute za valutu koja se može koristiti za formatiranje cijena vraćanja.

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
hr: Kôd valute (u ISO formatu) za cijene vraćanja.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
hr: Ukupni porez uklonjen zbog popusta primijenjenog ovim kuponom.

en: Total discount applied by this coupon.
hr: Ukupni popust primijenjen ovim kuponom.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ukupni iznosi osigurani korištenjem najmanje jedinice valute.

en: The coupons unique code.
hr: Jedinstveni kôd kupona.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
hr: URL za preusmjeravanje kupca nakon naplate. To bi mogla biti, na primjer, poveznica do web stranice obrađivača plaćanja.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
hr: Niz podataka koji se vraćaju od pružatelja platne usluge.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
hr: Status plaćanja koji je poslao pružatelj platne usluge. Poruka za uspjeh, čekanje, neuspjeh, greška.

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
hr: Rezultat obrade plaćanja ili nula ako još nije obrađeno.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
hr: ID načina plaćanja koji se koristi za obradu plaćanja.

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
hr: ID kupca ako je registriran. Vratit će 0 za goste.

en: Note added to the order by the customer during checkout.
hr: Napomena koju je kupac dodao prilikom naplate.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
hr: Tipka za narudžbu koja se koristi za provjeru valjanosti ili zaštitu pristupa određenim podacima narudžbe.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
hr: Stanje narudžbe. Pružatelji platnih usluga ažurirat će ovu vrijednost nakon uplate.

en: The order ID to process during checkout.
hr: ID narudžbe za obradu tokom plaćanja.

en: Parent term ID, if applicable.
hr: Matični ID, ako je primjenjivo.

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
hr: Količina ostavljena na zalihi ako je zaliha mala, ili nula ako nije primjenjiva.

en: List of variation IDs, if applicable.
hr: Popis ID-ova varijacije, ako je primjenjivo.

en: Price string formatted as HTML.
hr: Niz cijena oblikovan kao HTML.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
hr: Podaci o cijenama navedeni su korištenjem najmanje jedinice valute.

en: Product full description in HTML format.
hr: Puni opis proizvoda u HTML formatu.

en: Product short description in HTML format.
hr: Kratak opis proizvoda u HTML formatu.

en: ID of the parent product, if applicable.
hr: ID matičnog proizvoda, ako je primjenjivo.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
hr: &quot;%s&quot; nije dostupan za kupovinu.

note: translators: %1$s coupon code, %2$s reason.
en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
hr: Kupon "%1$s" je uklonjen iz vaše košarice: %2$s

note: translators: %s: coupon code
en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hr: "%s" je već primijenjen i ne može se koristiti zajedno s ostalim kuponima.

note: translators: %s coupon code
en: Coupon code "%s" has already been applied.
hr: Kôd kupona "%s" je već primijenjen.

note: translators: %s coupon code
en: "%s" is an invalid coupon code.
hr: "%s" nije valjan kôd kupona.

en: Cart item is invalid.
hr: Stavka košarice nije valjana.

note: translators: %s Coupon codes.
en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
hr: Nevažeći kuponi uklonjeni su iz košarice: "%s"

en: Cannot create order from empty cart.
hr: Narudžba se ne može napraviti iz prazne košarice.

en: The chosen rate ID for the package.
hr: Odabrani ID cijene za paket.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
hr: Ograniči grupu rezultata na recenzije određenih ID-ova proizvoda.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
hr: Ograniči grupu rezultata na recenzije iz određenih ID-ova kategorija.

en: Method not implemented
hr: Metoda nije implementirana

en: New quantity of the item in the cart.
hr: Nova količina artikla u košarici.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
hr: Jedinstveni identifikator (ključ) za ažuriranje proizvoda u košarici.

note: Translators: %s Payment method ID.
en: The %s payment gateway is not available.
hr: Sustav plaćanja %s nije dostupan.

en: No payment method provided.
hr: Nije omogućen način plaćanja.

en: Invalid payment result received from payment method.
hr: Nevažeći rezultat plaćanja primljen od načina plaćanja.

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
hr: Podaci koji se prosljeđuju načinu plaćanja prilikom obrade plaćanja.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
hr: Stavka košarice više ne postoji ili nije valjana.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
hr: Jedinstveni identifikator (ključ) za košaricu.

en: If true, empty terms will not be returned.
hr: Ako je istina, prazni izrazi se neće vratiti.

en: Sort by term property.
hr: Poredaj po svojstvu pojma.

en: Sort ascending or descending.
hr: Poredaj uzlazno ili silazno.

en: Coupon does not exist in the cart.
hr: Kupon ne postoji u košarici.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
hr: Kupon se ne može ukloniti jer nije već primijenjen u košarici.

en: Invalid coupon code.
hr: Nevaljani kôd kupona.

en: Coupons are disabled.
hr: Kuponi su onemogućeni.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
hr: Jedinstveni identifikator kupona u košarici.

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
hr: ISO kod za zemlju adrese na koju se šalje.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
hr: Poštanski broj adrese na koju se šalje.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
hr: ISO kod, ili naziv, za državu, pokrajinu ili distrikt adrese do koje se šalje.

en: City of the address being shipped to.
hr: Grad adrese na koju se dostavlja.

en: Second line of the address being shipped to.
hr: Drugi red adrese na koju se šalje.

en: First line of the address being shipped to.
hr: Prvi red adrese na koju se šalje.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ograniči grupu rezultata na proizvode temeljene na maksimalnoj cijeni, pod uvjetom da se koristi najmanja jedinica valute.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
hr: Ograniči grupu rezultata na proizvode temeljene na minimalnoj cijeni, pod uvjetom da se koristi najmanja jedinica valute.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
hr: Maksimalan broj stavki koje će se vratiti u skupu rezultata. Zadano je bez ograničenja ako se ostavi prazno.

en: Invalid category ID.
hr: Nevažeći ID kategorije.

note: translators: %1$s table name, %2$s database user, %3$s database name.
en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
hr: Kreiranje WooCommerce tablice %1$s nije uspjelo. Ima li korisnik %2$s KREIRAJ povlastice u bazi podataka %3$s?

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
hr: Provjera baze podataka... Još uvijek nedostaju jedna ili više tablica:

en: Database verified successfully.
hr: Baza podataka uspješno je provjerena.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
hr: Za pokretanje ovog alata potreban vam je WooCommerce 4.2 ili noviji.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
hr: Aktivna inačica WooCommercea ne podržava brisanje predmemorije predloška.

en: Template cache cleared.
hr: Predmemorija predloška obrisana.

en: Verify if all base database tables are present.
hr: Provjera jesu li sve osnovne tablice baze podataka prisutne.

en: Verify database
hr: Verificiraj bazu podataka

en: Verify base database tables
hr: Verificiraj tablice baze podataka

en: This tool will empty the template cache.
hr: Ovaj alat će očistiti predmemoriju predložaka.

en: Clear template cache
hr: Očisti predmemoriju predložaka

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
hr: Skupite i provjerite EU VAT brojeve na naplati

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
hr: Ako je vaša trgovina locirana u EU, preporučujemo korištenje EU VAT Number proširenje uz automatske poreze. Na stranici blagajne ponuditi će polje za upis i provjeru kupčevog EU VAT broja, ako ga ima.

en: Get real-time order alerts anywhere
hr: Dobijte obavijesti o narudžbama u realnom vremenu svugdje

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
hr: Dobijte obavijesti o aktivnostima trgovine, uključujući nove narudžbe i recenzije proizvoda direktno na vaše mobilne uređaje s Woo aplikacijom.

en: First order received
hr: Primljena je prva narudžba

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
hr: Ove video upute pomoći će vam u procesu dodavanja vašega prvog proizvoda u WooCommerce.

en: Do you need help with adding your first product?
hr: Trebate li pomoć s dodavanjem vašeg prvog proizvoda?

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
hr: Pokretanje modne web stranice je uzbudljivo, ali se može činiti i previše zahtjevnim. U ovom ćemo vas članku provesti kroz proces postavljanja, naučiti vas kako stvoriti uspješne popise proizvoda i pokazati vam kako se oglašavati svojoj idealnoj publici.

en: Start your online clothing store
hr: Započnite online trgovinu s odjećom

en: The admin note layout has a wrong prop value.
hr: Admin izgled bilješki ima pogrešnu prop vrijednost.

en: Watch tutorial
hr: Pogledaj vodič

en: Share feedback
hr: Podijeli povratne informacije

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
hr: Sad kada ste nas odabrali kao partnera, naš cilj je pobrinuti se da vam pružamo ispravne alate koji ispunjavaju vaše potrebe. Veselimo se vašim povratnim informacijama o iskustvu postavljanja trgovine kako bi ga poboljšali u budućnosti.

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
hr: Mijenjanje eCommerce platforme može se činiti kao velika prepreka, ali je lakše nego što mislite preseliti vaše proizvode, kupce i narudžbe u WooCommerce. Ovaj članak pomoći će vam u tom procesu.

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
hr: Želite li migrirati s Shopify u WooCommerce?

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
hr: WooCommerce Subscriptions omogućuju vam da ponudite brojne pretplate za fizičke ili virtualne proizvode i usluge. Kreirajte proizvod-mjeseca klubove, pretplate za tjedne usluge ili čak pakete za godišnju naplatu softvera. Dodajte naknadu za upis, ponudite besplatne periode, ili postavite ograničene vremenske periode.

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
hr: Trebate li više informacija o WooCommerce Subscriptions?

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
hr: Dogodio se problem s aktiviranjem nekih traženih dodataka.

en: Plugins were successfully activated.
hr: Dodatci su uspješno aktivirani.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
hr: Traženi dodatak `%s` još nije instaliran.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
hr: Dogodio se problem s instaliranjem nekih traženih dodataka.

en: Plugins were successfully installed.
hr: Dodatci su uspješno instalirani.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
hr: Traženi dodatak `%s` nije moguće instalirati. Instalacija ažuriranja nije uspjela.

en: Plugins must be a non-empty array.
hr: Dodatak mora biti non-empty array.

en: Registers whether the note is deleted or not
hr: Registrira je li bilješka obrisana ili nije

en: The image of the note, if any.
hr: Slika bilješke, ako postoji.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
hr: Izgled bilješke (npr. banner, sličica, obično).

en: Sorry, there is no note with that ID.
hr: Nažalost, nema bilješke s tim ID-om.

en: Views
hr: Pregledi

en: Visitors
hr: Posjetitelji

note: translators: %s: product name
en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
hr: Na zalihama nema dovoljno jedinica %s za ispunjavanje ove narudžbe.

note: translators: %s: product name
en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
hr: &quot;%s&quot; nema na zalihi i nije moguće kupiti.

en: Nairobi County
hr: Nairobi okrug

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
hr: Počnite koristiti nove značajke koje se postupno razvijaju kako biste poboljšali iskustvo upravljanja trgovinom.

en: Features
hr: Značajke

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",")
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
hr: Jedna ili više tablica potrebnih za funkcioniranje WooCommercea nedostaju, neka svojstva možda neće raditi kako se očekuje. Nedostaju tablice: %1$s.

note: translators: %1%s: Missing tables (separated by ",") %2$s: Link to check again
en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
hr: Jedna ili više tablica potrebnih za funkcioniranje WooCommercea nedostaju, neke značajke možda neće raditi kako se očekuje. Nedostaju tablice: %1$s. <a href="%2$s"> Provjerite ponovo.</a>

en: Database tables missing
hr: Nedostaju tablice baze podataka

note: translators: Comma separated list of missing tables.
en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
hr: Nedostaju osnovne tablice :%s. Neke WooCommerce funkcije možda neće raditi kako se očekuje.

en: Home
hr: Početna

en: Marketplace
hr: Tržište

en: Overview
hr: Pregled

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
hr: Preuzimajte plaćanja kod pružatelja koji vam odgovara - odaberite između 100 i više platnih oblika za WooCommerce.

en: Start accepting payments on your store!
hr: Počnite prihvaćati plaćanja u svojoj trgovini!

en: Install plugins
hr: Instalirajte dodatke

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
hr: Ups... Dogodila se greška prilikom instalacija Jetpack i WooCommerce Shipping & Tax. Molimo pokušajte kasnije.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
hr: Primijećena je greška prilikom instalacije Jetpack i WooCommerce Shipping & Tax. Molimo pokušajte kasnije i uživajte u prednostima dodataka spojenih na vašu trgovinu! Ispričavamo se na neugodnosti. "Jetpack" i "WooCommerce Shipping & Tax" dodaci će biti instalirani i aktivirani besplatno.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
hr: WooCommerce korisnički podaci o tokenima za plaćanje.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
hr: Pristup korisničkim podacima kupljenih preuzimanja u WooCommerce-u.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
hr: Korisnički podaci kupljenih preuzimanja u WooCommerce-u.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
hr: Narudžbe korisnika u WooCommerce-u.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
hr: Korisnički podaci u WooCommerce-u.

en: Maputo Province
hr: Maputo provincija

note: translators: 1: uploads directory URL 2: documentation URL
en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
hr: Direktorij za prijenos vaše trgovine <a href="%1$s"> može se pregledavati putem interneta </a>. Savjetujemo <a href="%2$s"> konfiguriranje vašeg web servera kako bi se spriječilo indeksiranje direktorija</a>.

note: translators: %s function name.
en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
hr: %s() je pozvan prije nego je planer akcija inicijaliziran

en: Finish setup
hr: Završi postavljanje

en: Take payments via bank transfer.
hr: Prihvatite plaćanja putem transakcijskog računa.

en: Take payments in cash upon delivery.
hr: Prihvatite plaćanje pri preuzimanju.

en: Payfast
hr: PayFast

en: Shipment Tracking
hr: Praćenje pošiljke

note: translators: accessibility text
en: (opens in a new tab)
hr: (otvara se u novoj kartici)

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
hr: Ako je označeno, besplatna poštarina bit će dostupna na temelju iznosa narudžbe prije popusta.

en: Apply minimum order rule before coupon discount
hr: Primijenite pravilo minimalne narudžbe prije kuponskog popusta

en: Coupons discounts
hr: Popusti na osnovi kupona

note: translators: %s: URL of WooCommerce.com subscriptions tab.
en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
hr: Posjetite <a href="%s" target="_blank">stranicu pretplate</a> i obnovite da biste nastavili primati ažuriranja.

en: WooCommerce.com support
hr: WooCommerce.com podrška

note: translators: %s: Forum URL
en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
hr: Za dodatnu pomoć oko WooCommerce jezgre, koristite <a href="%1$s">forum zajednice</a>. Za pomoć oko premium proširenja koja se prodaju na WooCommerce.com, <a href="%2$s">otvorite zahtjev za podršku na WooCommerce.com</a>.

note: translators: %s: version
en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
hr: Instalirana verzija nije testirana s aktivnom verzijom WooCommerce %s

note: translators: 1: current version. 2: latest version
en: %1$s (update to version %2$s is available)
hr: %1$s (dostupno je ažuriranje na verziju %2$s)

note: translators: %1$s: link to docs
en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
hr: Posjetite WooCommerce.com da biste saznali više o <a href="%1$s" target="_blank">početku rada</a>.

en: The plugin could not be activated.
hr: Dodatak nije moguće aktivirati.

en: Limit stats fields to the specified items.
hr: Ograničite polja statistike na navedene stavke.

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
hr: Došlo je do greške prilikom komunikacije s dodatkom WooPayments.

en: Shipping Label
hr: Oznaka za dostavu

en: Personalize homepage
hr: Personaliziraj početnu stranicu

en: Personalize your store's homepage
hr: Personaliziraj početnu stranicu svoje trgovine

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
hr: Početna stranica jedna je od najvažnijih ulaznih točaka u vašoj trgovini. Ako se napravi ispravno, to može dovesti do većih konverzija i angažmana. Ne zaboravite personalizirati početnu stranicu koju smo stvorili za vašu trgovinu tijekom uvođenja.

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
hr: Sigurno prihvaćajte kreditne i debitne kartice na svojoj web lokaciji. Upravljajte transakcijama bez napuštanja svoje WordPress nadzorne ploče. Samo uz <strong> WooPayments </strong>.

en: Try the new way to get paid
hr: Isprobajte novi način plaćanja

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
hr: Izgleda da su nedostajale jedna ili više tablica baze podataka. Pokušaj ponovnog stvaranja nedostajuće tablice.

note: translators: %s: Link to settings page.
en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
hr: Vaša je trgovina konfigurirana za posluživanje digitalnih proizvoda pomoću metode "Samo preusmjeravanje". Ova metoda je zastarjela, <a href="%s"> umjesto toga prebacite se na drugu metodu.</a> <br><em>Ako koristite udaljeni poslužitelj za datoteke za preuzimanje (kao što su Google Drive, Dropbox, Amazon S3), možete opcionalno "dozvoliti korištenje preusmjeravanja kao zadnju opciju". Odabirom te opcije i/ili bilo koju druge opcije ova obavijest bit će uklonjena. </em>

en: Choose theme
hr: Odaberite temu

en: Get started
hr: Započni

en: Mobile app
hr: Mobilna aplikacija

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
hr: Pošaljite ciljane kampanje, oporavite napuštene košarice i još mnogo toga pomoću Mailchimpa.

en: Set up payments
hr: Podesite naplatu

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
hr: Sigurno prihvaćajte kreditne i debitne kartice s jednom niskom stopom, bez skrivenih naknada (dostupne prilagođene stope). Prodajte online i u trgovini i pratite prodaju i zalihe na jednom mjestu.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
hr: Odaberite plaćanje koje želite, platite sada, platite kasnije ili na rate. Bez brojeva kreditnih kartica, bez lozinki, bez brige.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
hr: Prihvatite debitne i kreditne kartice u 135+ valuta, načinom kao što su Alipay i naplata jednim dodirom pomoću Apple Paya.

en: Store connected successfully.
hr: Trgovina je uspješno povezana.

en: Import your products
hr: Uvezite proizvode

en: Close dialog
hr: Zatvori dijalog

en: Dismiss this notice
hr: Zatvori ovu obavijest

en: Average order value
hr: Prosječna vrijednost narudžbe

en: Amount
hr: Iznos

en: Gross sales
hr: Bruto prodaja

en: Customer type
hr: Vrsta kupca

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
hr: 🎉 Čestitke na dodavanju vašeg prvog proizvoda!

en: Edit Product
hr: Uredi proizvod

en: Edit Coupon
hr: Uredi kupon

en: Edit Order
hr: Uredi narudžbu

note: translators: %s: report name
en: Download your %s Report
hr: Preuzmite vaš %s izvještaj

note: translators: %1$s: report name, %2$s: download URL
en: Download your %1$s Report: %2$s
hr: Preuzmite vaš %1$s izvještaj: %2$s

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
hr: Pretraživanje trenutne stranice trebalo bi biti pozvano na ili nakon kuke `current_screen`.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
hr: Ako trebate omogućiti ili onemogućiti popis zadataka, molimo kliknite dugme ispod.

en: Task List
hr: Popis zadataka

en: Disable
hr: Onemogući

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
hr: Ako trebate omogućiti ili onemogućiti prošireni popis zadataka, molimo kliknite dugme ispod.

en: Profile Setup Wizard
hr: Čarobnjak za postavljanje profila

en: WooCommerce Onboarding
hr: WooCommerce uvođenje

en: Bookings
hr: Rezervacije

en: Memberships
hr: Članstva

en: Physical products
hr: Fizički proizvodi

en: CBD and other hemp-derived products
hr: CBD i ostali proizvodi dobiveni od konoplje

en: Home, furniture, and garden
hr: Dom, namještaj i vrt

en: Food and drink
hr: Hrana i piće

en: Electronics and computers
hr: Elektronika i računala

en: Health and beauty
hr: Zdravlje i ljepota

en: Fashion, apparel, and accessories
hr: Moda, odjevni predmeti i dodaci

en: Analytics
hr: Analitike

en: [deleted]
hr: [obrisano]

en: IP address.
hr: IP adresa.

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
hr: Djelomična IP adresa može se proslijediti i vratit će se odgovarajući rezultati.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
hr: Neispravan zahtjev. Molimo unesite parametar podudaranja.

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
hr: Akcija  koju bi trebalo završiti da povežete Jetpack.

en: Plugin status.
hr: Status dodatka.

en: Plugin name.
hr: Naziv dodatka.

en: Plugin slug.
hr: Slug dodatka.

en: There was an error connecting to Square.
hr: Došlo je do greške prilikom povezivanja s Squareom.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
hr: Došlo je do greške prilikom povezivanja s WooCommerce.com. Molimo, pokušajte ponovno.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
hr: Došlo je do greške prilikom učitavanja WooCommerce.com Helper API.

en: Jetpack is not installed or active.
hr: Jetpack nije instaliran ili aktivan.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be activated.
hr: Traženi dodatak `%s` nije mogao biti aktiviran.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed.
hr: Traženi dodatak `%s` nije mogao biti instaliran.

note: translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services). translators: %s: plugin slug (example: woocommerce-services)
en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
hr: Traženi dodatak `%s` nije mogao biti instaliran. Poziv API-ja dodatka nije uspio.

en: Invalid plugin.
hr: Neispravan dodatak.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
hr: Nažalost, ne možete upravljati dodacima.

en: Theme status.
hr: Status teme.

en: Theme slug.
hr: Slug teme.

en: The requested theme could not be activated.
hr: Tražena tema nije se mogla aktivirati.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: Invalid theme %s.
hr: Neispravna tema %s.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed.
hr: Tražena tema `%s` nije se mogla instalirati.

note: translators: %s: theme slug (example: woocommerce-services)
en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
hr: Tražena tema `%s` nije se mogla instalirati. Poziv API-ja teme nije uspio.

en: Sorry, you cannot manage themes.
hr: Žalim, ne možete upravljati temama.

en: Product parent name.
hr: Naziv matičnog proizvoda.

en: Extra business extensions to install.
hr: Instalacija dodatnih poslovnih proširenja.

en: Industry.
hr: Industrija.

en: Whether or not the profile was completed.
hr: Je li profil dovršen ili ne.

en: Onboarding profile data has been updated.
hr: Podaci o profilu za uvođenje u sustav su ažurirani.

en: An array of actions, if any, for the note.
hr: Niz akcija, ako ih ima, za bilješku.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
hr: Može li korisnik zatražiti podsjetnik na bilješku.

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
hr: Datum nakon kojeg bi korisnika trebalo podsjetiti na bilješku, ako postoji (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
hr: Datum nakon kojeg bi korisnika trebalo podsjetiti na bilješku, ako postoji.

en: Date the note was created (GMT).
hr: Datum kada je bilješka kreirana (GMT).

en: Date the note was created.
hr: Datum kada je bilješka kreirana.

en: Source of the note.
hr: Izvor bilješke.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
hr: Status bilješke (npr. nije napravljeno, napravljeno).

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
hr: Podaci o sadržaju za bilješku. JSON niz. Dostupno za ponovnu lokalizaciju.

en: Content of the note.
hr: Sadržaj bilješke.

en: Title of the note.
hr: Naslov bilješke.

en: Locale used for the note title and content.
hr: Locale koji se koristi za naslov i sadržaj bilješke.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
hr: Vrsta bilješke (npr. greška, upozorenje itd.).

en: Name of the note.
hr: Naziv bilješke.

en: ID of the note record.
hr: ID zapisa bilješke.

en: Status of note.
hr: Status bilješke.

en: Type of note.
hr: Vrsta bilješke.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 valid dates.
hr: %s mora sadržavati 2 ispravna datuma.

note: translators: %s: parameter name
en: %s must contain 2 numbers.
hr: %s mora sadržavati 2 broja.

note: translators: 1: parameter name
en: %1$s is not a numerically indexed array.
hr: %1$s nije numerički indeksirani niz.

en: Average AOV per customer.
hr: Prosječna vrijednost narudžbe po kupcu.

en: Average total spend per customer.
hr: Prosječna ukupna potrošnja po kupcu.

en: Average number of orders.
hr: Prosječan broj narudžbi.

en: Number of customers.
hr: Broj kupaca.

en: Postal Code
hr: Poštanski broj

en: AOV
hr: Prosječna vrijednost narudžbe

en: Sign Up
hr: Registracija

en: Last Active
hr: Posljednja aktivnost

en: Limit result to items with specified customer ids.
hr: Ograničite rezultat na stavke s navedenim ID-ovima kupca.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte sa posljednjom narudžbom nakon (ili na) zadani datum koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte sa posljednjom narudžbom prije (ili na) zadani datum koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
hr: Ograničite odgovor na objekte prosječne potrošnje između dva ponuđena broja.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
hr: Ograničite odgovor na objekte sa prosječnom potrošnjom narudžbe manjom ili jednakom od ponuđenog broja.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
hr: Ograničite odgovor na objekte sa prosječnom potrošnjom narudžbe većom ili jednakom od ponuđenog broja.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
hr: Ograničite odgovor na objekte s ukupnom potrošnjom između dva ponuđena broja.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
hr: Ograničite odgovor na objekte s ukupnom potrošnjom manjom ili jednakom od ponuđenog broja.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
hr: Ograničite odgovor na objekte ukupne potrošnje veće od ili jednake navedenom broju.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
hr: Ograničite odgovor na objekte s brojem naloga između dva navedena cijela broja.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
hr: Ograničite odgovor na objekte s brojem narudžbe manjim ili jednakim od navedenog cijelog broja.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
hr: Ograničite odgovor na objekte s brojem naloga koji je veći ili jednak navedenom cijelom broju.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji su posljednji put bili aktivni između dva navedena datuma, koji su u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji su posljednji put bili aktivni nakon (ili na) određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji su posljednji put bili aktivni prije (ili na) određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
hr: Ograničite odgovor na objekte isključujući određene zemlje.

en: Limit response to objects with specific countries.
hr: Ograničite odgovor na objekte s određenim zemljama.

en: Limit response to objects excluding emails.
hr: Ograničite odgovor na objekte isključujući adrese e-pošte.

en: Limit response to objects including emails.
hr: Ograničite odgovor na objekte uključujući adrese e-pošte.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
hr: Ograničite odgovor na objekte isključujući određena korisnička imena.

en: Limit response to objects with specific usernames.
hr: Ograničite odgovor na objekte s određenim korisničkim imenima.

en: Limit response to objects excluding specific names.
hr: Ograničite odgovor na objekte isključujući određena imena.

en: Limit response to objects with specific names.
hr: Ograničite odgovor na objekte s određenim imenima.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
hr: Ograničite odgovor na objekte s korisničkim poljem koji sadrži pojam za pretraživanje. Pretražuje polje koje nudi "traži po".

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte registrirane nakon (ili na) datuma koji je u skladu s ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
hr: Ograničite odgovor na objekte registrirane prije (ili na) određenog datuma koji je u skladu s ISO8601.

en: Avg order value.
hr: Prosječna vrijednost narudžbe.

en: Total spend.
hr: Ukupna potrošnja.

en: Order count.
hr: Broj narudžbi.

en: Date last active GMT.
hr: Datum posljednje aktivnosti GMT.

en: Date last active.
hr: Datum posljednje aktivnosti.

en: Date registered GMT.
hr: Datum registracije GMT.

en: Date registered.
hr: Datumu registracije.

en: Region.
hr: Regija.

en: City.
hr: Grad.

en: Username.
hr: Korisničko ime.

en: Name.
hr: Ime.

en: User ID.
hr: ID korisnika.

note: translators: %s is product name
en: (Deleted)
hr: (Obrisano)

note: translators: %s is product name
en: %s (Deleted)
hr: %s (obrisano)

en: Human readable segment label, either product or variation name.
hr: Čitljiva oznaka segmenta za ljude, bilo proizvoda ili varijacije.

en: Limit result to items from the specified categories.
hr: Ograničite rezultat na stavke iz određenih kategorija.

en: Product variations IDs.
hr: ID-ovi varijacija proizvoda.

en: Product category IDs.
hr: ID-ovi kategorije proizvoda.

en: Number of distinct products sold.
hr: Broj zasebno prodanih proizvoda.

en: Average items per order
hr: Prosječno stavki po narudžbi

en: Average order value.
hr: Prosječna vrijednost narudžbe.

en: Product(s)
hr: Proizvod(i)

en: Limit result set to specific types of refunds.
hr: Ograniči grupu rezultata na određene vrste povrata novca.

en: Limit result set to returning or new customers.
hr: Ograniči grupu rezultata na kupce povratnike ili nove kupce.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke za koje nisu dodijeljene određene porezne stope.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima su dodijeljene određene porezne stope.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima nisu dodijeljeni navedeni kuponi.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima su dodijeljeni određeni kuponi.

en: Order customer information.
hr: Informacije o narudžbama kupca.

en: List of order coupons.
hr: Popis kupona za narudžbu.

en: List of order product IDs, names, quantities.
hr: Popis ID-ova proizvoda, imena, količina narudžbe.

en: Returning or new customer.
hr: Povratnik ili novi kupac.

en: Net total revenue.
hr: Ukupni neto prihod.

en: Date the order was created, as GMT.
hr: Datum kreiranja narudžbe, GMT vremenska zona.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja narudžbe, po vremenskoj zoni u kojoj je web-stranica.

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
hr: Sve akcije u toku i uvozne aktivnosti u toku su otkazane.

en: Skip importing existing order data.
hr: Preskočite uvoz postojećih podataka o narudžbi.

en: Number of days to import.
hr: Broj dana za uvoz.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
hr: Nažalost, dohvaćanje podataka za preuzimanje nije uspjelo.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju navedeni korisnički ID.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji imaju navedeni korisnički ID.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
hr: Pokazuje trebaju li svi uvjeti biti istiniti za dobiveni skup ili je bilo koji od njih dovoljan. Podudaranje utječe na sljedeće parametre: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Number of downloads.
hr: Broj preuzimanja.

en: User Name
hr: Korisničko ime

en: Order #
hr: Broj narudžbe

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju određenu IP adresu.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji imaju određenu IP adresu.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji nemaju navedene korisničke ID-ove.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
hr: Ograničite odgovor na objekte koji imaju navedene korisničke ID-ove.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje nemaju navedene ID-ove narudžbe.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje imaju navedene ID-ove narudžbi.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima nisu dodijeljeni navedeni proizvodi.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima su dodijeljeni određeni proizvodi.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
hr: Pokazuje trebaju li svi uvjeti biti točni za dobiveni skup ili je bilo koji od njih dovoljan. Podudaranje utječe na sljedeće parametre: proizvodi, narudžbe, korisničko ime, ip_adresa.

en: IP address for the downloader.
hr: IP adresa za preuzimanje.

en: User name of the downloader.
hr: Korisničko ime za preuzimanje.

en: User ID for the downloader.
hr: ID korisnika za preuzimanje.

en: Order Number.
hr: Broj narudžbe.

en: The date of the download, as GMT.
hr: Datum preuzimanja, kao GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
hr: Datum preuzimanja, u vremenskoj zoni web stranice.

note: translators: Stock status. Example: "Number of low stock products
en: Number of %s products.
hr: Broj %s proizvoda.

en: Number of low stock products.
hr: Broj proizvoda s malo zaliha.

en: Product / Variation
hr: Proizvod / Varijacija

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima je dodijeljena vrsta izvještaja o zalihi.

en: Manage stock.
hr: Upravljanje zalihama.

en: Stock status.
hr: Status zaliha.

note: translators: Allowed values is a list of stat endpoints.
en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
hr: Ograničite odgovor na određene statističke podatke izvještaja. Dozvoljene vrijednosti: %s.

en: There was an issue loading the report endpoints
hr: Došlo je do problema prilikom učitavanja krajnjih točaka izvještaja

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
hr: Vrijednost statistike vraća nulu ako statistika ne postoji ili se ne može učitati.

en: Format of the stat.
hr: Format statistike.

en: Human readable label for the stat.
hr: Oznaka statistike čitljiva za ljude.

en: The specific chart this stat referrers to.
hr: Specifični grafikon na koji se ovaj statistika odnosi.

en: A list of stats to query must be provided.
hr: Morate navesti listu statistika za upit.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
hr: Nažalost, dohvaćanje pokazatelja performansi nije uspjelo.

en: N. Revenue
hr: N. Prihod

en: Product / Variation title
hr: Naslov proizvoda / varijacije

en: Add additional piece of info about each product to the report.
hr: U izvještaju dodajte dodatne podatke o svakom proizvodu.

en: Limit result to items with specified variation ids.
hr: Ograniči rezultat na stavke s navedenim ID-om varijacija.

en: Limit result to items with specified product ids.
hr: Ograničite rezultat na stavke s navedenim ID-ovima proizvoda.

en: Product inventory threshold for low stock.
hr: Prag zaliha proizvoda za male zalihe.

en: Product inventory quantity.
hr: Količina inventara proizvoda.

en: Product inventory status.
hr: Status inventara proizvoda.

en: Product attributes.
hr: Atributi proizvoda.

en: Product link.
hr: Poveznica proizvoda.

en: Product image.
hr: Slika proizvoda.

en: Number of orders product appeared in.
hr: Broj narudžbi u kojima se proizvod pojavio.

en: Total Net sales of all items sold.
hr: Ukupna neto prodaja svih prodanih stavki.

en: Number of items sold.
hr: Broj prodanih stavki.

en: Sorry, fetching tax data failed.
hr: Nažalost, dohvaćanje poreznih podataka nije uspjelo.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
hr: Ograniči grupu rezultata na sve stavke kojima je u poreznoj taksonomiji dodijeljen određeni termin.

en: Amount of tax codes.
hr: Iznos poreznih kodova.

en: Shipping tax
hr: Porez na dostavu

en: Order tax
hr: Porez na narudžbu

en: Tax code
hr: Kod poreza

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima je dodijeljena jedna ili više poreznih stopa.

en: Shipping tax.
hr: Porez na dostavu.

en: Order tax.
hr: Porez na narudžbu.

en: Total tax.
hr: Ukupni porez.

en: Priority.
hr: Prioritet.

en: State.
hr: Država.

en: Country / Region.
hr: Država / Regija.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
hr: Nažalost, dohvaćanje podataka o prihodu nije uspjelo.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
hr: U izvještaj dodajte dodatne podatke o svakoj kategoriji.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
hr: Ograniči grupu rezultata na sve stavke kojima je određeni pojam dodijeljen u taksonomiji kategorija.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje ne sadrže status narudžbe.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke koje imaju navedeni status narudžbe.

en: Amount of items sold.
hr: Broj prodanih stavki.

en: Invalid response from data store.
hr: Nevažeći odgovor iz baze podataka.

en: Net Revenue
hr: Neto prihod

en: Gross sales.
hr: Bruto prodaja.

en: Products sold.
hr: Prodanih proizvoda.

en: Items sold.
hr: Prodane stavke.

en: Total of returns.
hr: Ukupno povrata.

en: Returns
hr: Povrati

en: Total of taxes.
hr: Ukupno poreza.

en: Total of shipping.
hr: Ukupno dostava.

en: Unique coupons count.
hr: Broj jedinstvenih kupona.

en: Amount discounted by coupons.
hr: Iznos smanjen upotrebom kupona.

en: Net sales.
hr: Neto prodaja.

en: Total sales.
hr: Ukupno prodaja.

en: Sorry, there is no export with that ID.
hr: Nažalost, nema izvoza s tim ID-om.

en: Your report file is being generated.
hr: Vaša datoteka izvještaja se generira.

en: There is no data to export for the given request.
hr: Nema podataka za izvoz za dati zahtjev.

en: Export download URL.
hr: URL za preuzimanje izvoza.

en: Percentage complete.
hr: Postotak dovršenosti.

en: Regenerate data message.
hr: Obnovi poruku podataka.

en: Regeneration status.
hr: Status regeneracije.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
hr: Ako je istinito, pošaljite e-poštom poveznicu za preuzimanje izvoza korisniku koji je zatražio.

en: Parameters to pass on to the exported report.
hr: Parametri koji će biti proslijeđeni u izvezeni izvještaj.

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
hr: product_includes parametar mora navesti točno jedan proizvod prilikom segmentiranja po varijaciji.

en: Segment the response by additional constraint.
hr: Odgovor segmentirajte dodatnim ograničenjem.

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
hr: Vremenski interval koji treba koristiti za kontejnere u vraćenim podacima.

en: The date the report end, as GMT.
hr: Datum završetka izvještaja, kao GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
hr: Datum završetka izvještaja u vremenskoj zoni web stranice.

en: The date the report start, as GMT.
hr: Datum početka izvještaja, kao GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
hr: Datum početka izvještaja, u vremenskoj zoni web stranice.

en: Type of interval.
hr: Vrsta intervala.

en: Reports data grouped by intervals.
hr: Izvještava o podacima grupiranim po intervalima.

en: Totals data.
hr: Podaci zbira.

en: Interval subtotals.
hr: Međuzbroj intervala.

en: Segment identificator.
hr: Identifikacija segmenta.

en: Reports data grouped by segment condition.
hr: Izvještava o podacima grupiranim po stanju segmenta.

en: Number of discounted orders.
hr: Broj narudžbi s popustom.

en: Discounted orders
hr: Narudžbe s popustom

en: Number of coupons.
hr: Broj kupona.

en: Created
hr: Kreirano

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
hr: U izvještaj dodajte dodatne podatke o svakom kuponu.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
hr: Ograniči grupu rezultata na kupone kojima su dodijeljeni specifični ID-ovi kupona.

en: Coupon discount type.
hr: Vrsta popusta na kupon.

en: Coupon expiration date in GMT.
hr: Datum isteka kupona u GMT.

en: Coupon expiration date.
hr: Datum isteka kupona.

en: Coupon creation date in GMT.
hr: Datum kreiranja kupona u GMT.

en: Coupon creation date.
hr: Datum kreiranja kupona.

en: Net discount amount.
hr: Neto iznos popusta.

en: Coupon ID.
hr: ID kupona.

en: API path.
hr: Putanja API-ja.

en: Customers detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji korisnika.

en: Stats about product downloads.
hr: Statistika o preuzimanju proizvoda.

en: Product download files detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji preuzimanja datoteka proizvoda.

en: Product downloads detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji preuzimanja proizvoda.

en: Stats about taxes.
hr: Statistika o porezima.

en: Taxes detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji poreza.

en: Stats about coupons.
hr: Statistika o kuponima.

en: Coupons detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji kupona.

en: Stats about product categories.
hr: Statistika o kategorijama proizvoda.

en: Product categories detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji kategorija proizvoda.

en: Stats about products.
hr: Statistika o proizvodima.

en: Products detailed reports.
hr: Detaljni izvještaji proizvoda.

en: Stats about orders.
hr: Statistika o narudžbama.

en: Stats about revenue.
hr: Statistika o prihodu.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
hr: Krajnja točka serije za dobivanje određenih pokazatelja performansi iz krajnjih `stats` točaka.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
hr: Nažalost, nema resursa s tim ID-om.

en: Unique ID for the Note Action.
hr: Jedinstveni ID za akciju bilješka.

en: Unique ID for the Note.
hr: Jedinstveni ID za bilješku.

en: Table cell value.
hr: Vrijednost ćelije u tablici.

en: Table cell display.
hr: Prikaz ćelija u tablici.

en: Table rows.
hr: Redovi tablice.

en: Table column header.
hr: Zaglavlje stupca tablice.

en: Table headers.
hr: Zaglavlja tablice.

en: Displayed title for the leaderboard.
hr: Prikazuje se naslov za tablicu rezultata.

en: Leaderboard ID.
hr: ID tablice rezultata.

en: URL query to persist across links.
hr: Ustrajni URL upit (query) za sve poveznice.

en: Top products - Items sold
hr: Top proizvodi - prodani artikli

en: Total Spend
hr: Ukupna potrošnja

en: Customer Name
hr: Ime klijenta

en: Top Customers - Total Spend
hr: Top kupci - ukupna potrošnja

en: Net sales
hr: Neto prodaja

en: Items sold
hr: Prodane stavke

en: Top categories - Items sold
hr: Top kategorije - prodani artikli

en: Amount discounted
hr: Umanjeni iznos

en: Top Coupons - Number of Orders
hr: Top kuponi - broj narudžbi

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
hr: Ograničite rezultate na kupone s kodovima koji odgovaraju određenom nizu.

en: Array of options with associated values.
hr: Niz opcija sa pridruženim vrijednostima.

en: Sorry, you cannot manage these options.
hr: Nažalost, ne možete upravljati ovim opcijama.

en: You must supply an array of options and values.
hr: Morate navesti niz opcija i vrijednosti.

en: Sorry, you cannot view these options.
hr: Nažalost, ove opcije ne možete vidjeti.

en: You must supply an array of options.
hr: Morate navesti niz opcija.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
hr: ZIP datoteka za temu koju treba učitati.

en: Uploaded theme.
hr: Prenesene teme.

en: Theme installation message.
hr: Instalacijska poruka teme.

en: Theme installation status.
hr: Status instalacije teme.

en: Specified file failed upload test.
hr: Test za prijenos navedene datoteke nije uspio.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
hr: Nažalost, nemate dopuštenje za instalaciju tema na ovu web-stranicu.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
hr: Ograniči grupu rezultata na stavke kojima su dodijeljeni određeni ID-ovi stopa.

en: Search by similar tax code.
hr: Traži po sličnom poreznom kodu.

en: Homepage created
hr: Početna stranica stvorena

en: Homepage
hr: Početna stranica

en: New Products
hr: Novi proizvodi

en: Best Sellers
hr: Najprodavaniji

en: On Sale
hr: Na akciji

en: Fan Favorites
hr: Favoriti obožavatelja

en: New In
hr: Novo u

en: Shop by Category
hr: Kupujte po kategoriji

en: Content…
hr: Sadržaj…

en: Go shopping
hr: Kupujte

en: Write a short welcome message here
hr: Ovdje napišite kratku poruku dobrodošlice

en: Welcome to the store
hr: Dobro došli u trgovinu

en: Write title…
hr: Napišite naslov…

en: Sorry, the sample products data file was not found.
hr: Nažalost, datoteka s podacima o uzorcima nije pronađena.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno kreiranje novih stranica.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
hr: Krajnja točka koja se koristi za pretraživanje zapisnika preuzimanja određene IP adrese.

en: Search by similar product name or sku.
hr: Traži po sličnom nazivu proizvoda ili SKU.

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
hr: Ograniči grupu rezultata za narudžbe koje odgovaraju dijelu broja narudžbe.

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
hr: [{site_title}]: Preuzimanje vašeg {report_name} izvještaja je spremno

en: Your Report Download
hr: Preuzimanje vašeg izvještaja

en: Revenue
hr: Prihod

en: Get Started
hr: Započnite

en: Renew Subscription
hr: Obnovi pretplatu

note: translators: date the subscription expired, e.g. Jun 7th 2018
en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
hr: Vaša pretplata je istekla %s. Nabavite novu pretplatu za nastavak primanja ažuriranja i pristup podršci.

note: translators: name of the extension subscription that expired
en: %s subscription expired
hr: %s pretplata istekla

en: Enable Autorenew
hr: Omogući automatsku obnovu

note: translators: number of days until the subscription expires
en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
hr: Vaša pretplata ističe za %d dana. Omogućite automatsku obnovu kako biste izbjegli gubitak ažuriranja i pristup podršci.

note: translators: name of the extension subscription expiring soon
en: %s subscription expiring soon
hr: %s pretplata ističe uskoro

en: Install Woo mobile app
hr: Instalirajte Woo mobilnu aplikaciju

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
hr: Instalirajte mobilnu aplikaciju WooCommerce da biste upravljali narudžbama, primali obavijesti o prodaji i pregledavali ključne mjerne podatke - gdje god se nalazili.

en: New sales record!
hr: Novi rekord prodaje!

note: translators: 1 and 4: Date (e.g. October 16th), 2 and 3: Amount (e.g. $160.00)
en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
hr: Woohoo, %1$s bio je vaš rekordni dan u prodaji! Neto prodaja je %2$s koje je pobijedila prethodni rekord od %3$s postavljen na %4$s.

en: Review your orders
hr: Pregledajte svoje narudžbe

en: Browse
hr: Pregled

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
hr: Još jedna prekretnica! Pogledajte vaš Izvještaj o narudžbama da biste pregledali dosadašnje narudžbe.

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
hr: Dostigli ste prekretnicu od 10 narudžbi! Pogledajte se. Pregledajte neke priče o uspjehu WooCommercea za inspiraciju.

