Themes - Hello Elementor - en to hr translation catalogue (134 entries)

note: Description of the theme
en: Hello Elementor is a lightweight and minimalist WordPress theme that was built specifically to work seamlessly with the Elementor site builder plugin. The theme is free, open-source, and designed for users who want a flexible, easy-to-use, and customizable website. The theme, which is optimized for performance, provides a solid foundation for users to build their own unique designs using the Elementor drag-and-drop site builder. Its simplicity and flexibility make it a great choice for both beginners and experienced Web Creators.
hr: Hello Elementor je lagana i minimalistička WordPress tema koja je napravljena posebno za besprijekoran rad s dodatkom Elementor za stvaranje web-stranica. Tema je besplatna, otvorenog koda i dizajnirana za korisnike koji žele fleksibilnu, jednostavnu za korištenje i prilagodljivu web-stranicu. Tema, koja je optimizirana za izvedbu, pruža solidnu osnovu korisnicima za izgradnju vlastitih jedinstvenih dizajna pomoću Elementor alata za povuci i ispusti izradu web-stranica. Njena jednostavnost i fleksibilnost čine je odličnim izborom i za početnike i za iskusne web stvaratelje.

en: Hello Theme Home
hr: Naslovnica teme Hello

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Edit
hr: Uredi

en: Add mega menus, search bars, login buttons and more with Elementor Pro.
hr: Dodajte mega izbornike, trake za pretraživanje, dugmad za prijavu i još mnogo toga uz Elementor Pro.

en: Create custom headers
hr: Stvori prilagođena zaglavlja

en: Adjust your footer to include contact forms, sitemaps and more with Elementor Pro.
hr: Prilagodite podnožje kako biste uključili kontaktne obrasce, mape web-mjesta i još puno toga pomoću Elementora Pro.

en: Create custom footers
hr: Stvori prilagođena podnožja

en: Settings must be an array
hr: Postavke moraju biti niz

en: Role Manager
hr: Upravitelj uloga

en: Customs Attribute
hr: Carinski atribut

en: Form Integrations
hr: Integracije obrazaca

en: Form Submission
hr: Podnošenje obrasca

en: Collaborative Notes
hr: Suradničke bilješke

en: E-commerce Features
hr: Značajke e-trgovine

en: Custom Code & CSS
hr: Prilagođeni kod i CSS

en: Popup Builder
hr: Graditelj skočnih prozora

en: Get complete design flexibility for your website with Elementor Pro’s advanced tools and premium features.
hr: Ostvarite potpunu fleksibilnost dizajna za svoju web-stranicu uz napredne alate i premium značajke Elementora Pro.

en: Bring your vision to life
hr: Oživite svoju viziju

en: Let's Go
hr: Krenimo

en: Boost creativity with Elementor AI. Craft & enhance copy, create custom CSS & Code, and generate images to elevate your website.
hr: Potaknite kreativnost uz Elementor AI. Izradite i poboljšajte tekst, stvorite prilagođeni CSS i kod te generirajte slike kako biste poboljšali svoju web-stranicu.

en: Install
hr: Instaliraj

en: Try Image Optimizer for free
hr: Isprobajte Optimizator slika besplatno

en: Improve Speed.
hr: Poboljšaj brzinu.

en: Reduce Size.
hr: Smanji veličinu.

en: Optimize Images.
hr: Optimiziraj slike.

en: Elementor Image Optimizer
hr: Optimizator slika Elementor

en: Upgrade now
hr: Nadogradi odmah

en: Unlock the theme builder, popup builder, 100+ widgets and more advanced tools to take your website to the next level.
hr: Otključajte alat za izradu tema, alat za izradu skočnih prozora, više od 100 widgeta i naprednije alate kako biste svoju web-stranicu podigli na višu razinu.

en: Go Pro, Go Limitless
hr: Us Pro si bez ograničenja

en: Welcome to Hello Theme—a lightweight, blank canvas designed to integrate seamlessly with Elementor, the most popular, no-code visual website builder. By installing and activating Elementor, you'll unlock the power to craft a professional website with advanced features and functionalities.
hr: Dobro došli u Hello Theme — lagano, prazno platno dizajnirano za besprijekornu integraciju s Elementorom, najpopularnijim vizualnim alatom za izradu web-stranica bez koda. Instaliranjem i aktiviranjem Elementora otključat ćete moć izrade profesionalne web-stranice s naprednim značajkama i funkcionalnostima.

en: Site Fonts
hr: Fontovi stranice

en: Site Colors
hr: Boje stranice

en: Site Favicon
hr: Favicon stranice

en: Site Name
hr: Naziv web-stranice

en: Add New Page
hr: Dodaj novu stranicu

en: Platinum Support
hr: Platinasta podrška

en: Help Center
hr: Centar za pomoć

en: Rate Us
hr: Ocijeni nas

en: Settings
hr: Postavke

en: Notice dismissed.
hr: Obavijest je odbačena.

en: Theme Builder
hr: Izrađivač tema

en: Something went wrong.
hr: Nešto je pošlo po zlu.

en: Toggle Background Color
hr: Prebaci boju pozadine

en: Text
hr: Tekst

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus. Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
hr: Idi na <a href="%s" target="_blank">zaslon Izbornici</a> za upravljanje svojim izbornicima. Promjene će se na pregled odraziti tek nakon ponovnog učitavanja stranice.

en: Transition Duration
hr: Trajanje prijelaza

en: Hover
hr: Prelazak mišem

en: Normal
hr: Normalno

en: Text Stroke
hr: Potez teksta

en: Text Shadow
hr: Sjena teksta

en: Mobile menu
hr: Mobilni izbornik

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Footer menu
hr: Izbornik podnožja