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
hr: Čestitamo vam na primanju prve narudžbe od kupca! Naučite kako upravljati svojim narudžbama.

note: translators: Number of orders processed.
en: Congratulations on processing %s orders!
hr: Čestitamo na obradi %s narudžbi!

en: Review
hr: Recenzija

en: Activate usage tracking
hr: Aktivirajte praćenje upotrebe

note: translators: 1: open link to WooCommerce.com settings, 2: open link to WooCommerce.com tracking documentation, 3: close link tag.
en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
hr: Prikupljanje podataka o upotrebi omogućava nam poboljšanje usluge WooCommerce. Vaša će se trgovina uzimati u obzir dok procjenjujemo nove karakteristike, prosuđujemo kvalitetu ažuriranja ili utvrdimo ima li neko poboljšanje smisla. Uvijek možete posjetiti %1$sPostavke%3$s i odabrati da zaustavite dijeljenje podataka. %2$sPročitajte još%3$s o tome koje podatke prikupljamo.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
hr: Svojstvo oznake za administrativnu bilješku ne može biti prazno.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
hr: Svojstvo naziva radnje administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note date prop cannot be empty.
hr: Svojstvo datuma administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note source prop cannot be empty.
hr: Svojstvo izvora administrativne bilješke ne može biti prazno.

note: translators: %s: admin note status property.
en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
hr: Svojstvo statusa (%s) administrativne bilješke nije jedan od podržanih statusa.

en: The admin note status prop cannot be empty.
hr: Svojstvo statusa administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
hr: Admin bilješka content_data prop mora biti instanca stdClass.

en: The admin note content prop cannot be empty.
hr: Svojstvo sadržaja administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note title prop cannot be empty.
hr: Svojstvo naslova administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
hr: Lokalno svojstvo administrativne bilješke ne može biti prazno.

note: translators: %s: admin note type.
en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
hr: Tip svojstva administrativne bilješke (%s) nije jedan od podržanih tipova.

en: The admin note type prop cannot be empty.
hr: Svojstvo za tip administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: The admin note name prop cannot be empty.
hr: Svojstvo za naziv administrativne bilješke ne može biti prazno.

en: Report table data is being deleted.
hr: Podaci tablice izvještaja se brišu.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
hr: Podaci tablice izvještaja se obnavljaju. Molimo, ostavite malo vremena da se podaci u potpunosti popune.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
hr: Uvoz je već u toku. Molimo dopustite da se prethodni uvoz završi prije nego što započnete novi.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
hr: Planer sinkronizacije izvještaja trebao bi biti proizlaziti iz Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler klase.

en: Default Date Range
hr: Zadani raspon datuma

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
hr: Statusi koji zahtijevaju dodatnu akciju u ime administratora trgovine.

en: Actionable order statuses
hr: Statusi narudžbi koji se mogu primijeniti

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
hr: Statusi koji ne bi trebali biti uključeni prilikom izračunavanja izvještaja.

en: Excluded report order statuses
hr: Izuzeti su statusi narudžbi izvještaja

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
hr: Postavke za izvještavanje WooCommerce administratora.

note: translators: %d: amount of time
en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
hr[0]: Prekinuta je ludost na %d sekundu
hr[1]: Prekinuta je ludost na %d sekunde
hr[2]: Prekinuta je ludost na %d sekundi

note: translators: %d: seconds
en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
hr: Slijedeći red na čekanju bit će procesiran za otprilike %d sekundi.

note: translators: %s: process URL
en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
hr: Novi red je započeo s obradom. <a href="%s">Prikaži aktivne akcije &raquo;</a>

en: Unknown status found for action.
hr: Pronađen je nepoznati status za radnju.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
hr: Nevažeća vrijednost za parametar odabira ili brojanja. Radnje nije moguće ispitati.

en: Database error.
hr: Greška baze podataka.

note: translators: %s is the error message
en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
hr: %s Podrška za stringove dulje od ovog bit će uklonjena u nekoj budućoj verziji.

note: translators: %d is a number (maximum length of action arguments).
en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
hr: ActionScheduler_Action::$ je predugo. Kako bi se osiguralo da se argumenti stupca mogu indeksirati, argumenti akcije ne bi trebali biti veći od %d znakova kada su kodirani kao JSON.

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
hr: Neuspješno zakazivanja sljedeće instance ove akcije:%s

note: translators: %s: exception message
en: There was a failure fetching this action: %s
hr: Neuspješno dohvaćanja ove akcije: %s

note: translators: %s: context
en: action ignored via %s
hr: akcija zanemarena putem %s

note: translators: 1: context 2: exception message
en: action failed via %1$s: %2$s
hr: akcija nije uspjela putem %1$s: %2$s

note: translators: %s: context
en: action complete via %s
hr: akcija dovršena putem %s

note: translators: %s: context
en: action started via %s
hr: akcija započeta preko %s

note: translators: 1: action ID 2: schedule
en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
hr: Akcija [%1$s] ima nevažeći raspored: %2$s

en: Activity log for the action.
hr: Zapisnik aktivnosti za akciju.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
hr: Datum/vrijeme kada je akcija (bila) zakazana da se pokrene.

en: Scheduled
hr: Tempirano

en: The action's schedule frequency.
hr: Učestalost rasporeda akcije.

en: Optional action group.
hr: Neobvezna akcijska grupa.

en: Optional data array passed to the action hook.
hr: Neobvezni niz podataka prešao je u akcijsku kuku.

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
hr: Statusi akcije su U toku, Završeni, Otkazani, Propali

en: Name of the action hook that will be triggered.
hr: Naziv akcijske kuke koja će se aktivirati.

en: Scheduled Action Columns
hr: Stupac Zakazane akcije

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
hr: Raspored akcija je skalabilan, sljediv red poslova za obradu velikih skupova akcija u pozadini. Raspored akcija radi tako da aktivira akcijsku kuku da se pokrene u nekom trenutku u budućnosti. Planirane akcije također se mogu zakazati za izvođenje prema ponavljajućem rasporedu.

note: translators: %s is the Action Scheduler version.
en: About Action Scheduler %s
hr: O Action Scheduler %s

en: About
hr: Informacije

note: translators: 1: source action ID 2: source store class 3: destination action ID 4: destination store class
en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
hr: Migrirana radnja s ID %1$d u %2$s u ID %3$d u %4$s

note: translators: %d: amount of actions
en: Migrating %d action | Migrating %d actions
hr[0]: Migriranje %d radnje
hr[1]: Migriranje %d radnje
hr[2]: Migriranje %d radnji

note: translators: %s is an action ID.
en: Unable to remove source migrated action %s
hr: Nije moguće ukloniti izvornu migriranu radnju %s

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
hr: Action Scheduler migracija je u tijeku. Popis zakazanih radnji može biti nepotpun.

en: Destination logger must be configured before running a migration
hr: Prije pokretanja migracije odredišni zapisnik mora biti postavljen

en: Destination store must be configured before running a migration
hr: Prije pokretanja migracije odredišna trgovina mora biti postavljena

en: Source logger must be configured before running a migration
hr: Prije pokretanja migracije potrebno je postaviti zapisnik podataka

en: Source store must be configured before running a migration
hr: Prije spremanja migracije potrebno je postaviti skladište izvora

en: Invalid action - must be a recurring action.
hr: Nevažeća radnja - mora biti ponavljajuća radnja.

en: Version:
hr: Inačica:

note: translators: 1: next cleanup message 2: github issue URL
en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
hr: Action Scheduler premjestio je podatke u prilagođene tablice; međutim, osiromašeni unosi u zapisnik postoje u tablici Komentari WordPressa. %1$s <a href="%2$s">Saznaj više &raquo;</a>

note: translators: %s: date interval
en: This data will be deleted in %s.
hr: Ovi podaci bit će obrisani u %s.

en: Update country / region
hr: Ažuriraj državu / regiju

en: MaxMind Geolocation
hr: MaxMind Geolokacija

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
hr: Nije moguće otkriti Action Scheduler paket.

en: Action Scheduler package running on your site.
hr: Action Scheduler paket radi na vašoj web stranici.

en: Action Scheduler package
hr: Action Scheduler paket

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
hr: Nije potrebno ako je vaša mapa za preuzimanje zaštićena. <a href='%s'>Pogledajte ovaj vodič</a> za više detalja. To neće utjecati na već prenesene datoteke.

en: Append a unique string to filename for security
hr: Za sigurnost dodajte jedinstveni niz nazivu datoteke

en: Filename
hr: Ime datoteke

en: Redirect only (Insecure)
hr: Samo preusmjeravanje (nesigurno)

note: translators: Link to WooCommerce Docs.
en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
hr: Ako koristite metodu preuzimanja X-Accel-Redirect zajedno s poslužiteljem NGINX, provjerite jeste li primijenili postavke kao što je opisano u vodiču za <a href='%s'> upravljanje Digitalnim/proizvodima za preuzimanje </a>.

en: Choose countries / regions&hellip;
hr: Odaberite zemlje / regije&hellip;

en: Choose a country / region&hellip;
hr: Izaberite državu / regiju&hellip;

en: Fees:
hr: Naknade:

en: Items Subtotal:
hr: Stavka Međuzbroj:

en: Country / Region
hr: Država / Regija

en: WooCommerce database update done
hr: Dovršeno ažuriranje WooCommerce baze podataka

en: WooCommerce database update in progress
hr: Ažuriranje WooCommerce baze podataka  je u tijeku

en: View progress →
hr: Prikaži napredak →

en: Shipping Country / Region
hr: Država / Regija dostave

en: Billing Country / Region
hr: Država / Regija naplate

en: Select a country / region&hellip;
hr: Izaberi državu /regiju&hellip;

en: Product on sale
hr: Proizvod na akciji

en: List of categories with their product counts
hr: Popis kategorija s njihovim brojem proizvoda

en: List of categories
hr: Popis kategorija

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
hr: Plaćate narudžbu za gosta. Molimo nastavite s plaćanjem samo ako prepoznajete ovu narudžbu.

en: Filter products by maximum price
hr: Filtriraj proizvode prema najvišoj cijeni

en: Filter products by minimum price
hr: Filtriraj proizvode prema najnižoj cijeni

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
hr: Prikažite dugme poziva na radnju koji dodaje proizvod u košaricu ili povezuje na stranicu proizvoda.

en: Center
hr: Sredina

en: Color
hr: Boja

en: Small
hr: Malo

en: Size
hr: Veličina

en: And
hr: i

en: Price: high to low
hr: Cijena - od više prema nižoj

en: Price: low to high
hr: Cijena - od niže prema višoj

en: Latest
hr: Najnoviji

en: Popularity
hr: Popularnost

en: Thumbnail sizes for responsive images.
hr: Veličine sličica za prilagodljive slike.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
hr: Srcset sličica za prilagodljive slike.

en: Thumbnail URL.
hr: URL sličice.

en: Full size image URL.
hr: URL slike pune veličine.

en: Missing product ID
hr: Nedostaje ID proizvoda

en: Unique identifier for the fee within the cart.
hr: Jedinstveni identifikator za naknadu u ovoj košarici.

en: Button description.
hr: Opis dugmeta.

en: Button text.
hr: Tekst dugmeta.

en: Add to cart button parameters.
hr: Parametri dugmeta Dodaj u košaricu.

en: Is the product in stock?
hr: Je li proizvod na zalihi?

en: Is the product purchasable?
hr: Je li proizvod moguće kupiti?

en: Price amount.
hr: Iznos cijene.

en: Price range, if applicable.
hr: Raspon cijena, ako je primjenjivo.

en: Sale product price, if applicable.
hr: Akcijska cijena proizvoda, ako je primjenjivo.

en: Regular product price.
hr: Redovna cijena proizvoda.

en: Is the product on sale?
hr: Je li proizvod na akciji?

en: If this attribute has term archive pages.
hr: Ako ovaj atribut ima stranice sa arhivom pojmova.

en: How terms in this attribute are sorted by default.
hr: Kako su pojmovi zadano sortirani u ovom atributu.

en: Attribute type.
hr: Vrsta atributa.

en: Variation attribute value.
hr: Vrijednost atributa varijacije.

en: Variation attribute name.
hr: Naziv atributa varijacije.

en: Chosen attributes (for variations).
hr: Odabrani atributi (za varijacije).

en: Stock keeping unit, if applicable.
hr: Kataloški broj proizvoda, ako je primjenjivo.

en: The cart item product or variation ID.
hr: ID proizvoda ili varijacije u košarici.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
hr: Ukupna težina (u gramima) svih proizvoda u košarici.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
hr: Točno ako je košaricu potrebno dostaviti. Lažno za košarice koja sadrže samo digitalnu robu ili za trgovine bez postavljenih načina dostave.

en: List of cart items.
hr: Popis stavki u košarici.

en: Number of items in the cart.
hr: Broj stavki u košarici.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
hr: Broj objekata (objava bilo koje vrste) dodijeljenih pojmu.

en: Term description.
hr: Opis pojma.

en: String based identifier for the term.
hr: Identifikator pojma temeljen na nizu znakova.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
hr: Ograniči rezultat na proizvode s određenom prosječnom ocjenom.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
hr: Logički odnos između atributa pri filtriranju više stavki odjednom.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
hr: Popis slug(ova) atributa. Ako je naveden ID termina, to će se zanemariti.

en: List of attribute term IDs.
hr: Popis ID-ova pojmova atributa.

en: Attribute taxonomy name.
hr: Ime taksonomije atributa.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
hr: Ograniči set rezultat na proizvode s odabranim globalnim atributima.

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
hr: Kad ograničavate odgovor koristeći prije/poslije, s kojim stupcem datuma želite usporedbu.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse stvorene prije određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601 standardom.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
hr: Ako je vrijednost true, izračunava broj recenzija za proizvode iz kolekcije.

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
hr: Kondicija filtera	 izvršava i može utjecati na brojeve. Valjane vrijednosti uključuju "i" i "ili".

en: Taxonomy name.
hr: Naziv taksonomije.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
hr: Ako se zatraži, izračunava broj atributnih termina za proizvode u kolekciji.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
hr: Ako je vrijednost true, izračunava minimalnu i maksimalnu cijenu proizvoda za kolekciju.

en: Returns number of products with each average rating.
hr: Vraća broj proizvoda sa svakom prosječnom ocjenom.

en: Number of products.
hr: Broj proizvoda.

en: Max price found in collection of products.
hr: Maksimalna cijena pronađena u kolekciji proizvoda.

en: Min price found in collection of products.
hr: Minimalna cijena pronađena u kolekciji proizvoda.

en: Invalid attribute ID.
hr: Nevažeći ID atributa.

en: Cannot create an existing cart item.
hr: Nemoguće je stvoriti postojeću stavku košarice.

en: Cart item does not exist.
hr: Stavka košarice ne postoji.

en: Unique identifier for the item within the cart.
hr: Jedinstveni identifikator stavke u košarici.

en: Unable to retrieve cart.
hr: Nije moguće dohvatiti košaricu.

en: Attribute does not exist.
hr: Atribut ne postoji.

en: Unique identifier for the attribute.
hr: Jedinstveni identifikator za atribut.

en: No matching variation found.
hr: Nisu pronađene podudarajuće varijacije.

en: Missing variation data for variable product.
hr: Nedostaju podaci o varijaciji za varijabilni proizvod.

note: translators: %1$s: Attribute name, %2$s: Allowed values.
en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
hr: Nevažeća vrijednost objavljena je za %1$s. Dozvoljene vrijednosti: %2$s

en: This product cannot be added to the cart.
hr: Proizvod nije moguće dodati u košaricu.

en: Total post count.
hr: Ukupan broj objava.

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
hr: Naplata %s

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Shipping %s
hr: Dostava %s

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
hr: Hvala na Vašoj uplati. Transakcija je završena, a račun za kupnju vam je poslan e-poštom. Prijavite se na svoj PayPal račun da biste vidjeli detalje o transakcijama.

note: translators: %d number of seconds
en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
hr[0]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Pričekajte %d sekundu.
hr[1]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Pričekajte %d sekunde.
hr[2]: Ne možete dodati novi način plaćanja tako brzo nakon prethodnog. Pričekajte %d sekundi.

note: translators: 1: wc_get_product 2: woocommerce_init 3: woocommerce_after_register_taxonomy 4: woocommerce_after_register_post_type
en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
hr: %1$s se ne smije pozivati ​​prije nego što se završe akcije %2$s, %3$s i %4$s.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
hr: Nevažeća vrsta proizvoda: proslijeđeni ID ne odgovara varijaciji proizvoda.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
hr: Mjesto na koje treba pohraniti MaxMind bazu podataka. Integracija će, prema zadanim postavkama, automatski spremiti bazu podataka ovdje.

en: Database File Path
hr: Putanja baze podataka

note: translators: %1$s: Documentation URL
en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
hr: Ključ koji će se koristiti pri radu s MaxMind Geolocation uslugama. Kako ga generirati možete pročitati u <a href="%1$s">MaxMind-ovoj integracijskoj dokumentaciji</a>.

en: MaxMind License Key
hr: MaxMind licenčni ključ

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
hr: Integracija korištenja MaxMind-a za pretraživanje geolokacija. Imajte na umu da će ova integracija vršiti samo pretraživanja po zemljama.

en: Missing MaxMind Reader library!
hr: Nedostaje library MaxMind Reader-a!

en: Failed to download the MaxMind database.
hr: Preuzimanje MaxMind baze podataka nije uspjelo.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
hr: MaxMind licenčni ključ nije ispravan. Ako ste nedavno stvorili ovaj ključ, možda trebate pričekati da postane aktivan.

note: translators: %s: search query
en: Search results for "%s"
hr: Rezultati pretrage za "%s"

note: translators: Actual coupon code.
en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
hr: Koristili ste ovaj kupon %s u drugoj transakciji tijekom ove sesije kupovine i dosegnuto je ograničenje upotrebe kupona. Uklonite kupon i pokušajte ponovo.

note: translators: Actual coupon code.
en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
hr: Kupon %s je korišten je u drugoj transakciji tijekom ove sesije kupovine i dosegnuto je ograničenje upotrebe kupona. Uklonite kupon i pokušajte ponovo.

note: translators: Actual coupon code.
en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
hr: Tijekom primjene kupona %s dogodila se neočekivana greška.

note: translators: %s: decimal
en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
hr: Unesite vrijednost s jednom decimalnom točkom (%s) bez separatora za tisuće.

note: translators: %1$s: usage tracking help link
en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
hr: Saznajte više o tome kako funkcionira praćenje upotrebe i kako ćete pomoći u našoj <a href="%1$s" target="_blank">dokumentaciji o praćenju upotrebe </a>.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
hr: Instalirat će se i aktivirati dodatak "WooCommerce Admin"

en: Yes please
hr: Da. Hvala

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
hr: Brže pokrenite vašu trgovinu pomoću naše nove i poboljšane procedure postavljanja

en: Welcome to
hr: Dobro došli u

note: translators: %1%s: integration page %2$s: general settings page
en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
hr: Morate unijeti valjan licenčni ključ na <a href="%1$s">MaxMind stranici postavki integracije</a> da biste mogli koristiti uslugu geolokacije. Ako vam nije potrebna geolokacija za dostavu ili porez, trebali biste promijeniti zadanu lokaciju kupca na <a href="%2$s">stranici s općim postavkama</a>.

en: Geolocation has not been configured.
hr: Geolokacija nije konfigurirana.

en: Every 15 Days
hr: Svakih 15 dana

note: translators: %s product name
en: %s is a variable product parent and cannot be added.
hr: %s je matični proizvod ovog varijabilnog proizvoda i ne može se dodati.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
hr: Troškovi dostave obračunavaju se na blagajni.

en: Search products…
hr: Pretraži proizvode…

en: Image of the product that the review belongs to.
hr: Slika proizvoda kojem recenzija pripada.

en: Permalink of the product that the review belongs to.
hr: Stalna veza proizvoda kojem recenzija pripada.

en: Name of the product that the review belongs to.
hr: Naziv proizvoda kojem recenzija pripada.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
hr: Datum kreiranja recenzije, u vremenskoj zoni web-stranice, u ljudski čitljivom formatu.

en: Amount of reviews that the product has.
hr: Količina recenzija proizvoda.

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
hr: Omogućite praćenje upotrebe i poboljšajte WooCommerce

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
hr: Pomozite poboljšati WooCommercea pomoću praćenja upotrebe

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
hr: Kupon istječe u 00:00:00 od ovog datuma.

note: translators: %s: shipping zone name.
en: Customer matched zone "%s"
hr: Korisnik odgovara zoni "%s"

en: Browse products
hr: Pregledaj proizvode

en: Columns:
hr: Stupci:

en: Go to category
hr: Idite u kategoriju

en: Shop now
hr: Kupite sada

en: Show description
hr: Prikaži opis

en: 1 variation
hr: 1 varijacija

en: Columns
hr: Stupci

en: Product title
hr: Naziv proizvoda

note: translators: 1: is a link to a support document. 2: closing link
en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
hr: Vaša instalacija WooCommerce nije dovršena. Ako ste instalirali WooCommerce s GitHub-a, %1$spogledajte ovaj dokument%2$s da biste postavili svoje razvojno okruženje.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://developer.woocommerce.com/docs/contribution/contributing/#setting-up-your-development-environment
hr: Vaša instalacija WooCommercea nije dovršena. Ako ste WooCommerce instalirali s GitHuba, pogledajte ovaj dokument za postavljanje razvojnog okruženja: https://developer.woocommerce.com/docs/contribution/contributing/#setting-up-your-development-environment

note: Translators: %s package name.
en: Missing the WooCommerce %s package
hr: Nedostaje WooCommerce paket %s

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results 4: sorted by
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
hr[0]: Prikazujemo %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata
hr[1]: Prikazujemo %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata
hr[2]: Prikazujemo %1$d&ndash;%2$d od %3$d rezultata

en: Product variation attributes, if applicable.
hr: Atributi varijacije proizvoda, ako je primjenjivo.

en: Operator to compare product tags.
hr: Operator za usporedbu oznake proizvoda.

en: Category URL.
hr: URL kategorije.

en: Import as meta data
hr: Uvezi kao meta podatke

en: Tags (space separated)
hr: Oznake (odvojene razmakom)

en: Tags (comma separated)
hr: Oznake (odvojene zarezom)

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
hr: Varijacije (i njihovi atributi) koje nemaju cijene neće biti prikazane u vašoj trgovini.

note: Translators: %d variation count.
en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
hr[0]: %d varijacija nema cijenu.
hr[1]: %d varijacije nemaju cijenu.
hr[2]: %d varijacija nema cijenu.

en: WooCommerce Admin icon
hr: WooCommerce Admin ikona

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
hr: Upravljajte izvješćima svoje trgovine i pratite ključne metrike s novim i poboljšanim sučeljem i nadzornom pločom.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
hr: Koristite WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) da biste uštedjeli vrijeme na poštanskom uredu ispisom poštanskih naljepnica kod kuće.

en: Did you know you can print shipping labels at home?
hr: Jeste li znali da kod kuće možete ispisati naljepnice za dostavu?

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
hr: U nastavku navedite dodatne porezne razrede (1 po retku, npr. Snižene cijene). Oni su dodatni, uz "Standardnu stopu" koja je zadana.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
hr: Nije moguće dohvaćanje podataka iz baze podataka. Obično to nije problem, a to samo znači da vaša instalacija koristi klasu koja zamjenjuje klasu baze podataka WordPressa (npr., HyperDB), i WooCommerce ne može dobiti podatke iz baze podataka.

en: Database information:
hr: Podaci o bazi podataka:

en: Generate coupon code
hr: Stvori kôd kupona

en: Drag and drop to set admin attribute order
hr: Povucite i ispustite da biste postavili redoslijed atributa u administraciji

en: Zero rate
hr: Nulta stopa

en: Reduced rate
hr: Smanjena stopa

en: Congratulations on the sale.
hr: Čestitamo na prodaji.

en: Thanks for using {site_url}!
hr: Hvala što koristite {site_url}!

en: Text to appear below the main email content.
hr: Tekst koji će se pojaviti ispod glavnog sadržaja e-pošte.

en: Additional content
hr: Dodatni sadržaj

en: Town / Village
hr: Grad / Selo

en: Postal code
hr: Poštanski broj

en: Invalid field
hr: Nevažeće polje

en: Tax class slug already exists
hr: Slug poreznog razreda već postoji

en: Tax class requires a valid name
hr: Porezni razred zahtijeva važeće ime

note: translators: 1: URL of WordPress.org Repository 2: URL of the GitHub Repository release page
en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
hr: Ili možete preuzeti unaprijed izgrađenu verziju dodatka iz <a href="%1$s">WordPress.org repozitorija</a> ili posjetite <a href="%2$s">stranicu izdanja u GitHub repozitoriju</a>.

en: Order not editable
hr: Narudžba se ne može uređivati

en: You do not have permission to install plugins.
hr: Nemate dozvolu za instaliranje dodatka.

en: Learn how to upgrade
hr: Saznajte kako nadograditi

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
hr: Akcijska prodaja počinje u 00:00:00 od datuma "Od" i završava u 23:59:59 od datuma "Do".

en: Order fully refunded.
hr: Novac je u potpunosti vraćen za narudžbu.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
hr: Ako ne odaberete ni jednu zemlju u kojoj ćete prodavati, to će spriječiti dovršetak kupnje. Zbilja želite nastaviti dalje?

en: Please enter a valid Eircode.
hr: Molimo unesite valjani Eircode.

en: There was a failure fetching this action
hr: Došlo je do neuspjeha u dohvaćanju ove akcije

note: translators: %s: attribute name
en: &larr; Back to "%s" attributes
hr: &larr; Povratak na "%s" atribute

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
hr: Napomena: WP CRON je onemogućen na vašoj instalaciji, što može spriječiti dovršenje ovog ažuriranja.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
hr: Prikaz proizvoda, sortiranje i izvješća možda neće biti točni dok se ovo ne završi. Ovo može potrajati i nekoliko minuta te će ova obavijest nestati kada se radnja završi.

en: You can manually run queued updates here.
hr: Ovdje možete ručno pokrenuti ažuriranja u redu čekanja.

en: Updating database
hr: Ažuriranje baze podataka

note: translators: 1: Number of database updates 2: List of update callbacks
en: Found %1$d updates (%2$s)
hr: Pronađeno %1$d ažuriranja (%2$s)

note: translators: %s Database version number
en: No updates required. Database version is %s
hr: Nije potrebno ažuriranje. Inačica baze podataka je %s

note: translators: 1: action ID 2: hook name
en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
hr: Dovršena akcija %1$s s hookom: %2$s

note: translators: %s php class name
en: The %s class can only be run within WP CLI.
hr: Klasa %s se može pokrenuti samo unutar WP CLI-a.

en: Newest Scheduled Date
hr: Najnoviji zakazani datum

en: Oldest Scheduled Date
hr: Najstariji zakazani datum

en: Count
hr: Broj

en: Action Status
hr: Status akcije

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
hr: Vaš je račun uspješno napravljen. Podaci za prijavu poslani su na vašu adresu e-pošte.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
hr: Vaš je račun uspješno napravljen i na vašu adresu e-pošte poslana je lozinka.

note: Translators: %d stock amount
en: Stock: %d
hr: Zaliha: %d

note: translators: %1$s: item name %2$s: stock change
en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
hr: Obrisano %1$s i prilagođena zaliha (%2$s)

en: Invalid items
hr: Stavke nisu važeće

en: Invalid rate
hr: Nevažeća stopa

note: translators: %s item name.
en: Added line items: %s
hr: Dodane stavke : %s

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
hr: [{site_title}]: Narudžba #{order_number} je otkazana

en: Learn more about updates
hr: Saznaj više o ažuriranjima

en: Update WooCommerce Database
hr: Ažuriraj WooCommerce bazu podataka

note: translators: %1$s: opening <a> tag %2$s: closing </a> tag translators: 1: Link to docs 2: Close link.
en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
hr: Proces ažuriranja baze podataka radi u pozadini i može potrajati neko vrijeme, stoga budite strpljivi. Napredni korisnici mogu alternativno ažurirati koristeći %1$sWP CLI%2$s.

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
hr: WooCommerce je ažuriran! Da bi se stvari odvijale glatko, moramo ažurirati bazu podataka na najnoviju verziju.

en: WooCommerce database update required
hr: Potrebno je ažuriranje baze podataka WooCommercea

en: Decrease existing stock by:
hr: Smanji postojeću zalihu prema:

en: Increase existing stock by:
hr: Povećaj postojeću zalihu prema:

en: View progress &rarr;
hr: Prikaz napretka &rarr;

en: WooCommerce is updating product data in the background
hr: WooCommerce u pozadini ažurira podatke o proizvodima

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
hr: WooCommerce ažurira bazu podataka u pozadini. Postupak ažuriranja baze podataka može potrajati neko vrijeme, stoga budite strpljivi.

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
hr: Je li vaša web stranica povezana s WooCommerce.com?

en: Must Use Plugins
hr: "Must Use" dodaci

en: Dropin Plugins
hr: "Dropin" dodaci

en: Inactive plugins
hr: Neaktivni dodaci

en: Site address (URL)
hr: Adresa web stranice (URL)

en: WordPress address (URL)
hr: WordPress adresa (URL)

en: five star
hr: pet zvjezdica

en: Start Import
hr: Pokreni uvoz

en: Create Product
hr: Kreiraj proizvod

en: Dismiss this suggestion
hr: Odbaci ovaj prijedlog

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
hr: Unesite kôd kupona za primjenu. Popusti se primjenjuju na ukupne iznose, prije poreza.

note: translators: %s item name.
en: Adjusted stock: %s
hr: Usklađena zaliha: %s

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
hr: Dodaje opciju na zaslon narudžbi za skupno uklanjanje osobnih podataka. Imajte na umu da se uklanjanje osobnih podataka ne može poništiti.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
hr: Dozvoli skupno uklanjanje osobnih podataka iz narudžbi

en: Personal data removal
hr: Uklanjanje osobnih podataka

en: Remove access to downloads on request
hr: Ukloni pristup preuzimanjima na zahtjev

en: Remove personal data from orders on request
hr: Ukloni osobne podatke iz narudžbi na zahtjev

en: Display suggestions within WooCommerce
hr: Prikazuj prijedloge unutar WooCommercea

en: Show Suggestions
hr: Prikaži prijedloge

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
hr: Prikazujemo kontekstualne prijedloge za službena proširenja koja mogu biti korisna za vašu trgovinu.

en: Marketplace suggestions
hr: Marketplace prijedlozi

note: Translators: %s URL to tracking info screen.
en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
hr: Da biste isključili opciju, ostavite ovaj okvir neoznačenim. Prodavaonica ostaje nepraćena i neće se prikupljati podaci. Pročitajte o tome koji se podaci o korištenju prate na: %s.

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
hr: Dozvoli praćenje korištenja WooCommercea

en: Enable tracking
hr: Omogući praćenje

en: Usage Tracking
hr: Praćenje korištenja

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
hr: WooCommerce.com dokumentacija o praćenju korištenja

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
hr: Prikaži više opcija

en: Manage suggestions
hr: Upravljaj prijedlozima

en: Browse the Marketplace
hr: Pretraži Marketplace

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
hr: Proširenja mogu dodati nove funkcionalnosti stranicama vaših proizvoda te ih tako bolje istaknuti

en: Enhance your products
hr: Unaprijedite svoje proizvode

en: Facebook for WooCommerce
hr: Facebook za WooCommerce

en: Facebook icon
hr: Facebook ikona

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
hr: Uživajte u svim Facebook proizvodima kombiniranim u jednom proširenju: praćenje piksela, sinkronizacija kataloga, Messenger chat, funkcionalnost trgovine i Instagram shopping (uskoro)!

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
hr: Vratite novac za gore navedene stavke. Time će se prikazati ukupan iznos za povrat

en: Before discount
hr: Prije popusta

note: translators: %s: discount amount
en: %s discount
hr: Popust %s

en: WooCommerce Status
hr: WooCommerce status

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
hr: Status narudžbe je označen da je novac vraćen. Da biste vratili sredstva klijentu, trebate izvršiti povrat sredstava putem vašeg platnog sustava.

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
hr: action_args se ne smije prebrisati prilikom pozivanja wc_get_template.

en: Lookup tables are regenerating
hr: Tablice pretraživanja se obnavljaju

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
hr: Ovaj alat će obnoviti podatke tablice pretraživanja proizvoda (lookup tables). Ovaj proces može potrajati.

en: Product lookup tables
hr: Tablice za pretraživanje proizvoda

en: cURL installed but unable to retrieve version.
hr: cURL instaliran, ali nije moguće dohvatiti verziju.

en: Dropins & MU plugins.
hr: Dropins i MU dodaci.

en: Inactive plugins.
hr: Neaktivni dodaci.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
hr: Ograniči skup rezultata na narudžbe s određenim statusima.

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
hr: Broj pojmova u taksonomiji atributa.

en: Attribute slug.
hr: Slug atributa.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
hr: Određuje hoće li se prikazati skriveni ili vidljivi proizvodi.

en: Operator to compare product attribute terms.
hr: Operator za usporedbu atributa proizvoda.

en: Operator to compare product category terms.
hr: Operator za usporedbu pojmova kategorije proizvoda.

en: North Macedonia
hr: Sjeverna Makedonija

note: translators: %s opening and closing link tags respectively
en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
hr: Morate biti %1$sprijavljeni%2$s da biste objavili recenziju.

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name
en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
hr: Samo da vas obavijestimo &mdash; narudžba #%1$s koja pripada %2$s je otkazana:

en: We have finished processing your order.
hr: Završili smo obradu vaše narudžbe.

en: Shop order
hr: Narudžba

en: Shipping options will be updated during checkout.
hr: Opcije dostave bit će ažurirane na blagajni.

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
hr: Dostava u %s.

note: translators: %s: error message
en: Invalid image: %s
hr: Nevažeća slika: %s

en: Webhook status must be valid.
hr: Status webhooka mora biti važeći.

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
hr: Samo da vas obavijestimo &mdash; Vaša narudžba #%s je zaprimljena i trenutno se obrađuje:

en: account erasure request
hr: zahtjeva za brisanje računa

en: Default product category cannot be deleted.
hr: Zadana kategorija proizvoda ne može biti obrisana.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
hr: Varijacija se ne može uvesti: Matični proizvod ne može biti varijacija proizvoda

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
hr: Nadogradnja baze podataka je planirana za pokretanje u pozadini.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
hr: Ovaj alat će ažurirati vašu WooCommerce baze podataka na posljednju verziju. Molimo, napravite sigurnosnu kopiju prije nastavka.

en: Update database
hr: Ažuriraj bazu podataka

en: Details for order #{order_number}
hr: Detalji narudžbe #{order_number}

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
hr: Nemate dozvolu za dodjeljivanje API ključeva odabranom korisniku.

en: Feel free to reconnect again using the button below.
hr: Slobodno se spojite ponovo pomoću dugmeta ispod.

en: Sorry to see you go.
hr: Žao nam je što odlazite.

en: discounted shipping labels
hr: naljepnice za dostavu s popustom

en: automated taxes and discounted shipping labels
hr: naljepnice za automatske poreze i dostavu s popustom

en: payment setup and discounted shipping labels
hr: naljepnice za postavke plaćanja i dostavu s popustom

en: You do not have permission to revoke API Keys
hr: Nemate dozvolu za opoziv API ključeva

en: You do not have permission to revoke this API Key
hr: Nemate dozvolu za opoziv ovog API ključa

en: You do not have permission to edit this API Key
hr: Nemate dozvolu za uređivanje ovog API ključa

note: translators: %1$s: Order ID. %2$s: Order date
en: [Order #%1$s] (%2$s)
hr: [Narudžba #%1$s] (%2$s)

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
hr: Ako niste napravili ovaj zahtjev, jednostavno ignorirajte e-poštu. Ako želite možete nastaviti:

note: translators: %s: Store name
en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
hr: Netko je zatražio promjenu lozinke za sljedeći korisnički račun %s:

en: We hope to see you again soon.
hr: Nadamo se da ćemo vas uskoro ponovo vidjeti.

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
hr: Novac za vašu narudžbu na %s je vraćen. Ispod se nalazi više detalja vama na uvid:

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
hr: Novac za vašu narudžbu na %s je djelomično vraćen. Ispod se nalazi više detalja vama na uvid:

en: Thanks!
hr: Hvala!

en: We look forward to fulfilling your order soon.
hr: Veseli nas što ćemo uskoro ispuniti vašu narudžbu.

en: As a reminder, here are your order details:
hr: Kao podsjetnik, ovdje su detalji Vaše narudžbe:

en: The following note has been added to your order:
hr: Sljedeća bilješka je dodana Vašoj narudžbi:

en: We look forward to seeing you soon.
hr: Nadamo se vašem ponovnom dolasku.

note: translators: %1$s: Site title, %2$s: Username, %3$s: My account link
en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
hr: Zahvaljujemo što ste kreirali račun na %1$s. Kao podsjetnik, korisničko ime koje ste odabrali je %2$s. Možete pristupiti svom korisničkom računa kako biste pregledali narudžbe, promijenili lozinku i još mnogo toga na: %3$s

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
hr: Ovdje su detalji Vaše narudžbe kreirane na %s:

note: translators: %1$s Site title, %2$s Order pay link translators: %1$s: Site title, %2$s: Order pay link
en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
hr: Narudžba je za vas kreirana na %1$s. U nastavku je vaša faktura s poveznicom za plaćanje kada budete spremni: %2$s

en: Thanks for shopping with us.
hr: Zahvaljujemo što kupujete kod nas.

note: translators: %s: Customer first name translators: %s: Customer username
en: Hi %s,
hr: Poštovanje %s,

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
hr: Primili ste sljedeću narudžbu od %s:

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
hr: Nadamo se da će se vratiti. Pročitajte više o <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">rješavanju problema otkazanih plaćanja</a>.

en: Thanks for reading.
hr: Zahvaljujemo na čitanju.

en: Enter a different address
hr: Unesite različitu adresu

note: Translators: $s shipping destination.
en: No shipping options were found for %s.
hr: Nema načina dostave za %s.

en: Enter your address to view shipping options.
hr: Unesite svoju adresu kako biste pregledali načine dostave.

en: Change address
hr: Promijeni adresu

en: Sort by latest
hr: Poredaj od zadnjeg

en: Stock levels increased:
hr: Povećano stanje zaliha:

note: translators: %s item name.
en: Unable to restore stock for item %s.
hr: Nije bilo moguće vratiti zalihu artikla %s.

en: Stock levels reduced:
hr: Stanje zaliha smanjeno:

note: translators: %s item name.
en: Unable to reduce stock for item %s.
hr: Nije moguće reducirati zalihu artikla %s.

note: translators: %s: Default class name
en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
hr: Klasa pridružena "woocommerce_queue_class" ne provodi WC_Queue_Interface sučelje. Umjesto toga koristit će se zadana klasa %s.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
hr: Ovu funkciju ne bi trebalo pozvati prije funkcije plugins_loaded.

en: Action Group
hr: Grupa akcija

en: No actions found in trash
hr: Nema akcija pronađenih u smeću

en: No actions found
hr: Nema pronađenih akcija

en: Search Scheduled Actions
hr: Pretraži zakazane akcije

en: View Action
hr: Prikaži akciju

en: New Scheduled Action
hr: Nova zakazana akcija

en: Edit Scheduled Action
hr: Uredi zakazanu akciju

en: Add New Scheduled Action
hr: Dodaj novu zakazanu akciju

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
hr: Zakazane akcije

en: Scheduled Action
hr: Zakazana akcija

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
hr: Zakazane radnje se aktiviraju na određeni datum i vrijeme.

note: translators: %s: count
en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: U tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: U tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: U tijeku <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: In-Progress
hr: U tijeku

[ctx: post]
en: Failed
hr: Neuspjelo

en: Invalid action ID. No status found.
hr: Netočan ID akcije. Status nije pronađen.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
hr: Nije moguće utvrditi grešku kod akcije %s. Greška baze podataka.

note: translators: %s: action ID
en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
hr: Nije moguće otključati zahtjev za radnju %s. Greška u bazi podataka.

note: translators: %s: claim ID
en: Unable to unlock claim %s. Database error.
hr: Nije moguće otključati zahtjev %s. Greška u bazi podataka.

note: translators: %s: group name(s) translators: %s is the group name
en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
hr[0]: Grupa "%s" ne postoji.
hr[1]: Grupe "%s" ne postoje.
hr[2]: Grupe "%s" ne postoje.

en: Unable to claim actions. Database error.
hr: Nije moguće utvrditi akciju. Greška baze podataka.

en: Unable to save action.
hr: Nije moguće spremiti akciju.

note: translators: %s: error message translators: %s: action error message translators: %s is an error message.
en: Error saving action: %s
hr: Greška pri spremanju akcije: %s

note: translators: %d refers to the total number of tasks completed
en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
hr[0]: %d zakazana zadatka završena.
hr[1]: %d zakazana zadatka završena.
hr[2]: %d zakazanih zadataka završeno.

note: translators: %s refers to the exception error message
en: There was an error running the action scheduler: %s
hr: Pojavila se greška pri provođenju zakazane akcije: %s

note: translators: %d refers to the total number of batches executed
en: %d batch executed. | %d batches executed.
hr[0]: %d serija izvršena.
hr[1]: %d serije izvršene.
hr[2]: %d serija izvršeno.

note: translators: %d refers to how many scheduled tasks were found to run
en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
hr[0]: Pronađeno %d zakazani zadatak
hr[1]: Pronađeno %d zakazana zadatak
hr[2]: Pronađeno %d zakazanih zadataka

en: Attempting to reduce used memory...
hr: Pokušaj smanjivanja korištene memorije...

note: translators: 1: action ID 2: exception message
en: Error processing action %1$s: %2$s
hr: Greška pri provođenju akcije %1$s: %2$s

note: translators: %s refers to the action ID
en: Started processing action %s
hr: Započeto provođenje akcije %s

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
hr: Zahtjev je izgubljen. Prekidanje trenutne serije.

note: translators: %d: amount of actions
en: Running %d action | Running %d actions
hr[0]: Provođenje %d akcije
hr[1]: Provođenje %d akcije
hr[2]: Provođenje %d akcija

en: There are too many concurrent batches.
hr: Postoji previše istodobnih serija.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
hr: Postoji previše istodobnih serija, ali izvođenje je prisiljeno nastaviti.

en: Canceled
hr: Otkazano

en: Failed
hr: Neuspjelo

en: In-progress
hr: U tijeku

en: Pending
hr: Na čekanju

en: Invalid schedule. Cannot save action.
hr: Pogrešno zakazivanje. Nemoguće spremiti akciju.

en: Every minute
hr: Svake minute

en: action ignored
hr: radnja zanemarena

en: action reset
hr: resetirati akciju

note: translators: 1: error message 2: filename 3: line
en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
hr: neočekivan gašenje: PHP fatalna greška %1$s u %2$s u retku %3$s

note: translators: %s: exception message
en: action failed: %s
hr: akcija neuspjela: %s

en: action complete
hr: akcija završena

en: action started
hr: akcija započela

en: action canceled
hr: akcija otkazana

en: action created
hr: akcija kreirana

en: Search hook, args and claim ID
hr: Pretraži kuke, argumente i ID zahtjeva

note: translators: %s: date interval
en:  (%s ago)
hr:  (prije %s)

note: translators: 1: action HTML 2: action ID 3: error message
en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
hr: Nije bilo moguće provesti promjenu za akciju: "%1$s" (ID: %2$d). Greška: %3$s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully processed change for action: %s
hr: Uspješno provedena promjena za akciju: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully canceled action: %s
hr: Uspješno otkazana akcija: %s

note: translators: %s: action HTML
en: Successfully executed action: %s
hr: Uspješno provedena akcija: %s

note: translators: %s: amount of claims
en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
hr[0]: Maksimalni istovremeni red čekanja koji su već u tijeku (%s reda). Nijedna radnja neće biti obrađena sve dok se trenutni red čekanja ne dovrši.
hr[1]: Maksimalni istovremeni red čekanja koji su već u tijeku (%s reda). Nijedna radnja neće biti obrađena sve dok se trenutni red čekanja ne dovrši.
hr[2]: Maksimalni istovremeni red čekanja koji su već u tijeku (%s redova). Nijedna radnja neće biti obrađena sve dok se trenutni red čekanja ne dovrši.

en: Non-repeating
hr: Neponavljajuće

note: translators: %s: time interval
en: Every %s
hr: Svakih %s

en: Now!
hr: Sada!

note: translators: %s: amount of time
en: %s second | %s seconds
hr[0]: %s sekunda
hr[1]: %s sekunde
hr[2]: %s sekundi

note: translators: %s: amount of time translators: %s is the time duration in minutes
en: %s minute | %s minutes
hr[0]: %s minuta
hr[1]: %s minute
hr[2]: %s minuta

note: translators: %s: amount of time
en: %s hour | %s hours
hr[0]: %s sat
hr[1]: %s sata
hr[2]: %s sati

note: translators: %s is a number of days. translators: %s: amount of time
en: %s day | %s days
hr[0]: %s dan
hr[1]: %s dana
hr[2]: %s dana

note: translators: %s: amount of time
en: %s week | %s weeks
hr[0]: %s tjedan
hr[1]: %s tjedna
hr[2]: %s tjedana

note: translators: %s: amount of time
en: %s month | %s months
hr[0]: %s mjesec
hr[1]: %s mjeseca
hr[2]: %s mjeseci

note: translators: %s: amount of time
en: %s year | %s years
hr[0]: %s godina
hr[1]: %s godine
hr[2]: %s godina

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
hr: Otkažite akciju sada kako bi spriječili njezino provođenje u budućnosti

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
hr: Provedite akciju sada kao da je bila pokrenuta kao dio zakazane

en: Run
hr: Pokreni

en: Claim ID
hr: ID zahtjeva

en: Log
hr: Zapisnik

en: Scheduled Date
hr: Zakazani datum

en: Recurrence
hr: Ponavljanje

en: Group
hr: Skupina

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Hook
hr: Kuka (hook)

note: translators: 1: action ID 2: arguments
en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
hr: Radnja [%1$s] ima nevažeće argumente. Nije moguće dekodirati JSON u array. $args = %2$s

en: Scheduled Actions
hr: Zakazane akcije

en: New Order: #{order_number}
hr: Nova narudžba: #{order_number}

en: Order Failed: #{order_number}
hr: Narudžba nije uspjela: #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
hr: [{site_title}]: Narudžba  #{order_number} nije uspjela

en: Password Reset Request
hr: Zahtjev za promjenu lozinke

en: Password Reset Request for {site_title}
hr: Zahtjev za promjenu lozinke kod {site_title}

en: Order Refunded: {order_number}
hr: Izvršen povrat novca narudžbe: {order_number}

en: Partial Refund: Order {order_number}
hr: Djelomični povrat novca: Narudžba {order_number}

en: Your {site_title} order has been received!
hr: Vaša {site_title} narudžba je zaprimljena!

en: Your {site_title} account has been created!
hr: Vaš {site_title} račun je kreiran!

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
hr: Detalji narudžbe #{order_number} na {site_title}

en: Thanks for shopping with us
hr: Hvala što kupujete kod nas

en: Your {site_title} order is now complete
hr: Vaša {site_title} narudžba je sada dovršena

en: Order Cancelled: #{order_number}
hr: Narudžba otkazana: #{order_number}

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
hr: WooCommerce korisnikovi tokeni za plaćanje

en: WooCommerce Customer Downloads
hr: WooCommerce korisnikova preuzimanja

en: WooCommerce Customer Orders
hr: WooCommerce korisnikove narudžbe

en: WooCommerce Customer Data
hr: WooCommerce korisnikovi podaci

note: translators: %1$s: field name, %2$s finder.eircode.ie URL
en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
hr: %1$s nije valjano. Možete pretražiti ispravni Eircode <a target="_blank" href="%2$s">ovdje</a>.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock translators: %s: product name
en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
hr: Žao nam je, nemamo dovoljno "%1$s" na zalihi kako bi ispunili Vašu narudžbu (%2$s dostupno). Ispričavamo se zbog nastalih neugodnosti.

en: Shipping instance ID.
hr: ID instance dostave.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
hr: Identifikator grupe kojoj pripada ova postavka.

en: Attributes totals.
hr: Ukupno atributa.

en: Tags totals.
hr: Ukupno oznaka.

en: Categories totals.
hr: Ukupno kategorija.

en: Reviews totals.
hr: Ukupno recenzija.

en: Coupons totals.
hr: Ukupno kupona.

en: Customers totals.
hr: Ukupno kupaca.

en: Products totals.
hr: Ukupno proizvoda.

en: Orders totals.
hr: Ukupno narudžbi.

en: Amount of reviews.
hr: Broj recenzija.

en: Review type name.
hr: Naziv vrste pregleda.

en: Amount of products.
hr: Broj proizvoda.

en: Product type name.
hr: Naziv vrste proizvoda.

en: Amount of orders.
hr: Broj narudžbi.

en: Order status name.
hr: Naziv statusa narudžbe.

en: Amount of customers.
hr: Broj kupaca.

en: Customer type name.
hr: Naziv vrste kupca.

en: Non-paying customer
hr: Kupac koji ne plaća

en: Paying customer
hr: Kupac koji plaća

en: Amount of coupons.
hr: Broj kupona.

en: Coupon type name.
hr: Naziv vrste kupona.

en: Limit result set to products with specified stock status.
hr: Ograniči rezultate na proizvode s određenim statusom zalihe.

en: Controls the stock status of the product.
hr: Kontrolira status zalihe proizvoda.

en: File ID.
hr: ID datoteke.

en: Variation status.
hr: Stanje varijacije.

en: Invalid review ID.
hr: ID recenzije nije valjan.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
hr: Ograničite grupu rezultata na recenzije koji imaju određeni status.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
hr: Ograničite grupu rezultata na recenzije koje imaju određeni ID proizvoda.

en: Limit result set to that from a specific author email.
hr: Ograničite grupu rezultata na one od određenog autora e-pošte.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
hr: Osigurajte da skup rezultata ne obuhvaća recenzije dodijeljene određenim korisničkim ID-ovima.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
hr: Ograničite set rezultata recenzija dodijeljenih specifičnom korisničkom ID-u.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na recenzije objavljene prije određenog datuma usklađenog s ISO8601.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse objavljene nakon određenog datuma usklađenog s ISO8601.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
hr: URL-ovi avatara za recenzente objekata.

note: translators: %d: avatar image size in pixels
en: Avatar URL with image size of %d pixels.
hr: URL avatara sa slikom dimenzije %d piksela.

en: Status of the review.
hr: Status recenzije.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
hr: Jedinstveni identifikator za proizvod kojem recenzija pripada.

en: The object cannot be deleted.
hr: Objekt ne može biti obrisan.

en: The object has already been trashed.
hr: Objekti su već obrisani.

note: translators: %s: force=true
en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
hr: Objekt ne podržava brisanje. Postavite '%s' za brisanje.

en: Updating review failed.
hr: Ažuriranje recenzije nije uspjelo.

en: Invalid review content.
hr: Sadržaj recenzije nije valjan.

en: Updating review status failed.
hr: Ažuriranje statusa recenzije nije uspjelo.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
hr: Žao nam je, ne možete promijeniti vrstu komentara.

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
hr: Polje za recenziju proizvoda prelazi maksimalno dozvoljenu dužinu.

en: Cannot create existing product review.
hr: Ne možete kreirati postojeću recenziju proizvoda.

en: Unique identifier for the product.
hr: Jedinstveni identifikator za proizvod.

en: Supported features for this payment gateway.
hr: Podržana svojstva ovog platnog sustava.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
hr: Ako je točno (true), ova zabilješka će biti dodijeljena trenutnom korisniku. Ako nije točno (false), zabilješka će biti dodijeljena sustavu.

en: Order note author.
hr: Autor bilješke narudžbe.

en: Full name of currency.
hr: Puni naziv valute.

en: There are no currencies matching these parameters.
hr: Ne postoje valute koje odgovaraju ovim parametrima.

en: ISO4217 currency code.
hr: ISO4217 oznaka valute.

en: Data resource description.
hr: Opis resursa podataka.

en: Data resource ID.
hr: ID oznaka resursa podataka.

en: List of supported currencies.
hr: Popis podržanih valuta.

en: List of supported states in a given country.
hr: Popis podržanih država u datoj zemlji.

en: List of supported continents, countries, and states.
hr: Popis podržanih kontinenata, zemalja i država.

en: The unit weights are defined in for this country.
hr: Jedinice za težinu su definirane u ovoj zemlji.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
hr: Separator tisuća za prikazane cijene u ovoj zemlji.

en: Full name of state.
hr: Puni naziv države.

en: List of states in this country.
hr: Popis država u ovoj zemlji.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
hr: Broj decimalnih znamenki u prikazanim cijenama za ovu zemlju.

en: Full name of country.
hr: Puni naziv zemlje.

en: The unit lengths are defined in for this country.
hr: Jedinice dužine su definirane za ovu zemlju.

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
hr: Decimalni odvajatelj za prikazane cijene za ovu zemlju.

en: Currency symbol position for this country.
hr: Pozicija simbola valute u ovoj zemlji.

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
hr: Standardna ISO4127 alpha-3 oznaka valute za ovu zemlju.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
hr: ISO3166 alpha-2 oznaka zemlje.

en: List of countries on this continent.
hr: Popis zemalja na ovom kontinentu.

en: Full name of continent.
hr: Puni naziv kontinenta.

en: There are no locations matching these parameters.
hr: Ne postoje lokacije koje odgovaraju ovim parametrima.

en: 2 character continent code.
hr: 2-značni kod kontinenta.

en: View affected templates
hr: Pogledaj pogođene predloške

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
hr: Ako ste kopirali datoteku predloška kako biste nešto promijenili, morat ćete kopirati novu verziju predloška i ponovno primijeniti izmjene.

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
hr: Ažurirajte temu na najnoviju verziju. Ako nema ažuriranja, obratite se autoru teme i pitajte o kompatibilnosti s trenutnom verzijom WooCommerce.

note: translators: %s: theme name
en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
hr: <strong> Vaša tema (%s) sadrži zastarjele kopije nekih WooCommerce predložaka.</strong> Te datoteke možda trebate ažurirati kako bi se osiguralo da su kompatibilne s trenutnom verzijom WooCommercea. Prijedlozi za rješavanje:

en: Export all categories
hr: Izvezi sve kategorije

en: Which product category should be exported?
hr: Koju kategoriju proizvoda treba izvoziti?

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
hr: Ovo je ID privitka ili URL slike koji se koristi za slike rezerviranih mjesta u katalogu proizvoda. Proizvodi bez slike će upravo to koristiti.

en: Enter attachment ID or URL to an image
hr: Unesite ID dodatka ili URL za sliku

en: Placeholder image
hr: Primjer slike

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
hr: Prilikom obrade %s, treba li se ukloniti pristup datotekama za preuzimanje i očistiti zapis preuzimanja?

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
hr: Prilikom obrade %s, trebaju li se privatni podatci iz narudžbe spremiti ili ukloniti?

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
hr: Unesite broj kako biste postavili količinu zaliha na razini varijacije. Upotrijebite "Upravljanje zalihama?" potvrdni okvir varijacije kako biste omogućili / onemogućili upravljanje zalihama na razini varijacije.

en: Low stock amount
hr: Nisko stanje zalihe

en: Set up PayPal for me using this email:
hr: Postavi PayPal za korištenje ove adrese e-pošte:

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
hr: WooCommerce PayPal način plaćanja

en: Set up Stripe for me using this email:
hr: Postavi račun Stripe za mene koristeći ovu adresu e-pošte:

note: translators: %1$s: weight unit dropdown, %2$s: dimension unit dropdown
en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
hr: Koristit ćemo %1$s za težinu proizvoda i %2$s za dimenzije proizvoda.

en: ShipStation icon
hr: ShipStation ikona

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
hr: Preporučujemo da koristite ShipStation kako biste u poštanskom uredu uštedjeli vrijeme ispisivanjem naljepnica za otpremu kod kuće. Isprobajte ShipStation besplatno 30 dana.

en: WooCommerce Services icon
hr: WooCommerce Services ikona

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
hr: Trošak uživo je točan trošak za isporuku narudžbe, citiran izravno od prijevoznika.

note: translators: %1$s: live rates tooltip text, %2$s: shipping extensions URL
en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
hr: Ako biste željeli ponuditi <span class="help_tip" data-tip="%1$s">Trošak uživo</span> od određenog dobavljača (npr. UPS) možete pronaći različita rješenja za WooCommerce  <a href="%2$s" target="_blank">ovdje</a>.

note: translators: %s: country name including the 'the' prefix if needed
en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
hr: Stvorili ste dvije dostavne zone za %s i za ostatak svijeta. Ispod možete postaviti fiksne troškove dostave za ove zone ili ponuditi besplatnu dostavu.

en: Yards
hr: jarda

en: Inches
hr: inča

en: Millimeters
hr: milimetara

en: Centimeters
hr: centimetara

en: Meters
hr: metara

en: Ounces
hr: unci

en: Pounds
hr: funti

en: Grams
hr: grama

en: Kilograms
hr: kilograma

en: Item moved down
hr: Stavka pomaknuta naniže

en: Item moved up
hr: Stavka pomaknuta naviše

en: You may need to manually restore the item's stock.
hr: Možda ćete trebati ručno povratiti zalihu artikla.

en: Are you sure you want to remove the selected items?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane stavke?

en: Central
hr: Središnji

en: Apartment, suite, unit, etc.
hr: Kat, broj stana ili sl.

note: translators: %d: count
en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
hr[0]: %d API ključ je trajno opozvan.
hr[1]: %d API ključa su trajno opozvana.
hr[2]: %d API ključeva je trajno opozvano.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
hr: Nije moguće postaviti atribute zbog neispravnog matičnog proizvoda.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
hr: Ova akcija se ne može poništiti. Jeste li sigurni da želite obrisati podatke iz odabranih narudžbi?

en: Payer PayPal address
hr: PayPal adresa platitelja

en: Payer last name
hr: Prezime platitelja

en: Payer first name
hr: Ime platitelja

en: Shipping Address
hr: Adresa za dostavu

en: Billing Address
hr: Adresa za naplatu

en: Shipping Address 1
hr: Adresa za dostavu 1

en: Billing Address 1
hr: Adresa za naplatu 1

en: MySQL version string.
hr: MySQL verzija.

note: translators: 1: Link to tax rates sample file 2: Closing link.
en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
hr: Vaš CSV treba sadržavati stupce u određenom poretku. %1$s Kliknite ovdje kako biste preuzeli ogledni uzorak %2$s.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
hr: Ovako će vaše ime biti prikazano u odjeljku "Moj račun" i u recenzijama

en: terms and conditions
hr: uvjetima korištenja i odredbama

en: privacy policy
hr: politika privatnosti

note: translators: 1: last 4 digits
en: eCheck ending in %1$s
hr: eCheck završava na %1$s

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
hr: PayPal omogućuje slanje jedne adrese. Ako upotrebljavate PayPal za otpremnice, možda biste radije poslali adresu za dostavu, a ne za naplatu. Isključivanje ove opcije može spriječiti primjenu PayPal zaštite prodavatelja.

note: translators: %s: Link to WC system status page
en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
hr: PayPal Standard preusmjerava korisnike na PayPal da unesu svoje podatke o plaćanju.

note: Translators: %1$s zone name, %2$s shipping method instance name.
en: Other locations
hr: Druge lokacije

note: Translators: %1$s shipping method name.
en: Any &quot;%1$s&quot; method
hr: Bilo koji &quot;%1$s&quot; način

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
hr: Plaćanja putem čekova. Ovaj izvanmrežni platni sustav također može biti koristan za testiranje kupnje.

en: Account details:
hr: Detalji računa:

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
hr: Primajte uplate putem transakcijskog računa. Poznato i kao izravni bankovno/bankovni prijenos.

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
hr: o,jednom,su,kao,kod,biti,od,com,za,od,kako,u,je,to,od,na,ili,da,to,ovo,do,bilo,što,kada,gdje,tko,će,s,www

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
hr: Po želji dodajte neki tekst za potvrdni okvir za uvjete korištenja koje korisnici moraju prihvatiti.

note: Translators: %s: page name.
en: %s page
hr: %s stranica

en: No page set
hr: Nije postavljena stranica

en: Highlight required fields with an asterisk
hr: Zvjezdicom označi obvezna polja

note: translators: %s terms and conditions page name and link
en: I have read and agree to the website %s
hr: Pročitao/la sam i slažem se s %s web-stranice

en: Required
hr: Obvezno

note: Translators: %s field name.
en: %s field
hr: polje %s

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
hr: Ove vam opcije omogućuju promjenu izgleda WooCommerce blagajne.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
hr: Više pojedinosti potražite u <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">Politika privatnosti usluge PayPal </a>.

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
hr: Prihvaćamo plaćanja putem PayPala. Prilikom obrade uplata, neki će podaci biti proslijeđeni PayPalu, uključujući informacije potrebne za obradu ili podršku plaćanja, kao što su ukupni iznos kupnje i podaci o naplati.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
hr: U ovom pododjeljku trebate navesti procesore za plaćanje treće strane koje koristite za plaćanje u vašoj trgovini, jer se ti podaci mogu obrađivati. Primjerice, uključili smo PayPal, ali to biste trebali ukloniti ako ga ne upotrebljavate.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
hr: Dijelimo informacije s trećim stranama koje nam pomažu pružati narudžbe i pohranjivati usluge; na primjer --

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
hr: U ovom odjeljku navedite s kim dijelite podatke i za koju svrhu. To može uključivati, ali ne mora biti ograničeno na, analitiku, marketing, sustav plaćanja, pružatelje usluga isporuke i ugrađene usluge trećih strana.

en: What we share with others
hr: Što dijelimo s drugima

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
hr: Članovi našeg tima imaju pristup ovim informacijama kako bi ispunili narudžbe, obradili povrate i pružali korisničku podršku.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
hr: Informacije o klijentima kao što su: vaše ime, adresa e-pošte i informacije o naplati i dostavi.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
hr: Informacije o narudžbi poput onoga što je kupljeno, kada je kupljeno, gdje treba poslati, i

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
hr: Članovi našeg tima imaju pristup informacijama koje nam dajete. Na primjer, administratori i upravitelji dućana mogu pristupiti:

en: Who on our team has access
hr: Tko iz našeg tima ima pristup

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
hr: Također ćemo pohraniti komentare ili recenzije, ako ih odlučite ostaviti.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
hr: Obično pohranjujemo informacije o vama dok god trebamo vaše podatke u svrhe za koje ih prikupljamo i upotrebljavamo, a nismo više zakonski obvezni da ih čuvamo. Na primjer, podatke o narudžbi čuvamo 10 godina za porezne i računovodstvene svrhe. To uključuje vaše ime, adresu e-pošte i adrese za naplatu i dostavu.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
hr: Ako izradite račun, pohranit ćemo vaše ime, adresu, adresu e-pošte i telefonski broj, koji će se upotrijebiti za popunjavanje polja naplate prilikom buduće narudžbe.

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
hr: Slanje marketinških poruka, ako ih odlučite primati

en: Improve our store offerings
hr: Poboljšajte ponudu vaše trgovine

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
hr: Pridržavajte se svih zakonskih obveza koje imate, poput izračuna poreza

en: Set up your account for our store
hr: Postavite korisnički račun za našu trgovinu

en: Process payments and prevent fraud
hr: Obrada plaćanja i sprječavanje prijevare

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
hr: Odgovorite na zahtjeve, uključujući povrate i prigovore

en: Send you information about your account and order
hr: Slanje informacija o vašem računu i narudžbi

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
hr: Kada kupujete od nas, od vas ćemo tražiti da dajete podatke, uključujući vaše ime, adresu za naplatu, adresu za dostavu, adresu e-pošte, telefonski broj, podatke o plaćanju i opcionalne podatke o računu kao što su korisničko ime i lozinka. Koristit ćemo te podatke za svrhe, kao što su:

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
hr: Napomena: preporučujemo dodavanje dodatnih pojedinosti u pravila o kolačićima i povezivanje tog odjeljka odavde.

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
hr: Također ćemo koristiti kolačiće kako bismo pratili sadržaj košarice dok pregledavate našu web-stranicu.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
hr: Adresa za dostavu: zatražit ćemo od vas da unesete ovo kako bismo, primjerice, mogli procijeniti cijenu/opciju dostave prije slanja narudžbe i/ili poslati vam narudžbu!

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
hr: Lokacija, IP adresa i vrsta preglednika: koristit ćemo to za svrhe kao što su procjena poreza i dostave

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
hr: Proizvodi koje ste pogledali: koristit ćemo ovo da bismo, na primjer, prikazali proizvode koje ste nedavno pogledali

en: While you visit our site, we’ll track:
hr: Dok pregledavate našu web stranicu, pratit ćemo sljedeće:

en: What we collect and store
hr: Što prikupljamo i pohranjujemo

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
hr: Prikupljamo informacije o vama tijekom postupka naplate na našoj trgovini.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
hr: Ovaj primjer teksta uključuje osnove oko toga koje osobne podatke vaša trgovina može prikupljati, pohranjivati i dijeliti, kao i tko može imati pristup tim podacima. Ovisno o tome koje su postavke omogućene i koje dodatne dodatke upotrebljavate, određene informacije koje će dijeliti vaša trgovina razlikuju se. Preporučujemo da se savjetujete s odvjetnikom prilikom odlučivanja o informacijama koje ćete otkriti u vašoj politici privatnosti.

en: Payment Tokens
hr: Tokeni za plaćanje

en: Access granted
hr: Pristup odobren

en: Download count
hr: Broj preuzimanja

en: User email
hr: Korisnička e-pošta

en: Browser User Agent
hr: Korisnički agent preglednika

en: Items Purchased
hr: Kupljene stavke

en: Order Number
hr: Broj narudžbe

en: Download ID
hr: ID preuzimanja

note: translators: This is the headline for a list of access logs for downloads purchased from the store for a given user.
en: Access to Purchased Downloads
hr: Pristup kupljenim preuzimanjima

note: translators: This is the headline for a list of downloads purchased from the store for a given user.
en: Purchased Downloads
hr: Kupljena preuzimanja

en: Customer Data
hr: Podaci kupca

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed payment token "%d"
hr: Uklonjen token plaćanja "%d"

en: Personal data removed.
hr: Osobni podaci uklonjeni.

en: Customer download permissions have been retained.
hr: Dozvole kupca za preuzimanje su zadržane.

en: Removed access to downloadable files.
hr: Uklonjen pristup datotekama za preuzimanje.

note: Translators: %s Order number.
en: Personal data within order %s has been retained.
hr: Osobni podaci unutar narudžbe %s su zadržani.

note: Translators: %s Order number.
en: Removed personal data from order %s.
hr: Uklonjeni su osobni podaci iz narudžbe %s.

note: Translators: %s Prop name.
en: Removed customer "%s"
hr: Uklonjen kupac "%s"

en: Shipping State
hr: Regija/Županija za dostavu

en: Shipping Postal/Zip Code
hr: Poštanski broj za dostavu

en: Shipping City
hr: Grad za isporuku

en: Shipping Company
hr: Dostava - poduzeće

en: Shipping Last Name
hr: Prezime za dostavu

en: Shipping First Name
hr: Ime za dostavu

en: Phone Number
hr: Broj telefona

en: Billing State
hr: Regija/županija naplate

en: Billing Postal/Zip Code
hr: Naplata - poštanski broj

en: Billing City
hr: Naplata - grad

en: Billing Company
hr: Naplata - poduzeće

en: Billing Last Name
hr: Naplata - prezime

en: Billing First Name
hr: Naplata - ime

en: Error during status transition.
hr: Greška prilikom prijelaza statusa.

en: Update status event failed.
hr: Ažuriranje statusa događaja nije uspjelo.

en: Payment complete event failed.
hr: Događaj dovršetka plaćanja nije uspio.

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Shop manager
hr: Voditelj trgovine

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Customer
hr: Kupac

en: optional
hr: neobvezno

en: Display name
hr: Ime za prikaz

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
hr: Ime za prikaz ne može se mijenjati na adresu e-pošte zbog privatnosti.

en: Unable to create order.
hr: Nije moguće kreirati narudžbu.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
hr: Pročitajte i prihvatite uvjete korištenja i odredbe kako biste nastavili s narudžbom.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
hr: Deserijalizacija instanci ove klase je zabranjena.

en: Cloning is forbidden.
hr: Kloniranje je zabranjeno.

note: translators: %1$s: product name. %2$s product permalink
en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
hr: %1$s je uklonjen iz vaše košarice jer je u međuvremenu izmijenjen. Proizvod možete dodati u košaricu <a href="%2$s"> ovdje</a>.

note: translators: %d: number of saved carts
en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
hr: Obrisane su sve aktivne sesije i %d spremljenih košarica.

note: translators: %d: amount of permissions
en: %d permissions deleted
hr: %d dopuštenja su obrisana

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
hr: Ovaj alat će obrisati sve podatke o sesijama korisnika iz baze podataka, uključujući trenutne košarice i košarice spremljene u bazi podataka.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
hr: Ovaj alat će obrisati istekla dopuštenja za preuzimanje i dopuštenja s 0 preostalih preuzimanja.

en: Clean up download permissions
hr: Očisti dozvole za preuzimanje

en: Used-up download permissions
hr: Iskorištene dozvole za preuzimanje

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
hr: Ograniči rezultate postavljene na proizvode s određenim atributom. Upotrijebite naziv taksonomije / atribut.

en: If the payment was refunded via the API.
hr: Ako je uplata vraćena putem API-ja.

en: Order total formatted for locale
hr: Ukupan iznos narudžbe formatiran lokalno

en: Name of the customer for the order
hr: Ime kupca za narudžbu

en: URL to edit the order
hr: URL za uređivanje narudžbe

en: Blog id of the record on the multisite.
hr: Blog ID zapisa na multisiteu.

note: translators: %s: documentation URL
en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
hr: Izgleda da vaša trgovina ne koristi sigurnu vezu. Preporučujemo da poslužite cijelu web-stranicu putem HTTPS veze kako biste zaštitili podatke klijenata. <a href="%s"> Saznajte više ovdje.</a>

en: WooCommerce pages
hr: WooCommerce stranice

en: WooCommerce database version
hr: Inačica WooCommerce baze podataka

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
hr: Prikazuje hoće li WordPress koristiti vanjsku predmemorija objekata.

en: External object cache
hr: Vanjska objektna predmemorija

en: WordPress debug mode
hr: WordPress način ispravljanja grešaka

en: WordPress memory limit
hr: WordPress memorijski limit

note: Translators: %1$s: Current version, %2$s: New version
en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
hr: %1$s - Dostupna je novija verzija WordPressa (%2$s)

en: WordPress version
hr: WordPress inačica

en: WooCommerce version
hr: WooCommerce inačica

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
hr: Plaćanja

en: Enable coupons
hr: Omogući korištenje kupona

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
hr: Stope i porezi će biti izračunati tijekom naplate.

en: Enable tax rates and calculations
hr: Uključi stope poreza i izračune

en: Manage
hr: Upravljanje

en: Account endpoints
hr: Krajnje točke računa

en: Secure checkout
hr: Sigurno plaćanje

en: Legacy API
hr: Naslijeđeni (legacy) API

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
hr: Zadrži dovršene narudžbe u određenom trajanju prije anonimizacije osobnih podataka unutar njih.

en: Retain completed orders
hr: Zadrži dovršene narudžbe

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
hr: Otkazane narudžbe su neplaćene i možda su otkazane od strane vlasnika trgovine ili korisnika. One će biti premještene u smeće nakon navedenog trajanja.

en: Retain cancelled orders
hr: Zadrži otkazane narudžbe

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
hr: Neuspješne narudžbe nisu plaćene i možda ih je kupac napustio. One će biti premještene u smeće nakon navedenog trajanja.

en: Retain failed orders
hr: Zadrži neuspjele narudžbe

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
hr: Narudžbe na čekanju neplaćene su i možda ih je kupac napustio. One će biti premještene u smeće nakon navedenog trajanja.

en: Retain pending orders
hr: Zadrži narudžbe na čekanju

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
hr: Neaktivni računi su oni koji se nisu prijavili ili ostvarili kupovinu u navedenom trajanje. Takvi računi će biti obrisani. Sve narudžbe ostvarene preko neaktivnih računa će biti pretvorene u narudžbe gostiju.

en: Retain inactive accounts
hr: Zadrži neaktivne račune

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
hr: Odaberite koliko dugo želite zadržati osobne podatke kada više nisu potrebni za obradu. Ostavite sljedeće opcije prazne da biste zadržali te podatke na neodređeno vrijeme.

en: Personal data retention
hr: Zadržavanje osobnih podataka

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
hr: Vaši osobni podaci bit će korišteni za obradu vaše narudžbe, podršku vašem iskustvu na ovoj web-stranici te za druge svrhe opisane u našoj %s.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
hr: Po želji dodajte neki tekst na blagajni o politici privatnosti trgovine.

en: Checkout privacy policy
hr: Politika privatnosti na stranici blagajne

note: translators: %s privacy policy page name and link
en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
hr: Vaši će se osobni podaci koristiti za podršku vašem iskustvu na ovoj web stranici, za upravljanje pristupom vašem računu i za druge svrhe opisane u našim %s.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
hr: Po želji dodajte tekst o politici privatnosti trgovine u obrasce za registraciju računa.

en: Registration privacy policy
hr: Politika privatnosti za registraciju

en: privacy page
hr: stranica o politici privatnosti

note: translators: %s: privacy page link.
en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
hr: Ovaj odjeljak kontrolira prikaz politike privatnosti vaše web stranice. Niže navedene obavijesti o privatnosti neće se prikazivati osim ako je %s već postavljena.

en: Privacy policy
hr: Politika privatnosti

note: translators: %d: orders count translators: %s: orders count
en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
hr[0]: Uklonjeni osobni podaci iz %s narudžbe.
hr[1]: Uklonjeni osobni podaci iz %s narudžbe.
hr[2]: Uklonjeni osobni podaci iz %s narudžbi.

en: Account erasure requests
hr: Zahtjevi za brisanje računa

en: Accounts &amp; Privacy
hr: Računi i privatnost

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
hr: Popis dopuštenih adresa e-pošte za provjeru e-pošte za naplatu klijenta prilikom naručivanja. Odvojite adrese e-pošte zarezima. Također možete koristiti zvjezdicu (*) da biste podudarali dijelove e-pošte. Na primjer "*@gmail.com" bi odgovarao svim gmail adresama.

en: Allowed emails
hr: Dopuštene adrese e-pošte

en: Filter by registered customer
hr: Filtriranje po registriranom kupcu

en: Remove personal data
hr: Uklonite osobne podatke

en: Use previous column mapping preferences?
hr: Upotrijebite prethodne postavke mapiranja stupaca?

en: View &amp; Customize
hr: Prikaži &amp; Prilagodi

en: Review Settings
hr: Postavke recenzija

en: Visit Dashboard
hr: Posjeti nadzornu ploču

en: You can also:
hr: Također možete:

en: You're ready to add products to your store.
hr: Spremni ste za dodavanje proizvoda u trgovinu.

en: Create some products
hr: Kreirajte neke proizvode

en: Continue with WooCommerce Services
hr: Nastavite s WooCommerce Services

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
hr: Povežite svoju trgovinu da biste aktivirali WooCommerce Services

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
hr: Hvala što koristite Jetpack! Vaša je trgovina gotovo spremna: za aktiviranje usluga kao što je%s, jednostavno povežite svoju trgovinu.

en: Mailchimp for WooCommerce
hr: Mailchimp za WooCommerce

en: Mailchimp icon
hr: MailChimp ikona

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
hr: Pridružite se 16 milijuna korisnika koji koriste MailChimp. Sinkronizirajte popis i pohranite podatke da biste poslali automatizirane e-poruke i ciljanu kampanju.

en: Mailchimp
hr: MailChimp

en: automated taxes icon
hr: ikona automatiziranih poreza

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
hr: Uštedite vrijeme i spriječite greške prilikom automatskog obračuna poreza i kolekcije na blagajni. Pokreće WooCommerce Services i Jetpack.

en: Storefront icon
hr: Storefront ikona

note: translators: %s: theme name.
en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
hr: Dizajnirajte svoju trgovinu s dubokom integracijom WooCommercea. Ako se uključi, instalirat ćemo <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer"> Storefront </a> i trenutna tema <em>%s</em> će biti deaktivirana.

en: Enhance your store with these recommended free features.
hr: Poboljšajte svoju trgovinu pomoću ovih preporučenih besplatnih značajki.

en: Recommended for All WooCommerce Stores
hr: Preporučeno za sve WooCommerce trgovine

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
hr: Proširenje PayFast za WooCommerce omogućuje vam prihvaćanje plaćanja putem kreditne kartice i EFT-a preko jednog od najpopularnijih platnih sustava u Južnoj Africi. Nema provizije za postavljanje ili mjesečnih troškova pretplate.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
hr: eWAY proširenje za WooCommerce omogućuje vam prihvaćanje plaćanja kreditnim karticama izravno u vašoj trgovini bez preusmjeravanja kupca na druge stranice za plaćanje.

en: Klarna Payments for WooCommerce
hr: Klarna Payments za WooCommerce

en: Klarna Checkout for WooCommerce
hr: Klarna Checkout za WooCommerce

en: The following plugins will be installed and activated for you:
hr: Sljedeći dodaci bit će instalirani i aktivirani za vas:

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
hr: Pomozite poboljšati WooCommerce pomoću praćenja korištenja

en: What currency do you accept payments in?
hr: Koju valutu plaćanja prihvaćate?

en: Choose a state&hellip;
hr: Izaberite regiju&hellip;

en: Recommended
hr: Preporučeno

en: Year(s)
hr: Godina(e)

en: Month(s)
hr: Mjesec(i)

en: Week(s)
hr: Tjedan(a)

en: Day(s)
hr: Dan(a)

en: You don&#8217;t have permission to do this.
hr: Nemate dozvolu za napraviti ovo.

en: Insufficient privileges to import products.
hr: Nedostatne povlastice za uvoz proizvoda.

en: Insufficient privileges to export products.
hr: Nedostatne povlastice za izvoz proizvoda.

en: Loading network orders
hr: Učitavanje mrežnih narudžbi

en: WooCommerce Network Orders
hr: WooCommerce mrežne narudžbe

en: You do not have permission to edit API Keys
hr: Nemate ovlasti za uređivanje API ključeva

en: No keys found.
hr: Nisu pronađeni ključevi.

en: Return to payments
hr: Povratak na plaćanje

en: Profile &rarr;
hr: Profil &rarr;

en: Image size used for products in the catalog.
hr: Veličina slike korištena za proizvode iz kataloga.

note: translators: %s: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
hr: Nakon objavljivanja promjena, nove veličine slika neće se prikazivati ​​dok ne <a href="%s" target="_blank">Obnovite sličice</a>.

note: translators: 1: tools URL 2: regen thumbs url
en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
hr: Nakon objavljivanja izmjena, nove veličine slika neće biti prikazane dok ne regenerirate sličice. To možete učiniti iz odjeljka <a href="%1$s" target="_blank">alata u WooCommerceu</a> ili pomoću dodatka kao što je <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
hr: Nakon objavljivanja izmjena automatski će se generirati nove veličine slika.

en: Cancelled product image regeneration job.
hr: Proces obnove slika proizvoda je otkazan.

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
hr: Obnova minijatura je zakazana za izvršavanje u pozadini.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
hr: Ovo će obnoviti sve sličice trgovine kako bi odgovarale vašoj temi i/ili postavkama slika.

en: Regenerate
hr: Obnovi

en: Regenerate shop thumbnails
hr: Obnovi sličice trgovine

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
hr: Obnova sličica radi u pozadini. Ovisno o količini slika u vašoj trgovini, to može potrajati neko vrijeme.

en: Cancel thumbnail regeneration
hr: Otkaži obnovu sličica

en: Change order status to completed
hr: Promijenite status narudžbe u "Dovršeno"

en: Change order status to processing
hr: Promijenite status narudžbe u "U obradi"

en: Change order status to on-hold
hr: Promijenite status narudžbe u "Na čekanju"

en: Edit this order
hr: Uredi ovu narudžbu

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
hr: Ovo je zadana kategorija i ne može se obrisati. Automatski će se dodijeliti proizvodima bez kategorije.

note: translators: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
hr: Postavi &#8220;%s&#8221; kao zadanu kategoriju

note: translators: %s: default category
en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
hr: Brisanje kategorije ne briše proizvode u toj kategoriji. Umjesto toga, proizvodi koji su samo dodijeljeni obrisanoj kategoriji postavljeni su u kategoriju %s.

note: translators: %s: Quantity.
en: %s quantity
hr: %s količina

en: Pay for this order
hr: Plati narudžbu

en: Sandbox API signature
hr: Sandbox API potpis

en: Sandbox API password
hr: Sandbox API lozinka

en: Sandbox API username
hr: Sandbox API korisničko ime

en: Live API signature
hr: Live API potpis

en: Live API password
hr: Live API lozinka

en: Live API username
hr: Live API korisničko ime

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
hr: Pošaljite obavijesti kada primite IPN od PayPala koji ukazuje na povrate novca, povrat plaćanja i otkazivanja.

en: Enable IPN email notifications
hr: Uključi IPN obavijesti e-poštom

en: IPN email notifications
hr: IPN e-pošta obavijesti

en: Invalid webhook.
hr: Neispravni webhook.

en: Invalid download log: not found.
hr: Neispravni zapisnik preuzimanja: nije pronađeno.

en: Invalid download log: no ID.
hr: Neispravni zapisnik preuzimanja: nema ID.

en: Unable to insert download log entry in database.
hr: Nije moguće unijeti zapisnik preuzimanja u bazu podataka.

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
hr: Slike će se prikazati u omjeru proporcija kako su prenesene

en: Uncropped
hr: Neizrezano

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
hr: Slike će biti izrezane prema prilagođenom omjeru proporcija

en: Images will be cropped into a square
hr: Slike će biti izrezane u kvadratni oblik

en: Thumbnail cropping
hr: Izrezivanje sličica

en: Thumbnail width
hr: Širina sličice

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
hr: Veličina slike koja se koristi kao glavna slika proizvoda. Ove slike neće biti izrezane.

en: Main image width
hr: Širina glavne slike

en: Product Images
hr: Slike proizvoda

en: How many rows of products should be shown per page?
hr: Koliko redova proizvoda prikazati na stranici?

en: Rows per page
hr: Redova po stranici

en: How many products should be shown per row?
hr: Koliko proizvoda prikazati u redu?

en: Products per row
hr: Proizvoda u redu

en: How should products be sorted in the catalog by default?
hr: Kako izvorno sortirati proizvode u katalogu?

en: Choose what to display on product category pages.
hr: Odaberite što želite prikazati na stranicama kategorija proizvoda.

en: Category display
hr: Prikaz kategorija

en: Choose what to display on the main shop page.
hr: Odaberite što želite prikazati na glavnoj stranici trgovine.

en: Product Catalog
hr: Katalog proizvoda

en: Enable store notice
hr: Omogući obavijesti web-trgovine

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
hr: Ako je omogućeno, ovaj tekst će se prikazati na cijeloj web stranici. Možete ga koristiti za prikaz događaja ili promocija posjetiteljima!

en: Store Notice
hr: Obavijest trgovine

note: translators: %d: Setting value
en: The maximum allowed setting is %d
hr: Maksimalna dopuštena postavka je %d

note: translators: %d: Setting value
en: The minimum allowed setting is %d
hr: Minimalna dopuštena postavka je %d

en: Completed product image regeneration job.
hr: Dovršen proces ponovnog stvaranja slike proizvoda.

note: translators: %s: ID of the attachment.
en: Regenerating images for attachment ID: %s
hr: Regeneriranje slika privitka ID: %s

note: translators: %s: Product title
en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
hr: Odaberi opcije za &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: Product title
en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
hr: Pogledaj proizvode u  &ldquo;%s&rdquo; group

note: translators: %s: Product title
en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
hr: Kupi &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
hr: Nekategorizirane

en: Invalid permission ID.
hr: Nevažeći ID dozvole.

en: Municipality / District
hr: Općina / Okrug

note: translators: %s: field name
en: %s is not a valid postcode / ZIP.
hr: %s nije valjan poštanski broj / ZIP.

en: Error processing refund. Please try again.
hr: Pojavila se greška prilikom povrata sredstava. Molimo probajte ponovno.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
hr: Ograniči rezultat na proizvode s određenim SKU-ovima. Koristite zareze da biste ih razdvojili.

en: Download ID.
hr: ID preuzimanja.

en: Search logs
hr: Zapisnici pretrage

note: translators: WooCommerce link to setting up shipping zones
en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
hr: Podržani su i poštanski brojevi koji sadrže zamjenske znakove (npr. CB23*) ili potpuno numeričke raspone (npr., <code>90210...99000</code>). Za više informacija o zonama dostave pogledajte <a href="%s" target="_blank">dokumentaciju</a>.

en: Shop pages
hr: Stranice trgovine

en: No customer downloads found.
hr: Nisu pronađena preuzimanja za kupca.

en: Filter by IP address
hr: Filtriraj po IP adresi

en: Filter by user
hr: Filtriraj prema korisniku

en: Filter by order
hr: Filtriraj prema narudžbi

en: Filter by file
hr: Filtriraj po datoteci

en: Filter by product
hr: Filtriraj prema proizvodu

en: Permission ID
hr: ID dopuštenja

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Permission #%d not found.
hr: Dopuštenje #%d nije pronađeno.

en: Confirm navigation
hr: Potvrdi navigaciju

note: translators: %1$s: open link, %2$s: close link
en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
hr: Veza ovog izvješća je istekla. %1$sKliknite ovdje da biste pogledali filtrirano izvješće%2$s.

en: Set Status - On backorder
hr: Postavi status - U procesu nabave

en: View report
hr: Prikaži izvještaj

en: Customer download log
hr: Zapisnik preuzimanja kupca

en: Copy link
hr: Kopiraj poveznicu

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
hr: Kopiranje u međuspremnik nije uspjelo. Trebali biste biti u mogućnosti desnom tipkom miša kliknuti dugme i kopirati.

en: Date created:
hr: Datum kreiranja:

note: translators: 1: date 2: time
en: Paid on %1$s @ %2$s
hr: Plaćeno %1$s @ %2$s

en: Filter by stock status
hr: Filtriraj prema stanju zaliha

en: On backorder
hr: U procesu nabave

en: Change status:
hr: Promjeni status:

en: Completed
hr: Dovršeno

en: On-hold
hr: Na čekanju

en: Payment via
hr: Plaćanje putem

en: M j, Y
hr: j. M. Y.

[ctx: %s = human-readable time difference]
note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s ago
hr: Prije %s

en: Change status to completed
hr: Promjeni status u "Dovršeno"

en: Change status to on-hold
hr: Promjeni status u "Na čekanju"

en: Change status to processing
hr: Promijeni status u "U obradi"

en: Create your first coupon
hr: Kreirajte vaš prvi kupon

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
hr: Ažurirat će se postojeći proizvodi koji se podudaraju po ID-u ili SKU-u. Proizvodi koji ne postoje bit će preskočeni.

note: translators: 1: subscriptions docs 2: subscriptions docs
en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
hr: Da biste primali ažuriranja i podršku za ovo proširenje, morate <strong>kupiti </strong> novu pretplatu ili konsolidirati proširenja na jedan povezani račun pomoću <strong> <a href="%1$s" title="Sharing Docs"> dijeljenja </a> ili <a href="%2$s" title="Transferring docs">prijenosa</a> </strong> ovog proširenja na taj povezani račun.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
hr: Dodatak WooCommerce Helper više nije potreban. Umjesto toga <a href="%s"> upravljajte pretplatama </a> iz kartice proširenja.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
hr: Webhook tema nepoznata. Odaberite valjanu temu.

note: translators: %s: webhook name
en: Delete "%s" permanently
hr: Izbriši "%s" trajno

en: Reasons you'll love Jetpack
hr: Razlozi zbog kojih ćete voljeti Jetpack

en: Continue with Jetpack
hr: Nastavite s Jetpackom

en: payment setup
hr: postavljanje plaćanja

en: payment setup and automated taxes
hr: podešavanje plaćanja i automatizirani porezi

en: Email address to receive payments
hr: Adresa e-pošte za primanje plaćanja

en: Direct payments to email address:
hr: Izravna plaćanja na adresu e-pošte:

note: translators: %s: URL
en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
hr: Sigurno prihvatite kreditne i debitne kartice uz jednu nisku stopu, bez iznenađenja (po dogovorenim cijenama). Online prodaja na mreži i u fizičkoj trgovini uz praćenje prodaje i inventara na jednom mjestu. <a href="%s" target="_blank"> Saznajte više o Square servisu </a>.

note: translators: %s: URL
en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
hr: Odaberite plaćanje koje želite, platite odmah, platite kasnije ili na rate. Nema brojeva kreditnih kartica, bez lozinki, bez brige. <a href="%s" target="_blank"> Saznajte više o Klarni </a>.

note: translators: %s: URL
en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
hr: Potpuno iskustvo plaćanja s opcijama plati sada, plati kasnije i smanji troškove. Nema brojeva kreditnih kartica, nema lozinki, nema brige. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više o Klarnai</a>.

note: translators: %s: URL
en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
hr: Prihvatite debitne i kreditne kartice u više od 135 valuta, načinima poput Alipay i jednokratnu naplatu s Apple Payom. <a href="%s" target="_blank"> Saznajte više </a>.

en: I will also be selling products or services in person.
hr: Također ću osobno prodavati proizvode ili usluge.

en: Customer downloads
hr: Preuzimanja kupca

en: Revision restored.
hr: Revizija je obnovljena.

note: translators: %s: Home URL
en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
hr: Ako želite, ovdje možete unijeti prilagođenu strukturu za URL-ove proizvoda. Na primjer, koristeći <code> trgovina </code>, veza proizvoda bi izgledala <code>%strgovina/primjer-proizvoda/ </code>. Ova postavka utječe samo na URL-ove proizvoda, a ne na ostalo poput kategorije proizvoda.

note: translators: %s: post title
en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
hr: Premjesti &#8220;%s&#8221; u Smeće

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
hr: Atributi vam omogućuju definiranje dodatnih podataka o proizvodu, kao što su veličina ili boja. Te atribute možete upotrebljavati na bočnoj traci trgovine pomoću widgeta "slojevita navigacija".

en: Determines how this attribute's values are displayed.
hr: Određuje prikaz vrijednosti ovih atributa.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
hr: Ovaj proizvod je prodavan i može biti povezan s postojećim narudžbama. Jeste li sigurni da ga želite obrisati?

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
hr: Pročitaj više o &ldquo;%s&rdquo;

en: Zanzibar West
hr: Zanzibar Zapad

en: Zanzibar South
hr: Zanzibar Jug

en: Pemba South
hr: Pemba Jug

en: Zanzibar North
hr: Zanzibar Sjever

en: Pemba North
hr: Pemba Sjever

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
hr: Novi načini plaćanja mogu se dodati samo kod procesa naplate. Kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć.

en: Belarusian ruble (old)
hr: Bjeloruski rubalj (staro)

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
hr: Ovaj ključ je neispravan ili je već iskorišten. Ako je potrebno napravite novu lozinku.

en: End date of sale price, as GMT.
hr: Datum završetka akcijske cijene, prema GMT vremenskoj zoni.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
hr: Definirajte je li varijabla vidljiva na stranici proizvoda.

en: Resend new order notification
hr: Ponovno pošalji obavijest o novoj narudžbi

en: Order updated and sent.
hr: Narudžba ažurirana i poslana.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
hr: Nema dostupnih metoda dostave. Pobrinite se da je vaša adresa ispravno upisana, ili nas kontaktirajte ako trebate bilo kakvu pomoć.

en: A list of your store's top-rated products.
hr: Popis najbolje ocijenjenih proizvoda trgovine.