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: Next %s
hr: Sljedeći %s

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: %s Previous
hr: %s Prethodni

en: Side Margins
hr: Bočne margine

en: Tagline Gap
hr: Praznina slogana

en: After
hr: Nakon

en: Below
hr: Ispod

en: Before
hr: Prije

en: Tagline Position
hr: Položaj slogana

en: Hello Theme
hr: Hello tema

en: Upgrade Now
hr: Nadogradi sada

en: Build and customize every part of your website, including Theme Parts with Elementor Pro.
hr: Izradi i prilagodi svaki dio svoje web-stranice, uključujući tematske dijelove uz Elementor Pro.

en: Customize your entire website with Elementor Pro
hr: Prilagodi cijelu svoju web-stranicu uz Elementor Pro

en: Get Elementor Pro
hr: Nabavi Elementor Pro

en: Hello Theme Header
hr: Zaglavlje teme Hello

note: translators: %s: Link that opens the theme settings page.
en: Note: Hiding all the elements, only hides them visually. To disable them completely go to <a href="%s">Theme Settings</a> .
hr: Napomena: Skrivanje svih elemenata, skriva ih samo vizualno. Da biste ih potpuno onemogućili, idite na <a href="%s">Postavke teme</a>.

en: Hello Theme Footer
hr: Podnožje teme Hello

en: Learn More
hr: Saznaj više

en: Customize and style the builtin Hello Theme’s cross-site header & footer from the Elementor "Site Settings" panel.
hr: Prilagodi i stiliziraj zaglavlje i podnožje ugrađene Hello teme na ploči "Postavke web-stranice" Elementora.

en: Start Designing
hr: Započni dizajnirati

en: Customize your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
hr: Prilagodi svoje zaglavlje i podnožje na više web-stranica s ploče "Postavke web-stranice" Elementora.

en: Style cross-site header & footer
hr: Stiliziraj zaglavlje i podnožje na više web-stranica

en: Activate header & footer experiment
hr: Aktiviraj eksperiment zaglavlja i podnožja

en: Design your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
hr: Dizajniraj svoje zaglavlje i podnožje za više web-stranica s ploče "Postavke web-stranice" Elementora.

en: Style using Elementor
hr: Stiliziraj koristeći Elementor

en: Create cross-site header & footer using Elementor.
hr: Stvori zaglavlje i podnožje na više web-stranica koristeći Elementor.

en: Header & Footer
hr: Zaglavlje & podnožje

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's title
hr: Idi na <a href="%s">Identitet web-stranice</a> za upravljanje naslovom svoje web-stranice

en: Skip to content
hr: Idi na sadržaj

en: Create Header
hr: Stvori zaglavlje

en: Create a custom header with the Theme Builder
hr: Stvori prilagođeno zaglavlje pomoću izrađivača teme

en: Toggle Color
hr: Prebaci boju

en: None
hr: Nijedna

en: Breakpoint
hr: Prijelomnica

en: Dropdown
hr: Padajući

en: Horizontal
hr: Vodoravni

en: Menu Layout
hr: Izgled izbornika

en: Create Footer
hr: Stvori podnožje

en: With the Theme Builder you can jump directly into each part of your site
hr: S izrađivačem teme može se izravno skočiti na svaki dio vlastite web-stranice

en: Create a custom footer with the Theme Builder
hr: Stvori prilagođeno podnožje pomoću Theme Buildera

en: All rights reserved
hr: Sva prava pridržana

en: Color
hr: Boja

en: Go to <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
hr: Idi na <a href="%s" target="_blank">zaslon Izbornici</a> za njegovo stvaranje.

en: There are no menus in your site.
hr: Na vašoj web-stranici nema izbornika.

en: — Select a Menu —
hr: — Odaberi izbornik —

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's tagline
hr: Idi na <a href="%s">Identitet web-stranice</a> za upravljanje sloganom svoje web-stranice

en: Typography
hr: Tipografija

en: Text Color
hr: Boja teksta

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's logo
hr: Idi na <a href="%s">Identitet web-stranice</a> za upravljanje logom svoje web-stranice

en: Logo Width
hr: Širina logotipa

en: Title
hr: Naslov

en: Type
hr: Vrsta

en: Background
hr: Pozadina

en: Content Width
hr: Širina sadržaja

en: Full Width
hr: Puna širina

en: Boxed
hr: Uokvireno

en: Width
hr: Širina

en: Centered
hr: Centrirano

en: Inverted
hr: Obrnuto

en: Default
hr: Zadano

en: Layout
hr: Izgled

en: Copyright
hr: Autorska prava

en: Menu
hr: Izbornik

en: Tagline
hr: Slogan

en: Hide
hr: Sakrij

en: Show
hr: Pokaži

en: Site Logo
hr: Logo web-stranice

en: Footer
hr: Podnožje

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Thanks for installing the Hello Theme!
hr: Hvala za instaliranje teme Hello!

en: Install Elementor
hr: Instaliraj Elementor

en: Activate Elementor
hr: Aktiviraj Elementor

[ctx: comments title]
en: %s Response | %s Responses
hr[0]: %s odgovor
hr[1]: %s odgovora
hr[2]: %s odgovora

[ctx: comments title]
en: One Response
hr: Jedan odgovor

en: It seems we can't find what you're looking for.
hr: Čini se da ne možemo pronaći ono što tražite.

en: Search results for:
hr: Rezultati pretrage za:

en: Home
hr: Naslovnica

en: Tagged
hr: Označeno

en: It looks like nothing was found at this location.
hr: Izgleda da na ovoj lokaciji nije pronađeno ništa.

en: The page can&rsquo;t be found.
hr: Tu stranicu nije moguće pronaći.

note: Author of the theme
en: Elementor Team
hr: Elementor tim