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
hr: Prikaži listu nedavno pregledanih proizvoda kupaca.

en: Recent Product Reviews
hr: Nedavne recenzije proizvoda

en: Display a list of recent reviews from your store.
hr: Prikaži listu nedavnih recenzija iz trgovine.

en: Filter Products by Rating
hr: Filtriraj proizvode po Ocjeni

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
hr: Prikaži listu ocjena sa zvjezdicama za filtriranje proizvoda u trgovini.

en: A list of your store's products.
hr: Popis proizvoda u trgovini.

en: Product Tag Cloud
hr: Oblak oznaka proizvoda

en: A cloud of your most used product tags.
hr: Oblak najkorištenijih oznaka proizvoda.

en: Product Search
hr: Pretraga proizvoda

en: A search form for your store.
hr: Forma za pretragu trgovine.

en: Maximum depth
hr: Maksimalna dubina

en: Filter Products by Price
hr: Filtriraj proizvode po Cijeni

en: Display a slider to filter products in your store by price.
hr: Prikaži klizač za filtriranje proizvoda po cijeni u trgovini.

en: Filter Products by Attribute
hr: Filtriraj proizvode po Atibutu

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
hr: Prikaži listu atributa za filtriranje proizvoda u trgovini.

en: Active Product Filters
hr: Filtri aktivnih proizvoda

en: Display a list of active product filters.
hr: Prikaži listu filtara aktivnih proizvoda.

en: Display the customer shopping cart.
hr: Prikaži košaricu kupca.

en: Relevance
hr: Relevantnost

note: translators: 1: wc_load_cart 2: woocommerce_init translators: 1: class::method 2: plugins_loaded
en: %1$s should not be called before the %2$s action.
hr: %1$s se ne smije pozivati prije %2$s akcije.

note: translators: 1: class name 2: woocommerce_logging_class 3: WC_Logger_Interface
en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
hr: Klasa %1$s omogućena od %2$s filtera mora implementirati %3$s.

en: Please, provide an attribute name.
hr: Navedite naziv atributa.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
hr: Nažalost, nije moguće pronaći narudžbu. Kontaktirajte nas ako imate problema s pronalaženjem detalja vaše narudžbe.

en: Please enter a valid email address
hr: Unesite valjanu adresu e-pošte

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
hr: Nažalost, "%s" više nemamo u zalihi, zato ova narudžba ne može biti plaćena. Ispričavamo se na mogućim neugodnostima.

note: translators: 1: WC_Logger::log 2: level
en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
hr: %1$s je pozvan s neispravnim nivoom "%2$s".

note: translators: 1: class name 2: WC_Log_Handler_Interface
en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
hr: Pruženi rukovatelj (handler) %1$s ne implementira %2$s.

en: Unable to add payment method to your account.
hr: Nije moguće dodati način plaćanja na vaš račun.

en: Payment method successfully added.
hr: Uspješno dodan način plaćanja.

en: Invalid payment gateway.
hr: Neispravan sustav plaćanja.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
hr: Nažalost, kupon "%s" nije primjenjiv na odabrane proizvode.

en: Invalid discount amount.
hr: Neispravni iznos popusta.

en: Create account password
hr: Kreiraj lozinku računa

en: Fee has already been added.
hr: Naknada je već dodana.

note: translators: %s fee amount
en: %s fee
hr: %s naknada

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
hr: Ova opcija će obrisati SVE vaše porezne stavke, koristite pažljivo. Ova akcija se ne može vratiti.

en: Delete tax rates
hr: Obriši postotke poreza

en: Create pages
hr: Kreiraj stranice

en: Create default WooCommerce pages
hr: Kreiraj izvorne WooCommerce stranice

en: Clear customer sessions
hr: Očisti razdoblja aktivnosti kupaca

en: WooCommerce transients
hr: WooCommerce kratkotrajni podaci

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
hr: Opći uvjeti poslovanja

en: Post Type Counts
hr: Broj vrste objava

en: Database Index Size
hr: Indeks veličina baze podataka

en: Database Data Size
hr: Veličina podataka baze podataka

en: Total Database Size
hr: Ukupna veličina baze podataka

note: Translators: %s: function name.
en: %s failed. Contact your hosting provider.
hr: %s neuspjelo. Kontaktirajte pružatelja hosting usluga.

note: translators: 1: X-Accel-Redirect 2: X-Sendfile 3: mod_xsendfile
en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
hr: Forsiranje preuzimanja učiniti će URL-ove skrivenima, ali neki poslužitelji mog isporučiti velike datoteke nepouzdano. Ako je podržano, %1$s / %2$s može se umjesto koristiti za isporuku preuzimanja (poslužitelj zahtjeva %3$s).

en: The postal code, if any, in which your business is located.
hr: Poštanski broj, ako postoji, mjesta lokacije poduzeća.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
hr: Država i pokrajina, ako postoji, mjesta lokacije poduzeća.

en: Country / State
hr: Zemlja / Država

en: The city in which your business is located.
hr: Grad u kojem je lokacija poduzeća.

en: An additional, optional address line for your business location.
hr: Dodatna, neobvezna adresa lokacije vašeg poduzeća.

en: The street address for your business location.
hr: Adresa (ulica) lokacije vašeg poduzeća.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
hr: Ovo je lokacija vašeg poduzeća. Porezne stope i cijene dostave koristiti će ovu adresu.

en: Store Address
hr: Adresa trgovine

en: Update now
hr: Ažuriraj sada

note: translators: %s: version number
en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
hr: Navedeni dodaci još nisu deklarirali kompatibilnost s WooCommerce %s i trebali bi biti ažurirani i pregledani prije nego što nastavite:

en: Tested up to WooCommerce version
hr: Testirano do WooCommerce inačice

en: Plugin
hr: Dodatak

en: unknown
hr: nepoznato

note: translators: %s: version number
en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
hr: <strong>Upozorenje!</strong> Inačice navedenih dodataka koje koristite nisu testirane s WooCommerce %s. Ažurirajte ih kako bi potvrdili kompatibilnost prije nadogradnje WooCommercea, u protivnom bi mogli iskusiti poteškoće:

note: translators: 1: refund id 2: refund date 3: username
en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
hr: Povrat novaca #%1$s - %2$s od %3$s

en: Add shipping
hr: Dodaj dostavu

note: translators: 1: product ID 2: quantity in stock
en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
hr: Zaliha nije ažurirana jer se vrijednost promijenila od zadnjeg uređivanja. Proizvod %1$d ima %2$d jedinice u zalihi.

en: Order details manually sent to customer.
hr: Detalji narudžbe manualno poslani kupcu.

en: Choose an action...
hr: Odaberite akciju...

en: Send order details to customer
hr: Pošalji kupcu e-poštom detalje narudžbe

en: Position
hr: Pozicija

en: Upload a new file
hr: Prenesi novu datoteku

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
hr: Datoteka je prazna ili koristi drugačiji encoding od UTF8, pokušajte ponovno s novom datotekom.

en: Lifetime Subscription
hr: Cijelo-životna pretplata

en: Sort by:
hr: Sortiraj po:

note: translators: Introduction to list of WooCommerce.com extensions the merchant has subscriptions for.
en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
hr: Ispod se nalazi popis proširenja dostupnih na vašem WooCommerce.com računu. Kako biste primali ažuriranja proširenja pobrinite se da je proširenje instalirano i da je pretplata za njega aktivirana i povezana s vašim WooCommerce.com računom. Proširenja se mogu aktivirati sa zaslona <a href="%s">Dodaci</a>.

en: Expired
hr: Isteklo

en: Expiring Soon
hr: Uskoro ističe

en: Update Available
hr: Dostupno ažuriranje

note: translators: 1: WooCommerce 2:: five stars
en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
hr: Ako vam se sviđa %1$s ostavite %2$s ocjenu. Unaprijed hvala!

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
hr: Premjestite postojeće proizvode u vašu novu trgovinu — jednostavno uvezite CSV datoteku.

en: Import products
hr: Uvezi proizvode

en: Have an existing store?
hr: Imate već postojeću trgovinu?

en: Create a product
hr: Kreiraj proizvod

en: Yes please!
hr: Da. Hvala!

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
hr: Ovdje smo za vas — primite savjete, ažuriranja proizvoda, i inspiraciju izravno u vašu mapu ulaznih poruka.

en: You're ready to start selling!
hr: Spremni ste za početak prodaje!

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
hr: Moguće da je vaša web-stranica na privatnoj mreži. Jetpack se može povezati samo s javnim web-stranicama. Provjerite jeli vaša web-stranica vidljiva na internetu, i zatim pokušajte ponovno povezati 🙏.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
hr: Nažalost, trenutno nije moguće kontaktirati Jetpack 😭. Provjerite jeli vaša web-stranica vidljiva na internetu, i da prihvaća dolazeće i odlazeće zahtjeve putem curl-a. Možete ponovno pokušati povezati Jetpack, i ako budete imali još problema kontaktirajte našu podršku.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
hr: Nažalost, nije uspjela instalacija Jetpacka 😭. Otvorite karticu Dodaci kako bi ga instalirali i dovršili postavljanje trgovine.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
hr: Nažalost, trenutno nije moguće spojiti Jetpack 😭. Otvorite karticu Dodaci kako bi spojili Jetpack i dovršili postavljanje trgovine.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
hr: Podijelite nove artikle na društvenim mrežama istog trenutka kada postanu dostupni u trgovini.

en: Product promotion
hr: Promocija proizvoda

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
hr: Dobijte upozorenje ako vaša trgovina bude nedostupna čak i par minuta.

en: Store monitoring
hr: Nadzor trgovine

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
hr: Dobijte uvid kako vaša trgovina radi, uključujući ukupnu prodaju, top proizvode, i još više.

en: Store stats
hr: Statistika trgovine

en: Protect your store from unauthorized access.
hr: Zaštitite trgovinu od neovlaštenog pristupa.

en: Better security
hr: Bolja sigurnost

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
hr: Bonus razlozi zašto ćete voljeti Jetpack

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
hr: Spajanjem vaše web-stranice slažete se s našim <a href="%1$s" target="_blank">Uvjetima usluge</a> i <a href="%2$s" target="_blank">da dijelite detalje</a> s WordPress.com

en: Finish setting up your store
hr: Završi postavljanje trgovine

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
hr: Spojite trgovinu s Jetpackom kako biste aktivirali dodatne mogućnosti

en: Connect your store to Jetpack
hr: Spojite trgovinu s Jetpackom

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
hr: Nažalost, trenutno nije moguće spojiti trgovinu s Jetpackom

en: automated taxes
hr: automatizirane porezne stavke

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
hr: podešavanje plaćanja, uživo cijene i snižene etikete dostave

note: translators: %s: list of features, potentially comma separated
en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
hr: Vaša trgovina je skoro spremna! Za aktiviranje servisa kao %s, jednostavno spojite s Jetpackom.

en: Automated Taxes
hr: Automatske porezne stavke

en: Storefront Theme
hr: Storefront Tema

en: Collect payments from customers offline.
hr: Naplatite od izvanmrežnih kupaca.

note: translators: %s: Link
en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
hr: WooCommerce može primati i online i izvanmrežna plaćanja. <a href="%s" target="_blank">Dodatni načini plaćanja</a> mogu kasnije biti instalirani.

en: PayPal email address:
hr: PayPal adresa e-pošte:

en: Stripe email address
hr: Stripe adresa e-pošte

en: Stripe email address:
hr: Stripe adresa e-pošte:

en: Shipping Method
hr: Način dostave

en: Shipping Zone
hr: Zona Dostave

en: Don't charge for shipping.
hr: Nemoj naplatiti dostavu.

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
hr: Što želite naplatiti za flate rate dostavu?

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
hr: Postavite fiksnu cijenu za pokrivanje troškova dostave.

en: Flat Rate
hr: Fiksna cijena

en: I plan to sell both physical and digital products
hr: Planiram prodavati fizičke i digitalne proizvode

en: I plan to sell digital products
hr: Planiram prodavati digitalne proizvode

en: I plan to sell physical products
hr: Planiram prodavati fizičke proizvode

en: What type of products do you plan to sell?
hr: Kakvu vrstu proizvoda planirate prodavati?

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
hr: Sljedeći čarobnjak pomoći će vam da konfigurirate trgovinu i brzo započnete.

en: Activate
hr: Aktiviraj

en: Store setup
hr: Postavljanje trgovine

en: Terms and Conditions Page
hr: Stranica Općih uvjeta poslovanja

en: My Account Page
hr: Stranica Moj račun

en: Checkout Page
hr: Stranica Blagajne

en: Cart Page
hr: Stranica Košarice

en: Shop Page
hr: Stranica trgovine

note: translators: %s: date
en: Coupon scheduled for: %s.
hr: Kupon tempiran za: %s.

note: translators: %s: date
en: Order scheduled for: %s.
hr: Narudžba tempirana za: %s.

note: translators: %s: extensions count
en: Extensions %s
hr: Proširenja %s

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
hr: Upišite fiksni iznos ili postotak koji će se primijeniti kao naknada.

en: Invalid coupon
hr: Neispravni kupon

note: translators: %s: $key Key to check
en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
hr: Generičke add/update/get meta metode ne bi se trebale koristiti za unutarnje meta podatke, uključujući "%s". Upotrijebite getters i setters.

note: translators: %s: image URL
en: Unable to use image "%s".
hr: Nije moguće koristiti sliku "%s".

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
hr: Zona "Lokacije nisu obuhvaćene vašim drugim zonama" ne može biti ažurirana.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hr: Kategorije proizvoda ne koje se neće primijeniti kupon, ili koje ne mogu u košarici kako bi se moglo primijeniti "Fiksni popust košarice".

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hr: Kategorije proizvoda za koje će se kupon primijenit, ili koje moraju biti u košarici kako bi se primijenio "Fiksni popust košarice".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hr: Proizvodi za koje se kupon neće primijeniti, ili koji se ne mogu nalaziti u košarici kako bi se primijenio "Fiksni popust košarice".

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
hr: Proizvodi na koje će se primijeniti kupon, ili koji trebaju biti u košarici kako bi se primijenio "Fiksni popust košarice".

note: translators: 1: rating 2: rating count translators: %1$s is referring to the average rating value, %2$s is referring to the number of ratings
en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
hr[0]: Korisnička ocjena: %1$s od ukupno 5 (%2$s korisnika)
hr[1]: Korisničke ocjene: %1$s od ukupno 5 (%2$s korisnika)
hr[2]: Korisničke ocjene: %1$s od ukupno 5 (%2$s korisnika)

en: Search results only
hr: Samo rezultati pretraživanja

en: Shop only
hr: Samo u trgovini

en: Shop and search results
hr: Rezultati pretrage

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hr: Narudžbu nije moguće platiti. Kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
hr: Prijavite se ispod na svoj račun da nastavite na obrazac naplate.

en: No matching product exists to update.
hr: Ne postoji podudarajući proizvod za ažuriranje.

en: A product with this SKU already exists.
hr: Proizvod sa ovim SKU već postoji.

en: A product with this ID already exists.
hr: Proizvod s ovim ID-om već postoji.

note: translators: %s: image URL
en: Not able to attach "%s".
hr: Nije moguće priložiti "%s".

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
hr: Nije moguće uvesti varijaciju: Nedostaje matični ID ili matični još ne postoji.

note: translators: %d: product ID
en: Invalid product ID %d.
hr: Neispravni ID proizvoda %d.

en: Invalid product type.
hr: Neispravna vrsta proizvoda.

en: Subject (paid)
hr: Subjekt (plaćeno)

note: translators: %s: Available placeholders for use translators: %s: list of placeholders
en: Available placeholders: %s
hr: Dostupna rezervna mjesta: %s

en: Invalid customer query.
hr: Neispravni korisnički upit.

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: All Products
hr: Svi proizvodi

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
hr: Ulica i kućni broj

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
hr: API ključ uspješno generiran. Pobrinite se da kopirate nove ključeve jer će tajni ključ biti sakriven kada napustite ovu stranicu.

en: List of upsell products IDs.
hr: Popis ID-a sugestivnih proizvoda.

note: Translators: %s: page name.
en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
hr: URL vaše %s stranice (skupa s ID-em stranice).

en: The homepage URL of your site.
hr: URL početne web-stranice.

en: Generate CSV
hr: Generiraj CSV

en: Yes, export all custom meta
hr: Da, izvezi korisničke meta podatke

en: Export custom meta?
hr: Izvezi korisničke meta podatke?

en: Product variations
hr: Varijacije proizvoda

en: Export all products
hr: Izvezi sve proizvode

en: Which product types should be exported?
hr: Koje vrste proizvoda bi trebale biti izvezene?

en: Export all columns
hr: Izvezi sve stupce

en: Which columns should be exported?
hr: Koji stupci bi trebali biti izvezeni?

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
hr: Alat Vam omogućuje da generirate i preuzmete CSV datoteku koja sadrži listu svih proizvoda.

en: Export products to a CSV file
hr: Izvezi proizvode u CSV datoteku

en: Export Products
hr: Izvezi proizvode

en: Product restored
hr: Proizvod vraćen

en: Order restored
hr: Narudžba vraćena

en: Coupon restored
hr: Kupon vraćen

en: Locations not covered by your other zones
hr: Lokacije koje nisu pokrivene drugim zonama

en: Star ratings should be required, not optional
hr: Ocjenjivanje zvjezdicama trebalo bi biti obvezno, ne opcionalno

en: Enable star rating on reviews
hr: Omogući ocjene zvjezdicama na recenzijama

en: Reviews can only be left by "verified owners"
hr: Recenzije mogu ostaviti samo "verificirani vlasnici"

en: Enable product reviews
hr: Omogući recenzije proizvoda

en: Set Status - Out of stock
hr: Postavi status - Nema na zalihi

en: Set Status - In stock
hr: Postavi status - Na zalihi

en: Show advanced options
hr: Prikaži napredne opcije

en: Hide advanced options
hr: Sakrij napredne opcije

en: CSV Delimiter
hr: CSV razdvojnik

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
hr: Ili unesite putanju do CSV datoteke na poslužitelju:

en: Update existing products
hr: Ažurirajte postojeće proizvode

en: Choose a CSV file from your computer:
hr: Odaberite CSV datoteku sa Vašem računala:

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
hr: Ovaj alat vam omogućuje uvoz (ili spajanje) podataka proizvoda u trgovinu iz CSV ili TXT datoteke.

en: Your products are now being imported...
hr: Vaši proizvodi se sada uvoze...

en: Importing
hr: Uvozim

en: Run the importer
hr: Pokrenite uvoz

en: Do not import
hr: Ne uvozi

en: Sample:
hr: Uzorak:

en: Map to field
hr: Mapa do polja

en: Column name
hr: Naziv stupca

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
hr: Odaberite polja iz vaše CSV datoteke za mapiranje s poljima proizvoda, ili za ignoriranje tijekom uvoza.

en: Map CSV fields to products
hr: Mapiranje CSV polja s proizvodima

en: Import Products
hr: Uvezi proizvode

en: Reason for failure
hr: Razlog za neuspjeh

note: translators: %d: import results
en: Import complete!
hr: Uvoz uspješan!

en: View import log
hr: Pogledajte zapisnik uvoza

note: translators: %d: products count
en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
hr[0]: Neuspješan uvoz %s proizvoda
hr[1]: Neuspješan uvoz %s proizvoda
hr[2]: Neuspješan uvoz %s proizvoda

note: translators: %d: products count
en: %s product was skipped | %s products were skipped
hr[0]: %s proizvod je preskočen
hr[1]: %s proizvoda je preskočeno
hr[2]: %s proizvoda je preskočeno

note: translators: %d: products count
en: %s product updated | %s products updated
hr[0]: %s proizvod ažuriran
hr[1]: %s proizvoda ažurirano
hr[2]: %s proizvoda ažurirano

note: translators: %d: products count
en: %s product imported | %s products imported
hr[0]: %s proizvod uvezen
hr[1]: %s proizvoda uvezeno
hr[2]: %s proizvoda uvezeno

en: Parent SKU
hr: Matični SKU

en: Product Title
hr: Naziv proizvoda

en: Default attribute
hr: Izvorni atribut

en: Attribute visibility
hr: Vidljivost atributa

en: Is a global attribute?
hr: Je li globalni atribut?

en: Attribute value(s)
hr: Vrijednost atributa

en: Attribute name
hr: Naziv atributa

en: Download URL
hr: URL za preuzimanje

en: Download name
hr: Naziv preuzimanja

en: External product
hr: Vanjski proizvod

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
hr: Zaliha

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d URL
hr: URL %d preuzimanja

note: translators: %d: Download number translators: %s: download number
en: Download %d name
hr: Ime %d preuzimanja

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d default
hr: Atribut %d zadani

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d global
hr: Atribut %d globalni

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d visible
hr: Atribut %d vidljiv

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d value(s)
hr: Atribut %d vrijednosti

note: translators: %d: Attribute number translators: %s: attribute number
en: Attribute %d name
hr: Atribut %d ime

en: External URL
hr: Eksterni  URL

en: Download expiry days
hr: Rok isteka preuzimanja

en: Images
hr: Slike

en: Allow customer reviews?
hr: Dopusti recenzije kupaca?

en: Backorders allowed?
hr: Dozvoljene su narudžbe po isteku zaliha?

en: Date sale price ends
hr: Datum kraja akcijske prodaje

en: Date sale price starts
hr: Datum početka akcijske prodaje

en: Short description
hr: Kratak opis

en: Visibility in catalog
hr: Vidljivost u katalogu

en: Is featured?
hr: Istaknuto?

en: Published
hr: Objavljeno

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
hr: Pogrešan format datoteke. Uvoznik podržava CSV i TXT formate datoteka.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
hr: Datoteka je prazna. Molimo vas da učitate nešto stvarnije. Ova greška može također biti izazvana tako što su prijenosi datoteka onemogućeni u datoteci php.ini ili tako što je varijabla post_max_size definirana manjom vrijednosti nego varijabla upload_max_size unutar datoteke php.ini.

en: Done!
hr: Dovršeno!

en: Column mapping
hr: Mapiranje stupaca

en: Upload CSV file
hr: Dodajte CSV datoteku

en: Browse Extensions
hr: Pregled proširenja

en: Disconnect
hr: Odspoji

en: My Subscriptions
hr: Moje pretplate

en: Connected to WooCommerce.com
hr: Povezano s WooCommerce.com

en: Connect
hr: Spoji

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
hr: Kada se povežete, Vaše narudžbe na WooCommerce.com će se prikazivati ovdje.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
hr: Upravljajte pretplatama, dobivajte važne obavijesti o proizvodima i ažuriranjima, jednostavno sve s vaše WooCommerce nadzorne ploče

en: Installed Extensions without a Subscription
hr: Instalirana proširenja bez pretplate

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
hr: Nismo mogli pronaći niti jednu pretplatu na vašem WooCommerce.com računu

en: Inactive
hr: Neaktivno

en: Upgrade
hr: Nadogradnja

note: translators: Email address of person who shared the subscription.
en: Shared by %s
hr: Podijelio %s

en: Subscription: Unlimited
hr: Pretplata: Neograničena

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
hr: Pretplata: Koristite %1$d od %2$d mogućih web-stranica

note: translators: %1$d: sites active, %2$d max sites active
en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
hr: Pretplata: Nije dostupna - %1$d od %2$d već u upotrebi

en: Expires on:
hr: Ističe:

en: Expiring soon!
hr: Uskoro ističe!

en: Auto renews on:
hr: Automatska obnova:

en: Expired :(
hr: Isteklo :(

en: Subscriptions
hr: Pretplate

en: WooCommerce Extensions
hr: WooCommerce proširenja

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
hr: Od sada je jednostavnije i lakše upravljati stavkama. Od sada možete upravljati svim vašim WooCommerce kupovinama direktno iz izbornika Proširenja unutar WooCommercea. <a href="%s">Pregledajte i upravljajte</a> svojim proširenjima.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
hr: Tražite WooCommerce pomoćnika?

note: translators: %1$s: helper url, %2$d: number of extensions
en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
hr[0]: Napomena: Trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćeno proširenje</a> koju trebate ažurirati prije ažuriranja WooCommercea.
hr[1]: Napomena: Trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćena proširenja</a> koje trebate ažurirati prije ažuriranja WooCommercea.
hr[2]: Napomena: Trenutno imate <a href="%1$s">%2$d plaćenih proširenja</a> koje trebate ažurirati prije ažuriranja WooCommercea.

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
hr: Autentifikacija i predmemorije pretplate uspješno su osvježeni.

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
hr: Uspješno ste isključili svoju trgovinu s WooCommerce.com

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
hr: Uspješno ste spojili svoju trgovinu na WooCommerce.com

note: translators: %1$s: product name, %2$s: plugins screen url
en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
hr: Došlo je do greške prilikom deaktiviranja proširenja %1$s. Molimo vas da odete na <a href="%2$s">ekran dodataka</a> kako biste ih ručno deaktivirali.

note: translators: %s: product name
en: The extension %s has been deactivated successfully.
hr: Proširenje %s je uspješno deaktivirano.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
hr: Dogodila se greška pri deaktivaciji pretplate za %s. Pokušajte ponovno kasnije.

note: translators: %1$s: product name, %2$s: deactivate url
en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
hr: Uspješno deaktivirana pretplata za %1$s. Više nećete primati ažuriranja za ovaj proizvod. <a href="%2$s">Kliknite ovdje</a> ako također želite deaktivirati dodatak.

note: translators: %s: product name
en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
hr: Uspješno deaktivirana pretplata za %s. Više nećete primati ažuriranja za ovaj proizvod.

note: translators: %s: product name
en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
hr: Dogodila se greška pri deaktivaciji %s. Pokušajte ponovno kasnije.

note: translators: %s: product name
en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
hr: %s je uspješno aktiviran! Primat ćete ažuriranja za ovaj proizvod.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
hr: Inačica %s je <strong>dostupna</strong> za preuzimanje. Kako biste omogućili ovo ažuriranje, morati ćete <strong>kupiti</strong> novu pretplatu.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
hr: Ova pretplata uskoro ističe. <strong>Obnovite</strong>  pretplatu kako bi nastavili primati ažuriranja i podršku.

en: Enable auto-renew
hr: Omogući automatsko obnavljanje

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
hr: Pretplata uskoro <strong>ističe</strong>.

en: Renew
hr: Obnovi

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
hr: Ova pretplata je istekla. <strong>Obnovite</strong> pretplatu kako bi nastavili primati ažuriranja i podršku.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
hr: Ova pretplata je istekla. Kontaktirajte vlasnika da <strong>obnovi</strong> pretplatu kako bi primali ažuriranja i podršku.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
hr: Kako biste omogućili ovo ažuriranje, morat ćete <strong>kupiti</strong> novu pretplatu.

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
hr: Kako biste omogućili ovo ažuriranje, morat ćete <strong>aktivirati</strong> ovu pretplatu.

note: translators: %s: version number
en: Version %s is <strong>available</strong>.
hr: Inačica %s je <strong>dostupna</strong>.

en: WooCommerce Helper
hr: WooCommerce Pomoćnik

en: Create a new webhook
hr: Kreiraj novi webhook

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
hr: Webhookovi su obavijesti događaja koji se šalju URL-ovim po vašem izboru. Mogu se iskoristiti za integraciju sa servisima trećih strana koje ih podržavaju.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
hr: Pouzdano i sigurno plaćanje koristeći kreditne kartice ili vašeg PayPal salda računa.

en: Copy from billing address
hr: Kopiraj iz adrese za naplatu

en: Import products from a CSV file
hr: Uvezi proizvode iz CSV datoteke

en: This is a featured product
hr: Ovo je istaknuti proizvod

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
hr: Ova postavka određuje na kojim će se stranicama trgovine prikazati proizvodi.

en: Filter by product type
hr: Filtriraj po vrsti proizvoda

en: Filter by category
hr: Filtriraj po kategoriji

en: Sorting
hr: Sortiranje

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
hr: Uvezite <strong>proizvode</strong> u svoju trgovinu iz CSV datoteke.

en: WooCommerce products (CSV)
hr: WooCommerce proizvodi (CSV)

en: Product Import
hr: Uvoz proizvoda

en: Product Export
hr: Izvoz proizvoda

en: Custom Link
hr: Prilagođena poveznica

en: Back to Attributes
hr: Povratak na Atribute

en: Are you sure you want to delete this log?
hr: Sigurno želite obrisati ovaj zapisnik?

en: Export
hr: Izvoz

en: Import
hr: Uvoz

en: Create an API key
hr: Kreiraj API ključ

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
hr: WooCommerce REST API omogućuje vanjskim aplikacijama pregledavanje i upravljanje podacima o trgovini. Pristup se dodjeljuje samo onima koji imaju važeće API ključeve.

en: Vâlcea
hr: Valcea

en: Timiș
hr: Timis

en: Sălaj
hr: Salaj

en: Neamț
hr: Neamt

en: Mureș
hr: Mures

en: Mehedinți
hr: Mehedinti

en: Maramureș
hr: Maramures

en: Ialomița
hr: Ialomita

en: Galați
hr: Galati

en: Constanța
hr: Constanta

en: Caraș-Severin
hr: Caras-Severin

en: Buzău
hr: Buzau

en: București
hr: Bucuresti

en: Brașov
hr: Brasov

en: Brăila
hr: Braila

en: Botoșani
hr: Botosani

en: Bistrița-Năsăud
hr: Bistrita-Nasaud

en: Bacău
hr: Bacau

en: Argeș
hr: Arges

note: translators: %s: logout url
en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
hr: Sigurno se želite odjaviti? <a href="%s">Potvrdite i odjavite se</a>

en: Unknown request method.
hr: Nepoznata metoda zahtjeva.

en: Create
hr: Kreiraj

en: Zone ID.
hr: ID zone.

en: Value (required)
hr: Vrijednost (obvezno)

en: Name (required)
hr: Ime (obvezno)

en: Recalculate
hr: Ponovno izračunaj

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
hr: Ponovno izračunati ukupnu vrijednost? Ovo će izračunati poreze temeljene na zemlji kupca (ili zemlji u kojoj je trgovina) i ažurirati ukupnu vrijednost.

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
hr: Sve nedostajuće WooCommerce stranice su uspješno instalirane

en: Terms in the product visibility taxonomy.
hr: Pojmovi u taksonomiji vidljivosti proizvoda.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
hr: Popis pojmova taksonomije korištenih za vidljivost proizvoda.

en: Taxonomies: Product visibility
hr: Taksonomije: vidljivost proizvoda

note: translators: %s contains the name of the original product.
en: %s (Copy)
hr: %s (Kopiraj)

en: Invalid product ID
hr: Nevažeći ID proizvoda

en: Sorry, you cannot edit this resource.
hr: Nažalost, ne možete uređivati ovaj resurs.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
hr: Povećaj postojeću cijenu za (fiksni iznos ili %):

en: Parent theme author URL
hr: URL autora matične teme

en: Parent theme version
hr: Inačica matične teme

en: Parent theme name
hr: Naziv matične teme

en: Active plugins
hr: Aktivni dodaci

en: Max upload size
hr: Maksimalna veličina za učitavanje

en: MySQL version
hr: MySQL inačica

en: cURL version
hr: cURL inačica

en: PHP version
hr: PHP inačica

en: Server info
hr: Poslužitelj info

en: Customer sales
hr: Prodaja reg. kupcima

en: Shipping method
hr: Vrsta dostave

en: Customer provided note:
hr: Poruka od strane kupca:

en: Number of decimals
hr: Broj decimala

en: Decimal separator
hr: Decimalni razdjelnik

en: Thousand separator
hr: Razdjelnik za tisuću

en: Currency position
hr: Pozicija valute

note: translators: 1: Number of reviews, 2: Product title. translators: 1: reviews count 2: product name translators: 1: Number of comments, 2: Product title.
en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
hr[0]: %1$s recenzija za %2$s
hr[1]: %1$s recenzije za %2$s
hr[2]: %1$s recenzija za %2$s

en: Awaiting product image
hr: Čekanje slike proizvoda

en: Next (arrow right)
hr: Slijedeće (strelica desno)

en: Previous (arrow left)
hr: Prethodno (strelica lijevo)

en: Zoom in/out
hr: Zoom +/-

en: Toggle fullscreen
hr: Aktivacija punog zaslona

en: Share
hr: Podijeli

en: Close (Esc)
hr: Zatvori (Esc)

en: Search products&hellip;
hr: Pretraži proizvode&hellip;

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits translators: %1$s is referring to the payment method brand, %2$s is referring to the last 4 digits of the payment card.
en: %1$s ending in %2$s
hr: %1$s završava na %2$s

note: translators: 1: formatted order total 2: total order items
en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
hr[0]: %1$s za %2$s stavku
hr[1]: %1$s za %2$s stavke
hr[2]: %1$s za %2$s stavki

note: translators: 1: Orders URL 2: Addresses URL 3: Account URL.
en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
hr: Iz svoje nadzorne ploče možete pregledati svoje <a href="%1$s">posljednje narudžbe</a>, urediti svoje <a href="%2$s">adrese za naplatu i dostavu</a> i <a href="%3$s">urediti svoju lozinku i detalje korisničkog računa</a>.

note: translators: 1: user display name 2: logout url
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
hr: Pozdrav %1$s (nisi %1$s? <a href="%2$s">Odjava</a>)

note: translators: %s location.
en: (estimated for %s)
hr: (procijenjeno na %s)

note: Translators: %1$s App name, %2$s scope.
en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
hr: Ovo će omogućiti "%1$s" %2$s pristup koji će mu dozvoliti da:

note: translators: %s: maximum price
en: Max %s
hr: Maks %s

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
hr: Sustav plaćanja za ovu narudžbu ne podržava automatski povrat sredstava.

en: The payment gateway for this order does not exist.
hr: Sustav plaćanja za ovu narudžbu ne postoji.

en: Invalid refund amount.
hr: Nevažeći iznos povrata.

en: Fixed product discount
hr: Fiksni popust proizvoda

en: Fixed cart discount
hr: Fiksni popust košarice

en: Percentage discount
hr: Popust u postotcima

note: translators: %s template
en: %s does not exist.
hr: %s ne postoji.

note: translators: %s: coupon code translators: %s Coupon code.
en: Coupon: %s
hr: Kupon: %s

en: Your password has been reset successfully.
hr: Vaša lozinka je uspješno resetirana.

en: Specific countries
hr: Određene zemlje

en: Free shipping
hr: Besplatna dostava

note: translators: 1: credit card type 2: last 4 digits 3: expiry month 4: expiry year
en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
hr: %1$s završava na %2$s (istječe %3$s/%4$s)

en: This method should not be called before plugins_loaded.
hr: Ova metoda se ne smije pozivati ​​prije plugins_loaded.

note: translators: %s: Site name
en: Visit %s admin area:
hr: Posjetite %s administraciju:

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
hr[0]: Primili ste sljedeću poruku WooCommerce zapisnika:
hr[1]: Primili ste sljedeće poruke WooCommerce zapisnika:
hr[2]: Primili ste sljedećih poruka WooCommerce zapisnika:

note: translators: 1: Site name 2: Maximum level 3: Log count
en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
hr[0]: [%1$s] %2$s: %3$s poruka WooCommerce zapisnika
hr[1]: [%1$s] %2$s: %3$s poruke WooCommerce zapisnika
hr[2]: [%1$s] %2$s: %3$s poruka WooCommerce zapisnika

en: Product properties should not be accessed directly.
hr: Svojstvima proizvoda ne bi se smjelo pristupati izravno.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
hr: Po želji unesite URL slike dimenzija 150x50 px koja se može prikazati kao logo u gornjem lijevom kutu na stranicama za plaćanje PayPal-a.

en: Image url
hr: URL slike

note: translators: %s: URL
en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
hr: PayPal sandbox se može koristiti za testiranje plaćanja. Prijavite se za <a href="%s">programerski račun</a>.

note: translators: %s: order ID.
en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
hr: Narudžba #%s je od strane PayPal IPN-a označena kao plaćena iako je prethodno otkazana. Potrebna je intervencija administratora.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for cancelled order %s received
hr: Primljena uplata za otkazanu narudžbu %s

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
hr: Plaćanje autorizirano. Promijenite status plaćanja u U obradi ili u Završeno kako biste primili sredstva.

note: translators: 1: Authorization ID, 2: Payment status
en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
hr: Plaćanje nije zaprimljeno  - ID autorizacije: %1$s, Status: %2$s

note: translators: 1: Amount, 2: Authorization ID, 3: Transaction ID
en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
hr: Plaćanje %1$s zaprimljeno - ID autorizacije: : %2$s, ID transakcije: %3$s

note: translators: %s: Paypal gateway error message
en: Payment could not be captured: %s
hr: Plaćanje nije zaprimljeno: %s

en: Bank
hr: Banka

note: translators: 1: Path to template file 2: Path to theme folder
en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
hr: Da biste zamijenili i uredili ovaj predložak e-pošte kopirajte %1$s u mapu svoje teme: %2$s.

en: Invalid payment token.
hr: Nevažeći token plaćanja.

en: Invalid or missing payment token fields.
hr: Nevažeća ili nepotpuna polja token plaćanja.

en: Invalid download.
hr: Nevažeće preuzimanje.

en: Invalid customer.
hr: Nevažeći kupac.

en: Invalid coupon.
hr: Nevažeći kupon.

note: translators: 1: Number of database updates performed 2: Database version number
en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
hr: %1$d nadogradnji završeno. Inačica baze podataka je %2$s

en: Output just the id when the operation is successful.
hr: Izlaz samo ID-ova ako je operacija uspješna.

en: Render response in a particular format.
hr: Iscrtaj odgovor u određenom formatu.

en: Get the value of an individual field.
hr: Uzmi vrijednost pojedinačnog polja.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
hr: Ograniči odgovor na određena polja. Zadana vrijednost su sva polja.

en: The id for the resource.
hr: Id resursa.

note: translators: %s: Route to a given WC-API endpoint
en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
hr: Nije pronađen naslov sheme za %s, preskače se registracija REST naredbe.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
hr: Pobrinite se uvrstiti --user flag s korisničkim računom koji ima dozvole za ovu akciju.

en: Updated
hr: Ažurirano

en: Deleted
hr: Obrisano

en: Trashed
hr: Premješteno u smeće

en: External products cannot be backordered.
hr: Vanjski proizvodi ne mogu se naručiti po isteku zaliha.

en: External products cannot be stock managed.
hr: Vanjskim proizvodima se ne može uređivati zaliha.

[ctx: Product Attribute]
note: translators: %s: attribute name
en: Product %s
hr: Proizvod %s

en: Product shipping classes
hr: Klasa dostave proizvoda

en: No tags found
hr: Nema pronađenih oznaka

en: Choose from the most used tags
hr: Izaberite među najkorištenijim oznakama

en: Add or remove tags
hr: Dodajte ili uklonite oznake

en: Separate tags with commas
hr: Odvojite oznake zarezima

en: Popular tags
hr: Popularne oznake

en: New tag name
hr: Novi naziv oznake

en: Add new tag
hr: Dodaj novu oznaku

en: Update tag
hr: Ažuriraj oznaku

en: Edit tag
hr: Uredi oznaku

en: All tags
hr: Sve oznake

en: Search tags
hr: Pretraži oznake

en: Tag
hr: Oznaka

en: No categories found
hr: Nema pronađenih kategorija

en: New category name
hr: Novi naziv kategorije

en: Add new category
hr: Dodaj novu kategoriju

en: Update category
hr: Ažuriraj kategoriju

en: Edit category
hr: Uredi kategoriju

en: Parent category:
hr: Matična kategorija:

en: Parent category
hr: Matična kategorija

en: All categories
hr: Sve kategorije

en: Search categories
hr: Pretraži kategorije

en: Category | Categories
hr[0]: Kategorija
hr[1]: Kategorije
hr[2]: Kategorija

note: translators: %s: new order status
en: Order status set to %s.
hr: Status narudžbe postavljen na %s.

en: Invalid product
hr: Nevažeći proizvod

en: Invalid variation ID
hr: Nevažeći ID varijacije

en: Invalid tax class
hr: Nevažeća klasa poreza

en: Visit premium customer support
hr: Posjetite premium korisničku podršku

en: Error:
hr: Greška:

note: translators: %s: Attribute name.
en: Invalid value posted for %s
hr: Objavljena nevažeća vrijednost za %s

note: translators: %d item count
en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
hr[0]: %d stavka iz vaše prethodne narudžbe je trenutno nedostupna i nije ju moguće dodati u vašu košaru.
hr[1]: %d stavke iz vaše prethodne narudžbe je trenutno nedostupno i nije ih moguće dodati u vašu košaru.
hr[2]: %d stavki iz vaše prethodne narudžbe je trenutno nedostupno i nije ih moguće dodati u vašu košaru.

note: translators: 1: product name 2: items in stock
en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
hr: %1$s je na niskoj zalihi. Preostalo je %2$d primjeraka.

en: Invalid data store.
hr: Nevažeća pohrana podataka.

en: Invalid billing email address
hr: Nevažeća adresa za naplatu

en: Invalid role
hr: Nevažeća uloga

en: Invalid email address
hr: Nevažeća adresa e-pošte

en: Invalid email address restriction.
hr: Ograničenje nevažeće adrese e-pošte.

en: Invalid discount type.
hr: Nevažeća vrsta popusta.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
hr: Stan, apartman, kat, itd. (neobvezno)

en: Street address
hr: Ulica

note: translators: %s: product name
en: You cannot add another "%s" to your cart.
hr: Ne možete dodati još jedan "%s" u vašu košaricu.

en: View cart
hr: Prikaži košaricu

note: translators: 1: key 2: URL
en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
hr: Kako bi pravilno radio <strong>predmemoriranje baze podataka</strong> s WooCommerceom, morate dodati %1$s unutar opcija "Ignored Query Strings", u <a href="%2$s"> postavkama W3 Total Cache dodatka</a>.

en: Invalid order
hr: Neispravna narudžba

en: The product review cannot be deleted.
hr: Recenzija proizvoda ne može biti obrisana.

en: The comment has already been trashed.
hr: Komentar je već u smeću.

en: The product review does not support trashing.
hr: Recenzija proizvoda ne podržava premještanje u smeće.

en: Invalid product review ID.
hr: Nevažeći ID recenzije proizvoda.

en: Updating product review failed.
hr: Ažuriranje recenzije proizvoda nije uspjelo.

en: Creating product review failed.
hr: Kreiranje recenzije proizvoda nije uspjelo.

en: Could not update the attribute.
hr: Nije moguće ažurirati atribut.

en: The date of the customer last order, as GMT.
hr: Datum zadnje narudžbe kupca, GMT vremenska zona.

en: The date the customer was created, as GMT.
hr: Datum kada je kupac kreiran, GMT vremenska zona.

en: Invalid resource ID.
hr: Nevažeći ID resursa.

en: This resource cannot be created.
hr: Resurs ne može biti kreiran.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je webhook zadnji put ažurirana, GMT vremenska zona.

en: The date the webhook was created, as GMT.
hr: Datum kada je webhook kreirana, GMT vremenska zona.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
hr: Datum kada je webhook dostava evidentirana, GMT vremenska zona.

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
hr: Došlo je do greške prilikom pozivanja ovog alata. Nije prisutan nikakav callback.

en: Tool ran.
hr: Alata je pokrenut.

note: translators: %d: amount of orphaned variations
en: %d orphaned variations deleted
hr: %d obrisane napuštene varijacije

en: Tool return message.
hr: Povratna poruka alata.

en: Did the tool run successfully?
hr: Je li alat uspješno radio?

en: Tool description.
hr: Opis alata.

en: What running the tool will do.
hr: Što će pokretanje alata učiniti.

en: Tool name.
hr: Naziv alata.

en: A unique identifier for the tool.
hr: Jedinstveni identifikator alata.

en: Invalid tool ID.
hr: Nevažeći ID alata.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
hr: Ovaj alat će instalirati sve nedostajuće WooCommerce stranice. Stranice koje su već definirane i postavljene neće biti zamijenjene.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
hr: Ovaj alata će obrisati sve varijacije koje nemaju matični proizvod.

en: Delete orphaned variations
hr: Obriši napuštene varijacije

en: Orphaned variations
hr: Napuštene varijacije

en: WooCommerce pages.
hr: WooCommerce stranice.

en: Hide errors from visitors?
hr: Sakrij greške od posjetitelja?

en: Security.
hr: Sigurnost.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
hr: Pojmovi taksonomija za statuse proizvoda/narudžbi.

en: Geolocation enabled?
hr: Geolokacija uključena?

en: Currency symbol.
hr: Simbol valute.

en: Currency.
hr: Valuta.

en: SSL forced?
hr: Prisilite korištenje SSL-a?

en: Settings.
hr: Postavke.

en: Template overrides.
hr: Zamjene predložaka.

en: Does this theme have outdated templates?
hr: Sadrži li tema zastarjele predloške?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
hr: Sadrži li tema woocommerce.php datoteku?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
hr: Ima li tema deklariranu podršku za WooCommerce?

en: Is this theme a child theme?
hr: Je li ova tema, podtema?

en: Theme author URL.
hr: URL autora teme.

en: Latest version of theme.
hr: Posljednja inačica teme.

en: Theme version.
hr: Inačica teme.

en: Theme name.
hr: Naziv teme.

en: Theme.
hr: Tema.

en: Database tables.
hr: Tablice baze podataka.

en: Database prefix.
hr: Prefiks baze podataka.

en: Database.
hr: Baza podataka.

en: Remote GET response.
hr: Udaljeni GET odgovor.

en: Remote GET successful?
hr: Je li udaljeni GET bio uspješan?

en: Remote POST response.
hr: Udaljeni POST odgovor.

en: Remote POST successful?
hr: Je li udaljeni POST bio uspješan?

en: Is mbstring enabled?
hr: Je li mbstring omogućen?

en: Is GZip enabled?
hr: Je li GZip omogućen?

en: Is DomDocument class enabled?
hr: Je li klasa DomDocument omogućena?

en: Is SoapClient class enabled?
hr: Je li klasa SoapClient omogućena?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
hr: Je li fsockopen/cURL omogućen?

en: Default timezone.
hr: Zadana vremenska zona.

en: Is SUHOSIN installed?
hr: Je li SUHOSIN instaliran?

en: WordPress language.
hr: WordPress jezik.

en: Are WordPress cron jobs enabled?
hr: Jesu li aktivirani WordPress cron job-ovi?

en: Is WordPress debug mode active?
hr: Je li WordPress debug način aktivan?

en: WordPress memory limit.
hr: WordPress memorijski limit.

en: Is WordPress multisite?
hr: Je li WordPress multisite?

en: WordPress version.
hr: WordPress inačica.

en: Is log directory writable?
hr: Može li se zapisivati u direktorij s zapisnicima?

en: Log directory.
hr: Direktorij s logovima.

en: WooCommerce version.
hr: WooCommerce inačica.

en: Site URL.
hr: URL web-stranice.

en: Home URL.
hr: URL početne stranice.

en: Environment.
hr: Okruženje.

en: Shipping zone order.
hr: Poredak zona dostave.

en: Shipping zones do not support trashing.
hr: Zone dostave nije moguće premjestiti u smeće.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
hr: Resurs ne može biti kreiran. Provjerite jesu li prisutni 'poredak' i 'ime'.

en: Shipping zone name.
hr: Naziv zone dostave.

en: Shipping method settings.
hr: Postavke načina dostave.

en: Shipping method enabled status.
hr: Omogućen status načina dostave.

en: Shipping method sort order.
hr: Način sortiranja načina dostave.

en: Shipping method customer facing title.
hr: Naziv načina dostave vidljiv kupcu.

en: Shipping method instance ID.
hr: ID instance načina dostave.

en: Shipping methods do not support trashing.
hr: Način dostave nije moguće premjestiti u smeće.

en: Resource cannot be created.
hr: Resurs ne može biti kreiran.

en: Unique ID for the instance.
hr: Jedinstveni ID instance.

en: Unique ID for the zone.
hr: Jedinstveni ID zone.

en: Shipping zone location type.
hr: Vrsta lokacije zone dostave.

en: Shipping zone location code.
hr: Kod lokacije zone dostave.

en: Unique ID for the resource.
hr: Jedinstveni ID za resurs.

en: Shipping method description.
hr: Opis načina dostave.

en: Shipping method title.
hr: Naslov načina dostave.

en: Method ID.
hr: ID načina.

en: IDs for settings sub groups.
hr: ID-evi za postavke podgrupa.

en: ID of parent grouping.
hr: ID matične grupe.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
hr: Jedinstveni identifikator koji može biti korišten za povezivanje postavki.

en: No setting groups have been registered.
hr: Nisu registrirane postavke grupa.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
hr: Niz (array) opcija (ključnih parova vrijednosti) za unose poput selecta, multiselecta, i radio dugmeta.

en: Invalid setting.
hr: Nevažeća postavka.

en: Invalid setting group.
hr: Nevažeća grupa postavki.

en: Settings group ID.
hr: ID grupe postavki.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
hr: Ograniči rezultate za proizvode na osnovi najviše cijene.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
hr: Ograniči rezultate za proizvode na osnovi najniže cijene.

en: Limit result set to products on sale.
hr: Ograniči rezultate za proizvode na akciji.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
hr: Ograniči rezultate za proizvode u zalihi ili bez zaliha.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
hr: Ograniči set rezultata na proizvode sa određenom poreznom klasom.

en: Limit result set to featured products.
hr: Ograniči rezultate na izdvojene proizvode.

en: List of variations IDs.
hr: Popis ID-a varijacija.

en: The date the product was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je proizvod zadnji put modificiran, GMT vremenska zona.

en: The date the product was created, as GMT.
hr: Datum kada je proizvod kreiran, GMT vremenska zona.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
hr: Broj dana do isteka pristupa datotekama za preuzimanje.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
hr: Broj mogućih preuzimanja nakon kupnje.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
hr: Datum kraja akcijske cijene, izražen u vremenskoj zoni web-stranice.

en: Start date of sale price, as GMT.
hr: Datum početka akcijske cijene, GMT vremenska zona.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
hr: Datum početka akcijske cijene, izražen u vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the review was created, as GMT.
hr: Datum kreiranja recenzije, GMT vremenska zona.

en: The content of the review.
hr: Sadržaj recenzije.

en: The date the image was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je slika zadnji put modificirana, GMT vremenska zona.

en: The date the image was created, as GMT.
hr: Datum kada je slika kreirana, GMT vremenska zona.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
hr: Tekst rezerviranog mjesta koji će se prikazivati ​​u tekstualnim unosima.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
hr: Dodatni pomoćni tekst koji se prikazuje korisniku o postavci.

en: Default value for the setting.
hr: Zadana vrijednost za postavku.

en: Setting value.
hr: Postavljanje vrijednosti.

en: Type of setting.
hr: Vrsta postavke.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
hr: Razumljiv opis za postavku koja se koristi u korisničkim sučeljima.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
hr: Razumljiva etiketa za postavku koja se koristi u korisničkim sučeljima.

en: A unique identifier for the setting.
hr: Jedinstveni identifikator postavke.

en: Payment gateway settings.
hr: Postavke sustava plaćanja.

en: Payment gateway method description.
hr: Opis metode sustava plaćanja.

en: Payment gateway method title.
hr: Naziv metode sustava plaćanja.

en: Payment gateway enabled status.
hr: Omogućen status sustava plaćanja.

en: Payment gateway sort order.
hr: Poredak sortiranja sustava plaćanja.

en: Payment gateway description on checkout.
hr: Opis sustava plaćanja na blagajni.

en: Payment gateway title on checkout.
hr: Naziv sustava plaćanja na blagajni.

en: Payment gateway ID.
hr: ID sustava plaćanja.

en: The date the order was completed, as GMT.
hr: Datum kada je narudžba dovršena, GMT vremenska zona.

en: The date the order was paid, as GMT.
hr: Datum kada je narudžba plaćena, GMT vremenska zona.

en: The date the order was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je narudžba zadnji put modificirana, GMT vremenska zona.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
hr: Inačica WooCommercea koja zadnja ažurirala narudžbu.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
hr: Ako je true, API platnog sustava koristi se za generiranje povrata novca.

en: User ID of user who created the refund.
hr: ID korisnika koji je kreirao povrat novca.

en: The date the order refund was created, as GMT.
hr: Datum kada je kreiran povrat novaca narudžbe, GMT vremenska zona.

en: Limit result to customers or internal notes.
hr: Ograniči rezultate na kupce ili interne napomene.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
hr: Ako je true, napomena će biti prikazana kupcima i bit će obaviješteni. Ako je false, napomena će biti vidljiva samo adminima.

en: The date the order note was created, as GMT.
hr: Datuma kada je generirana napomena narudžbe, GMT vremenska zona.

en: Is the customer a paying customer?
hr: Radi li se o kupcu koji plaća?

en: The date the customer was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je kupac zadnji put modificiran, GMT vremenska zona.

en: The date the order was created, as GMT.
hr: Datum kada je narudžba kreirana, GMT vremenska zona.

en: The date when download access expires, as GMT.
hr: Datum kada ističe pristup za preuzimanje, GMT vremenska zona.

en: Meta data.
hr: Meta podaci.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
hr: Popis ID-a korisnika (ili adrese e-pošte gostiju) koji su iskoristili kupon.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
hr: Ako je true, ovaj kupon neće biti primijenjen na stavke koje imaju akcijske cijene.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
hr: Ako je true i ako metoda besplatnog slanja zahtijeva kupon, ovaj kupon će omogućiti besplatno slanje.

en: How many times the coupon can be used in total.
hr: Koliko puta kupon može biti korišten.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
hr: Ako je true, kupon se može iskoristiti samo individualno. Drugi primijenjeni kuponi bit će uklonjeni iz košare.

en: The date the coupon expires, as GMT.
hr: Datum kada ističe kupon, GMT vremenska zona.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
hr: Datum kada kupon ističe, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
hr: Datum kada je kupon zadnji put modificiran, GMT vremenska zona.

en: The date the coupon was created, as GMT.
hr: Datum kada je kreiran kupon, GMT vremenska zona.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
hr: Iznos popusta. Uvijek bi trebao biti brojčani, čak i kada je postavljeno u postotcima.

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
hr[0]: Nedostaje %s OAuth parametar
hr[1]: Nedostaju %s OAuth parametra
hr[2]: Nedostaje %s OAuth parametara

en: From %1$s to %2$s
hr: Od %1$s do %2$s

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
hr: Postavi redovnu cijenu umanjenu za (fiksni iznos ili %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
hr: Smanji akcijsku cijenu za (fiksni iznos ili %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
hr: Uvećaj akcijsku cijenu za (fiksni iznos ili %):

en: — No change —
hr: — Bez promjene —

en: Learn how to update
hr: Saznajte kako ažurirati

en: Outdated templates
hr: Zastarjeli predlošci

note: Translators: %1$s: Template version, %2$s: Core version.
en: Version %1$s is out of date. The core version is %2$s
hr: Verzija %1$s je zastarjela. Osnovna verzija je %2$s

note: Translators: %s: docs link.
en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
hr: Vidljivost stranice trebala bi biti <a href="%s" target="_blank">javna</a>

note: Translators: %s: page name.
en: Edit %s page
hr: Uredi %s stranicu

en: Taxonomies: Product types
hr: Taksonomije: vrste proizvoda

en: Error messages should not be shown to visitors.
hr: Poruke s greškama ne bi trebalo prikazivati posjetiteljima.

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
hr: Poruke s greškama mogu sadržavati povjerljive podatke o vašoj web trgovini te bi ih trebalo sakriti od nepouzdanih posjetitelja.

en: Hide errors from visitors
hr: Sakrij greške od posjetitelja

note: Translators: %s: docs link.
en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
hr: Vaša trgovina ne koristi HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više o HTTPS-u i SSL certifikatima</a>.

en: Is the connection to your store secure?
hr: Je li veza prema vašoj trgovini sigurna?

en: Secure connection (HTTPS)
hr: Sigurna veza (HTTPS)

en: Security
hr: Sigurnost

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: How to update your database table prefix
hr: Kako ažurirati prefiks tablica baze podataka

note: Translators: %1$s: Database prefix, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
hr: %1$s - Preporučujemo korištenje prefiksa s manje od 20 znakova. Pogledajte: %2$s

en: Database prefix
hr: Prefiks baze podataka

en: Delete log
hr: Izbriši log

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve zapisnike iz baze podataka?

en: Flush all logs
hr: Izbrišite sve zapisnike

en: Legacy API v3 (deprecated)
hr: Legacy API v3 (zastarjelo)

note: translators: %d: rest api version number
en: WP REST API Integration v%d
hr: WP REST API Integracija v%d

en: REST API version used in the webhook deliveries.
hr: Verzija REST API-ja korištena u isporukama webhook-a.

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
hr: %1$s od %2$s

en: Search for a user&hellip;
hr: Pretraga korisnika&hellip;

en: Zone regions
hr: Regije zone

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu zonu? Ova radnja ne može se poništiti.

en: Enable debug mode
hr: Uključi debug način

en: Debug mode
hr: Debug način

en: Shipping zones
hr: Zone dostave

en: Never show quantity remaining in stock
hr: Ne prikazuj preostalu količinu na zalihi

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
hr: Prikazuj preostalu količinu na zalihi kada je zaliha mala, npr. "Samo 2 na zalihi"

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
hr: Uvijek prikaži količinu preostalu na zalihi, npr. "12 na zalihi"

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
hr: Kontrola izgleda količine zaliha u trgovini.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
hr: Kada zaliha proizvoda dostigne ovu vrijednost, status zalihe će se promijeniti u "nema na zalihi", a vi ćete biti obaviješteni putem e-pošte. Ova postavka ne utječe na postojeće proizvode kojih ima "na zalihi".

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
hr: Kada zaliha proizvoda dostigne ovu vrijednost bit ćete obaviješteni putem e-pošte.

note: Translators: %s Page contents.
en: Page contents: [%s]
hr: Sadržaj stranice: [%s]

en: Choose a product to view stats
hr: Odaberite proizvod za pregled statistika

note: translators: 1: total refunds 2: total refunded orders 3: refunded items
en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
hr[0]: %1$s vraćena %2$d narudžba (%3$d artikl)
hr[1]: %1$s vraćena %2$d narudžbe (%3$d artikl)
hr[2]: %1$s vraćena %2$d narudžbi (%3$d artikl)

en: Choose a category to view stats
hr: Izaberite kategoriju kako bi vidjeli statistiku

note: translators: 1: total items sold 2: category name
en: %1$s sales in %2$s
hr: %1$s prodaja u %2$s

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Enter an optional description for this variation.
hr: Upišite opcionalni opis za ovu varijaciju.

en: Length x width x height in decimal form
hr: Dužina x širina x visina u decimalnom obliku

note: translators: %s: Weight unit translators: %s: weight unit translators: %s: weight
en: Weight (%s)
hr: Težina (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Sale price (%s)
hr: Akcijska cijena (%s)

note: translators: %s: currency symbol
en: Regular price (%s)
hr: Standardna cijena (%s)

note: translators: %s: attribute label
en: Any %s&hellip;
hr: Bilo koji %s&hellip;

note: translators: WooCommerce attribute label
en: No default %s&hellip;
hr: Bez zadanih %s&hellip;

note: translators: WooCommerce dimension unit
en: Dimensions (%s)
hr: Dimenzije (%s)

en: This lets you choose which products are part of this group.
hr: Ovo vam omogućuje odabir proizvoda koji pripadaju u ovu grupu.

en: Grouped products
hr: Grupirani proizvodi

note: translators: 1: refund id 2: refund date
en: Refund #%1$s - %2$s
hr: Povrat novca #%1$s - %2$s

note: translators: refund amount
en: Refund %s manually
hr: Ručno vrati iznos novca %s

note: translators: refund amount, gateway name
en: Refund %1$s via %2$s
hr: Povrat %1$s putem %2$s

en: Coupon(s)
hr: Kupon(i)

note: translators: %s: variation id
en: %s (No longer exists)
hr: %s (Više ne postoji)

en: Note type
hr: Vrsta napomene

en: Copy billing address
hr: Kopiraj adresu za naplatu

en: Address:
hr: Adresa:

en: View other orders &rarr;
hr: Prikaži ostale narudžbe &rarr;

en: Customer payment page &rarr;
hr: Stranica plaćanja kupaca &rarr;

note: translators: %s: IP address
en: Customer IP: %s
hr: IP kupca: %s

note: translators: 1: order type 2: order number
en: %1$s #%2$s details
hr: %1$s #%2$s - pojedinosti

en: Apply to all qualifying items in cart
hr: Primijeni na sve kvalificirane stavke u košarici

en: Unlimited usage
hr: Neograničeno korištenje

note: translators: %s: tax rates count
en: Import complete - imported %s tax rates.
hr: Uvoz završen - uvezeno %s stopa poreza.

en: Tool does not exist.
hr: Alat ne postoji.

note: translators: %s: URL
en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
hr: Pouzdana i sigurna plaćanja koristeći kreditne kartice ili PayPal račun. <a href="%s" target="_blank">Saznajte više</a>.

en: Address line 2
hr: Adresa 2

en: Address line 1
hr: Adresa 1

note: translators: %s: URL to read more about the shop page.
en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
hr: Ovo je stranica WooCommerce trgovine. Stranica trgovina je posebna arhiva koja sadrži popis vaših proizvoda. <a href="%s"> Više o tome možete pročitati ovdje </a>.

en: All sources
hr: Svi izvori

en: Filter by source
hr: Filtriraj po izvoru

en: Source
hr: Izvor

en: Message
hr: Poruka

en: Level
hr: Razina

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: All levels
hr: Sve razine

en: Filter by level
hr: Filtriraj po razini

en: Debug
hr: Debugiraj

en: Info
hr: Informacija

en: Notice
hr: Obavijest

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Critical
hr: Kritično

en: Alert
hr: Oprez

en: Emergency
hr: Hitno

en: System status
hr: Status sistema

note: translators: %s: review author
en: reviewed by %s
hr: recenzirano od %s

note: translators: %s: rating
en: %s out of 5
hr: %s od 5

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales this month
hr: %s neto prodaja ovog mjeseca

en: (Public)
hr: (Javno)

en: Enable archives?
hr: Uključi arhive?

note: translators: 1: last access date 2: last access time translators: %1$s: note date %2$s: note time translators: 1 - Product review date, 2: Product review time.
en: %1$s at %2$s
hr: %1$s u %2$s

en: Shipping is disabled.
hr: Dostava je onemogućena.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
hr: Za manipulaciju varijacija proizvoda trebali biste koristiti /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; završnu točku.

note: translators: %s: Class method name. translators: %s: Method name
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
hr: Metoda '%s' nije implementirana. Treba se zamijeniti u pod-klasi (subclass).

en: An invalid setting value was passed.
hr: Proslijeđena je nevažeća vrijednost postavke.

en: Invalid product tax status.
hr: Nevažeći status poreza proizvoda.

en: Invalid or duplicated SKU.
hr: Nevažeći ili duplicirani SKU.

en: Invalid catalog visibility option.
hr: Nevaljana opcija vidljivosti kataloga.

en: Invalid currency code
hr: Nevažeći kod valute

en: Invalid parent ID
hr: Nevažeći matični ID

en: Ireland
hr: Irska

en: Webhook delivery URL.
hr: URL za isporuku webhooka.

en: Unique identifier for the webhook.
hr: Jedinstveni identifikator za webhook.

en: Unique slug for the resource.
hr: Jedinstveni slug za resurs.

en: Email of the reviewer.
hr: E-pošta recenzenta.

en: Name of the reviewer.
hr: Ime recenzenta.

en: Review content.
hr: Sadržaj recenzije.

en: Unique identifier for the variation.
hr: Jedinstveni identifikator varijacije.

en: Unique identifier for the variable product.
hr: Jedinstveni identifikator varijabilnog proizvoda.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
hr: Jedinstveni identifikator za atribut pojmova.

en: Order note content.
hr: Sadržaj napomene narudžbe.

en: The order ID.
hr: ID narudžbe.

en: Limit result set to specific IDs.
hr: Ograniči grupu rezultata na određene ID-e.

en: ID to reassign posts to.
hr: ID kojemu će se pripisati objave.

en: New user password.
hr: Nova korisnička lozinka.

en: New user username.
hr: Korisničko ime novog korisnika.

en: New user email address.
hr: Nova adresa e-pošte korisnika.

en: Name for the resource.
hr: Naziv resursa.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
hr: Pobrini se da set rezultata izuzima specifične ID-ove.

note: translators: %s: attachment id translators: %s: attachment ID translators: %s: image ID
en: #%s is an invalid image ID.
hr: #%s je nevažeći ID slike.

en: Extensions
hr: Proširenja

en: WooCommerce extensions
hr: WooCommerce proširenja

en: Installed
hr: Instalirano

note: Translators: %s Docs URL.
en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
hr: Forsiraj SSL (HTTPS) na blagajni (<a href="%s" target="_blank">SSL Certifikat je obavezan</a>).

en: Invalid email type.
hr: Neispravna vrsta e-pošte.

en: If the variation is visible.
hr: Ako je varijacija vidljiva.

en: Everywhere
hr: Svugdje

note: translators: %s: error message
en: Error: %s.
hr: Greška: %s.

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
hr: Omogućite način otklanjanja grešaka u dostavi kako biste prikazali odgovarajuće zone dostave i zaobišli predmemoriju cijena dostave.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
hr: Izaberite način dostave koju želite dodati. Samo načini dostave koji podržavaju zone su na popisu.

en: No shipping methods offered to this zone.
hr: Nema načina dostave za ovu zonu.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
hr: Krajnje točke se dodaju u URL vaše stranice za rukovanje specifičnim akcijama na stranicama korisničkog računa. Trebale bi biti jedinstvene i mogu biti prazne kako bi ih onemogućili.

en: North Korean won
hr: Sjevernokorejski von

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
hr: Upotrijebite <code>[qty]</code> za numeriranje stavki, <br/><code>[cost]</code> za ukupnu cijenu stavki, i <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> za naknadu na temelju postotka.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
hr: Krajnja točka za stranicu "Moj račun &rarr; Preuzimanja".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
hr: Krajnja točka za stranicu "Moj račun &rarr; Narudžbe".

note: translators: 1: order number 2: order date 3: order status
en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
hr: Narudžba #%1$s je naručena u %2$s i trenutno je %3$s.

en: No saved methods found.
hr: Nisu pronađeni spremljeni načini.

en: No order has been made yet.
hr: Nema novih narudžbi.

en: Next
hr: Sljedeće

en: Previous
hr: Prethodno

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
hr: Poslana je e-pošta za ponovno postavljanje lozinke na adresu e-pošte iz vašeg računa, ali može proći nekoliko minuta prije nego što se pojavi u dolaznoj mapi poruka. Pričekajte najmanje 10 minuta prije nego što pokrenete drugo ponovno postavljanje lozinke.

en: Password reset email has been sent.
hr: Poslana je e-pošta za ponovno postavljanje lozinke.

en: No downloads available yet.
hr: Trenutno nema dostupnih preuzimanja.

note: translators: %s: product count translators: %s number of products.
en: %s product | %s products
hr[0]: %s proizvod
hr[1]: %s proizvoda
hr[2]: %s proizvoda

note: translators: 1: param 2: type
en: %1$s is not of type %2$s
hr: %1$s nije vrsta %2$s

note: translators: %s: image URL
en: Error getting remote image %s.
hr: Greška dobivanja udaljene slike %s.

note: translators: %s: image URL
en: Invalid URL %s.
hr: Nevažeći URL %s.

en: Syrian pound
hr: Sirijska funta

en: South Sudanese pound
hr: Južnosudanska funta

en: Sudanese pound
hr: Sudanska funta

en: Serbian dinar
hr: Srpski dinar

en: Macedonian denar
hr: Makedonski dinar

en: Iraqi dinar
hr: Irački dinar

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
hr: BiH konvertibilna marka

en: Make default
hr: Napraviti zadanim

en: Expires
hr: Ističe

en: File
hr: Datoteka

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: The date you provided is invalid.
hr: Datum koji ste upisali je nevažeći.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
hr: Područje pod kojim je podnesen zahtjev; određuje polja prisutna u odgovoru.

en: Limit results to those matching a string.
hr: Ograniči rezultate onima koji odgovaraju nizu.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
hr: Maksimalan broj podataka koji će biti vraćen unutar grupe rezultata.

en: Current page of the collection.
hr: Trenutna stranica kolekcije.

en: Optional cost for local pickup.
hr: Opcionalni trošak za lokalno preuzimanje.

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
hr: Dopusti kupcima da sami preuzmu narudžbu. Prema zadanim postavkama, kada se koristi lokalno preuzimanje primjenjuju se porezne stope države u kojoj se nalazi trgovina, bez obzira na adresu kupca.

en: Local pickup (legacy)
hr: Lokalno preuzimanje (naslijeđeno)

en: Local delivery (legacy)
hr: Lokalna dostava (naslijeđeno)

en: International flat rate (legacy)
hr: Međunarodna Fiksna cijena (naslijeđeno)

en: Free shipping (legacy)
hr: Besplatna dostava (naslijeđeno)

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
hr: Kada ju onemogućite, ovaj naslijeđeni način više neće biti dostupan.

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
hr: Ovaj način je zastarjeo u inačici 2.6.0 i bit će uklonjena u budućim inačicama - preporučamo da ga isključite i umjesto toga uspostavite novu ratu unutar vaših <a href="%s">Zona dostave</a>.

en: Flat rate (legacy)
hr: Fiksna cijena (naslijeđeno)

en: A minimum order amount
hr: Minimalni iznos narudžbe

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
hr: Besplatna dostava je specijalni način koji se može aktivirati s kuponima i minimalnom potrošnjom.

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
hr: Omogućuje vam naplatu fiksnog iznosa za dostavu.

note: translators: %d: interval
en: Every %d minutes
hr: Svakih %d minuta

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment.
hr: Čeka se uplata čekom.

en: Return to emails
hr: Vrati se na e-poštu

en: Order on-hold
hr: Narudžba na čekanju

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
hr[0]: %s i %d druga regija
hr[1]: %s i %d druge regije
hr[2]: %s i %d drugih regija

en: Zone
hr: Zona

note: translators: %s: page
en: Orders (page %d)
hr: Narudžbe (stranica %d)

en: Coupons list
hr: Popis kupona

en: Coupons navigation
hr: Navigacija kupona

en: Filter coupons
hr: Filtriraj kupone

en: Orders list
hr: Popis narudžbi

en: Orders navigation
hr: Navigacija narudžbi

en: Filter orders
hr: Filtriraj narudžbe

en: Products list
hr: Popis proizvoda

en: Products navigation
hr: Navigacija proizvoda

en: Filter products
hr: Filtriraj proizvode

en: Uploaded to this product
hr: Preneseno u ovaj proizvod

en: Insert into product
hr: Umetni u proizvod

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
hr: &quot;%s&quot; nije pronađen

note: translators: 1: plugin name, 2: URL to WP plugin page.
en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
hr: %1$s je instaliran ali nije mogao biti aktiviran. <a href="%2$s">Aktivirajte ga ručno klikom na ovaj link.</a>

note: translators: 1: plugin name, 2: error message, 3: URL to install plugin manually. translators: 1: theme slug, 2: error message, 3: URL to install theme
en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
hr: %1$s nije moguće instalirati (%2$s).  <a href="%3$s">Pokušajte instalirati ručno klikom na ovaj link.</a>

en: Undo?
hr: Poništi?

en: This payment method was successfully set as your default.
hr: Ovaj način plaćanja uspješno je postavljen kao zadani.

en: Payment method deleted.
hr: Način plaćanja obrisan.

en: Go to shop
hr: Idi u trgovinu

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
hr: Nije izabran način dostave. Molimo, provjerite svoju adresu ili nas kontaktirajte ako trebate pomoć.

en: Please enter an address to continue.
hr: Molimo upišite adresu za nastavak.

en: Return to shop
hr: Povratak u trgovinu

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
hr: Ograniči skup rezultata na webhookove kojima je dodijeljen određeni status.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum zadnje izmjene webhooka, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
hr: Datum kada je webhook kreiran, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
hr: Tajni ključ korišten za generiranje hash-a isporučenog web hooka i naveden u zaglavlju zahtjeva. Ovo će biti izvorni MD5 hash iz trenutnog korisničko ID-a|korisničkog imena, ako nije navedeno.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
hr: URL na koji se isporučuje webhook korisni sadržaj.

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
hr: WooCommerceova imena akcija povezana s webhookom.

en: Webhook event.
hr: Događaj webhooka.

en: Webhook resource.
hr: Resurs webhooka.

en: Webhook topic.
hr: Tema webhooka.

en: Webhook status.
hr: Status webhooka.

en: A friendly name for the webhook.
hr: Prikladno ime za webhook.

en: Webhook topic must be valid.
hr: Tema webhooka mora biti valjana.

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
hr: URL za isporuku webhooka mora biti valjani URL koji počinje s http:// ili https://.

en: Webhook topic is required and must be valid.
hr: Tema webhooka je obvezna i mora biti valjana.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
hr: Datum kada je zabilježena isporuka webhooka, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: The response body from the receiving server.
hr: Tijelo odgovora od prijemnog poslužitelja.

en: Array of the response headers from the receiving server.
hr: Niz odgovora zaglavlja s prijemnog poslužitelja.

en: The HTTP response message from the receiving server.
hr: HTTP poruka odgovora od prijemnog poslužitelja.

en: The HTTP response code from the receiving server.
hr: HTTP kod odgovora od prijemnog poslužitelja.

en: Request body.
hr: Tijelo (body) zahtjeva.

en: Request headers.
hr: Zaglavlje zahtjeva.

en: The URL where the webhook was delivered.
hr: URL na kojem je predana webhook.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
hr: Jasan sažetak odgovora, uključujući HTTP kôd odgovora, poruku i tijelo.

en: The delivery duration, in seconds.
hr: Trajanje slanja, u sekundama.

en: Invalid webhook ID.
hr: Neispravni webhook ID.

en: Sort by tax class.
hr: Sortiraj prema klasi poreza.

en: Indicates the order that will appear in queries.
hr: Pokazuje redoslijed koji će se pojaviti u upitima.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hr: Da li se primjenjuje na dostavu i ova stopa poreza.

en: Whether or not this is a compound rate.
hr: Da li je ovo složena porezna stopa.

en: Tax priority.
hr: Porezni prioritet.

en: Tax rate name.
hr: Ime stope poreza.

en: Tax rate.
hr: Porezne stope.

en: Postcode / ZIP.
hr: Poštanski broj/ZIP.

en: State code.
hr: Kod države.

en: Country ISO 3166 code.
hr: 3166 ISO kod države.

en: Tax class name.
hr: Naziv porezne klase.

en: Taxes do not support trashing.
hr: Porezi se ne mogu premještati u smeće.

en: A human-readable description of the resource.
hr: Ljudski čitljiv opis za resurs.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
hr: Alfa-numerički identifikator za resurs.

en: List of top sellers products.
hr: Popis najprodavanijih proizvoda.

en: List of sales reports.
hr: Popis izvješća prodaje.

en: Total number of purchases.
hr: Ukupan broj prodaja.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
hr: Vraća podatak o prodaji za određeni završni datum, datum mora biti u %s formatu.

note: translators: %s: date format
en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
hr: Vraća podatak o prodaji za određeni početni datum, datum mora biti u %s formatu.

en: Report period.
hr: Razdoblje izvješća.

en: Totals.
hr: Ukupni iznosi.

en: Group type.
hr: Vrsta grupe.

en: Total of coupons used.
hr: Ukupan iznos korištenih kupona.

en: Total of refunded orders.
hr: Ukupan broj vraćenih narudžbi.

en: Total charged for shipping.
hr: Ukupno naplaćeno za dostavu.

en: Total charged for taxes.
hr: Ukupno naplaćeno poreza.

en: Total of items purchased.
hr: Ukupan iznos kupljenih artikala.

en: Total of orders placed.
hr: Ukupan iznos obavljenih narudžbi.

en: Average net daily sales.
hr: Prosječna neto dnevna prodaja.

en: Net sales in the period.
hr: Neto prodaja u tom razdoblju.

en: Gross sales in the period.
hr: Bruto prodaja u tom razdoblju.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
hr: Ograniči rezultat na proizvode sa određenim SKU-om.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
hr: Ograniči rezultat na proizvode sa određenim pojmom atributa (povezani atribut je nužan).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
hr: Ograniči rezultat na proizvode sa određenim atributom.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
hr: Ograniči rezultat na proizvode kojima je dodijeljena određena klasa dostave.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
hr: Ograniči rezultat na proizvode pridružene određenoj oznaci.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
hr: Ograniči rezultat na proizvode pridružene određenoj kategoriji.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
hr: Ograniči rezultat na proizvode pridružene određenoj vrsti proizvoda.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
hr: Ograniči rezultat na proizvode s određenom statusom.

en: Limit result set to products with a specific slug.
hr: Ograniči rezultat na proizvode s određenom oznakom.

en: Menu order, used to custom sort products.
hr: Poredak izbornika, koristi se za prilagođeno sortiranje proizvoda.

en: List of grouped products ID.
hr: Popis ID-a grupiranih proizvoda.

en: Variation image data.
hr: Varijacija slikovnih podataka.

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation height (%s).
hr: Visina varijacije (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation width (%s).
hr: Širina varijacije (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Variation length (%s).
hr: Dužina varijacije (%s).

en: Variation dimensions.
hr: Dimenzije varijacije.

note: translators: %s: weight unit
en: Variation weight (%s).
hr: Težina varijacije (%s).

en: Shows if the variation is on backordered.
hr: Prikazuje je li varijacija u procesu nabave.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hr: Kontrolira prikazuje li se varijacija u trgovini kao "Na zalihi " ili "Nema na zalihi".

en: Stock management at variation level.
hr: Upravljanje zalihama na razini varijacije.

en: If the variation is downloadable.
hr: Ako se varijacije može preuzeti.

en: If the variation is virtual.
hr: Je li varijacija virtualna.

en: Shows if the variation can be bought.
hr: Prikazuje može li se varijacija kupiti.

en: Shows if the variation is on sale.
hr: Prikazuje je li varijacija na akcijskoj prodaji.

en: Variation sale price.
hr: Akcijska cijena varijacije.

en: Variation regular price.
hr: Redovna cijena varijacije.

en: Current variation price.
hr: Aktualna cijena varijacije.

en: Variation URL.
hr: URL varijacije.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum promjene varijacije, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja varijacije, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: Variation ID.
hr: ID varijacije.

en: List of variations.
hr: Popis varijacija.

en: Selected attribute term name.
hr: Odabrani naziv atributnog pojma.

en: Defaults variation attributes.
hr: Zadani atributi varijacija.

en: List of available term names of the attribute.
hr: Popis dostupnih naziva atributa.

en: Define if the attribute can be used as variation.
hr: Definirajte ako se atribut može koristiti kao varijacija.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
hr: Definirajte ako je atribut vidljiv u kartici " Dodatne informacije" na stranici proizvoda.

en: Attribute position.
hr: Pozicija atributa.

en: Attribute ID.
hr: ID atributa.

en: List of attributes.
hr: Popis atributa.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
hr: Pozicija slike. 0 znači da je slika Izdvojena.

en: List of images.
hr: Popis slika.

en: Tag slug.
hr: Slug oznake.

en: Tag ID.
hr: ID oznake.

en: List of tags.
hr: Popis oznaka.

en: Category slug.
hr: Slug kategorije.

en: Category ID.
hr: ID kategorije.

en: List of categories.
hr: Popis kategorija.

en: Optional note to send the customer after purchase.
hr: Eventualna dodatna napomena za slanje kupcu nakon kupnje.

en: Product parent ID.
hr: ID matičnog proizvoda.

en: List of cross-sell products IDs.
hr: Popis ID-ova sličnih proizvoda.

en: List of up-sell products IDs.
hr: Popis ID-ova dodatnih prodajnih proizvoda.

en: List of related products IDs.
hr: Popis ID-a povezanih proizvoda.

en: Amount of reviews that the product have.
hr: Broj recenzija koje proizvod može imati.

en: Reviews average rating.
hr: Prosječna ocjena recenzija.

en: Allow reviews.
hr: Dozvoli recenzije.

en: Shipping class ID.
hr: ID klase dostave.

en: Shipping class slug.
hr: Slug klase dostave.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
hr: Prikaži da li se dostava proizvoda oporezuje.

en: Shows if the product need to be shipped.
hr: Prikazuje se ako proizvod treba dostaviti.

note: translators: %s: dimension unit
en: Product height (%s).
hr: Visina proizvoda (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product width (%s).
hr: Širina proizvoda (%s).

note: translators: %s: dimension unit
en: Product length (%s).
hr: Dužina proizvoda (%s).

en: Product dimensions.
hr: Dimenzije proizvoda.

note: translators: %s: weight unit
en: Product weight (%s).
hr: Težina proizvoda (%s).

en: Allow one item to be bought in a single order.
hr: Dozvoli kupovinu samo jedne stavke po narudžbi.

en: Shows if the product is on backordered.
hr: Prikazuje ako je proizvod u procesu nabave.

en: Shows if backorders are allowed.
hr: Prikazuje je li narudžba dozvoljena ako je artikl u procesu nabave.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
hr: Ako je uključeno upravljanje zalihama, ovo kontrolira je li narudžba dozvoljena ako je artikl u procesu nabave.

en: Stock quantity.
hr: Količina zaliha.

en: Stock management at product level.
hr: Upravljanje zalihama na razini proizvoda.

en: Tax status.
hr: Status proizvoda.

en: Product external button text. Only for external products.
hr: Tekst dugmeta samo za vanjske proizvode.

en: Product external URL. Only for external products.
hr: Vanjski URL proizvoda. Samo za vanjske proizvode.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
hr: Vrsta preuzimanja, ovo kontrolira shemu na prednjem dijelu.

en: List of downloadable files.
hr: Popis proizvoda za preuzimanje.

en: If the product is downloadable.
hr: Je li proizvod moguće preuzeti.

en: If the product is virtual.
hr: Je li proizvod virtualan.

en: Amount of sales.
hr: Količina prodaja.

en: Shows if the product can be bought.
hr: Prikaži ako proizvod može biti kupljen.

en: Shows if the product is on sale.
hr: Prikaži ako je proizvod na akcijskoj prodaji.

en: Price formatted in HTML.
hr: Cijene formatirana u HTML-u.

en: End date of sale price.
hr: Datum završetka akcijske cijene.

en: Start date of sale price.
hr: Datum početka akcijske cijene.

en: Product sale price.
hr: Akcijska cijena proizvoda.

en: Product regular price.
hr: Redovna cijena proizvoda.

en: Current product price.
hr: Trenutna cijena proizvoda.

en: Unique identifier.
hr: Jedinstveni identifikator.

en: Product short description.
hr: Kratki opis proizvoda.

en: Product description.
hr: Opis proizvoda.

en: Catalog visibility.
hr: Vidljivost kataloga.

en: Featured product.
hr: Istaknuti proizvod.

en: Product status (post status).
hr: Status proizvoda (status objave).

en: Product type.
hr: Vrsta proizvoda.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum promjene proizvoda, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja proizvoda, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: Product URL.
hr: URL proizvoda.

en: Product slug.
hr: Slug proizvoda.

en: Tag name.
hr: Naziv oznake.

en: Shipping class name.
hr: Naziv klase dostave.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
hr: Prikazuje je li recenzent kupio proizvod.

en: Reviewer email.
hr: E-pošta recenzenta.

en: Reviewer name.
hr: Ime recenzenta.

en: Review rating (0 to 5).
hr: Ocjena recenzije (od 0 do 5).

en: The date the review was created, in the site's timezone.
hr: Datum kada je recenzija kreirana, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: Invalid product.
hr: Nevažeći proizvod.

en: Image alternative text.
hr: Alternativni tekst za sliku.

en: Image name.
hr: Naziv slike.

en: Image URL.
hr: URL slike.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum zadnje izmjene slike, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
hr: Datum kada je slika kreirana, u vremenskoj zoni web-stranice.

en: Image ID.
hr: ID slike.

en: Image data.
hr: Podaci o slici.

en: Category archive display type.
hr: Vrsta prikaza arhive kategorija.

en: The ID for the parent of the resource.
hr: ID matičnog resursa.

en: Category name.
hr: Ime kategorije.

en: Enable/Disable attribute archives.
hr: Omogući/onemogući arhive atributa.

en: Default sort order.
hr: Zadani poredak sortiranja.

en: Type of attribute.
hr: Vrsta atributa.

en: Attribute name.
hr: Naziv atributa.

en: Number of published products for the resource.
hr: Broj objavljenih proizvoda za resurs.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
hr: Redoslijed izbornika, koristi se za prilagođeno sortiranje resursa.

en: HTML description of the resource.
hr: HTML opis resursa.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
hr: Alfanumerički identifikator resursa jedinstvenog za svoju vrstu.

en: Term name.
hr: Naziv pojma.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
hr: Ograniči skup rezultata narudžbi dodijeljenih određenom proizvodu.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
hr: Ograniči skup rezultata na narudžbe dodijeljene određenom kupcu.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
hr: Ograniči skup rezultata na narudžbe kojima je dodijeljen određeni status.

en: Refund total.
hr: Povrat ukupno.

en: Refund reason.
hr: Razlog povrata.

en: Refund ID.
hr: ID povrata.

en: List of refunds.
hr: Popis povrata.

en: Discount total tax.
hr: Ukupni porez popusta.

en: Discount total.
hr: Popust ukupno.

en: Coupons line data.
hr: Podaci o kuponima.

en: Tax status of fee.
hr: Status poreza naknade.

en: Tax class of fee.
hr: Klasa poreza naknade.

en: Fee name.
hr: Naziv naknade.

en: Fee lines data.
hr: Podaci o naknadama.

en: Shipping method ID.
hr: ID načina dostave.

en: Shipping method name.
hr: Naziv načina dostave.

en: Shipping lines data.
hr: Podaci o dostavama.

en: Shipping tax total.
hr: Ukupno porez dostave.

en: Tax total (not including shipping taxes).
hr: Ukupno porez (ne uključuje porez dostave)

en: Show if is a compound tax rate.
hr: Prikaži ako je složena porezna stopa.

en: Tax rate label.
hr: Oznaka porezne stope.

en: Tax rate code.
hr: Kôd porezne stope.

en: Tax lines data.
hr: Redci poreznih podataka.

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
hr: MD5 hash stavki košarice kako bismo bili sigurni da narudžbe nisu mijenjane.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
hr: Datum kada je narudžba plaćena, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
hr: Datum kada je narudžba završena, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: Note left by customer during checkout.
hr: Bilješka upisana od strane kupca prilikom kupovine.

en: Shows where the order was created.
hr: Prikazuje gdje je kreirana narudžba.

en: User agent of the customer.
hr: Korisnički agent kupca.

en: Customer's IP address.
hr: IP adresa kupca.

en: Unique transaction ID.
hr: Jedinstveni ID transakcije.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
hr: Definirajte je li narudžba plaćena. To će postaviti status "U obradi"  i smanjiti zalihe stavke.

en: Payment method title.
hr: Naziv načina plaćanja.

en: Payment method ID.
hr: ID načina plaćanja.

en: Shipping address.
hr: Adresa za dostavu.

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
hr: Kod države u ISO 3166-1 alpha-2 formatu.

en: Billing address.
hr: Adresa za naplatu.

en: Sum of all taxes.
hr: Zbroj svih stavki poreza.

en: Grand total.
hr: Sveukupno.

en: Sum of line item taxes only.
hr: Zbroj stavki poreza.

en: Total shipping tax amount for the order.
hr: Ukupan iznos poreza na dostavu za narudžbu.

en: Total shipping amount for the order.
hr: Ukupan iznos dostave za narudžbu.

en: Total discount tax amount for the order.
hr: Ukupan iznos poreza na popust za narudžbu.

en: Total discount amount for the order.
hr: Ukupan iznos popusta za narudžbu.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
hr: ID korisnika kojem pripada narudžba. 0 za goste.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum promjene narudžbe, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja narudžbe, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: True the prices included tax during checkout.
hr: Pokazuje jesu li tijekom naplate cijene uključivale porez.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
hr: Valuta u kojoj je kreirana narudžba, u ISO formatu.

en: Order status.
hr: Status narudžbe.

en: Parent order ID.
hr: ID matične narudžbe.

en: Line item ID is required.
hr: ID stavke je obavezan.

en: Order item ID provided is not associated with order.
hr: Upisani ID stavke narudžbe nije povezan s narudžbom.

en: Coupon code is required.
hr: Kôd kupona je obvezan.

en: Fee name is required.
hr: Naziv naknade je obavezan.

en: Shipping method ID is required.
hr: ID načina dostave je obavezan.

en: Product ID or SKU is required.
hr: ID ili SKU proizvoda je obavezan.

en: Customer ID is invalid.
hr: ID kupca nije valjan.

en: Number of decimal points to use in each resource.
hr: Broj decimalnih mjesta koje treba koristiti u svakom resursu.

en: Meta value.
hr: Meta vrijednost.

en: Meta label.
hr: Meta oznaka.

en: Meta key.
hr: Meta ključ.

en: Line item meta data.
hr: Meta podaci stavke.

en: Tax subtotal.
hr: Porez međuzbroj.

en: Tax total.
hr: Porez ukupno.

en: Line taxes.
hr: Redak poreza.

en: Line total tax (after discounts).
hr: Redak porez ukupno (nakon uključenog popusta)

en: Line total (after discounts).
hr: Redak ukupno (nakon uključenog popusta)

en: Line subtotal tax (before discounts).
hr: Redak međuzbroj poreza (prije uključenog popusta).

en: Line subtotal (before discounts).
hr: Redak međuzbroj (prije uključenog popusta)

en: Product price.
hr: Cijena proizvoda.

en: Tax class of product.
hr: Klasa poreza proizvoda.

en: Quantity ordered.
hr: Naručena količina.

en: Variation ID, if applicable.
hr: ID varijacije, ako je primjenjivo.

en: Product name.
hr: Naziv proizvoda.

en: Item ID.
hr: ID stavke.

en: Line items data.
hr: Podaci o stavkama retka.

en: Reason for refund.
hr: Razlog povrata.

en: Refund amount.
hr: Iznos povrata.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja povrata, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
hr: Došlo je do greške prilikom pokušaja izrade povrata pomoću API-a platnog sustava.

en: Cannot create order refund, please try again.
hr: Ne mogu stvoriti povrat narudžbe, molimo pokušajte ponovno.

en: Refund amount must be greater than zero.
hr: Iznos povrata mora biti veći od nule.

en: Order is invalid
hr: Narudžba je nevažeća

en: Invalid order refund ID.
hr: Neispravan ID povrata narudžbe.

en: Invalid order ID.
hr: Neispravan ID narudžbe.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
hr: Određuje hoće li napomena biti korištena za internu upotrebu ili za kupca (kupac će primiti obavijest e-poštom)

en: Order note.
hr: Napomena narudžbe.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja napomene narudžbe, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: Webhooks do not support trashing.
hr: Webhook nije moguće premjestiti u smeće.

en: Cannot create order note, please try again.
hr: Ne mogu stvoriti napomenu narudžbe, pokušajte ponovo.

en: Invalid order item.
hr: Nevažeći ID narudžbe.

en: Limit result set to resources with a specific role.
hr: Ograniči rezultat na resurse s određenim pravima.

en: Limit result set to resources with a specific email.
hr: Ograniči rezultat na resurse s određenom adresom e-pošte.

en: List of shipping address data.
hr: Popis podataka o adresi dostave.

en: Phone number.
hr: Broj telefona.

en: Email address.
hr: Adresa e-pošte.

en: ISO code of the country.
hr: ISO kod države.

en: Postal code.
hr: Poštanski broj.

en: ISO code or name of the state, province or district.
hr: ISO kod ili ime države, pokrajine ili okruga.

en: City name.
hr: Naziv grada.

en: Address line 2.
hr: Adresa 2.

en: Address line 1.
hr: Adresa 1.

en: Company name.
hr: Naziv tvrtke.

en: Last name.
hr: Prezime.

en: First name.
hr: Ime.

en: List of billing address data.
hr: Popis podataka o adresi za naplatu.

en: Total amount spent.
hr: Ukupni potrošeni iznos.

en: Quantity of orders made by the customer.
hr: Količina narudžbi koje je izvršio kupac.

en: Last order ID.
hr: ID zadnje narudžbe.

en: Last order data.
hr: Podaci o posljednjoj narudžbi.

en: Customer password.
hr: Lozinka kupca.

en: Customer login name.
hr: Prijavno ime kupca.

en: Customer last name.
hr: Prezime kupca.

en: Customer first name.
hr: Ime kupca.

en: The email address for the customer.
hr: Adresa e-pošte kupca.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum zadnje promjene podataka kupca, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja kupca, u vremenskoj zoni web trgovine.

en: Unique identifier for the resource.
hr: Jedinstveni identifikator resursa.

en: Invalid resource id for reassignment.
hr: Nevažeći ID resurs za premještaj.

en: Customers do not support trashing.
hr: Kupce ne možete premjestiti u smeće.

en: Username isn't editable.
hr: Korisničko ime nije moguće uređivati.

en: Email address is invalid.
hr: Adresa e-pošte nije valjana.

en: Invalid resource id.
hr: Nevažeći ID resursa.

en: Cannot create existing resource.
hr: Nije moguće stvoriti postojeći resurs.

en: File URL.
hr: URL datoteke.

en: File name.
hr: Ime datoteke.

en: File details.
hr: Pojedinosti datoteke.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
hr: Datum kada pristup preuzimanju istječe, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: Number of downloads remaining.
hr: Broj preostalih preuzimanja.

en: Order key.
hr: Ključ narudžbe.

en: Order ID.
hr: ID narudžbe.

en: Downloadable file name.
hr: Naziv datoteke za preuzimanje.

en: Downloadable product ID.
hr: ID proizvoda za preuzimanje.

en: Download ID (MD5).
hr: ID preuzimanja (MD5).

en: Download file URL.
hr: URL datoteke za preuzimanje.

en: Limit result set to resources with a specific code.
hr: Ograniči rezultate na resurse s određenim kodom.

en: List of email addresses that can use this coupon.
hr: Popis adresa e-pošte koje mogu koristiti ovaj kupon.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
hr: Maksimalan dozvoljeni iznos narudžbe za korištenje kupona.

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
hr: Minimalni iznos narudžbe koji mora biti u košarici prije nego što se primjeni kupon.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
hr: Popis ID-a kategorija na koje se ne primjenjuje kupon.

en: List of category IDs the coupon applies to.
hr: Popis ID-a kategorija na koje se primjenjuje kupon.

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
hr: Maksimalan broj stavki u košarici na koje kupon može biti primijenjen.

en: How many times the coupon can be used per customer.
hr: Koliko puta može biti korišten kupon (po korisniku).

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
hr: Popis ID-a proizvoda na koje se ne može primijeniti kupon.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
hr: Popis ID-a proizvoda na koje se može primijeniti kupon.

en: Number of times the coupon has been used already.
hr: Koliko je puta do sada kupon korišten.

en: UTC DateTime when the coupon expires.
hr: UTC datum/vrijeme kad kupon istječe.

en: Determines the type of discount that will be applied.
hr: Određuje vrstu popusta koja će biti primijenjena.

en: Coupon description.
hr: Opis kupona.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
hr: Datum zadnje promjene detalja kupona, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
hr: Datum kreiranja kupona, sukladno vremenskoj zoni web-stranice.

en: Coupon code.
hr: Kôd kupona.

en: Unique identifier for the object.
hr: Jedinstveni identifikator objekta.

en: The coupon code cannot be empty.
hr: Kôd kupona ne može biti prazan.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
hr: Treba li zaobići smeće i forsirati brisanje.

en: The API key provided does not have write permissions.
hr: Navedeni API ključ nema dozvolu za pisanje.

en: The API key provided does not have read permissions.
hr: Priloženi API ključ nema dopuštenja za čitanje.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
hr: Nevaljani token - jednokratni broj je već korišten.

en: Invalid timestamp.
hr: Nevaljana vremenska oznaka.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
hr: Nevažeći potpis - uneseni potpis se ne podudara.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
hr: Nevaljani potpis - metoda potpisa nije valjana.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
hr: Nevažeći potpis - sortiranje parametara nije uspjelo.

en: Consumer key is invalid.
hr: Ključ potrošača nije valjan.

en: WooCommerce database update
hr: WooCommerce nadogradnja podataka

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
hr: Kupci neće moći kupiti fizičku robu iz vaše trgovine dok nije dostupna neki način dostave.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
hr: Dostava je uključena ali niste dodali niti jedan način dostave svojim zonama dostave.

en: Add shipping methods &amp; zones
hr: Dodaj načine i zone dostave

en: Learn more about shipping zones
hr: Saznaj više o zonama dostave

en: Setup shipping zones
hr: Postavi zone dostave

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
hr: Dosadašnji načini dostave (Fiksna cijena, Međunarodna fiksna cijena, Lokalno preuzimanje i Besplatna dostava) su zastarjele, ali će, za sada, nastaviti normalno raditi. <b><em> Ovi će načini biti uklonjeni u budućim verzijama WooCommercea</em></b>. Preporučujemo onemogućavanje istih i postavljanje novih načina unutar zona dostave što prije.

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
hr: grupa regija koje se mogu dodijeliti različitim načinima i stopama dostave.

en: New:
hr: Novo:

en: Dismiss
hr: Zatvori

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
hr: Vaša tema ima woocommerce.php datoteku. Nećete moći zamijeniti woocommerce/archive-product.php prilagođeni predložak jer woocommerce.php ima prioritet nad archive-product.php datotekom. To je namijenjeno sprječavanju problema s prikazom.

en: Archive template
hr: Predložak arhive

en: Page ID is set, but the page does not exist
hr: ID stranice je postavljen ali stranica ne postoji.

en: MaxMind GeoIP database.
hr: MaxMind GeoIP baza podataka.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
hr: Vaš poslužitelj ne podržava funkciju %s - ovo je potrebno za korištenje GeoIP baze podataka od MaxMind-a.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: WordPress requirements
hr: WordPress zahtjeva

en: The version of cURL installed on your server.
hr: Verzija cURL-a instalirana na vašem poslužitelju.

en: cURL version.
hr: cURL inačica.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
hr: Prikazuje je li uključen WP Cron Jobs ili nije.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
hr: Tajni ključ se koristi za generiranje hash-a isporučenog webhooka i navodi se u zaglavljima zahtjeva.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
hr: Poštanski broj za ovo pravilo. Točka-zarez (;) odvaja više vrijednosti. Ostavite prazno da biste primijenili pravilo na sva područja. Mogu se koristiti i zamjenski znakovi (*) i rasponi za numeričke poštanske brojeve (npr. 12345...12350).

en: List 1 postcode per line
hr: Upišite jedan poštanski broj po retku

en: Limit to specific ZIP/postcodes
hr: Ograniči na određene poštanske brojeve

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
hr: Možete dodati neograničen broj zona &ndash; kupci će vidjeti samo načine dostupne za njihovu adresu.

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
hr: Zona Europa = bilo koja zemlja u Europi = Fiksna cijena dostave

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
hr: US tuzemna zona = Sve US države = Fiksna cijena slanja

en: For example:
hr: Na primjer:

en: Rest of the world
hr: Ostatak svijeta

en: Add shipping zone
hr: Dodaj zonu dostave

en: Region(s)
hr: Regija(e)

en: Zone name
hr: Naziv zone

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
hr: Povucite i ispustite prilagođene zone kako biste ih preuredili. To je poredak u kojem će se prikazati kupcu.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
hr: Zona dostave je zemljopisno područje gdje vrijedi određeni skup načina i cijena dostave.

en: Close modal panel
hr: Zatvori modal

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
hr: Možete dodati razne načine dostave ovoj zoni. Vidjet će je isključivo kupci koji se nalaze unutar te zone.

en: Add shipping method
hr: Dodaj način dostave

en: No shipping classes have been created.
hr: Nisu kreirane klase dostave.

en: Add shipping class
hr: Dodaj klasu dostave

en: Product count
hr: Broj proizvoda

en: Edit failed. Please try again.
hr: Uređivanje neuspješno. Pokušajte ponovo.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
hr: Ovaj način dostave nema postavki za postavljanje.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
hr: Način dostave nije dodan. Pokušajte ponovo.

en: Your changes were not saved. Please retry.
hr: Primjene nisu spremljene. Pokušajte ponovo.

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
hr: Želite li prvo spremiti promjene? Vaši će promijenjeni podaci biti odbačeni ako odaberete otkazivanje.

en: Zone does not exist!
hr: Zona ne postoji!

en: Force shipping to the customer billing address
hr: Forsiraj dostavu na adresu naplate kupca

en: Default to customer billing address
hr: Zadano na adresu naplate kupca

en: Default to customer shipping address
hr: Zadano na adresu dostave kupca

en: Calculations
hr: Kalkulacije

en: Show subcategories &amp; products
hr: Prikaži potkategorije &amp; proizvoda

en: Show categories &amp; products
hr: Prikaži kategorije i proizvode

en: Show categories
hr: Prikaži kategorije

en: No location by default
hr: Nema zadane lokacije

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
hr: Ova opcija definira zadanu lokaciju kupca. MaxMind GeoLite baza podataka će se povremeno preuzeti u wp-content direktorij ukoliko koristite geolokaciju.

en: Default customer location
hr: Zadana lokacija kupca

en: Ship to specific countries
hr: Dostava u određene države

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
hr: Onemogući dostavu i izračun cijene dostave

en: Shipping location(s)
hr: Lokacija(e) dostave

en: Sell to specific countries
hr: Prodaja u određenim zemljama

en: Sell to all countries, except for&hellip;
hr: Prodaja u svim zemljama, osim u &hellip;

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
hr: Krajnja točka za stranicu postavljanja zadanog načina plaćanja.

en: Set default payment method
hr: Postavi zadani način plaćanja

en: Endpoint for the delete payment method page.
hr: Krajnja točka stranice za brisanje načina plaćanja.

en: Delete payment method
hr: Obriši način plaćanja

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
hr: Krajnja točka za stranicu "Moj račun &rarr; Načini plaćanja".

en: Payment methods
hr: Načini plaćanja

en: Addresses
hr: Adrese

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
hr: Napomena: razlog povrata će biti vidljiv kupcu.

en: This order is no longer editable.
hr: Ovaj poredak više nije moguće urediti.

en: Add item(s)
hr: Dodaj stavku(e)

en: Delete item
hr: Obriši stavku

en: Edit item
hr: Uredi stavku

en: Customer download link
hr: Kupčeva poveznica za preuzimanje

en: Stock quantity
hr: Količina na zalihi

en: Tax status
hr: Status poreza

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
hr: Jednostavni izvanmrežni platni sustav koji vam omogućuje prihvaćanje plaćanja prilikom dostave.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
hr: Jednostavni izvanmrežni platni sustav koji vam omogućuje prihvaćanje BACS plaćanja.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
hr: Jednostavni izvanmrežni pristupnik plaćanja koji vam omogućuje prihvaćanje čekova kako sredstva plaćanja.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
hr: Plaćanje čekom

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
hr: Prihvaćajte plaćanja putem PayPala pomoću salda računa ili kreditne kartice.

en: Ready to start selling something awesome?
hr: Spremni za prodaju?

en: Learn more about coupons
hr: Saznaj više o kuponima

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
hr: Kuponi su odličan način da svojim kupcima ponudite popuste i poklone. Kada ih kreirate, pojaviti će se ovdje.

en: Learn more about orders
hr: Saznaj više o narudžbama

en: When you receive a new order, it will appear here.
hr: Kad zaprimite novu narudžbu, pojaviti će se ovdje.

en: Community forum
hr: Forum zajednice

en: Help &amp; Support
hr: Pomoć &amp; podrška

en: Bank transfer (BACS) payments
hr: Bankovni transfer (BACS)

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu napomenu? Ova akcija ne može se poništiti.

en: Items
hr: Stavke

en: Limit result set to resources with a specific slug.
hr: Ograniči skup rezultata na resurse s određenim slug-om.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
hr: Ograniči skup rezultata na resurse dodijeljene određenom proizvodu.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
hr: Treba li sakriti resurse koji nisu dodijeljeni nijednom proizvodu.

en: Sort collection by resource attribute.
hr: Sortiraj kolekciju prema atributu resursa.

en: The resource cannot be deleted.
hr: Resurs ne može biti obrisan.

en: Resource does not support trashing.
hr: Resurs ne podržava premještanje u smeće.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
hr: Ne možemo postaviti matični resurs, taksonomija nije hijerarhijska.

en: Resource does not exist.
hr: Resurs ne postoji.

en: Taxonomy does not exist.
hr: Taksonomija ne postoji.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
hr: Nažalost, ne možete obrisati resurs.

en: Sorry, you cannot update resource.
hr: Oprostite, ne možete ažurirati resurs.

en: Sorry, you cannot create new resource.
hr: Nažalost, ne možete kreirati novi resurs.

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
hr: Mora biti istinito, jer resurs ne podržava brisanje.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
hr: Koristite WP Query argumente za izmjenu odgovora; Privatni query vars zahtijevaju odgovarajuću autorizaciju.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
hr: Ograniči grupu rezultata na sve stavke osim onih koji imaju neki određeni matični ID.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
hr: Ograniči grupu rezultata na one s određenim matičnim ID-em.

en: Sort collection by object attribute.
hr: Poredajte kolekciju prema atributu objekta.

en: Order sort attribute ascending or descending.
hr: Poredajte vrste atribute kao uzlazne ili silazne.

en: Offset the result set by a specific number of items.
hr: Odmak seta rezultata za specifičan broj stavki.

en: Limit result set to specific ids.
hr: Ograniči grupu rezultata na određene ID-e.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse objavljene prije određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
hr: Ograničite odgovor na resurse objavljene nakon određenog datuma koji je u skladu sa ISO8601.

note: translators: %s: post type
en: The %s cannot be deleted.
hr: %s ne može biti obrisano.

note: translators: %s: post type
en: The %s has already been deleted.
hr: %s je već obrisan.

note: translators: %s: post type
en: The %s does not support trashing.
hr: %s ne podržava premještanje u smeće.

note: translators: %s: post type
en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
hr: Nemate dopuštenje obrisati %s.

en: Invalid post ID.
hr: ID objave nije valjan.

en: ID is invalid.
hr: ID nije valjan.

note: translators: %s: post type
en: Cannot create existing %s.
hr: Ne možete stvoriti postojeći %s.

en: Invalid ID.
hr: Neispravan ID.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
hr: Žao nam je, ne možete manipulirati ovim resursom.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
hr: Nažalost, ne možete obrisati ovaj resurs.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
hr: Žao nam je, ne možete urediti ovaj resurs.

en: Sorry, you cannot view this resource.
hr: Žao nam je, ne možete pregledati ovaj resurs.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
hr: Nažalost, nije vam dopušteno kreiranje resursa.

en: Sorry, you cannot list resources.
hr: Nažalost, nije moguće izlistati resurse.

en: List of delete resources.
hr: Popis obrisanih resursa.

en: List of updated resources.
hr: Popis ažuriranih resursa.

en: List of created resources.
hr: Popis stvorenih resursa.

note: translators: %s: items limit
en: Unable to accept more than %s items for this request.
hr: Nije moguće prihvatiti više od %s stavki za ovaj zahtjev.

en: Save to account
hr: Spremi na račun

en: South America
hr: Južna Amerika

en: North America
hr: Sjeverna Amerika

en: Europe
hr: Europa

en: Asia
hr: Azija

en: Africa
hr: Afrika

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
hr: Kopiranje u međuspremnik nije uspjelo. Pritisnite Ctrl/Cmd+C za kopiranje.

en: Saudi riyal
hr: Saudijski rijal

en: Please enter a stronger password.
hr: Molimo upišite jaču lozinku.

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s refunded
hr: Uplata za narudžbu %s je vraćena

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
hr: E-pošta za otkazane narudžbe bit će poslane odabranim korisnicima ako narudžbe budu označene kao Otkazane (ako je prethodni status narudžbe bio Na čekanju).

note: translators: %s is product title
en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
hr: Budite prvi koji će recenzirati &ldquo;%s&rdquo;

en: Clear
hr: Obriši

note: translators: %1$s: Order number. %2$s: Customer full name.
en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
hr: Plaćanje za narudžbu #%1$s od %2$s nije uspjelo. Narudžba je sadržavala slijedeće:

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
hr: Nažalost, vaša narudžba ne može biti obrađena jer je banka/prodavatelj odbila vašu transakciju. Molimo, pokušajte ponoviti kupnju.

en: Hide empty categories
hr: Sakrij prazne kategorije

en: Pakistani rupee
hr: Pakistani Rupee

note: translators: %s: taxes translators: %s: tax amount
en: (includes %s)
hr: (uključuje %s)

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
hr: [{site_title}]: Nova narudžba #{order_number}

en: Failed order
hr: Neuspjela narudžba

en: Invalid product ID.
hr: Nevažeći ID proizvoda.

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL returned response code: %s
hr: Greška: URL dostave je vratio broj odgovora: %s

note: translators: error message
en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
hr: Greška: URL dostave nije moguće dohvatiti: %s

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
hr: Nadogradnja podataka WooCommercea završena. Hvala na nadogradnji na posljednju verziju!

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
hr: Izaberite opcije proizvoda prije dodavanja ovog proizvoda u svoju košaricu.

en: State / Zone
hr: Država

en: Tax class already exists
hr: Porezni razred već postoji

en: Standard rate
hr: Standardna stopa

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
hr: Vaš poslužitelj ne podržava funkcije %s - ovo je potrebno za bolje kodiranje znakova. Umjesto toga koristit će se neki rezervni.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
hr: Multibyte String (mbstring) se koristi za pretvaranje znakova za kodiranje, kao i za e-poštu ili pretvaranje znakova u mala slova.

note: Translators: %s classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
hr: Vaš poslužitelj nema uključenu klasu %s - neki dodaci za platne sustave koji koriste SOAP možda neće pravilno raditi.

note: Translators: %1$s: MySQL version, %2$s: Recommended MySQL version.
en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
hr: %1$s - Preporučujemo minimalnu verziju MySQL-a 5.6. Vidi: %2$s

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: Increasing memory allocated to PHP
hr: Povećavanje memorije dodijeljene za PHP

note: Translators: %1$s: Memory limit, %2$s: Docs link.
en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
hr: %1$s - Preporučamo postavljanje memorije na minimalno 64MB. Pogledaj: %2$s

en: Last page
hr: Posljednja stranica

en: Next page
hr: Sljedeća stranica

en: Previous page
hr: Prethodna stranica

en: First page
hr: Prva stranica

en: No matching tax rates found.
hr: Nisu pronađene odgovarajuće porezne stope.

en: Tax rate ID: %s
hr: ID porezne stope: %s

en: Loading&hellip;
hr: Učitavanje&hellip;

en: "%s" tax rates
hr: "%s" porezne stope

en: Search&hellip;
hr: Traži&hellip;

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
hr: Vaši promijenjeni podaci bit će izgubljeni ako napustite ovu stranicu bez spremanja.

en: Manual
hr: Priručnik

en: Manually sent
hr: Ručno poslano

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Footer text
hr: Tekst podnožja

en: "From" address
hr: "Od" adresa

note: translators: %s: help description with link to WP Mail logging and support page.
en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
hr: E-pošta obavijesti poslane od strane WooCommercea su prikazane ispod. Kliknite na e-poštu za konfiguraciju.<br>%s

en: Email notifications
hr: Obavijesti e-pošte

en: Average gross sales amount
hr: Prosječni iznos bruto prodaje

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross monthly sales
hr: %s prosječna mjesečna bruto prodaja

note: translators: %s: average total sales
en: %s average gross daily sales
hr: %s prosječna dnevna bruto prodaja

en: Product permalinks
hr: Stalne veze proizvoda

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
hr: Ako ponovno trebate pristupiti čarobnjaku za postavljanje, kliknite na dugme ispod.

en: Setup wizard
hr: Čarobnjak za postavljanje

en: Buy now
hr: Kupi odmah

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
hr: Narudžba

en: Monthly
hr: Mjesečno

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
hr: %s uklonjeno.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
hr: Unesi primatelje (odvojene zarezom) koji će primiti obavijest.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
hr: Povuci ili klikni za redoslijed varijacija u administraciji

en: Show more details
hr: Prikaži više detalja

note: translators: %s: method translators: %s: payment method translators: %s: shipping method
en: via %s
hr: putem %s

note: Description of the plugin
en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
hr: E-commerce alat koji vam pomaže prodavati bilo što. U prekrasnom obliku.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
hr: Samo prijavljeni kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.

en: Your review
hr: Vaša recenzija

en: Very poor
hr: Jako loš

en: Not that bad
hr: Zadovoljavajući

en: Average
hr: Prosječan

en: Good
hr: Dobar

en: Perfect
hr: Odlično

en: Rate&hellip;
hr: Ocijeni&hellip;

en: Your rating
hr: Vaša ocjena

en: Submit
hr: Pošalji

note: translators: %s is product title
en: Leave a Reply to %s
hr: Napiši odgovor na %s

note: translators: %s is product title
en: Add a review
hr: Napiši recenziju

en: There are no reviews yet.
hr: Još nema recenzija.

note: translators: %s: Product title.
en: One review for %s
hr: Jedna recenzija za %s

en: You may also like&hellip;
hr: Možda će vam se također svidjeti&hellip;

en: verified owner
hr: potvrđeni vlasnik

en: Your review is awaiting approval
hr: Vaš komentar čeka odobrenje

en: Related products
hr: Povezani proizvodi

en: %s customer review | %s customer reviews
hr[0]: %s recenzija korisnika
hr[1]: %s recenzije korisnika
hr[2]: %s recenzije korisnika

en: Tag: | Tags:
hr[0]: Oznaka:
hr[1]: Oznake:
hr[2]: Oznaka:

en: Category: | Categories:
hr[0]: Kategorija:
hr[1]: Kategorije:
hr[2]: Kategorije:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
hr: Ovog proizvoda trenutno nema na skladištu te je nedostupan.

[ctx: submit button]
en: Search
hr: Pretraži

en: Search for:
hr: Pretraži:

en: Order details
hr: Detalji narudžbe

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Note:
hr: Bilješka:

en: Order again
hr: Naruči opet

en: Track
hr: Prati

en: Email you used during checkout.
hr: Adresa e-pošte koju ste koristili prilikom plaćanja.

en: Billing email
hr: E-pošta za naplatu

en: Found in your order confirmation email.
hr: Pronađi u potvrde narudžbe e-pošte.

en: Order ID
hr: Narudžba ID

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
hr: Kako bi pratili svoju narudžbu, molimo da unesete ID narudžbe u polje ispod i pritisnite dugme "Prati". Ova informacija je dodana na vaš račun i u potvrdi e-pošte koju trebate primiti.

en: l jS \o\f F Y, h:ia
hr: l, j. F Y. G:a

en: Order updates
hr: Ažuriranje narudžbe

en: Order number.
hr: Broj narudžbe.

en: Recent orders
hr: Nedavne narudžbe

note: translators: %s product name
en: %s download remaining | %s downloads remaining
hr[0]: Ostalo %s preuzimanje
hr[1]: Ostalo %s preuzimanja
hr[2]: Ostalo %s preuzimanja

en: Available downloads
hr: Dostupna Preuzimanja

en: You have not set up this type of address yet.
hr: Još niste postavili ovu vrstu adrese.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
hr: Slijedeće adrese će biti korištene na blagajni.

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Re-enter new password
hr: Ponovo unesite novu lozinku

en: New password
hr: Nova lozinka

en: Enter a new password below.
hr: Unesite novu lozinku ispod.

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
hr: Izgubili ste lozinku? Molimo unesite vaše korisničko ime ili adresu e-pošte. Primit ćete putem poruke e-pošte poveznicu za izradu nove lozinke.

en: Register
hr: Registracija

en: Save address
hr: Spremi adresu

en: Shipping Address 2
hr: Adresa za dostavu 2

en: Billing Address 2
hr: Adresa za naplatu 2

en: Confirm new password
hr: Potvrdite novu lozinku

en: New password (leave blank to leave unchanged)
hr: Nova lozinka (ako ne želite mijenjati ostavite prazno)

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
hr: Trenutna lozinka (ako ne želite mijenjati ostavite prazno)

en: Password change
hr: Promijeni lozinku

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Sale!
hr: Akcija!

note: translators: 1: total results 2: sorted by
en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
hr[0]: Prikazuje se %d rezultat
hr[1]: Prikazuje se svih %d rezultata
hr[2]: Prikazuje se svih %d rezultata

en: Showing the single result
hr: Prikazuje se jedan rezultat

en: No products were found matching your selection.
hr: Nisu pronađeni proizvodi koji odgovaraju vašem odabiru.

en: Lost your password?
hr: Izgubili ste lozinku?

en: Remember me
hr: Zapamti me

en: Username or email
hr: Korisničko ime ili e-pošta

note: translators: %s: Order link.
en: View order: %s
hr: Pregledaj narudžbu: %s

en: Shipping address
hr: Adresa za dostavu

en: Billing address
hr: Adresa za naplatu

en: Click here to reset your password
hr: Kliknite ovdje za resetiranje lozinke

note: translators: URL follows
en: To set your password, visit the following address:
hr: Za resetiranje lozinke, posjetite sljedeću adresu:

note: translators: %s: Customer username
en: Username: %s
hr: Korisničko ime: %s

en: Thank you. Your order has been received.
hr: Hvala. Vaša narudžba je zaprimljena.

en: Update totals
hr: Ažurirajte ukupno

note: translators: $1 and $2 opening and closing emphasis tags respectively
en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
hr: Budući da vaš web preglednik ne podržava JavaScript, ili je onemogućeno, molimo kliknite na dugme %1$sAžuriraj Ukupno%2$s prije kreiranja narudžbe. Može vam biti naplaćeno više od gore navedenog iznosa ako ne pratite ove upute uputama.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Nažalost, izgleda da nema dostupnih načina plaćanja. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć ili želite dogovoriti nešto drugo.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
hr: Molimo unesite svoje podatke iznad da vidite dostupne načine plaćanja.

en: Ship to a different address?
hr: Dostaviti na različitu adresu?

en: Pay for order
hr: Platite naručeno

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Nažalost, izgleda da nema dostupnih načina plaćanja za vašu lokaciju. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć ili želite dogovoriti nešto drugo.

en: Payment
hr: Plaćanje

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
hr: Ako ste već kupovali kod nas, molimo unesite vaše detalje u okvire ispod. Ako ste novi kupac molimo nastavite sve do odjeljenja za Naplatu i Dostavu.

en: Click here to login
hr: Kliknite ovdje za prijavu

en: Returning customer?
hr: Kupac povratnik?

en: Click here to enter your code
hr: Kliknite ovdje za unos kupona

en: Have a coupon?
hr: Imate kupon?

en: Your order
hr: Vaša narudžba

en: You must be logged in to checkout.
hr: Trebate biti prijavljeni za plaćanje.

en: Create an account?
hr: Otvoriti račun?

en: Billing &amp; Shipping
hr: Plaćanje i Dostava

en: Return to cart
hr: Povratak u košaricu

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
hr: Postoje neki problemi sa stavkama u vašoj košaricu. Molimo vratite se na stranicu košarice i ispravite greške prije plaćanja.

en: Calculate shipping
hr: Izračunaj dostavu

en: Proceed to checkout
hr: Kreni na plaćanje

en: Checkout
hr: Blagajna

en: No products in the cart.
hr: Nema proizvoda u košarici.

en: You may be interested in&hellip;
hr: Možda vas zanima&hellip;

en: Update cart
hr: Ažuriraj košaricu

en: Apply coupon
hr: Primijeni kupon

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
hr: Količina

en: Subtotal
hr: Međuzbroj

en: Cart totals
hr: Ukupni iznos košarice

en: Your cart is currently empty.
hr: Vaša košarica je trenutno prazna.

en: Application authentication request
hr: Zahtjev aplikacijske autentifikacije

en: Password
hr: Lozinka

en: Username or email address
hr: Korisničko ime ili adresa e-pošte

note: translators: %1$s: app name, %2$s: URL
en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
hr: Za povezivanje sa %1$s trebate biti prijavljeni. Prijavite se u vašu trgovinu ispod, ili <a href="%2$s">odustanite i vratite se na %1$s</a>

en: Deny
hr: Zabrani

en: Approve
hr: Odobri

note: Translators: %s display name.
en: Logged in as %s
hr: Prijavljen kao %s

note: Translators: %s App name. translators: %s: app name
en: %s would like to connect to your store
hr: %s se želi povezati na vašu trgovinu

en: Top rated products
hr: Najbolje ocjenjeni proizvodi

en: Recently Viewed Products
hr: Nedavno pregledani proizvodi

en: Number of reviews to show
hr: Broj recenzija za prikazati

en: Recent reviews
hr: Najnovije recenzije

en: Show hidden products
hr: Prikaži skrivene proizvode

en: Hide free products
hr: Sakrij besplatne proizvode

en: DESC
hr: SILAZNO

en: ASC
hr: UZLAZNO

[ctx: Sorting order]
en: Order
hr: Narudžba

en: Sales
hr: Prodaje

en: Random
hr: Nasumično

en: On-sale products
hr: Proizvodi na akciji

en: Featured products
hr: Istaknuti proizvodi

en: All products
hr: Svi proizvodi

en: Number of products to show
hr: Broj proizvoda za prikazati

en: No product categories exist.
hr: Ne postoje kategorije proizvoda.

en: Only show children of the current category
hr: Prikazuj samo potkategorije trenutne kategorije

en: Show hierarchy
hr: Prikaži hijerarhijski

en: Show product counts
hr: Prikaži broj proizvoda

en: Show as dropdown
hr: Prikaži kao padajući izbornik

en: Category order
hr: Kategorija narudžbe

en: A list or dropdown of product categories.
hr: Popis ili padajući izbornik kategorija proizvoda.

en: Price:
hr: Cijena:

note: translators: Filter: verb "to filter"
en: Filter
hr: Filtriraj

en: Max price
hr: Maks cijena

en: Min price
hr: Min cijena

en: Filter by price
hr: Filtriraj po cijeni

note: translators: %s: taxonomy name translators: %s: the attribute name.
en: Any %s
hr: Bilo koji %s

en: OR
hr: ILI

en: AND
hr: I

en: Query type
hr: Vrsta upita

en: Dropdown
hr: Padajući izbornik

en: List
hr: Popis

en: Attribute
hr: Atributi

en: Filter by
hr: Filtriraj prema

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
hr: Ukloni filter

en: Active filters
hr: Aktivni filteri

en: Hide if cart is empty
hr: Sakrij ako je košarica prazna

en: Cart
hr: Košarica

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Paused
hr: Pauzirano

en: Active
hr: Aktivno

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
hr: Račun s ovim korisničkim imenom se već koristi. Molimo odaberite drugo.

en: Please provide a valid account username.
hr: Molimo unesite važeće korisničko ime.

en: Select a category
hr: Odaberi kategoriju

en: Choose an option
hr: Odaberi opciju

en: Place order
hr: Naruči

[ctx: breadcrumb]
en: Home
hr: Početna

note: translators: %s: reviews count
en: Reviews (%d)
hr: Recenzije (%d)

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Sort by price: high to low
hr: Razvrstaj po cijeni: veće do manje

en: Sort by price: low to high
hr: Razvrstaj po cijeni: manje do veće

en: Sort by average rating
hr: Razvrstaj po prosječnoj ocjeni

en: Sort by popularity
hr: Razvrstaj po popularnosti

en: Default sorting
hr: Zadano sortiranje

note: translators: %s: page number
en: &nbsp;&ndash; Page %s
hr: &nbsp;&ndash; Stranica %s

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
hr: Rezultati pretrage: &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: slug]
en: uncategorized
hr: nekategorizirano

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
hr: dostava

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
hr: naplata

note: translators: %s: Order date
en: Refund &ndash; %s
hr: Vraćena sredstva &ndash; %s

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
hr: Neplaćena narudžba obustavljena - dosegnut je vremenski rok.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
hr: Ova funkcija ne bi smjela biti pozvana prije nego woocommerce_init.

en: Egyptian pound
hr: Egipatska funta

en: Ukrainian hryvnia
hr: Ukrajinska grivna

en: Turkish lira
hr: Turska lira

en: Thai baht
hr: Tajlandski bat

en: Swiss franc
hr: Švicarski franak

en: Swedish krona
hr: Švedska kruna

en: South African rand
hr: Južnoafrički rand

en: Singapore dollar
hr: Singapurski dolar

en: Russian ruble
hr: Ruska rublja

en: Romanian leu
hr: Rumunjski lei

en: Pound sterling
hr: Funti sterlinga

en: Philippine peso
hr: Filipinski peso

en: New Zealand dollar
hr: Novo Zelandski dolar

en: Norwegian krone
hr: Norveška kruna

en: Nigerian naira
hr: Nigerijski Naira

en: Mexican peso
hr: Meksički peso

en: Malaysian ringgit
hr: Malezijski Ringgits

en: South Korean won
hr: Južnokorejski won

en: Lao kip
hr: Laoski kip

en: Japanese yen
hr: Japanski Jen

en: Indian rupee
hr: Indijska rupija

en: Indonesian rupiah
hr: Indonezijska rupija

en: Hungarian forint
hr: Mađarska forinta

en: Croatian kuna
hr: Hrvatska kuna

en: Hong Kong dollar
hr: Hong Kong dolar

en: Dominican peso
hr: Dominikanski pezo

en: Danish krone
hr: Danska kruna

en: Czech koruna
hr: Češka kruna

en: Colombian peso
hr: Kolumbijski pezo

en: Chinese yuan
hr: Kineski juan

en: Chilean peso
hr: Čileanski pezo

en: Canadian dollar
hr: Kanadski dolari

en: Bulgarian lev
hr: Bugarski Lev

en: Brazilian real
hr: Brazilian Real

en: Bangladeshi taka
hr: Bangladeshi Taka

en: Australian dollar
hr: Australijski dolari

en: Argentine peso
hr: Argentine Peso

en: United Arab Emirates dirham
hr: Dirham Ujedinjenih Arapskih Emirata

note: translators: %s: Order date
en: Order &ndash; %s
hr: Narudžba &ndash; %s

note: translators: %s: coupon code.
en: [Remove]
hr: [Ukloni]

en: Free shipping coupon
hr: Kupon za besplatnu dostavu

en: Coupon:
hr: Kupon:

en: and
hr: i

en: Continue shopping
hr: Nastavite kupnju

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
hr[0]: %s je dodano u vašu košaricu.
hr[1]: %s je dodano u vašu košaricu.
hr[2]: %s je dodano u vašu košaricu.

en: This product is protected and cannot be purchased.
hr: Ovaj proizvod je zaštićen i ne može biti kupljen.

en: Select
hr: Odaberi

en: Order fully refunded
hr: Novac je u potpunosti vraćen za narudžbu

en: Please enter a valid order ID
hr: Molimo unesite ispravni identifikacijski broj narudžbe

en: Use a new payment method
hr: Koristi novi način plaćanja

en: Password reset is not allowed for this user
hr: Resetiranje lozinke nije dozvoljeno za ovog korisnika

en: Invalid username or email.
hr: Neispravno korisničko ime ili e-pošta.

en: Enter a username or email address.
hr: Unesite korisničko ime ili adresu e-pošte.

en: Log in
hr: Prijava

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
hr: Ukupna iznos narudžbe je ažuriran. Molimo potvrdite narudžbu klikom na dugme Naruči, na dnu stranice.

en: Date:
hr: Datum:

en: Order number:
hr: Broj narudžbe:

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
hr: Nažalost narudžba nije valjana te ne može biti naplaćena.

note: translators: %s: order status
en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
hr: Status ove narudžbe je »%s« – ne može se platiti. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć.

en: My account
hr: Moj račun

en: Shipping costs updated.
hr: Troškovi dostave ažurirani.

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
hr: Koji poštanski brojevi su dostupni za lokalno preuzimanje?

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
hr: Odvojite kodove zarezom. Prihvaća zamjenske znakove, npr. <code>P*</code> će odgovarati poštanskom broju PE30. Također se prihvaća obrazac, npr. <code>NG1___</code> će odgovarati NG1 1AA ali ne NG10 1AA

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
hr: Koji su zip/poštanski brojevi dostupni za lokalnu dostavu?

en: Allowed ZIP/post codes
hr: Dopušteni poštanski brojevi

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
hr: Koliku naknadu želite zaračunati za lokalnu dostavu, zanemareno ako je odabrano besplatno. Ostavite prazno za onemogućavanje.

en: Delivery fee
hr: Trošak dostave

en: Fixed amount per product
hr: Fiksni iznos po proizvodu

en: Percentage of cart total
hr: Postotak ukupne narudžbe

en: Fixed amount
hr: Fiksni iznos

en: How to calculate delivery charges
hr: Kako izračunati troškove dostave

en: Fee type
hr: Vrsta troška

en: Enable
hr: Omogući

en: Excluding selected countries
hr: Isključi odabrane države

en: Selected countries
hr: Odabrane države

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
hr: Kupci će morati potrošiti ovaj iznos da bi dobili besplatnu dostavu (ako je omogućeno iznad).

en: Minimum order amount
hr: Minimalan iznos narudžbe

en: A minimum order amount AND a coupon
hr: Minimalni iznos narudžbe I kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
hr: Minimalni iznos narudžbe ILI kupon

en: A valid free shipping coupon
hr: Važeći kupon za besplatnu dostavu

en: Free shipping requires...
hr: Besplatna dostava zahtijeva...

en: Method availability
hr: Dostupnost načina

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
hr: Ime opcije | dodatni trošak [+-postotak%] | Prema tipu troška (narudžba, klasa ili stavka)

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
hr: Jedna po retku: Naziv opcije | Dodatna cijena [+- postotak] | Po vrsti cijene (narudžba, klasa, ili stavka) Primjer: <code>Prioritetna Pošta | 6,95 [+ 0,2%] | narudžba </code>.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
hr: Ove cijene su dodatne opcije dostave s dodatnim troškovima (na temelju fiksne cijene).

en: Additional rates
hr: Dodatne stope

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
hr: Po narudžbi: Naplati dostavu za najskuplju klasu dostave

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
hr: Po klasi: Naplati dostavu za svaku klasu isporuke pojedinačno

en: Calculation type
hr: Vrsta izračuna

en: No shipping class cost
hr: Nema klase troškova isporuke

note: translators: %s: shipping class name
en: "%s" shipping class cost
hr: "%s" klasa troškova isporuke

note: translators: %s: Admin shipping settings URL
en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
hr: Ovi troškovi opcionalno mogu biti dodani na temelju <a href="%s">klase dostave proizvoda</a>.

en: Shipping class costs
hr: Klasa troškova isporuke

en: Select some countries
hr: Odaberi neke države

en: All allowed countries
hr: Sve dozvoljene države

en: Availability
hr: Dostupnost

en: Method title
hr: Naslov načina

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
hr: Podržava sljedeći zamjenski tekst: <code>[qty]</code> = broj stavki, <code>[cost]</code> = cijena stavki, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Naknada na temelju postotka.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
hr: Unesite cijenu (bez poreza) ili zbroj, npr. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Flat rate
hr: Fiksna cijena

en: Credit card
hr: Kreditna kartica

note: translators: %s: Order ID.
en: [Order #%s]
hr: [Narudžba #%s]

en: Get your API credentials from PayPal.
hr: Zatražite vaše API identifikacijske podatke od PayPal-a.

note: translators: %s: URL
en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
hr: Upišite vaše PayPal API identifikacijske podatke kako bi obradili povrat novca preko PayPal-a. <a href="%s">Ovdje naučite kako pristupiti vašim PayPal identifikacijskim podacima</a>.

en: API credentials
hr: API identifikacijski podaci

en: Authorize
hr: Odobravanje

en: Capture
hr: Hvatanje

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
hr: Odaberite želite li odmah preuzeti sredstva ili samo odobriti plaćanje.

en: Payment action
hr: Akcija plaćanja

en: Address override
hr: Zamjene adrese

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
hr: Pošalji informacije za dostavu na PayPal umjesto informacija za naplatu.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
hr: Molimo unesite prefiks za brojeve vaših računa. Ako koristite vaš PayPal račun za više trgovina, pazite da je ovaj prefiks jedinstven jer PayPal neće dopustiti narudžbe sa istim brojem računa.

en: Invoice prefix
hr: Prefiks računa

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
hr: Po želji omogućite "Prijenos podataka o plaćanju" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences), a zatim ovdje kopirajte svoj identifikacijski token. To će omogućiti provjeru plaćanja bez potrebe za PayPal IPN-om.

en: PayPal identity token
hr: PayPal token identiteta

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
hr: Ukoliko se vaša glavna PayPal adresa e-pošte razlikuje od gore upisane PayPal adrese e-pošte, ovdje upišite svoju glavnu PayPal adresu e-pošte. Ovo se koristi kako bi se provjerili IPN zahtjevi.

en: Receiver email
hr: E-pošta primatelja

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Enable logging
hr: Uključi zapisivanje

en: Debug log
hr: Debug zapisnik

en: Enable PayPal sandbox
hr: Omogući PayPal sandbox

en: PayPal sandbox
hr: PayPal Sandbox

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
hr: Molimo unesite vašu PayPal adresu; ovo je potrebno kako bi mogli primati uplate.

en: PayPal email
hr: PayPal e-pošta

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
hr: Platite preko PayPal-a; ukoliko nemate PayPal račun, možete platiti kreditnom karticom.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
hr: Ovo kontrolira opis koji korisnici vide za vrijeme plaćanja.

en: Enable PayPal Standard
hr: Omogući PayPal standard

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
hr: Dostava putem %s

en: PDT payment completed
hr: PDT naplata završena

note: translators: 1: Payment amount
en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
hr: Greška provjere: PayPal iznosi se ne poklapaju (amt %s).

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: order link.
en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
hr: Narudžba #%1$s ima otkazan povrat novca. Provjerite status plaćanja i s tim u skladu ovdje ažurirajte status narudžbe: %2$s

note: translators: %s: order link.
en: Reversal cancelled for order #%s
hr: Otkazan je povrat novca za narudžbu #%s

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
hr: Narudžba #%1$s je označena kao na-čekanju zbog otkaza povrata novca - PayPal reason code: %2$s

note: translators: %s: order link.
en: Payment for order %s reversed
hr: Uplata za narudžbu %s poništena

note: translators: %1$s: order ID, %2$s: reason code.
en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
hr: Narudžba #%1$s je označena da je za nju vraćen novac - PayPal reason code: %2$s

note: translators: %s: payment status.
en: Payment %s via IPN.
hr: Plaćanje %s putem IPN-a.

note: translators: %s: pending reason. translators: 1: Pending reason
en: Payment pending (%s).
hr: Plaćanje na čekanju (%s).

en: IPN payment completed
hr: IPN plaćanje izvršeno

note: translators: %s: email address .
en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
hr: Greška provjere: PayPal IPN odgovor s druge adrese e-pošte (%s).

note: translators: %s: Amount.
en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
hr: Greška provjere: PayPal iznosi se ne podudaraju (bruto %s).

note: translators: %s: currency code.
en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
hr: Greška validacije: Paypal valute se ne podudaraju (code %s).

note: translators: 1: Refund amount, 2: Refund ID
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
hr: Vraćen novac %1$s - Identifikacijski broj povrata novca: %2$s

en: PayPal Standard does not support your store currency.
hr: PayPal ne podržava valutu vaše trgovine.

en: Gateway disabled
hr: Platni sustav onemogućen

en: PayPal acceptance mark
hr: PayPal oznaka prihvaćanja

en: Proceed to PayPal
hr: Nastavi prema PayPalu

en: Payment to be made upon delivery.
hr: Plaćanje će biti izvršeno prilikom dostave.

en: Accept COD if the order is virtual
hr: Prihvati PPD ako je narudžba virtualna

en: Accept for virtual orders
hr: Prihvati virtualne narudžbe

en: Select shipping methods
hr: Odaberi način dostave

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
hr: Ako je PPD dostupan samo za neke načine, postavite ga ovdje. Ostavite prazno za omogućavanje kod svih načina.

en: Enable for shipping methods
hr: Omogućite za načine dostave

en: Instructions that will be added to the thank you page.
hr: Upute koje će biti dodane na stranicu zahvale.

en: Pay with cash upon delivery.
hr: Plaćanje gotovinom pri dostavi.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
hr: Opis načina plaćanja koji kupac vidi na vašoj web-stranici.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
hr: Molimo pošaljite ček na Naziv tvrtke, Adresa tvrtke, Grad tvrtke, Zemlja tvrtke, Poštanski broj tvrtke.

en: Enable check payments
hr: Omogući plaćanje čekom

en: Branch code
hr: Kod poslovnice

en: Routing number
hr: Poziv na broj

en: Bank code
hr: Bankovni kod

en: Branch sort
hr: Sortiranje po granama

en: Bank transit number
hr: Broj bankovnog tranzita

en: Awaiting BACS payment.
hr: U očekivanju uplate putem bankovne transakcije.

en: Our bank details
hr: Detalji o našoj banci

en: Remove selected account(s)
hr: Ukloni odabrane račun(e)

en: + Add account
hr: + Dodaj račun

en: Bank name
hr: Naziv banke

en: Account number
hr: Broj računa

en: Account name
hr: Ime računa

en: Account details
hr: Detalji računa

en: Sort code
hr: Vodeći broj depozitne institucije

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
hr: Upute koje će biti dodane na stranicu zahvale i e-poštu.

en: Instructions
hr: Upute

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
hr: Uplatite izravno na naš bankovni račun. Koristite identifikacijski broj narudžbe kao poziv na broj. Vaša narudžba bit će isporučena kad sredstva budu vidljiva na našem računu.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
hr: Opis načina plaćanja vidljivog kupcu na blagajni.

en: Direct bank transfer
hr: Izravni bankovni prijenos

en: This controls the title which the user sees during checkout.
hr: Ovo kontrolira naslov koji korisnik vidi prilikom plaćanja.

en: Title
hr: Naslov

en: Enable bank transfer
hr: Omogući bankovnu transakciju

en: Are you sure you want to delete this template file?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovu datoteku predloška?

en: Hide template
hr: Sakrij predložak

en: View template
hr: Pogledaj predložak

en: File was not found.
hr: Datoteka nije pronađena.

en: Copy file to theme
hr: Kopiraj datoteku u temu

note: translators: %s: Path to template file
en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
hr: Ovaj predložak je zamijenjen u vašoj temi i može se naći u: %s.

en: Delete template file
hr: Izbriši datoteku predloška

en: Plain text template
hr: Predložak od običnog teksta

en: HTML template
hr: HTML predložak

en: Template file deleted from theme.
hr: Datoteka predloška obrisana iz teme.

en: Template file copied to theme.
hr: Datoteka predloška kopirana u temu.

en: Could not write to template file.
hr: Ne mogu pisati po datoteci predloška.

en: Multipart
hr: Višedijelni

en: Plain text
hr: Običan tekst

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
hr: Nova narudžba, poruka e-pošte poslana na popis primatelja kad je narudžba zaprimljena.

en: New order
hr: Nova narudžba

en: Reset password
hr: Resetiraj lozinku

en: Partial refund email heading
hr: Zaglavlje e-pošte o djelomičnom povratu novca

en: Full refund email heading
hr: Zaglavlje e-pošte za puni povrat novca

en: Partial refund subject
hr: Predmet djelomičnog povrata novca

en: Full refund subject
hr: Predmet potpunog povrata novca

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
hr: E-poruke o povratu novca za narudžbe šalju se kupcima kada je novac za njihove narudžbe vraćen.

en: Refunded order
hr: Narudžba za koju su vraćena sredstva

en: Partially refunded order
hr: Djelomično vraćen novac

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
hr: Vraćen je novac za vašu {site_title} narudžbu #{order_number}

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
hr: Djelomično je vraćen novac za vašu {site_title} narudžbu #{order_number}

en: Thank you for your order
hr: Hvala Vam na narudžbi

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
hr: Ovo je obavijest o narudžbi poslana kupcu nakon plaćanja a sadrži podatke o naručivanju.

en: Processing order
hr: Narudžba u obradi

en: A note has been added to your order
hr: Poruka je dodana uz vašu narudžbu

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
hr: Bilješka dodana na {site_title} za narudžbu {order_date}

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
hr: E-pošta poruka napomene kupca je poslan kada dodate napomenu u narudžbu.

en: Customer note
hr: Bilješka kupca

en: Welcome to {site_title}
hr: Dobro došli {site_title}

en: New account
hr: Novi račun

en: Email heading (paid)
hr: Zaglavlje e-pošte (plaćeno)

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
hr: Račun kupcu, poruke e-pošte mogu biti poslane kupcima i sadrže njihove podatke o narudžbi i poveznice za uplatu.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
hr: Dovršene narudžbe, poruke e-pošte šalju se kupcima kada su njihove narudžbe označene kao dovršene i obično upućuju na to da su njihove narudžbe isporučene.

en: Completed order
hr: Dovršena narudžba

en: Choose which format of email to send.
hr: Odaberite format e-pošte za slanje.

en: Email type
hr: Vrsta e-pošte

en: Email heading
hr: Zaglavlje e-pošte

en: Subject
hr: Predmet

note: translators: %s: admin email translators: %s: WP admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
hr: Unesite primatelje (odvojene zarezom) za ovu e-poštu. Izvorno je %s.

en: Recipient(s)
hr: Primatelj(i)

en: Enable this email notification
hr: Omogući dostavljanje obavijesti e-poštom

en: Enable/Disable
hr: Uključi/Isključi

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
hr: Otkazane narudžbe, poruke e-pošte šalju se na popis primatelja kada su narudžbe označene kao otkazane (ako su ranije bile u obradi ili na čekanju).

en: Cancelled order
hr: Otkazana narudžba

note: translators: %s: order number translators: %s: order ID translators: %s: Order ID.
en: Order #%s
hr: Narudžba #%s

en: Select options
hr: Odaberi opcije

note: translators: %s: number of orders translators: %s: count
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Nije uspjelo <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Nije uspjelo <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Nije uspjelo <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Failed
hr: Neuspješno

note: translators: %s: number of orders
en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Povrat novca <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Refunded
hr: Vraćen novac

note: translators: %s: number of orders
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Otkazano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Cancelled
hr: Otkazano

note: translators: %s: number of orders
en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Dovršeno <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Dovršeno <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Dovršeno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Completed
hr: Dovršeno

note: translators: %s: number of orders
en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Na čekanju <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: On hold
hr: Na čekanju

note: translators: %s: number of orders
en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Obrada <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Obrada <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Obrada <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Processing
hr: U obradi

note: translators: %s: number of orders
en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Plaćanje u tijeku <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Order status]
en: Pending payment
hr: Obrada uplate

en: No webhooks found.
hr: Webhookovi nisu pronađeni.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
hr: Ovdje možeš dodavati nove kupone koji kupci mogu iskoristiti u trgovini.

en: Parent coupon
hr: Matični kupon

en: No coupons found in trash
hr: Nema pronađenih kupona u smeću

en: No coupons found
hr: Kuponi nisu pronađeni

en: Search coupons
hr: Pretražite kupone

en: View coupon
hr: Pogledaj kupon

en: New coupon
hr: Novi kupon

en: Edit coupon
hr: Uredi kupon

en: Add new coupon
hr: Dodaj novi kupon

en: Add coupon
hr: Dodaj kupon

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
hr: Kuponi

en: Coupon | Coupons
hr[0]: Kupon
hr[1]: Kupona
hr[2]: Kupona

en: Refunds
hr: Povrati novca

en: This is where store orders are stored.
hr: Ovdje su spremljene narudžbe u trgovini.

en: Parent orders
hr: Matične narudžbe

en: No orders found in trash
hr: Nema pronađenih narudžbi u smeću

en: No orders found
hr: Narudžba nije pronađena

en: Search orders
hr: Pretraži narudžbe

en: Edit order
hr: Uredi narudžbu

en: Add new order
hr: Dodaj novu narudžbu

en: Add order
hr: Dodaj narudžbu

en: Use as product image
hr: Koristi kao sliku proizvoda

en: Remove product image
hr: Ukloni sliku proizvoda

en: Set product image
hr: Postavi sliku proizvoda

en: Product image
hr: Slika proizvoda

en: Parent product
hr: Matični proizvod

en: No products found in trash
hr: Nema pronađenih proizvoda u smeću

en: No products found
hr: Nema pronađenih proizvoda.

en: Search products
hr: Pretraži proizvode

en: View product
hr: Pogledaj proizvod

en: New product
hr: Novi proizvod

en: Edit product
hr: Uredi proizvod

en: Add new product
hr: Dodaj novi proizvod

note: translators: %s number of products in cart. translators: %d is the count of products.
en: %d product | %d products
hr[0]: %d proizvod
hr[1]: %d proizvoda
hr[2]: %d proizvoda

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hr: Proizvodi

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
hr: Novi %s

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
hr: Dodaj novi %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
hr: Ažuriraj %s

note: translators: %s: attribute name translators: %s: Address title
en: Edit %s
hr: Uredi %s

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s:
hr: Matični %s:

note: translators: %s: attribute name
en: Parent %s
hr: Matični %s

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
hr: Sve %s

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
hr: Pretraži %s

en: New shipping class Name
hr: Novi naziv za klasu dostave

en: Add new shipping class
hr: Dodaj nove klase dostave

en: Update shipping class
hr: Ažuriraj klase dostave

en: Edit shipping class
hr: Uredi klase dostave

en: Parent shipping class:
hr: Matična klasa dostave:

en: Parent shipping class
hr: Matična klasa dostave

en: All shipping classes
hr: Sve klase dostave

en: Search shipping classes
hr: Pretraži klase dostave

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
hr: Klase dostave

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
hr: Oznake

en: Product tags
hr: Oznake proizvoda

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
hr: Kategorije

en: Premium support
hr: Plaćena podrška

en: API docs
hr: API dokumentacija

en: View WooCommerce API docs
hr: Pregledaj WooCommerce API dokumentaciju

en: View WooCommerce documentation
hr: Pregledaj WooCommerce dokumentaciju

en: View WooCommerce settings
hr: Pregledaj WooCommerce postavke

[ctx: Page slug]
en: my-account
hr: moj račun

[ctx: Page slug]
en: checkout
hr: blagajna

[ctx: Page slug]
en: cart
hr: košarica

[ctx: Page slug]
en: shop
hr: trgovina

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
hr: Nažalost ovaj proizvod nije dostupan. Molimo izaberite drugu kombinaciju.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
hr: Nažalost, nema proizvoda koji zadovoljavaju vašu selekciju. Molimo probajte sa drugom kombinacijom.

en: required
hr: obvezno

en: Please select a rating
hr: Molimo odaberite svoju ocjenu

en: Passwords do not match.
hr: Lozinke se ne podudaraju.

en: Please enter your password.
hr: Molimo unesite svoju lozinku.

en: Username is required.
hr: Korisničko ime je obvezno.

en: Error
hr: Greška

en: Please choose product options&hellip;
hr: Molimo odaberite opciju proizvoda&hellip;

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
hr[0]: %s je obvezno polje
hr[1]: %s su obvezna polja
hr[2]: %s je obveznih polja

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
hr: Molimo odaberite proizvod koji želite dodati u vašu košaricu&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
hr: Molimo odaberite količinu proizvoda koju želite dodati u vašu košaricu&hellip;

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
hr: Vaša narudžba više se ne može otkazati. Kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: Your order was cancelled.
hr: Vaša narudžba je otkazana.

en: Order cancelled by customer.
hr: Narudžba je otkazana od strane kupca.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
hr: Košarica je napunjena proizvodima iz vaše prethodne narudžbe.

en: Cart updated.
hr: Košarica ažurirana.

note: translators: %s: product name Translators: %s Product title.
en: You can only have 1 %s in your cart.
hr: Možete imati samo 1 %s u svojoj košarici.

en: Account details changed successfully.
hr: Detalji računa uspješno uređeni.

en: New passwords do not match.
hr: Nove lozinke se ne podudaraju.

en: Please re-enter your password.
hr: Molimo unesite još jednom svoju lozinku.

en: Please enter your current password.
hr: Molimo unesite svoju trenutnu lozinku.

en: Please fill out all password fields.
hr: Molimo unesite sva polja lozinke.

en: Your current password is incorrect.
hr: Vaša trenutna lozinka je pogrešna.

en: This email address is already registered.
hr: Ova adresa e-pošte je već registrirana.

en: Please provide a valid email address.
hr: Molimo unesite ispravnu adresu e-pošte.

en: Address changed successfully.
hr: Adresa uspješno promijenjena.

note: translators: 1: backordered quantity 2: product name 3: order number
en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
hr: %1$s komada artikla %2$s je u procesu nabave za narudžbu #%3$s.

en: Product backorder
hr: Proizvod u procesu nabave

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
hr: Nema %s na zalihi.

en: Product out of stock
hr: Proizvoda nema na zalihi

en: Product low in stock
hr: Niska zaliha proizvoda

en: Customer details
hr: Detalji o kupcu

en: Note
hr: Bilješka

en: File not found
hr: Datoteka nije pronađena.

en: No file defined
hr: Nije definirana datoteka

en: This is not your download link.
hr: Ovo nije vaša poveznica za preuzimanje.

en: Log in to Download Files
hr: Prijavite se za preuzimanje datoteka

en: Login
hr: Prijava

en: You must be logged in to download files.
hr: Morate biti prijavljeni kako bi preuzeli datoteke.

en: Sorry, this download has expired
hr: Nažalost, ovo preuzimanje je isteklo

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
hr: Nažalost, dosegli ste limit preuzimanja za ovu datoteku

en: Invalid order.
hr: Nevažeća narudžba.

en: Invalid download link.
hr: Nevažeća poveznica za preuzimanje.

en: Please enter a coupon code.
hr: Molimo unesite kôd kupona.

en: Coupon does not exist.
hr: Kupon ne postoji.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
hr: Nažalost, kupon "%s" nije važeći za proizvode na akciji.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
hr: Nažalost, kupon "%s" nije primjenljiv sadržaju vaše košarice.

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
hr: Nažalost, kupon "%s" je već upotrijebljen i ne može biti korišten uz druge kupone.

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon code "%s" already applied!
hr: Kupon "%s" je već unesen!

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
hr: Nažalost, izgleda da je kupon %s nevažeći - i sada je uklonjen iz vaše narudžbe.

en: Coupon is not valid.
hr: Kupon nije ispravan.

en: Coupon code removed successfully.
hr: Kôd kupona uspješno je uklonjen.

en: Coupon code applied successfully.
hr: Kupon je unesen uspješno.

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Municipality
hr: Općina

en: Prefecture
hr: Prefektura

en: County
hr: Država

en: Town / District
hr: Grad

en: Region
hr: Regija

en: Canton
hr: Kanton

en: Province
hr: Županija

en: District
hr: Predio

en: Suburb
hr: Predgrađe

en: Postcode / ZIP
hr: Poštanski broj

en: State / County
hr: Županija

en: Town / City
hr: Grad

en: Company name
hr: Naziv poduzeća

en: (ex. tax)
hr: (bez poreza)

en: (ex. VAT)
hr: (bez PDV-a)

en: (incl. tax)
hr: (uklj. porez)

en: (incl. VAT)
hr: (uključen PDV)

en: VAT
hr: PDV

en: the
hr: i

en: Please rate the product.
hr: Molimo ocijenite ovaj proizvod.

en: Invalid payment method.
hr: Pogrešan način plaćanja.

en: Invalid shipping method!
hr: Pogrešan način dostave!

note: translators: 1: state field 2: valid states
en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
hr: %1$s nije važeći. Molimo unesite nešto od sljedećeg: %2$s

note: translators: %s: email address translators: %s: Email address.
en: %s is not a valid email address.
hr: Adresa e-pošte %s nije valjana.

note: translators: %s: phone number translators: %s: Phone number.
en: %s is not a valid phone number.
hr: %s nije ispravan broj telefona.

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
hr: Molimo vas unesite ispravan poštanski broj.

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
hr: %s je obvezno polje.

note: translators: %s: shop cart url
en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
hr: Nažalost vaša sesija je istekla  <a href="%s" class="wc-backward">Vrati se na početnu stranicu</a>

en: We were unable to process your order, please try again.
hr: Nismo u mogućnosti procesirati vašu narudžbu, molimo pokušajte ponovno.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
hr: Napomene o vašoj narudžbi, npr. posebne napomene za dostavu.

en: Account username
hr: Korisničko ime računa

note: translators: 1: quantity in stock 2: current quantity
en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
hr: Ne možete dodati tu količinu u košaricu &mdash; imamo %1$s na zalihi, a vi već imate %2$s u vašoj košarici.

note: translators: 1: product name 2: quantity in stock
en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
hr: Ne može dodati tu količinu &quot;%1$s&quot; u vašu košaricu jer je trenutno nema toliko na skladištu (%2$s preostalo).

note: translators: %s: product name
en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
hr: Ne možete dodati &quot;%s&quot; u vašu košaricu jer proizvoda trenutno nemamo na zalihi.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
hr: Žao nam je, ovaj proizvod se ne može kupiti.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
hr: Get cart se ne smije pozivati prije wp_loaded akcije.

note: translators: %s: product name
en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
hr: Nažalost "%s" trenutno nemamo na skladištu. Uredite vašu košaricu i probajte ponovno. Ispričavamo se ako smo vas doveli u neugodnost.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
hr: Proizvod koji nije više dostupan je uklonjen iz vaše košarice.

note: translators: %s: product name
en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
hr: %s je uklonjen iz vaše košarice jer više ne može biti kupljen. Kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

note: translators: %d: page number translators: %d: Page number. translators: %d is the page number (1, 2, 3...).
en: Page %d
hr: Stranica %d

note: translators: %s: search term
en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
hr: Rezultati pretrage za &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
hr: Autor: %s

note: translators: %s: tag name
en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
hr: Objave označene &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: product tag
en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
hr: Proizvodi označeni &ldquo;%s&rdquo;

en: Error 404
hr: Greška 404

note: translators: %s: error message
en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: You do not have permission to access this page
hr: Nemate potrebno odobrenje za pristup ovoj stranici

en: Invalid nonce verification
hr: Provjera valjanosti nonce-a

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
hr: Došlo je do greške u zahtjevu i nismo mogli poslati potrošačke podatke

en: The callback_url needs to be over SSL
hr: Callback_url treba biti preko SSL-a

note: translators: %s: url
en: The %s is not a valid URL
hr: %s nije valjan URL

note: translators: %s: scope
en: Invalid scope %s
hr: Opseg nije valjan %s

en: View and manage products
hr: Prikaži i upravljaj proizvodima

en: View and manage orders and sales reports
hr: Prikaži i upravljaj narudžbama i izvještajima o prodaji

en: View and manage customers
hr: Prikaži i upravljaj kupcima

en: View and manage coupons
hr: Prikaži i upravljaj kuponima

en: Create products
hr: Kreiraj proizvode

en: Create orders
hr: Kreiraj narudžbe

en: Create customers
hr: Kreiraj kupce

en: Create coupons
hr: Kreiraj kupone

en: Create webhooks
hr: Kreiraj webhooks

en: View products
hr: Pogledaj proizvode

en: View orders and sales reports
hr: Prikaži narudžbe i izvještaje o prodaji

en: View customers
hr: Prikaži kupce

en: View coupons
hr: Prikaži kupone

en: Dismiss this notice.
hr: Zanemari ovu obavijest.

en: API Key updated successfully.
hr: API ključ je ažuriran uspješno.

en: Permissions is missing.
hr: Dopuštenje nedostaje.

en: User is missing.
hr: Korisnik nedostaje.

en: Description is missing.
hr: Opis nedostaje.

en: Refund failed.
hr: Neuspjelo vraćanje novaca.

en: Invalid refund amount
hr: Nepravilan iznos za povrat novca

note: translators: 1: product ID 2: old stock level 3: new stock level
en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
hr: Zaliha proizvoda #%1$s je porasla sa %2$s  na %3$s.

en: Sorry, your session has expired.
hr: Vaša sesija je istekla, nažalost.

en: Coupon has been removed.
hr: Kupon je uklonjen.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
hr: Došlo je do greške prilikom uklanjanja ovog kupona.

note: translators: %s item name.
en: Deleted %s
hr: Obrisan %s

en: Placeholder
hr: Rezervirano mjesto

en: The coupon code already exists
hr: Kupon već postoji

note: translators: %s: parameter
en: Missing parameter %s
hr: Nedostaju parametri %s

en: Invalid coupon code
hr: Nevaljani kôd kupona

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
hr: WooCommerce API. Koristite korisnički ključ u polju s korisničkim imenom i korisničku tajnu u polje za lozinku.

en: Consumer secret is invalid.
hr: Tajna riječ kupca je pogrešna.

en: Custom:
hr: Prilagođeno:

en: Learn more about templates
hr: Nauči više o predlošcima

en: Skip setup
hr: Preskoči postavke

en: Run the Setup Wizard
hr: Pokreni čarobnjaka za postavke

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
hr: <strong>Dobro došli u WooCommerce</strong> &#8211; Gotovo ste spremni za početak prodavanja :)

en: Sold individually?
hr: Pojedinačna prodaja?

en: Backorders?
hr: U procesu nabave?

en: In stock?
hr: Na zalihi?

en: Catalog &amp; search
hr: Katalog &amp; pretraga

en: Visibility
hr: Vidljivost

note: translators: %s: Height unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: Height
en: Height (%s)
hr: Visina (%s)

note: translators: %s: Width unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: width
en: Width (%s)
hr: Širina (%s)

note: translators: %s: Length unit translators: %s: dimension unit translators: %s is dimension unit label translators: %s: length
en: Length (%s)
hr: Dužina (%s)

en: L/W/H
hr: D/Š/V

en: Enter sale price (%s)
hr: Unesi akcijsku cijenu (%s)

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
hr: Smanji normalnu cijenu za (fiksni iznos ili %)

en: Sale
hr: Akcija

en: Enter price (%s)
hr: Unesi cijenu (%s)

en: Change to:
hr: Promijeni u:

en: — No Change —
hr: — Bez promjena —

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Logs
hr: Zapisnici

en: Tools
hr: Alati

en: Overrides
hr: Zamjene

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje sve datoteke koje su nadjačale izvorne WooCommerce stranice predloška.

en: Templates
hr: Predlošci

en: Not declared
hr: Nije objavljeno

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
hr: Prikazuje da li trenutno aktivna tema ima podršku za WooCommerce.

en: WooCommerce support
hr: WooCommerce podrška

en: The parent theme developers URL.
hr: URL programera matične teme.

en: Parent theme author URL.
hr: URL autora matične teme.

en: The installed version of the parent theme.
hr: Instalirana verzija matične teme.

en: Parent theme version.
hr: Inačica matične teme.

en: The name of the parent theme.
hr: Naziv matične teme.

en: Parent theme name.
hr: Naziv matične teme.

note: Translators: %s docs link.
en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
hr: Ako ste modificirali WooCommerce ili matičnu temu koju niste osobno napravili, preporučujemo da koristite pod-temu (Child theme). Više: <a href="%s" target="_blank">Kako kreirati pod-temu</a>

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
hr: Prikazuje je li se trenutno koristi pod-tema.

en: Child theme
hr: Pod-tema

en: The theme developers URL.
hr: URL developera teme.

en: Author URL
hr: URL Autora

note: translators: %s: parent theme latest version
en: %s is available
hr: %s je dostupno

en: The installed version of the current active theme.
hr: Instalirana verzija trenutno aktivne teme.

en: Version
hr: Inačica

en: The name of the current active theme.
hr: Naziv trenutno aktivne teme.

en: Theme
hr: Tema

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
hr: Popis taksonomskih pojmova koji se mogu koristiti u vezi sa statusima narudžbi/proizvoda.

note: Translators: %1$s: shortcode text, %2$s: block slug.
en: Page does not contain the %s shortcode.
hr: Stranica ne sadrži %s kratke kodove.

en: File does not exist
hr: Datoteka ne postoji

en: Page not set
hr: Stranica nije postavljena

[ctx: Page setting]
en: My account
hr: Moj račun

[ctx: Page setting]
en: Checkout
hr: Blagajna

[ctx: Page setting]
en: Cart
hr: Košarica

[ctx: Page setting]
en: Shop base
hr: Osnova trgovine

en: API Version
hr: API verzija

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
hr: Broj decimalnih mjesta prikazanih u cijeni.

en: The decimal separator of displayed prices.
hr: Decimalni razdjelnik za prikazane cijene.

en: The thousand separator of displayed prices.
hr: Razdjelnik tisuća za prikazane cijene.

en: The position of the currency symbol.
hr: Pozicija simbola valute.

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hr: U kojoj su valuti navedene cijene u katalogu i u kojoj će valuti platni sustav obraditi naplatu.

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
hr: Da li vaša web-stranica forsira SSL certifikat za transakcije?

en: Force SSL
hr: Forsiraj SSL

en: Network enabled
hr: Mreža omogućena

en: Visit plugin homepage
hr: Posjeti stranicu dodatka

en: Active plugins.
hr: Aktivni dodaci.

en: Table does not exist
hr: Tablica ne postoji

en: WC database version.
hr: Verzija WC baze podataka.

en: Database
hr: Baza podataka

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
hr: WooCommerce dodaci mogu koristiti ovu metodu komuniciranja kad provjeravaju dostupnost ažuriranja dodatka.

en: Remote get
hr: Remote Get - preuzimanje na daljinu

note: translators: %s: error message
en: Error: %s
hr: Greška: %s

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
hr: PayPal koristi ovu metodu komuniciranja kad šalje povratne informacije o transakciji.

en: Remote post
hr: Udaljeni POST

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
hr: GZip (gzopen) se koristi za otvaranje GEOIP baze podataka iz MaxMind.

note: Translators: %s: classname and link.
en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
hr: Vaš poslužitelj nema %s class omogućen - HTML/Multipart emails, a također i neka proširenja, neće raditi bez DOMDocument.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
hr: HTML/Multipart poruke e-pošte koriste DOMDocument za generiranje umetnutog CSS-a u predlošcima.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
hr: Neki web servisi poput dostave koriste SOAP da bi dobili informacije s udaljenih poslužitelja, na primjer, FedEx citati u stvarnom vremenu zahtijevaju SOAP koji treba biti instaliran.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
hr: Vaš poslužitelj nema omogućen fsockopen ili cURL - PayPal IPN i ostale skripte koji komuniciraju s drugim poslužiteljima neće raditi. Obratite se svom pružatelju hostinga.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
hr: Sustavi plaćanja mogu koristiti cURL za komunikaciju s udaljenim poslužiteljima da autoriziraju plaćanje, drugi dodaci također se mogu koristiti pri komunikaciji s udaljenim servisima.

note: Translators: %s: default timezone..
en: Default timezone is %s - it should be UTC
hr: Izvorna vremenska zona je %s - to treba biti UTC

en: The default timezone for your server.
hr: Izvorna vremenska zona za vaš poslužitelj.

en: Default timezone is UTC
hr: Izvorna vremenska zona je UTC

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
hr: Najveća veličina datoteke koja može biti učitana u vašu WordPress instalaciju.

en: Max upload size.
hr: Maksimalna veličina prijenosa.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
hr: MySQL inačica instalirana na vašem hosting poslužitelju.

en: MySQL version.
hr: MySQL inačica.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
hr: Suhosin je napredni sustav zaštite za PHP instalacije. To je dizajnirano tako da zaštiti vaše poslužitelje s jedne strane od brojnih dobro poznatih problema u PHP aplikacijama a s druge strane protiv potencijalnih nepoznatih ranjivosti unutar tih aplikacija ili u samoj PHP jezgri. Ako je omogućen na vašem poslužitelju, Suhosin možda treba biti konfiguriran da poveća limit dostave podataka.

en: SUHOSIN installed
hr: SUHOSIN instaliran

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
hr: Maksimalan broj varijabli koje vaš poslužitelj može koristiti za pojedinu funkciju kako bi se izbjeglo preopterećenje.

en: PHP max input vars
hr: PHP Max Input Vars

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
hr: Vrijeme (u sekundama) koje će vaša stranica potrošiti na pojedinu operaciju prije nego što vrijeme istekne (kako bi se izbjeglo smrzavanje poslužitelja)

en: PHP time limit
hr: PHP vremenski limit

en: The largest filesize that can be contained in one post.
hr: Najveća veličina datoteke koja može biti sadržana u jednoj objavi.

en: PHP post max size
hr: PHP Post Max Size

en: The version of PHP installed on your hosting server.
hr: PHP inačica instalirana na vašem hosting poslužitelju.

en: PHP version.
hr: PHP inačica.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
hr: Podaci o web poslužitelju na kojem s trenutno nalazi vaša web-stranica.

en: Server info.
hr: Poslužitelj info.

en: Server environment
hr: Poslužiteljsko okruženje

en: The current language used by WordPress. Default = English
hr: Trenutni jezik kojeg koristi WordPress. Izvorno = Engleski

en: Language
hr: Jezik

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
hr: Prikazuje da li je WordPress u Debug načinu.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
hr: Maksimalna količina memorije (RAM-a) koju vaša stranica može koristiti u jednom trenutku.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
hr: Da li imate omogućen WordPress Multisite.

en: The version of WordPress installed on your site.
hr: Inačica WooCommerce instaliranog na vašoj web-stranici.

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
hr: Nekoliko WooCommerce proširenja može kreirati zapisnike što olakšava ispravljanje problema. Direktorij treba omogućavati zapisivanje.

en: Log directory writable
hr: Direktorij zapisnika, može se zapisivati

en: The version of WooCommerce installed on your site.
hr: Inačica WooCommerce instaliranog na vašoj web-stranici.

en: The root URL of your site.
hr: Korijenski URL vaše web-stranice.

en: WordPress environment
hr: WordPress okruženje

en: Copy for support
hr: Kopiraj za podršku

en: Understanding the status report
hr: Razumijevanje Izvještaja o statusu

en: Get system report
hr: Preuzmi izvještaj sistema

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
hr: Molimo kopirajte i zalijepite ove podatke u tiket kada kontaktirate podršku:

en: There are currently no logs to view.
hr: Trenutno nema zapisnika za pregled.

en: Free
hr: Besplatno

en: Itemized
hr: Po stavkama razvrstane

en: As a single total
hr: Kao jedan iznos

en: Display tax totals
hr: Prikaz Porez ukupno

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
hr: Definirajte tekst koji će se prikazati nakon cijene vašeg proizvoda. To može biti, na primjer, "uključ. PDV" da bolje objasnite svoju cijenu. Također možete promijeniti cijene koristeći jedan od sljedećih načina: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Price display suffix
hr: Prikaz sufiksa cijene

en: Display prices during cart and checkout
hr: Prikaz cijene u Košarici i Blagajni

en: Excluding tax
hr: Isključujući porez

en: Including tax
hr: Uključujući porez

en: Display prices in the shop
hr: Prikaži cijene u trgovini

en: Additional tax classes
hr: Dodatne klase poreza

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
hr: Zaokružite porez na razini međuzbroj, umjesto zaokruživanja po retku

en: Rounding
hr: Zaokruživanje

en: Shipping tax class based on cart items
hr: Klasa poreza za dostavu bazira se na stavkama košarice

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
hr: Neobvezno, postavite koja klasa poreza se primjenjuje na dostavu ili ostavite kako bi se porez dostave bazirao na stavkama košarice.

en: Shipping tax class
hr: Porezna klasa dostave

en: Customer billing address
hr: Adresa kupca za naplatu

en: Customer shipping address
hr: Adresa kupca za dostavu

en: This option determines which address is used to calculate tax.
hr: Ova opcija određuje koja se adresa koristi za izračun poreza.

en: Calculate tax based on
hr: Izračunaj porez prema

en: No, I will enter prices exclusive of tax
hr: Ne, ja ću unijeti cijene u koje nije uključen porez

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
hr: Da, ja ću unijeti cijene koje uključuju porez

en: Prices entered with tax
hr: Cijene unesene s porezom

en: Enable taxes
hr: Omogući poreze

en: Save webhook
hr: Spremi Webhook

en: Updated at
hr: Ažurirano

en: Created at
hr: Kreirano

en: Webhook actions
hr: Webhook akcije

en: Secret
hr: Tajna

en: URL where the webhook payload is delivered.
hr: URL na koji se webhook sadržaj isporučuje.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
hr: Unesite akciju koja će biti okidač za ovaj webhook.

en: Action event
hr: Akcija događanja

en: Custom
hr: Prilagođen

en: Action
hr: Akcija

en: Product deleted
hr: Proizvod obrisan

en: Product updated
hr: Proizvod ažuriran

en: Product created
hr: Proizvod kreiran

en: Order deleted
hr: Narudžba obrisana

en: Order updated
hr: Narudžba ažurirana

en: Order created
hr: Narudžba kreirana

en: Customer deleted
hr: Kupac obrisan

en: Customer updated
hr: Kupac ažuriran

en: Customer created
hr: Kupac kreiran

en: Coupon deleted
hr: Kupon obrisan

en: Coupon updated
hr: Kupon ažuriran

en: Coupon created
hr: Kupon kreiran

en: Select when the webhook will fire.
hr: Odaberite kada će webhook imati okidač.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
hr: Opcije jesu &quot;Aktivno&quot; (u dostavi), &quot;Pauzirano&quot; (nije dostavljeno), ili &quot;Onemogućeno&quot; (nije dostavljeno zbog greške u dostavi).

note: translators: %s: date
en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
hr: Opisni naziv za identifikaciju ovog webhook, izvorno je Webhook je kreiran %s.

en: Webhook data
hr: Webhook podaci

en: Content
hr: Sadržaj

en: Method
hr: Metoda

en: Tax name
hr: Naziv poreza

en: State code
hr: Kod države

en: Country code
hr: Kod zemlje

en: No row(s) selected
hr: Nije odabran niti jedan red

en: Import CSV
hr: Uvoz CSV

en: Remove selected row(s)
hr: Uklonite odabrani redak ili retke

en: Insert row
hr: Unesi red

en: Tax rate ID.
hr: ID stope poreza.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
hr: Izaberi hoće li se ovaj porez primijeniti i na cijenu dostave.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
hr: Izaberite ako je ovo složena porezna stopa. Složena porezna stopa primjenjivati će se na sve druge poreze.

en: Compound
hr: Složena porezna stopa

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
hr: Odaberite prioritet za ovu stopu poreza. Samo 1 pogođena stopa po prioritetu će se koristiti. Za definiciju više stopa poreza za jedno područje, morate definirati drugačiji prioritet po stopi.

en: Priority
hr: Prioritet

en: Enter a name for this tax rate.
hr: Unesite naziv za ovu stopu poreza.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
hr: Unesite iznos poreza (postotak) do 4 decimale.

en: Rate&nbsp;%
hr: Stopa&nbsp;%

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
hr: Gradovi za ovo pravilo. Odvojite više vrijednosti točka-zarezom (;). Ostavite prazno za primjenu na sve gradove.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
hr: 2-znamenkasti kod države, npr. AL. Ostavite prazno za primjenu na sve.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
hr: 2-znamenkasti kod zemlje, npr. US. Ostavite prazno za primjenu na sve.

en: Country&nbsp;code
hr: Kod&nbsp;države

en: QRCode
hr: QR kod

en: Consumer secret
hr: Potrošačka tajna

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copied!
hr: Kopirano!

en: Consumer key
hr: Korisnički ključ

en: Revoke key
hr: Ukini ključ

en: Generate API key
hr: Generiraj API ključ

en: Select the access type of these keys.
hr: Odaberite vrstu pristupa ovim ključevima.

en: Owner of these keys.
hr: Vlasnik ovih ključeva.

en: Friendly name for identifying this key.
hr: Opisni naziv za identifikaciju ovog ključa.

en: Key details
hr: Detalji ključa

note: translators: $s tax rate section name
en: %s rates
hr: %s stopa

en: Standard rates
hr: Standardna stopa

en: Tax options
hr: Opcije poreza

en: Shipping method(s)
hr: Načini dostave

en: Ship to specific countries only
hr: Dostava samo u određene zemlje

en: Ship to all countries
hr: Dostava u sve zemlje

en: Ship to all countries you sell to
hr: Dostava u sve zemlje u koje prodajete

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
hr: Odaberi u koje zemlje želite dostavljati, ili odaberite dostavu u sve <a href="%s">lokacije u kojima prodajete</a>.

en: This controls which shipping address is used by default.
hr: Ovo kontrolira koja adresa dostave se koristi po zadanom.

en: Shipping destination
hr: Odredište dostave

en: Hide shipping costs until an address is entered
hr: Sakrij cijenu dostave sve dok adresa nije unesena

en: Enable the shipping calculator on the cart page
hr: Omogući izračun dostave na stranici košarice

en: Show "verified owner" label on customer reviews
hr: Prikažite oznaku "provjereni kupac" za recenzije korisnika

en: Product ratings
hr: Ocjene proizvoda

en: This controls what unit you will define lengths in.
hr: Ovo kontrolira koju mjernu jedinicu ćete upotrijebiti za dužinu.

en: Dimensions unit
hr: Jedinice dimenzija

en: This controls what unit you will define weights in.
hr: Ovo kontrolira koju mjernu jedinicu ćete upotrijebiti za težinu.

en: Weight unit
hr: Jedinica težine

en: Measurements
hr: Mjerne jedinice

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
hr: Omogućite ovu opciju za davanje pristupa preuzimanju kada je narudžba u "obradi" umjesto "završena".

en: Grant access to downloadable products after payment
hr: Omogući pristup proizvodima za preuzimanje nakon plaćanja

en: This setting does not apply to guest purchases.
hr: Ova postavka se ne primjenjuje na kupovinu gostiju.

en: Downloads require login
hr: Preuzimanja zahtijevaju prijavu

en: Access restriction
hr: Ograničenje pristupa

en: Redirect only
hr: Samo preusmjeri

en: Force downloads
hr: Prisili preuzimanje

en: File download method
hr: Metoda preuzimanja proizvoda

en: Stock display format
hr: Format prikaza zaliha

en: Hide out of stock items from the catalog
hr: Sakrij u katalogu proizvode kojih nema na zalihi

en: Out of stock visibility
hr: Vidljivost nestanka zaliha

en: Out of stock threshold
hr: Prag nestanka zaliha

en: Low stock threshold
hr: Prag niskih zaliha

en: Notification recipient(s)
hr: Primatelj obavijesti

en: Enable out of stock notifications
hr: Omogući obavijesti za proizvode kojih nema na zalihi

en: Enable low stock notifications
hr: Omogući obavijesti za proizvode kojih ponestaje na zalihi

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
hr: Zadržite zalihe (za neplaćene narudžbe) na x minuta. Kada je ovaj limit dosegnut, narudžbe na čekanju će biti obustavljene. Ostavite prazno za onemogućavanje.

en: Hold stock (minutes)
hr: Zadrži zalihe (minute)

en: Enable stock management
hr: Omogući upravljanje zalihom

en: Manage stock
hr: Upravljanje zalihama

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
hr: Omogući AJAX dugme za dodavanje u košaricu na arhivi

en: Redirect to the cart page after successful addition
hr: Preusmjeri na košaricu nakon uspješnog dodavanja proizvoda

en: Add to cart behaviour
hr: Ponašanje pri dodavanju u košaricu

en: Sort by price (desc)
hr: Sortiraj po cijeni (silazno)

en: Sort by price (asc)
hr: Sortiraj po cijeni (uzlazno)

en: Sort by most recent
hr: Sortiraj po najnovije

en: Average rating
hr: Prosječna ocjena

en: Popularity (sales)
hr: Popularnost (prodaja)

en: Default sorting (custom ordering + name)
hr: Osnovno razvrstavanje (prilagođeno razvrstavanje + ime)

en: Default product sorting
hr: Osnovno razvrstavanje proizvoda

en: Show subcategories
hr: Prikaži pod-kategorije

en: Show products
hr: Prikaži proizvode

en: Shop page display
hr: Prikaz stranice trgovine

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
hr: Ovime postavljate osnovnu stranicu vaše trgovine - ovdje će biti arhiva vaših proizvoda.

note: translators: %s: URL to settings.
en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
hr: Početna stranica se isto može koristiti u vašim <a href="%s">stalnim vezama proizvoda</a>.

en: Shop page
hr: Stranica trgovine

en: Integration
hr: Integracija

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
hr: Ovo postavlja broj decimalnih mjesta prikazanih u cijenama.

en: Number of decimals.
hr: Broj decimala.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
hr: Ovo postavlja decimalni separator prikazanih cijena.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
hr: Ovo postavlja separator tisućica na prikazanim cijenama.

en: This controls the position of the currency symbol.
hr: Ovo kontrolira poziciju simbola valute.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
hr: Ovdje kontrolirate koju valutu cijena se koristi u katalogu i u kojoj valuti će platni sustav vršiti naplatu.

en: Currency
hr: Valuta

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
hr: Slijedeće postavke utječu na prikaz cijena na stranici.

en: Currency options
hr: Opcije valute

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
hr: Ovo je demo prodavaonica samo za testiranje &mdash; narudžbe neće biti provedene.

en: Store notice
hr: Obavijest trgovine

en: Geolocate (with page caching support)
hr: Geolokacija (sa podrškom za predmemoriranje stranica)

en: Geolocate
hr: Geolokacija

en: Shop base address
hr: Osnovna adresa trgovine

en: IP address
hr: IP adresa

en: Specific Countries
hr: Određene države

en: Sell to all countries
hr: Prodaja u sve zemlje

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
hr: Ova opcija vam omogućuje da odredite u koje zemlje želite prodavati.

en: Selling location(s)
hr: Lokacije prodaje

en: Email template
hr: Predložak e-pošte

en: "From" name
hr: "Od" ime

en: Email sender options
hr: Opcije pošiljatelja e-pošte

en: Email options
hr: Opcije e-pošte

en: Emails
hr: E-pošta

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
hr: Završna točka za stranicu "Blagajna &rarr; Dodaj način plaćanja".

en: Add payment method
hr: Dodaj način plaćanja

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
hr: Krajnja točka za "Blagajnu &rarr; stranica Narudžba primljena.

en: Order received
hr: Narudžba zaprimljena

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
hr: Krajnje točke za stranicu "Blagajna &rarr; Plati".

en: Pay
hr: Plaćanje

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
hr: Završne točke se prilažu u URL vaših stranica kako bi rukovali sa specifičnim akcijama na blagajni. One bi trebale biti jedinstvene.

en: Checkout endpoints
hr: Krajnje točke na blagajni

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
hr: Ako definirate "Uvjete korištenja" kupac će biti upitan da li ih prihvaća prije plaćanja.

en: Terms and conditions
hr: Opći uvjeti poslovanja

en: Checkout page
hr: Stranica blagajne

en: Cart page
hr: Stranica košarice

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
hr: Ove stranice moraju biti konfigurirane kako bi Woocommerce znao gdje da kupce šalje na naplatu.

en: Checkout label
hr: Oznaka blagajne

en: Force HTTP when leaving the checkout
hr: Prisili HTTP kod napuštanja blagajne

en: Force secure checkout
hr: Forsiraj zaštićeno plaćanje

en: Allows customers to checkout without an account.
hr: Dozvolite kupcima da izvrše narudžbu bez izrade računa.

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
hr: Kod primjene više kupona, prvi kupon se primjenjuje za punu cijenu, drugi kupon za sniženu cijenu i tako dalje.

en: Calculate coupon discounts sequentially
hr: Izračunaj kupon popuste u nizu

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
hr: Kuponi se mogu koristiti u košarici i stranici blagajne.

en: Enable the use of coupon codes
hr: Omogući korištenje kupona

en: General options
hr: Osnovne postavke

en: Account creation
hr: Stvaranje računa

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
hr: Završne točke za pokretanje odjavljivanja. Ovo možete dodati vašem izborniku pomoću prilagođene poveznice:  yoursite.com/?customer-logout=true

en: Logout
hr: Odjava

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
hr: Završne točke za "Moj račun &rarr; Stranicu za izgubljene lozinke".

en: Lost password
hr: Izgubljena lozinka

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
hr: Završna točka za "Moj račun &rarr; Stranica za uređivanje adresa".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
hr: Završna točka za "Moj račun &rarr; Stranica za uređivanje profila".

en: Edit account
hr: Uredi račun

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
hr: Završna točka za "Moj račun &rarr; Stranicu narudžbi".

en: View order
hr: Prikaz narudžbe

en: My account page
hr: Stranica Moj račun

en: Account pages
hr: Stranica Račun

en: Accounts
hr: Računi

en: Totals
hr: Ukupno

en: Total sales minus shipping and tax.
hr: Ukupno prodaja minus dostava i porez.

en: Net profit
hr: Neto dobit

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
hr: To je zbroj polja 'Dostava ukupno' unutar vaših narudžbi.

en: Total shipping
hr: Ukupno dostava

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
hr: To je zbroj polja 'Narudžba ukupno' unutar vaših narudžbi.

en: Total sales
hr: Ukupno prodaja

en: Period
hr: Točka

en: No taxes found in this period
hr: Nema pronađenog poreza u ovom razdoblju

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
hr: Ovo je ukupni porez za stopu (porez na dostavu + porez na proizvod).

en: Total tax
hr: Ukupan iznos poreza

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
hr: Ovo je zbroj "poreznih redaka" za iznose poreza dostave unutar vaših narudžbi.

en: Shipping tax amount
hr: Iznos poreza na dostavu

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
hr: Ovo je zbroj "poreznih redaka" za iznose poreza unutar vaših narudžbi.

en: Tax amount
hr: Iznos poreza

en: Number of orders.
hr: Broj narudžbi.

en: Rate
hr: Stopa

en: Units in stock
hr: Komada na zalihama

en: Parent
hr: Matični

en: No products found.
hr: Nema pronađenih proizvoda.

en: Sales amount
hr: Iznos prodaje

en: Top earners
hr: Proizvodi sa najvećom zaradom

en: Top freebies
hr: Najbolje besplatne stvari

en: No products found in range
hr: Nema pronađenih proizvoda u rasponu

en: Top sellers
hr: Najbolje prodavano

en: Product search
hr: Pretraga proizvoda

note: translators: Reset button text for filters.
en: Reset
hr: Resetiraj

en: Showing reports for:
hr: Prikaz izvješća za:

note: translators: %s: total items purchased
en: %s purchases for the selected items
hr: %s kupnji za odabrane stavke

note: translators: %s: total items sold
en: %s sales for the selected items
hr: %s prodaja za odabranu stavku

en: Net sales amount
hr: Neto iznos od prodaje

en: Gross sales amount
hr: Bruto iznos od prodaje

en: Shipping amount
hr: Iznos dostave

en: Average net sales amount
hr: Prosječan iznos prodaja

en: Number of orders
hr: Broj narudžbi

en: Number of items sold
hr: Broj prodanih stavki

note: translators: %s: total coupons
en: %s worth of coupons used
hr: %s vrijednosti u iskorištenim kuponima

note: translators: %s: total shipping
en: %s charged for shipping
hr: %s naplaćeno za pošiljke

note: translators: %s: total items
en: %s items purchased
hr: %s proizvoda kupljeno

note: translators: %s: total orders
en: %s orders placed
hr: %s narudžbi naručeno

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
hr: Ovo je ukupan iznos nakon povrata, u ovo nije uključena dostava i porez.

note: translators: %s: net sales
en: %s net sales in this period
hr: %s neto prodaja u ovom razdoblju

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
hr: Ovo je ukupan iznos nakon povrata, uključujući dostavu i poreze.

note: translators: %s: total sales
en: %s gross sales in this period
hr: %s bruto prodaja u ovom razdoblju

note: translators: %s: average sales
en: %s average net monthly sales
hr: %s prosječno neto mjesečnih prodaja

note: translators: %s: average sales
en: %s average net daily sales
hr: %s prosječno dnevnih prodaja

en: All
hr: Sve

en: None
hr: Ništa

en: Select categories&hellip;
hr: Odaberite kategorije&hellip;

en: No out of stock products found.
hr: Nema proizvoda bez zaliha.

en: No low in stock products found.
hr: Nema proizvoda s malim zalihama.

en: new users
hr: novi korisnici

en: Signups
hr: Registracije

en: guest orders
hr: narudžbe gostiju

en: customer orders
hr: narudžbe kupaca

en: orders | orders
hr[0]: narudžba
hr[1]: narudžbe
hr[2]: narudžbi

en: Guest orders
hr: Narudžbe gostiju

en: Customer orders
hr: Narudžbe kupaca

en: Guest sales
hr: Prodaje gostima

en: Customer role.
hr: Uloga kupca.

note: translators: %s: signups amount
en: %s signups in this period
hr: %s registracija u ovom razdoblju

en: Last order
hr: Posljednja narudžba

en: Money spent
hr: Potrošen novac

en: Location
hr: Lokacija

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Name (Last, First)
hr: Ime (Prezime, Ime)

en: Link previous orders
hr: Poveži prethodne narudžbe

en: View orders
hr: Prikaži narudžbe

en: Refresh stats
hr: Osvježi statistiku

en: Search customers
hr: Pretraži kupce

note: translators: User display name
en: Refreshed stats for %s
hr: Osvježena statistika za %s

note: translators: single or plural number of orders
en: %s previous order linked | %s previous orders linked
hr[0]: %s prethodna narudžba povezana
hr[1]: %s prethodne narudžbe povezane
hr[2]: %s prethodnih narudžbi povezano

en: No customers found.
hr: Nema pronađenih kupaca.

en: Customer
hr: Kupac

en: Discount amount
hr: Iznos popusta

en: Number of coupons used
hr: Broj iskorištenih kupona

en: Export CSV
hr: Izvezi CSV

en: Most discount
hr: Najveći popust

en: No coupons found in range
hr: Nema pronađenih kupona u rasponu

en: Most popular
hr: Najpopularnije

en: No used coupons found
hr: Nisu pronađeni iskorišteni kuponi

en: Show
hr: Prikaži

en: All coupons
hr: Svi kuponi

en: Choose coupons&hellip;
hr: Odaberite kupone&hellip;

en: Filter by coupon
hr: Filtriranje po kuponu

en: Last 7 days
hr: Posljednjih 7 dana

en: This month
hr: Ovaj mjesec

en: Last month
hr: Prošli mjesec

en: Year
hr: Godina

note: translators: %s: coupons amount
en: %s coupons used in total
hr: %s kupona korišteno ukupno

note: translators: %s: discount amount
en: %s discounts in total
hr: ukupno %s popusta

note: translators: 1: total items sold 2: days
en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
hr[0]: Prodana %1$d stavka u zadnjih %2$d dana
hr[1]: Prodane %1$d stavke u zadnjih %2$d dana
hr[2]: Prodano %1$d stavki u zadnjih %2$d dana

note: translators: 1: total income 2: days
en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
hr: Prodano %1$s vrijednosti zadnjih %2$d dana

en: Variation description.
hr: Opis varijacije.

en: Tax class.
hr: Klasa poreza.

en: Same as parent
hr: Jednako kao i matično

en: Shipping classes
hr: Klase dostave

note: translators: %s dimension unit
en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
hr: Dimenzije (D&times;Š&times;V) (%s)

en: Sale end date
hr: Datum kraja rasprodaje

en: Sale start date
hr: Datum početka rasprodaje

en: Cancel schedule
hr: Obustavi raspored

en: Sale price
hr: Akcijska cijena

en: Variation price (required)
hr: Varijacija cijene (obvezno)

en: Regular price
hr: Normalna cijena

en: Enable this option to enable stock management at variation level
hr: Omogućite ovu opciju da biste omogućili upravljanje zalihama na razini varijacije

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
hr: Omogućite ovu opciju ukoliko se proizvod ne dostavlja ili nema troškova dostave

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
hr: Omogućite ovu opciju ako je pri kupnji proizvoda omogućen pristup datoteci za preuzimanje

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Upload an image
hr: Prenesi sliku

en: Remove this image
hr: Ukloni ovu sliku

en: Insert file URL
hr: Unesi URL datoteke

en: Choose file
hr: Odaberi datoteku

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Add new
hr: Dodaj novo

en: Shipping methods
hr: Načini dostave

en: Shipping name
hr: Naziv dostave

en: Optional
hr: Neobvezno

en: Or, enter tax rate ID:
hr: Ili, unesite ID porezne stope:

en: Rate %
hr: Stopa %

en: Rate code
hr: Kod stope

en: Tax class
hr: Klasa poreza

en: Rate name
hr: Naziv stope

en: Add tax
hr: Dodaj porez

en: Add products
hr: Dodaj proizvode

note: translators: refund amount
en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
hr: Morat ćete ručno izdati povrat kroz sustav plaćanja nakon korištenja ove funkcije.

en: Payment gateway
hr: Platni sustav

en: Reason for refund (optional):
hr: Razlog za povrat novca (neobvezno)

en: Refund amount
hr: Iznos povrata novca

en: Total available to refund
hr: Ukupno dostupno za povrat novca

en: Amount already refunded
hr: Iznos je već vraćen

en: Restock refunded items
hr: Obnovi zalihu vraćenim stavkama

en: Save
hr: Spremi

en: Add fee
hr: Dodaj naknadu

en: Add product(s)
hr: Dodaj proizvod(e)

en: Refund
hr: Povrat novca

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
hr: Za uređivanje ove narudžbe promijenite status natrag na "U tijeku"

en: Refunded
hr: Vraćen novac

en: Order Total
hr: Narudžba ukupno

en: Tax
hr: Porez

en: Qty
hr: Količina

en: Cost
hr: Trošak

note: translators: %s: Item name.
en: Item
hr: Proizvod

en: After pre-tax discounts.
hr: Popusti nakon uračunavanja poreza.

en: Add&nbsp;meta
hr: Dodaj&nbsp;meta

en: Product SKU.
hr: SKU (jedinica za čuvanje zaliha) proizvoda.

en: Variation ID:
hr: ID varijacije:

en: Product ID.
hr: ID proizvoda.

en: Fee name
hr: Naziv naknade

en: Access expires
hr: Pristup ističe

en: Downloads remaining
hr: Preostalo preuzimanje

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
hr[0]: Preuzeto %s put
hr[1]: Preuzeto %s puta
hr[2]: Preuzeto %s puta

en: Revoke access
hr: Ukinite pristup

en: Add product gallery images
hr: Dodajte slike u galeriju ovog proizvoda

en: Add to gallery
hr: Dodaj u galeriju

en: Add images to product gallery
hr: Dodaj slike u galeriju proizvoda

en: Delete image
hr: Obriši sliku

note: translators: 1: variation id 2: product name
en: Variation #%1$s of %2$s
hr: Varijacija #%1$s od %2$s

note: translators: 1: Downloadable file, 2: List of allowed filetypes.
en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
hr: Datoteka za preuzimanje %1$s ne može se koristiti jer to nije dopuštena vrsta datoteke. Dopuštene vrste uključuju: %2$s

en: Go to the last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to the next page
hr: Idi na slijedeću stranicu

[ctx: number of pages]
en: of
hr: od

en: Current page
hr: Trenutna stranica

en: Select Page
hr: Odaberi stranicu

en: Go to the previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to the first page
hr: Idi na prvu stranicu

note: translators: variations count
en: %s item | %s items
hr[0]: %s stavka
hr[1]: %s stavki
hr[2]: %s stavki

en: Go
hr: Idi

en: Download expiry
hr: Preuzimanje isteklo

en: Download limit
hr: Limit preuzimanja

en: Downloadable products
hr: Proizvodi za preuzimanje

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
hr: Aktivacija &quot;Upravljanje zalihama&quot;

en: Set scheduled sale dates
hr: Postavite tempirane datume akcijske prodaje

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
hr: Smanjenje akcijske cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
hr: Povećanje akcijske cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Set sale prices
hr: Postavite akcijske cijene

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
hr: Sniženje redovne cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
hr: Povećanje redovne cijene (fiksni iznos ili postotak)

en: Set regular prices
hr: Postavi redovne cijene

en: Pricing
hr: Cijene

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
hr: Aktivacija &quot;Virtualno&quot;

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
hr: Aktivacija &quot;Omogućeno preuzimanje&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
hr: Aktivacija &quot;Omogućeno&quot;

en: Delete all variations
hr: Obriši sve varijacije

en: Default Form Values
hr: Zadana vrijednost obrasca

en: Learn more
hr: Saznajte više

en: Enable reviews
hr: Omogući recenzije

en: Custom ordering position.
hr: Prilagođena pozicija redoslijeda.

en: Menu order
hr: Redoslijed izbornika

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
hr: Unesite opcionalnu napomenu koju ćete poslati kupcu nakon kupnje.

en: Purchase note
hr: Napomena uz kupovinu

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
hr: Dodatna prodaja su proizvodi koje promovirate u košarici, na temelju trenutnog proizvoda.

en: Cross-sells
hr: Dodatna prodaja

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
hr: Sugestivno proizvodi su proizvodi koje preporučujete umjesto trenutnog proizvoda, npr. proizvodi koji su isplativiji, bolje kvalitete ili više cijene.

en: Upsells
hr: Sugestivni proizvodi

en: Save attributes
hr: Spremi atribute

en: Close
hr: Zatvori

en: Expand
hr: Proširi

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
hr: Klase dostave koriste specifične načine dostave za grupiranje sličnih proizvoda.

en: Shipping class
hr: Klasa dostave

en: No shipping class
hr: Nema klase dostave

en: LxWxH in decimal form
hr: DxŠxV u decimalnom obliku

en: Height
hr: Visina

en: Width
hr: Širina

en: Length
hr: Dužina

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Weight in decimal form
hr: Težina u decimalnom obliku

en: Weight
hr: Težina

en: Sold individually
hr: Prodaje se pojedinačno

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
hr: Kontrolira da li se proizvod prikazuje ili se ne prikazuje kao "na zalihi" ili "nema na zalihi" na stranici.

en: Stock status
hr: Status zalihe

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
hr: Ako upravljate zalihama, ovu kontrolira je li narudžba dozvoljena ako je artikl u procesu nabave. Ako je omogućeno, količina na zalihi može ići ispod 0.

en: Allow, but notify customer
hr: Dozvoli, ali obavijesti kupca

en: Do not allow
hr: Nemoj dozvoliti

en: Allow backorders?
hr: Dopusti narudžbu po isteku zaliha?

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
hr: Količina zaliha. Ako je ovo varijabilni proizvod, ova će se vrijednost koristiti za kontrolu zaliha za sve varijacije, osim ako ne definirate zalihe na razini varijacije.

en: Stock qty
hr: Količina na zalihi

en: Manage stock?
hr: Uredi zalihu?

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
hr: Odaberite poreznu klasu za ovaj proizvod. Porezne klase se koriste za primjenu različitih poreznih stopa koje su specifične za određene vrste proizvoda.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
hr: Definirajte je li cijeli proizvod oporeziv ili samo trošak dostave.

[ctx: Tax status]
en: None
hr: Ništa

en: Shipping only
hr: Samo dostava

en: Taxable
hr: Oporezivo

en: Standard product
hr: Standardan proizvod

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
hr: Unesi broj dana prije nego poveznica za preuzimanje istekne ili ostavite prazno.

en: Never
hr: Nikad

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
hr: Ostavite prazno za neograničen broj ponovnih preuzimanja.

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Add File
hr: Dodaj datoteku

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
hr: Ovo je URL ili apsolutna putanja do datoteke na koju će kupci dobiti pristup. URL-ovi uneseni ovdje već trebaju biti kodirani.

en: File URL
hr: URL datoteke

en: This is the name of the download shown to the customer.
hr: Ovo je naziv datoteke za preuzimanje prikazan kupcu.

en: Downloadable files
hr: Datoteke za preuzimanje

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
hr: Do&hellip;

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
hr: Od&hellip;

en: Sale price dates
hr: Datumi akcijskih cijena

en: Schedule
hr: Raspored

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
hr: Ovaj tekst će se prikazati na dugmetu koje ima poveznicu na vanjski proizvod.

[ctx: placeholder]
en: Buy product
hr: Kupi proizvod

en: Button text
hr: Tekst dugmeta

en: Enter the external URL to the product.
hr: Unesi vanjski URL za proizvod.

en: Product URL
hr: URL proizvoda

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
hr: SKU se odnosi na Stock-keeping unit, jedinstveni identifikator za svaki proizvod ili uslugu koju je moguće kupiti.

en: Stock Keeping Unit
hr: Kataloški broj proizvoda

en: Advanced
hr: Napredno

en: Variations
hr: Varijacije

en: Linked Products
hr: Povezani proizvodi

en: Shipping
hr: Dostava

en: Inventory
hr: Inventar

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
hr: Proizvodima za preuzimanje daje se pristup datoteci nakon plaćanja.

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
hr: Virtualni proizvodi su ne-materijalni i ne dostavljaju se.

en: Product Type
hr: Vrsta proizvoda

en: Add
hr: Dodaj

en: Note to customer
hr: Napomena za kupca

en: Private note
hr: Privatna napomena

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
hr: Dodajte napomenu za svoju referencu ili dodajte napomenu za kupca (korisnik će biti obaviješten).

en: Add note
hr: Dodaj napomenu

en: There are no notes yet.
hr: Još uvijek nema napomena.

en: Delete note
hr: Obriši napomenu

note: translators: %s: plugin author translators: %s: note author translators: %s: Comment author.
en: by %s
hr: od %s

note: translators: $1: Date created, $2 Time created
en: added on %1$s at %2$s
hr: dodano %1$s u %2$s

en: Grant access
hr: Odobri pristup

en: Search for a downloadable product&hellip;
hr: Pretraži proizvode za preuzimanje&hellip;

note: translators: file name. translators: %d file count
en: File %d
hr: Datoteka %d

en: Customer notes about the order
hr: Napomena kupca uz narudžbu

en: Customer provided note
hr: Kupac je dao napomenu

en: No shipping address set.
hr: Nije postavljena adresa za dostavu.

en: Load shipping address
hr: Učitaj adresu za dostavu

en: Shipping details
hr: Podaci za dostavu

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Other
hr: Drugo

en: No billing address set.
hr: Nije postavljena adresa za naplatu.

en: Address | Addresses
hr[0]: Adresa
hr[1]: Adrese
hr[2]: Adresa

en: Load billing address
hr: Učitaj adresu za naplatu

en: Billing details
hr: Podaci za plaćanje

en: Customer:
hr: Kupac:

en: Order Status
hr: Status narudžbe

en: Order Date
hr: Datum narudžbe

en: Customer ID.
hr: ID korisnika.

note: translators: %s: payment method
en: Payment via %s
hr: Plaćanje putem %s

en: Phone
hr: Telefon

note: translators: %s is the discount amount. translators: %s will be replaced by the discount amount
en: Save %s
hr: Uštedi %s

note: translators: Submit button text for filters.
en: Apply
hr: Primijeni

en: Regenerate download permissions
hr: Generiraj odobrenja za preuzimanje

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
hr: Kôd kupona već postoji - kupci će koristiti posljednji kupon sa ovim kodom.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
hr: Definira koliko puta pojedinačni korisnik može koristiti kupon. Koristi adresu naplate za goste te ID korisnika za prijavljene korisnike.

en: Usage limit per user
hr: Limit korištenja po korisniku

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
hr: Najveći broj stavki na koje se ovaj kupon odnosi pri popustu na proizvode. Ostavite prazno za primjenu na sve odgovarajuće stavke u košarici.

en: Limit usage to X items
hr: Ograniči korištenje na X proizvode

en: How many times this coupon can be used before it is void.
hr: Koliko se puta ovaj kupon može iskoristiti prije nego što postane nevažeći.

en: Usage limit per coupon
hr: Ograničenje korištenja kupona

en: No restrictions
hr: Nema ograničenja

en: No categories
hr: Bez kategorija

en: Exclude categories
hr: Isključi kategorije

en: Any category
hr: Bilo koja kategorija

en: Product categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Exclude products
hr: Isključi proizvode

en: Search for a product&hellip;
hr: Pronađite proizvod&hellip;

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
hr: Označite okvir ako kupon ne bi smio biti primijenjen na proizvode na akciji. Po proizvodu kuponi će raditi samo u slučaju da proizvod nije na akciji. Po košarici kuponi će raditi samo ako u košarici nema proizvoda na akciji.

en: Exclude sale items
hr: Isključi proizvode na akciji

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
hr: Označite ovaj okvir ako se kupon ne može koristiti u kombinaciji s drugim kuponima.

en: Individual use only
hr: Samo pojedinačna upotreba

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
hr: Ovo polje omogućuje vam da postavite maksimalni iznos računa (međuzbroj) prilikom korištenja kupona.

en: No maximum
hr: Nema maksimuma

en: Maximum spend
hr: Maksimalno potrošeno

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
hr: Ovo polje vam omogućava da definirate minimalni iznos računa (međuzbroj) potreban za upotrebu kupona.

en: No minimum
hr: Nema minimuma

en: Minimum spend
hr: Najmanje potrošeno

en: Coupon expiry date
hr: Datum isteka kupona

note: translators: %s: URL to free shipping document.
en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
hr: Označiti ovaj okvir ako kupon omogućuje besplatnu dostavu. Treba biti omogućena <a href="%s" target="_blank">Besplatna dostava</a> u vašoj Zoni dostave i postavljeno da zahtjeva "valjani kupon za besplatnu dostavu" (vidi postavku "Zahtjeva besplatnu dostavu").

en: Allow free shipping
hr: Dozvoli besplatnu dostavu

en: Value of the coupon.
hr: Vrijednost kupona.

en: Discount type
hr: Vrsta popusta

en: Usage limits
hr: Limit korištenja

en: Usage restriction
hr: Ograničenje korištenja

en: General
hr: Općenito

en: Sorry, there has been an error.
hr: Došlo je do greške nažalost.

en: Upload file and import
hr: Učitaj i uvezi datoteku

en: Delimiter
hr: Razdjelnik

en: OR enter path to file:
hr: ILI unesite putanju do datoteke:

note: translators: %s: maximum upload size
en: Maximum size: %s
hr: Maksimalna veličina: %s

en: Choose a file from your computer:
hr: Odaberite datoteku s vašeg računala:

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
hr: Prije nego što dodate vašu datoteku za uvoz morati ćete ispraviti sljedeću grešku:

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
hr: Pozdrav! Učitajte CSV datoteku sa stopama poreza za uvoz sadržaja u vašu trgovinu. Odaberite .csv datoteku i kliknite "Prenesi datoteku i uvezi".

en: Import tax rates
hr: Uvezi stope poreza

en: View tax rates
hr: Pogledaj stope poreza

en: All done!
hr: Sve završeno!

en: The CSV is invalid.
hr: CSV nije valjan.

en: The file does not exist, please try again.
hr: Datoteka ne postoji, molimo pokušajte ponovno.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
hr: Zahvaljujemo Vam na prodaji putem WooCommerce-a.

en: Thanks :)
hr: Zahvaljujemo :)

en: Docs
hr: Dokumenti

note: translators: %s: WooCommerce version
en: Version %s
hr: Verzija %s

en: Search webhooks
hr: Pretraži webhooks

en: Add webhook
hr: Dodaj webhook

en: Webhook created successfully.
hr: Webhook kreirano uspješno.

en: Webhook updated successfully.
hr: Webhook ažurirano uspješno.

note: translators: %d: count
en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
hr[0]: %d webhook trajno obrisan.
hr[1]: %d webhooka trajno obrisano.
hr[2]: %d webhooka trajno obrisano.

en: You do not have permission to edit Webhooks
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje Webhooksa

en: You do not have permission to update Webhooks
hr: Nemate dozvolu za ažuriranje Webhooks

note: translators: %s: date
en: Webhook created on %s
hr: Webhook kreiran dana %s

en: Empty Trash
hr: Isprazni Smeće

en: Move to Trash
hr: Premjesti u Smeće

[ctx: posts]
note: translators: %s: count
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Sve <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: number of orders
en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Skica <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Skica <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Skica <span class="count">(%s)</span>

en: Delivery URL
hr: URL za dostavu

en: Topic
hr: Tema

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
hr: Uvjeti atributa se mogu dodijeliti proizvodima i varijacijama.<br/><br/><b>Napomena</b>: Brisanjem pojma ukloniti će te ga iz svih proizvoda i varijacijama kojima je dodijeljen. Ponovno kreiranje pojma neće ga automatski natrag dodijeliti proizvodu.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
hr: Kategorijama proizvoda možete upravljati ovdje. Za izmjenu redoslijeda kategorija na front-end možete ih povući i ispustiti i na taj način sortirati. Da vidite više kategorija u popisu kliknite na link "opcije zaslona" na vrhu stranice.

en: Use image
hr: Koristi sliku

en: Remove image
hr: Ukloni sliku

en: Upload/Add image
hr: Učitaj/Dodaj sliku

en: Thumbnail
hr: Sličica

en: Both
hr: Oboje

en: Subcategories
hr: Podkategorije

en: Products
hr: Proizvodi

en: Display type
hr: Vrsta prikaza

en: Delete WooCommerce tax rates
hr: Obriši sve WooCommerce porezne stope

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
hr: Ovaj alat će resetirati uloge admin, kupac i shop_manager na izvorne postavke. Koristite ovo ako vaši korisnici ne mogu pristupiti svim WooCommerce admin stranicama.

en: Reset capabilities
hr: Resetiraj sposobnosti

en: Capabilities
hr: Mogućnosti

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
hr: Ova alat će ponovo izbrojiti uvjete proizvoda - korisno kada mijenjate postavke na način koji skriva proizvode iz kataloga.

en: Recount terms
hr: Ponovo izbroji uvjete

en: Term counts
hr: Broj uvjeta

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
hr: Ovaj alat će očistiti SVE istekle kratkotrajne podatke iz WordPressa.

en: Expired transients
hr: Istekli kratkotrajni podaci

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
hr: Ovaj alat će očistiti predmemoriju kratkotrajnih podataka proizvoda/trgovine.

en: Clear transients
hr: Očisti kratkotrajne podatke

en: Your changes have been saved.
hr: Vaše promjene su spremljene.

note: translators: %s: callback string
en: There was an error calling %s
hr: Došlo je do greške prilikom pozivanja %s

note: translators: %1$s: callback string, %2$s: error message
en: There was an error calling %1$s: %2$s
hr: Došlo je do greške prilikom pozivanja %1$s: %2$s

en: Tax rates successfully deleted
hr: Porezne stope obrisane uspješno

en: Terms successfully recounted
hr: Pojmovi ponovo izbrojani uspješno

en: Roles successfully reset
hr: Uloge resetirane uspješno

note: translators: %d: amount of expired transients
en: %d transients rows cleared
hr: %d redaka kratkotrajnih podatak očišćeno

en: Product transients cleared
hr: Kratkotrajni podaci proizvodi su očišćeni

en: Learn More
hr: Saznajte više

en: Next step
hr: Sljedeći korak

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Enable cash on delivery
hr: Omogući plaćanje prilikom preuzimanja

en: Cash on delivery
hr: Plaćanje pouzećem

en: Offline Payments
hr: Izvanmrežna plaćanja

en: PayPal email address
hr: PayPal adresa e-pošte

en: State
hr: Država

en: Decimal separator.
hr: Decimalni razdjelnik.

en: Thousand separator.
hr: Razdjelnik za tisuću.

en: Right with space
hr: Desno sa razmakom

en: Left with space
hr: Lijevo sa razmakom

en: Right
hr: Desno

en: Left
hr: Lijevo

en: Currency position.
hr: Pozicija valute.

en: Choose a currency&hellip;
hr: Odaberite valutu&hellip;

en: Where is your store based?
hr: Gdje se nalazi vaša trgovina?

en: Skip this step
hr: Preskoči ovaj korak

en: Continue
hr: Nastavi

[ctx: Page title]
en: My account
hr: Moj račun

[ctx: Page title]
en: Checkout
hr: Blagajna

[ctx: Page title]
en: Cart
hr: Košarica

[ctx: Page title]
en: Shop
hr: Trgovina

en: Not right now
hr: Ne sada

en: Let's go!
hr: Idemo!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
hr: WooCommerce &rsaquo; Čarobnjak za postavke

en: Ready!
hr: Spremno!

en: Payments
hr: Plaćanja

en: Page setup
hr: Postavke stranica

en: Select none
hr: Odznači sve

en: Select all
hr: Označi sve

en: Select a page&hellip;
hr: Odaberi stranicu&hellip;

en: Hard crop?
hr: Grubo obrezati?

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
hr: Postavke veličine ove slike su onemogućene jer su njene vrijednosti prepisane filterom.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hr: Promjene koje ste napravili bit će izgubljene ako odete s ove stranice.

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše postavke su spremljene.

en: Taxes by date
hr: Porezi po datumu

en: Taxes by code
hr: Porezi po kodu

en: Taxes
hr: Porezi

en: Most stocked
hr: Najviše na zalihama

en: Low in stock
hr: Malo na zalihama

en: Customer list
hr: Popis kupaca

en: Customers vs. guests
hr: Reg. kupci vs. gosti

en: Customers
hr: Kupci

en: Coupons by date
hr: Kuponi prema datumu

en: Sales by category
hr: Prodaje prema kategoriji

en: Sales by product
hr: Prodaje prema proizvodu

en: Sales by date
hr: Prodaje prema datumima

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Email
hr: E-pošta

en: State / County or state code
hr: Država/Zemlja ili kod države

en: State/County
hr: Država/Zemlja

en: Postcode
hr: Poštanski broj

en: City
hr: Grad

en: Company
hr: Tvrtka

en: Last name
hr: Prezime

en: First name
hr: Ime

en: Cancel
hr: Otkazati

en: OK
hr: U redu

en: Catalog visibility:
hr: Vidljivost kataloga:

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Search
hr: Pretraga

en: Catalog
hr: Katalog

en: Description (optional)
hr: Opis (neobvezno)

en: Coupon code
hr: Kôd kupona

en: Product name
hr: Naziv proizvoda

en: Search for a customer&hellip;
hr: Traži kupca&hellip;

en: Show all types
hr: Prikaži sve vrste

en: Simple product
hr: Jednostavni proizvod

en: Variable product
hr: Varijabilni proizvod

en: External/Affiliate product
hr: Vanjski/partnerski proizvod

en: Grouped product
hr: Grupirani proizvod

en: Order status changed by bulk edit:
hr: Status narudžbe promijenjen pomoću skupnog uređivanja:

en: Complete
hr: Dovršeno

en: Processing
hr: Obrada

en: Guest
hr: Gost

en: Billing
hr: Naplata

note: translators: Review date format. See https://www.php.net/manual/datetime.format.php
en: Y/m/d
hr: d.m.Y

en: View
hr: Prikaži

en: Preview
hr: Pregled

en: Delete permanently
hr: Trajno obriši

en: Delete this review permanently
hr: Obriši ovu recenziju trajno

en: Trash
hr: Smeće

en: Move this review to the Trash
hr: Premjesti ovu recenziju u Smeće

en: Restore
hr: Vrati

en: Restore this review from the Trash
hr: Vrati ovu recenziju iz Smeća

en: No
hr: Ne

en: Yes
hr: Da

en: Toggle featured
hr: Aktiviraj istaknuto

en: Sample
hr: Uzorak

en: Downloadable
hr: Moguće preuzimanje

en: Virtual
hr: Virtualno

en: Actions
hr: Akcije

en: Total
hr: Ukupno

en: Order notes
hr: Napomene uz narudžbu

en: Ship to
hr: Dostaviti

en: Purchase
hr: Kupnja

en: Order | Orders
hr[0]: Narudžba
hr[1]: Narudžbe
hr[2]: Narudžbi

en: Expiry date
hr: Datum isteka

en: Usage / Limit
hr: Korištenje / Limit

en: Product IDs
hr: ID proizvoda

en: Coupon amount
hr: Iznos kupona

en: Coupon type
hr: Vrsta kupona

en: Code
hr: Kod

en: Date
hr: Datum

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: Price
hr: Cijena

en: Stock
hr: Zalihe

en: Image
hr: Slika

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
hr[0]: %s kupon vraćen iz Smeća.
hr[1]: %s kupona vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s kupona vraćeno iz Smeća.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
hr[0]: %s kupon premješten u Smeće.
hr[1]: %s kupona premješteno u Smeće.
hr[2]: %s kupona premješteno u Smeće.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
hr[0]: %s kupon trajno obrisan.
hr[1]: %s kupona trajno obrisano.
hr[2]: %s kupona trajno obrisano.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s kupon nije ažuriran, netko ga uređuje.
hr[1]: %s kupona nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s kupona nije ažurirano, netko ih uređuje.

note: translators: %s: coupon count
en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
hr[0]: %s kupon ažuriran.
hr[1]: %s kupona ažurirano.
hr[2]: %s kupona ažurirano.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
hr[0]: %s narudžba vraćena iz Smeća.
hr[1]: %s narudžbi vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s narudžbi vraćeno iz Smeća.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
hr[0]: %s narudžba premještena u Smeće.
hr[1]: %s narudžbi premješteno u Smeće.
hr[2]: %s narudžbi premješteno u Smeće.

note: translators: %s: order count translators: %s: orders count
en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
hr[0]: %s narudžba trajno obrisana.
hr[1]: %s narudžbi trajno obrisano.
hr[2]: %s narudžbi trajno obrisano.

note: translators: %s: order count
en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s narudžba nije ažurirana, netko ju uređuje.
hr[1]: %s narudžbi nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s narudžbi nije ažurirano, netko ih uređuje.

note: translators: %s: order count
en: %s order updated. | %s orders updated.
hr[0]: %s narudžba ažurirana.
hr[1]: %s narudžbi ažurirano.
hr[2]: %s narudžbi ažurirano.

note: translators: %s: product count
en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
hr[0]: %s proizvod vraćen iz Smeća.
hr[1]: %s proizvoda vraćeno iz Smeća.
hr[2]: %s proizvoda vraćeno iz Smeća.

note: translators: %s: product count
en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
hr[0]: %s proizvod premješten u Smeće.
hr[1]: %s proizvoda premješteno u Smeće.
hr[2]: %s proizvoda premješteno u Smeće.

note: translators: %s: product count
en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
hr[0]: %s proizvod trajno obrisan.
hr[1]: %s proizvoda trajno obrisano.
hr[2]: %s proizvoda trajno obrisano.

note: translators: %s: product count
en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s proizvod nije ažuriran, netko ga uređuje.
hr[1]: %s proizvoda nije ažurirano, netko ih uređuje.
hr[2]: %s proizvoda nije ažurirano, netko ih uređuje.

note: translators: %s: product count
en: %s product updated. | %s products updated.
hr[0]: %s proizvod ažuriran.
hr[1]: %s proizvoda ažurirano.
hr[2]: %s proizvoda ažurirano.

en: Coupon draft updated.
hr: Skica kupona ažurirana.

en: Coupon submitted.
hr: Kupon podnesen.

en: Coupon saved.
hr: Kupon spremljen.

en: Coupon updated.
hr: Kupon ažuriran.

en: Order draft updated.
hr: Skica narudžbe ažurirana.

en: Order submitted.
hr: Narudžba podnesena.

en: Order saved.
hr: Narudžba spremljena.

en: Order updated.
hr: Narudžba ažurirana.

note: translators: %s: product url
en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
hr: Skica proizvoda ažurirana. <a target="_blank" href="%s">Pregled Proizvoda</a>

en: M j, Y @ G:i
hr: j. M. Y. @ H:i

note: translators: 1: date 2: product url
en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
hr: Proizvod raspoređen za: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Pretpregled proizvoda</a>

note: translators: %s: product url
en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
hr: Proizvod poslan. <a target="_blank" href="%s">Pretpregled proizvoda</a>

en: Product saved.
hr: Proizvod spremljen.

en: Product updated.
hr: Proizvod ažuriran.

en: Custom field deleted.
hr: Prilagođeno polje obrisano.

en: Custom field updated.
hr: Prilagođeno polje ažurirano.

en: Product Categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Product description
hr: Opis proizvoda

[ctx: slug]
en: product
hr: proizvod

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
hr: Unesite prilagođenu osnovu. Osnova mora biti postavljena ili će WordPress umjesto toga koristiti izvornu postavku.

en: Custom base
hr: Prilagođena osnova

en: Shop base with category
hr: Osnova trgovine s kategorijom

en: Shop base
hr: Osnova trgovine

en: Product | Products
hr[0]: Proizvod
hr[1]: Proizvoda
hr[2]: Proizvoda

en: Default
hr: Izvorno

[ctx: default-slug]
en: product
hr: proizvod

[ctx: default-slug]
en: shop
hr: trgovina

[ctx: slug]
en: product-tag
hr: oznaka-proizvoda

[ctx: slug]
en: product-category
hr: kategorija-proizvoda

en: Product attribute base
hr: Osnovni atribut proizvoda

en: Product tag base
hr: Osnovna oznaka proizvoda

en: Product category base
hr: Osnova kategorije proizvoda

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Rating
hr: Ocjena

en: Coupon data
hr: Podaci o kuponu

note: Translators: %s order type name.
en: %s actions
hr: %s akcije

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
hr: Napomena: Dozvole za naručene stavke automatski će se dodijeliti kada se status promjeni u obrada/dovršeno.

en: Downloadable product permissions
hr: Odobrenja za preuzimanje proizvoda

note: Translators: %s order type name.
en: %s notes
hr: %s napomena

en: %s items
hr: %s stavki

note: Translators: %s order type name.
en: %s data
hr: %s podaci

en: Product gallery
hr: Galerija proizvoda

en: Product data
hr: Podaci o proizvodu

en: Product short description
hr: Kratki opis proizvoda

en: Visit Store
hr: Posjeti trgovinu

en: Add to menu
hr: Dodaj u izbornik

en: WooCommerce endpoints
hr: WooCommerce krajnje točke

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
hr: Narudžbe

en: WooCommerce settings
hr: WooCommerce postavke

en: Sales reports
hr: Prodajni izvještaji

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
hr: Uvezi <strong>porezne stope</strong> u trgovinu putem csv datoteke.

en: WooCommerce tax rates (CSV)
hr: WooCommerce porezne stope (CSV)

en: Official extensions
hr: Službena proširenja

en: Official themes
hr: Službene teme

en: GitHub project
hr: Github projekt

en: WordPress.org project
hr: WordPress.org projekt

en: About WooCommerce
hr: O WooCommerce-u

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: Report a bug
hr: Prijavi grešku

note: translators: 1: GitHub issues URL 2: GitHub contribution guide URL 3: System status report URL
en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
hr: Ako nađete bug unutar WooCommerce jezgre možete kreirati ticket na <a href="%1$s">Github issues</a>. Svakako pročitajte <a href="%2$s">contribution guide</a> prije nego pošaljete svoj izvještaj. Da nam pomognete riješiti vaš problem, molimo opišite nam što je moguće više i uključite vaš <a href="%3$s">Status sustava</a>.

en: Found a bug?
hr: Pronašli ste grešku?

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
hr: Prije nego zatražite pomoć preporučamo da provjerite stranicu statusa sustava kako biste identificirali probleme s konfiguracijom.

note: translators: %s: Documentation URL
en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
hr: Ukoliko vam je potrebna pomoć da razumijete, koristite ili proširujete WooCommerce, <a href="%s">pročitajte dokumentaciju</a>. Naći ćete sve vrste resursa, uključujući isječke, upute i još puno toga.

en: Coupons
hr: Kuponi

en: Reports
hr: Izvješća

en: Local pickup
hr: Lokalno preuzimanje

en: Local delivery
hr: Lokalna dostava

en: Free Shipping
hr: Besplatna dostava

en: Email Settings
hr: Postavke e-pošte

en: Shipping settings
hr: Postavke dostave

note: translators: %s: product id
en: Product creation failed, could not find original product: %s
hr: Kreiranje proizvoda nije uspjelo, nije moguće pronaći originalan proizvod: %s

en: No product to duplicate has been supplied!
hr: Nije odabran proizvod za dupliciranje!

en: Copy to a new draft
hr: Kopiraj u novu skicu

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Make a duplicate from this product
hr: Duplicirajte ovaj proizvod

en: There are no product reviews yet.
hr: Još nema recenzija proizvoda.

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
hr[0]: <strong>%s proizvod</strong> van zalihe
hr[1]: <strong>%s proizvoda</strong> van zaliha
hr[2]: <strong>%s proizvoda</strong> nema na zalihi

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
hr[0]: <strong>%s proizvod</strong> na niskoj zalihi
hr[1]: <strong>%s proizvoda</strong> na niskim zalihama
hr[2]: <strong>%s proizvoda</strong> s malim zalihama

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
hr[0]: <strong>%s narudžba</strong> na čekanju
hr[1]: <strong>%s narudžbe</strong> na čekanju
hr[2]: <strong>%s narudžbe</strong> na čekanju

note: translators: %s: order count
en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
hr[0]: <strong>%s narudžba</strong> čeka obradu
hr[1]: <strong>%s narudžbi</strong> čeka obradu
hr[2]: <strong>%s narudžbe</strong> čekaju obradu

note: translators: 1: top seller product title 2: top seller quantity
en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
hr: %1$s najprodavanije ovaj mjesec (prodano %2$d)

en: WooCommerce Recent Reviews
hr: Najnovije WooCommerce recenzije

en: Are you sure you want to delete this attribute?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj atribut?

en: Add attribute
hr: Dodaj atribut

en: Add new attribute
hr: Dodaj novi atribut

en: No attributes currently exist.
hr: Atributi trenutno ne postoje.

en: Configure terms
hr: Konfiguriraj pojmove

en: Delete
hr: Obriši

en: Edit
hr: Uredi

en: Terms
hr: Pojmovi

en: Order by
hr: Poredaj po

en: Attributes
hr: Atributi

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
hr: Određuje redoslijed sortiranja uvjeta na naslovnim stranicama s proizvodom. Ukoliko koristite prilagođeni redoslijed, možete povući i ispustiti uvjete u ovaj atribut.

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Name (numeric)
hr: Naziv (numerički)

en: Custom ordering
hr: Prilagođeno sortiranje

en: Default sort order
hr: Izvorni redoslijed sortiranja

en: Type
hr: Vrsta

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
hr: Omogućite ovo ako želite da ovaj atribut ima arhive proizvoda u vašoj trgovini.

en: Enable Archives?
hr: Omogući arhive?

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
hr: Jedinstveni slug/referenca za atribut; mora biti kraće od 28 znakova.

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
hr: Naziv atributa (prikazan na sučelju).

en: Error: non-existing attribute ID.
hr: Greška: nepostojeći ID atributa.

en: Edit attribute
hr: Uredi atribut

en: Attribute updated successfully
hr: Atribut ažuriran uspješno

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
hr: Slug "%s" se već koristi. Molimo promijenite.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
hr: Slug "%s" nije dopušten jer je to rezerviran izraz. Molimo promijenite.

note: translators: %s: slug being validated translators: %s: attribute slug
en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
hr: Slug "%s" je predugačak (28 znakova maks). Molimo, skratite.

en: You cannot add the same tax rate twice!
hr: Ne možete dodati istu poreznu stopu dvaput!

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
hr: Jeste li sigurni da želite ukinuti pristup ovom preuzimanju?

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
hr: Ne mogu odobriti pristup - korisnik možda već ima dozvolu za ovu datoteku ili e-pošta za naplatu nije postavljena. Provjerite je li postavljena e-pošta za naplatu i da li je narudžba spremljena.

en: No customer selected
hr: Kupac nije odabran

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hr: Učitati podatke kupca za dostavu? Ovo će ukloniti sve trenutno unesene podatke za dostavu.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
hr: Učitati podatke kupca za naplatu? Ovo će ukloniti sve trenutno unesene podatke za naplatu.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
hr: Kopirati informacije za naplatu u informacije za dostavu? Ovo će ukloniti trenutno unesene informacije za dostavu.

en: Enter a name for the new attribute term:
hr: Unesite naziv za uvjet novog atributa:

en: Used for variations
hr: Korišteno za varijacije

en: Visible on the product page
hr: Vidljivo na stranici proizvoda

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
hr: Unesite tekst ili neke atribute odvajajući vrijednosti uspravnom crtom (|).

en: Value(s)
hr: Vrijednost(i)

en: Click to toggle
hr: Klikni za aktivaciju

note: translators: Remove chip.
en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Remove this item meta?
hr: Ukloni meta podatke ove stavke?

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj porezni stupac? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati ovaj povrat novca? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obraditi ovaj povrat novca? Ova akcija se ne može opozvati.

en: Please select some items.
hr: Molimo odaberite neke stavke.

en: Select an option&hellip;
hr: Odaberite opciju&hellip;

en: %qty% variations
hr: %qty% varijacije

en: Save changes before changing page?
hr: Spremiti promjene prije promjene stranice?

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hr: Datum završetka akcije (GGGG-MM-DD format ili ostaviti prazno)

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
hr: Početni datum akcije (GGGG-MM-DD format  ili ostavite prazno)

en: Are you sure you want to remove this variation?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovu varijaciju?

en: 1 variation added
hr: 1 varijacija dodana

en: Set variation image
hr: Postavi sliku varijacije

en: Choose an image
hr: Odaberi sliku

en: Last warning, are you sure?
hr: Posljednje upozorenje, jeste li sigurni?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati sve varijacije? Ovo ne može biti opozvano.

en: Enter a value (fixed or %)
hr: Unesite vrijednost (fiksno ili %)

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
hr: Redoslijed izbornika s varijacijama (određuje poziciju na popisu varijacija)

en: Enter a value
hr: Unesite vrijednost

note: translators: %d: Number of variations
en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
hr: Želite li generirati sve varijacije? Ovo će kreirati novu varijaciju za svaku moguću kombinaciju varijacija atributa (maksimalno %d odjednom).

en: Please enter in a value less than the regular price.
hr: Molimo unesite vrijednost manju od redovne cijene.

en: Please enter in country code with two capital letters.
hr: Molimo unesite kod zemlje sa dva velika slova.

note: translators: %s: price decimal separator
en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
hr: Molimo unesite vrijednost u monetarnom decimalnom (%s) formatu bez razdjelnika za tisuću i simbola valute.

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
hr: Pretraživanje&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
hr: Učitavanje više rezultata&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
hr: Možete označiti %qty% stavki

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
hr: Možete označiti samo 1 stavku

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
hr: Molimo izbrišite %qty% znakova

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
hr: Molimo obrišite 1 znak

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
hr: Molimo unesite %qty% ili više znakova

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
hr: Molimo unesite 1 ili više znakova

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
hr: Učitavanje neuspjelo

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
hr: Nema rezultata pretrage.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hr: Akcija nije uspjela. Molimo osvježite stranicu i pokušajte ponovno.

en: Search key
hr: Traži ključ

en: Add key
hr: Dodaj ključ

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Read/Write
hr: Čitaj/Piši

en: Write
hr: Piši

en: Read
hr: Čitaj

en: Revoke
hr: Ukini

en: Revoke API key
hr: Ukini API ključ

en: View/Edit
hr: Prikaži/Uredi

en: API key
hr: API Ključ

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: User
hr: Korisnik

en: Consumer key ending in
hr: Korisnički ključ završava s

en: Description
hr: Opis

note: translators: %s: average rating translators: %s: rating translators: %s: Rating. translators: %s is referring to the average rating value translators: %s is the rating value wrapped in HTML strong tags.
en: Rated %s out of 5
hr: Ocijenjeno %s od 5

[ctx: min_price]
en: From:
hr: Od:

en: Out of stock
hr: Nema na zalihi

en: Available on backorder
hr: Dostupno po isteku zaliha

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
hr: %s na zalihi

en: (can be backordered)
hr: (može se naručiti po isteku zaliha)

note: translators: %s: stock amount
en: Only %s left in stock
hr: Samo %s komad(a) na zalihi

en: In stock
hr: Na zalihi

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Card code
hr: Kod kartice

en: MM / YY
hr: M / YYYY

en: Expiry (MM/YY)
hr: Istek (M/YYYY)

en: Card number
hr: Broj kartice

note: translators: 1: old order status 2: new order status
en: Order status changed from %1$s to %2$s.
hr: Status narudžbe promijenjen iz %1$s u %2$s.

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download | Downloads
hr[0]: Preuzimanje
hr[1]: Preuzimanja
hr[2]: Preuzimanja

note: translators: 1: current item count translators: %d: downloads count
en: Download %d
hr: Preuzimanja %d

en: Total:
hr: Ukupno:

en: Payment method:
hr: Način plaćanja:

en: Fee
hr: Naknada

en: Shipping:
hr: Dostava:

en: Discount:
hr: Popust:

en: Subtotal:
hr: Međuzbroj:

en: Free!
hr: Besplatno!

en: Backordered
hr: Naručeno po isteku zaliha

en: Settings
hr: Postavke

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjevernomarijanski otoci

en: West Virginia
hr: Zapadna Virginia

en: South Dakota
hr: Južna Dakota

en: South Carolina
hr: Južna Karolina

en: North Dakota
hr: Sjeverna Dakota

en: North Carolina
hr: Sjeverna Karolina

en: District of Columbia
hr: District Of Columbia

en: Antalya
hr: Antalija

en: Southern Leyte
hr: Južni Leyte

en: South Cotabato
hr: Južni Cotabato

en: Northern Samar
hr: Sjeverni Samar

en: Eastern Samar
hr: Istočni Samar

en: Canterbury
hr: Kanterberi

en: Manawatu-Whanganui
hr: Manawatu-Wanganui

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
hr: Sjeverni Horasan (خراسان جنوبی)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
hr: Južni Khorasan (خراسان جنوبی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
hr: Zapadni Azarbajdžan (آذربایجان غربی)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
hr: Istočni Azarbajdžan (آذربایجان شرقی)

en: Daman and Diu
hr: Daman i Diu

en: Dadra and Nagar Haveli
hr: Dadar and Nagar Haveli

en: Prince Edward Island
hr: Princ Edward Otok

en: Northwest Territories
hr: Sjeverozapadni teritoriji

en: Sofia
hr: Sofija

en: South Australia
hr: Južna Australija

en: Northern Territory
hr: Sjeverni teritorij

en: New South Wales
hr: Novi Južni Wales

en: South Sudan
hr: Južni Sudan

en: South Korea
hr: Južna Koreja

en: South Georgia/Sandwich Islands
hr: Južna Georgija i otočje Južni Sandwich

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Serbia
hr: Srbija

en: North Korea
hr: Sjeverna Koreja

en: Namibia
hr: Namibija

en: French Southern Territories
hr: Francuski južni teritoriji

en: Egypt
hr: Egipat

en: Cura&ccedil;ao
hr: Cura&Ccedil;ao

en: Croatia
hr: Hrvatska

en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina
